Аудит сайту - онлайн, seo, технічний, безпеки, замовити, сео, приклад, маркетинговий, експрес, комплексний

 1. Що це таке
 2. Навіщо він потрібен?
 3. законні підстави
 4. Загальні правила
 5. технічний
 6. маркетинговий
 7. комплексний
 8. Експрес
 9. Чи можна замовити
 10. приклад проведення

Якщо у вас є сайт, варто подбати про його відвідуваності. Для цього обов'язково варто розібратися, як проводиться аудит інтернет-ресурсів.

На сайтах компаній, що створюють і просувають сайти, є і така послуга, як аудит сайту. Хоча поняття і використовується частіше для позначення заходів економічного характеру, точного уявлення про послугу немає. Розберемося, у чому ж його суть.

Аудит проводять фахівці на замовлення клієнтів, і він має рекомендаційний характер. Тобто, за підсумками проведення аудиту можна дати рекомендації щодо підвищення ефективності сайту.

Що це таке

Аудитом сайту називають детальну процедуру аналізу сайтів, коли переслідується мета в подальшому їх просувати в пошуковій системі.

Ця процедура дозволить поліпшити функціонал і зручності для кожного користувача. Тобто, аудит необхідний, щоб зрозуміти позицію і поліпшити юзабіліті, контент.

Перевірка передбачає аналіз кожного складового елементу, того, яка технічна надійність, чи відповідає сайт вимогам цільової аудиторії і поставленої маркетингової завдання.

Навіщо він потрібен?

Перевірка сайту має загальні моменти з перевіркою підприємства. Мета в таких випадках - зібрати дані, дати оцінку фактичної бази та надати передумови, щоб можна було приймати стратегічні рішення.

На підставі отриманої інформації дають ряд експертних рекомендацій, як поліпшити або розвинути сайт.

законні підстави

Якщо мова йде про обов'язковий аудит, варто спиратися на норми, що прописані в ФЗ від 30 грудня 2008 № 307 (Редакція від 28 грудня 2010). В інших випадках перевірка проводиться тільки за рішенням замовника.

Часто система автоматичного аналізу пропонує аудит, але така перевірка мало результативна. Справжні перевірки здійснюють тільки фахівці сео, але потрібно чимало часу.

А ціна такого аудиту - 10-15 тис. Рублів. Перевірку проводить не фахівець в галузі економіки, а особа, що спеціалізується на створенні і просуванні сайтів.

Що входить в аудит сайту? При аудиті:

Оцінюють конкурентоспроможність і успішність сайту Здійснюється систематична перевірка тематичного пошукового запиту, яким буде відображено необхідність товару або послуги. Складають рейтинги конкурентів, після чого будуть проаналізовані причини успішного просування ресурсу. Далі складають прогнози перспективи діяльності Перевіряється, чи є сайт в пошуковій системі ( Яндексі , Рамблере і т. д.) Виявляють помилки, що заважають коректно індексувати сторінки пошуковою роботою. Далі аналізують позицію, положення в рейтингу і наявність розміщення в різних каталогах Тестується юзабіліті сайтів Оцінюють дизайн, зручність використання, визначають, чи коректно демонструється сайт браузером. З'ясовують, як швидко завантажується сторінка, чи відповідає текстове наповнення сайту пошуковому запиту цільових користувачів, яка система зворотного зв'язку і т. Д. Перевіряється програмна частина - HTML код, структура інформаційної бази При некоректному побудові цих складових швидкість, з якою завантажуються сторінки, знижується. Оцінюють, коректна роботи інтерактивної сторінки (форма замовлення, анкета), функціонують чи активні елементи

Процедура перевірки має такі складові:

 • маркетингова перевірка;
 • пошукова або сео-перевірка;
 • перевірка внутрішнього наповнення;
 • юзабіліті.

Загальні правила

Seo-аудит може бути зовнішнім і внутрішнім. Перелічимо основні дії при внутрішньому аудиті:

 1. Перевірка структури сайтів.
 2. Аналізується контент. Перевіряють, унікальні чи статті, корисні чи для користувачів.
 3. Аналіз юзабіліті.
 4. Перевіряється семантичне ядро. Здійснюється перевірка всіх ключових слів, присутніх в статтях, нудоти і популярності.
 5. Перевірка метатегов. При їх присутності аналізують відповідність змісту.
 6. Здійснюється перевірка html-коду - чи є помилки, тег h1. Це потрібно, щоб оптимізувати сайт.
 7. Перевірка того, як працює сервер - чи правильні редиректори, відповіді сервера і т. Д.

За підсумками перевірки буде складено перелік виправлень, які варто внести, щоб покращити сайт. Складають стратегію просування.

У програмну реалізацію входить кілька розділів:

 1. Наявність файлів Robots.txt.
 2. Sitemap.xml. - сторінки, на яких розміщено записи.
 3. Дублі.
 4. Валідність кодів та ін.

За структурою:

 1. Ступінь складності.
 2. Перелінковка.

При зовнішньому аудиті аналізують:

 • бачимо чи сайт в пошуковій системі;
 • чи є в топі видачі;
 • позиції - порівнюють їх.

Після отримання цієї інформації перевіряється:

 • конкурентне середовище;
 • посилальна маса і т. д.

технічний

Проводяться заходи, спрямовані на дослідження технічного стану ресурсів і майданчиків, що їх підтримують.

Такий аудит дає поняття про:

Максимальному навантаженні, яку витримує сайт При плануванні великої рекламної компанії це важливий показник Наявності вразливостей Які уповільнюють роботи сайту Наявності уразливості Що можуть порушити конфіденційність відомостей сайту Можливості злому сайту - Творі резервного копіювання Інформації аварійно сценарію на випадок Якщо відключать харчування в дата-центрі Швидкості роботи сайту У різних містах Можливості прискорення Роботи сайту Легкості модифікування сайту Добудови

На підставі отриманих результатів можна отримати і рекомендації, як поліпшити роботу сайту і захистити при збоях.

маркетинговий

 • склад цільових користувачів;
 • як позиціонується сайт;
 • яку вибирає рекламну стратегію.

Аудит включає проведення таких заходів:

 • аналіз складу користувачів, їх запиту і поведінки;
 • пошук і вивчення конкуруючого сайту і стратегія по просуванню;
 • встановлення позиціонування;
 • вибір ефективної рекламної стратегії.

За допомогою такого аудиту можна встановити, вирішуються завдання по реалізації продукції. Можна виявити, що певний слоган викликав негативне ставлення відвідувачів, образ торгової марки змазаним.

комплексний

Комплексним аудитом називають всебічне дослідження, мета якого - визначити і поліпшити привабливість сайту для пошукової системи і для користувача.

Складові перевірки:
Складові перевірки:  При повному аудиті проводять технічну перевірку, пошукову, кількість посилань, а також аудит сайту конкурентного сайту, соціальних активностей, перевірку комерційних моментів ранжирування При повному аудиті проводять технічну перевірку, пошукову, кількість посилань, а також аудит сайту конкурентного сайту, соціальних активностей, перевірку комерційних моментів ранжирування.

Орієнтовна вартість такого аудиту - 12-20 тис. Рублів. Тривалість перевірки - до 3 тижнів. Висока вартість обумовлена ​​необхідністю проводити ретельний аналіз великої кількості даних, підключаючи експерта.

Комплексна перевірка сайтів ефективна для великого проекту, коли є необхідність в отриманні можливості ефективного контакту з аудиторією, в підвищенні конверсії.

Експрес

Якщо виконання поставлених завдань не забезпечено, часто досить проведення експрес-аналізу. Це «швидкий» вид аудиту, який може бути виконаний за кілька днів.

Завдяки такій перевірці виявляють уразливості в роботі сайту, визначають, чи відповідає він вимогам пошуковикам, знаходять недоліки і ряд технічних помилок.

Здійснюється пошук збою і помилки, так як через них можуть змінитися позиції сайту в пошуковій системі, змінюється показник комфорту і знижується інформативність для користувачів. Досліджують, чи коректно працює сайт.

При тестуванні проводиться також аналіз відповідності базовим вимогам оптимізації. Експрес-перевірка дозволить виявити 20% місць, що створили велику частину проблем.

Чи можна замовити

В інтернеті є безліч сайтів, на яких пропонується послуга з проведення аудиту сайту. Наприклад, можна замовити перевірку на порталі Sitexpert, SeoHammer, ІнтелПромо, PRODVIZHENIETOP10.

На сервісах є пропозиції по проведенню:

 • повного пошукового аудиту;
 • експрес-перевірки;
 • технічної перевірки;
 • текстового аудиту;
 • аудиту сторінок сайту.

приклад проведення

аналізується сайт www.gkdomstroy.ru , Який продає будівельні матеріали та надає послуги по будівництву в Москві.

Здійснюється пошукове просування. Проблемну ділянку - низькі показники конверсії, які змінити в повній мірі не можна, оскільки на порталі немає можливості купити товар або оформити замовлення.

Велика частина клієнтів звертається в телефонному режимі:
Велика частина клієнтів звертається в телефонному режимі:  При аналізі трафіку використовується Яндекс При аналізі трафіку використовується Яндекс.Метрика, що була встановлена ​​на сервісі. Розглянемо точки входу - куди потрапляють користувачі.

Вхідними є такі сторінки:
Вхідними є такі сторінки:  Основну частину складають статті «Корисною інформацій» Основну частину складають статті «Корисною інформацій». Вагомі дані трафіку - на головну. 3% - в каталоги, які є умовними. На іншу сторінку може потрапити мала частина користувачів.

Причину видно зі статистичних даних по джерелу трафіку - основний трафік на сайт йде з пошукової системи (контекстну рекламу не ведуть) Причину видно зі статистичних даних по джерелу трафіку - основний трафік на сайт йде з пошукової системи (контекстну рекламу не ведуть).

У видачі по високочастотному запиту - головна сторінка, по низькочастотному - оптимізовані статті. За квартал відвідувачів - понад 11 тис. Користувачів, 99% - нові.

Переглянуто більше 21 тис. Сторінок. Відмови - 74%, а значить, замовлень майже немає. Інші користувачі дивляться по 5 сторінок. Завдання - зменшити відмови і допомогти відвідувачеві знайти дані, що цікавлять.

Відмов на головній сторінці - 62%, на інших сторінках - 77%. Можлива причина - нецільової трафік або складності на вхідних сторінках. Варто переглянути і той і інший варіант.

При аналізі запитів встановлено, що трафіку за нецільовим запитом майже немає. Основний відсоток трафіку - низькочастотні запити.
При аналізі запитів встановлено, що трафіку за нецільовим запитом майже немає Значить, варто зайнятися пошуком причин на інших сторінках, де багато користувачів. Варто приймати точки входу, як вони є. Адже зміна займає багато часу, та й немає особливої ​​необхідності, якщо по сервісу ведуть пошукове просування.

Проблему можна вирішити, внісши зміни на сторінки з основний трафік. Тоді є можливість зробити їх продають.
Потрібно модернізувати головну сторінку і розділ корисних даних.

Потім здійснюють пошукову оптимізацію магазину, щоб збільшити кількість точок входу на портал по ряду низькочастотних запитів.

Найвища конверсія в інтернет-магазині дасть вхідний трафік на сторінку каталогу. Розглянемо, яке враження від сайту.

Дизайн характеризується нейтральністю, наявністю графічного блоку справа, що псує враження. Є неточності в форматуванні. Багато шрифтів, текст не є оттіпографленним.

Користувачі змушені вчитуватися. Плюс - ясно, які пропозиції є у ​​компанії з першого погляду. Так як є зайві блоки, дані сприйняти важко. Все зайве потрібно прибрати.
Користувачі змушені вчитуватися Повністю змінювати дизайн не потрібно. Чи достатня косметична корекція. При посторінково аудиті виявлено наступне.

На головні сторінки потрапляють користувачі, що шукають фірму або постачальника будматеріалів. А значить, сторінка повинна перенаправити людини до каталогів.

Можна сказати, що інформація використана швидше з метою заповнення порожнього місця, але при цьому не вирішуються завдання уявлення організації Можна сказати, що інформація використана швидше з метою заповнення порожнього місця, але при цьому не вирішуються завдання уявлення організації. Люди цікавляться тим, що є і скільки коштує. Тому потрібно прибрати блок вгорі.

Нижні тексти варто переписати як продає. Акції не проводяться, адже не виводять товари-хіти і блок з акційними банером. Бажано їх додати.

Сторінка про компанію виглядає так:

Сторінка про компанію виглядає так:

Користувачі більше користуються сторінкою «Про нас», «Компанії». Бажано об'єднувати їх, винісши контакти в основне меню.

відомості про ліцензіях і сертифікатах не є видимим. Варто їх представити у вигляді окремого блоку в розділі «Про компанію».

«Реалізовані проекти» слід перенести в послуги, де така інформація буде розглядатися користувачами. Розділ про новини галузі варто розбавляти відомостями про знижки.

рекомендації:

 • потрібно виділити посилання в відповідний розділ;
 • виділити дані про покупку;
 • зробити меню каталогу помітним і зрозумілим;
 • замінити назву розділу «Довідник будматеріалів».

Навігація сайту може плутати відвідувача, так як є сторінки, що відображають однакові дані - «Про нас», «Про компанії».

Відомості про будматеріали доступні тільки з другого рівня меню.

Через те, що не відображені товари в каталозі, здається, що потрапляєш в інтернет-магазин, що не працює
Через те, що не відображені товари в каталозі, здається, що потрапляєш в інтернет-магазин, що не працює. В каталоги заходять нечасто.

Бажано відмовлятися від другого рівня меню, залишивши тільки кілька пунктів - по каталогу, оплати і доставки, будівництва, компанії, довіднику матеріалів.

Меню повинно бути горизонтальне і підняте на місце, що звільнилося місця під логотипом. Структура може бути змінена так:
Меню повинно бути горизонтальне і підняте на місце, що звільнилося місця під логотипом
При наявності великого ресурсу з великою кількістю відвідувань і бажання просувати сайт, варто виконати комплексний аудит сайту онлайн. В інших випадках краще починати з експрес-перевірки.

Пізніше можна здійснювати перевірку необхідної галузі. Наприклад, можна провести аудит пошуковий, якщо є необхідність у підвищенні популярності порталу, або аудит безпеки сайту.

Навіщо він потрібен?
Що входить в аудит сайту?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения