AusLogics Boost Speed

Auslogics BoostSpeed ​​- єдина програма, яка дозволить Вам швидко і якісно провести настроювання Вашої системи на максимальну продуктивність. Вбудований System Adviser перевірить налаштування Вашої системи за допомогою 50 різних тестів і запропонує Вам рекомендації по кожному тесту.

Програма в реальному часі перевіряє Вашу систему і якщо знаходить, що якийсь з параметрів можна оптимізувати, то обов'язково проінформує Вас. Після оптимізації ви будете зберігати від 10 до 30 хвилин щодня. Це означає, що за місяць у вас накопичиться непогану кількість зекономленого часу, яке ви можете витратити більш раціонально. І це не рахуючи комфорт, який ви купуєте, використавши програму.

Основні можливості програми:
Зручна навігація, абсолютно новий інтерфейс BoostSpeed ​​5 дозволяє легко керувати програмою. Всі утиліти і функції швидко доступні.

Основні завдання - очищення дисків, виправлення помилок в реєстрі, а також дефрагментація файлів можуть бути виконані за допомогою всього декількох кліків мишки! Програма відображає поточний стан комп'ютера і, в разі необхідності, пропонує виконати перевірку системи. Пошук помилок на диску.

За допомогою цієї утиліти Ви можете перевіряти Ваш жорсткий диск на наявність помилок в файлової системі. У разі виявлення нечитабельною сектора, Disk Doctor відновлює дані, що знаходяться в цьому секторі і переносить їх у знову виділений кластер. Таким чином, за допомогою цієї програми Ви можете контролювати стан Вашого вінчестера, а також запобігти втраті даних.

Відновлення файлів:
Якщо Ви випадково видалили потрібний файл, документ або фотографію - скористайтеся новою утилітою BoostSpeed ​​5 - File Recovery. Ця програма відновлює будь-які типи файлів, видалених з жорсткого диска, USB-накопичувача або карти пам'яті цифрової камери. Завдяки функції попереднього перегляду файлів Ви зможете швидко знайти і відновити саме те, що Вам потрібно.

Огляд дисків:
Ще одна нова утиліта - Disk Explorer, допоможе Вам контролювати використання дискового простору на вінчестері. За допомогою цієї програми Ви дізнаєтеся, які папки, файли і типи файлів (відео, музика, документи і т.д.) займають найбільше місця на Вашому вінчестері. Швидко звільнити простір на диску Вам допоможе список «Top-100 файлів», що відображає найбільші файли на Вашому диску.

Дефрагментація диска:
Оптимізує файлову систему для максимізації продуктивності жорсткого диска. Disk Defrag дефрагментує файли, що прискорює процеси читання і запису на диск. Таким чином, програма скорочує час відгуку програмного забезпечення, запуск системи і покращує загальну продуктивність комп'ютера. Ця утиліта - інтегрована версія популярного дефрагментатора Disk Defrag і включає всі його функції і переваги.

Дефрагментація реєстру:
Дефрагментує і стискає реєстр Windows. Програма переписує реєстр, ліквідуючи порожні місця і виправляючи структурні дефекти. В результаті Ви отримуєте компактний і добре організований реєстр, який споживає менше системних ресурсів і вимагає менше часу для доступу. По завершенні дефрагментації Registry Defrag підготує детальний звіт про виконану роботу.

Очистка диска:
Disk Cleaner сканує систему на наявність файлового сміття, який марно займає місце на диску і уповільнює роботу комп'ютера. Це можуть бути тимчасові файли додатків, файли онлайн чат програм, кеш-файли і інше сміття. Якщо Ви не впевнені які папки сканувати, просто виберіть пункт «Відзначити тільки безпечні». Завдяки цій функції Ви можете бути впевнені, що жоден потрібний файл не буде видалений.

Очищення реєстру:
Помилки в реєстрі Windows можуть викликати різні проблеми, починаючи від погіршення продуктивності системи і закінчуючи зависанням комп'ютера. Утиліта Registry Cleaner сканує реєстр на предмет невірних або застарілих даних і виправляє знайдені помилки. Використання Registry Cleaner абсолютно безпечно, оскільки всі зміни можна легко скасувати за допомогою Центру Відродження.

Інтернет-оптимізація:
За допомогою цієї програми Ви зможете збільшити швидкість завантаження файлів і завантаження веб-сайтів. Internet Optimizer автоматично оптимізує настройки Інтернет-з'єднання з урахуванням особливостей типу підключення, який Ви використовуєте. Internet Optimizer дуже простий у використанні, і надає повну інформацію про кожну налаштуванні, яка може бути змінена.

Налаштування системи:
Цей інструмент дозволяє змінювати сотні налаштувань Windows, Інтернет-браузерів, e-mail і чат програм. Наприклад, Ви можете налаштувати візуальні ефекти Windows, прискорити роботу браузерів і поліпшити безпеку системи. Кожна настройка має рейтинг, який показує вплив цієї настройки на роботу комп'ютера. Крім того, програма відображає докладний опис для кожної опції.

Очищення слідів діяльності:
Коли ви працюєте в Інтернеті, відкриваєте документи або запускаєте програми, сліди Вашої діяльності зберігаються в певних файлах, таких як cookies, тимчасові файли Інтернету і в реєстрі. Це означає, що люди, які мають доступ до Вашого комп'ютера, можуть легко побачити, які сайти Ви відвідували і які документи, файли і додатки Ви недавно відкривали. Track Eraser подбає про безпеку Ваших особистих даних, видаливши ці файли.

Пошук дублікатів файлів:
Щоденна робота на комп'ютері часто призводить до накопичення абсолютно ідентичних файлів. Це можуть бути однакові фотографії, фільми, музика, документи або програми. Утиліта Duplicate File Finder допоможе Вам швидко знайти і видалити непотрібні дублікати. За допомогою цієї програми Ви зможете звільнити до 50% додаткового простору на жорсткому диску! Більш того, очищення диска від непотрібних файлів дозволить скоротити час, необхідний для дефрагментації.

Безпечне видалення файлів:
Чи знаєте Ви, що просте видалення файлів і папок в Windows насправді видаляє посилання, але не самі файли? Інформація, яка, на Вашу думку, була видалена, залишається на диску і може бути відновлена ​​за допомогою спеціальних програм. File Shredder призначений для повного видалення інформації з Вашого вінчестера, так що її ніхто не зможе відновити. Ця утиліта оснащена 4-я алгоритмами видалення: від швидкого до самого безпечного.

Стирання інформації:
На відміну від File Shredder, цей інструмент стирає раніше віддалену звичайним способом інформацію на всьому диску. Для більшої безпеки Disk Wiper дозволяє відключати сервіс Відновлення Системи. Оскільки цей сервіс відстежує зміни в файлах, його відключення гарантує, що в процесі стирання нові копії файлів створюватися не будуть. Додатково до всього, Disk Wiper може очищати кінцеві кластери (slack area) і записи в таблицях файлової системи.

Управління автозапуском:
Показує всі програми, які запускаються автоматично при завантаженні Windows. Цей інструмент дозволяє з легкістю управляти списком автозапуску, додаючи або видаляючи програми. Зменшення кількості програм автозапуску зменшує час завантаження Windows і звільняє системні ресурси. Замість повного видалення будь-якої програми автозапуску, Ви також можете її тимчасово відключити.

Видалення програм:
Uninstall Manager дозволяє легко видаляти будь-яку з встановлених на Вашому комп'ютері програм. Для цього доступні 3 опції: «Деінсталювати» - стандартне видалення програми за допомогою майстра видалення; «Швидке видалення» - видаляє програму миттєво без запуску майстра видалення; «Видалити з реєстру» - видаляє записи програми з реєстру, якщо ця програма раніше була видалена некоректно.

Управління службами:
На Вашому комп'ютері можуть бути включені служби Windows про які Ви навіть не підозрюєте і ніколи ними не користуєтеся. Кожна така служба використовує системні ресурси - пам'ять, процесор і жорсткий диск. Тому відключення непотрібних служб може істотно поліпшити швидкодію Вашого комп'ютера. За допомогою утиліти Service Manager Ви легко знайдете і відключіть всі невикористовувані Вами служби Windows.

Диспетчер завдань:
За допомогою цієї утиліти Ви зможете контролювати рівень завантаження процесора, пам'яті і жорсткого диска як в загальному, так і кожною програмою або процесом в окремо. Крім того, Task Manager відображає, які з процесів можуть бути небезпечними для Вашого комп'ютера, і дозволяє прискорити будь-який процес або додаток за рахунок перерозподілу системних ресурсів.

Інформація про систему:
Ця утиліта надає детальну інформацію про Ваш комп'ютер: конфігурація обладнання, інформація про операційну систему, драйвери, встановлені програми і т.д. Також програма може підготувати детальний звіт про Ваш комп'ютер і зберегти його в зручному для перегляду форматі. Ця функція буде корисна, якщо Вам потрібно передати інформацію про комп'ютер фахівця тех. підтримки.

Центр Відновлення:
Призначена для оптимізації продуктивності і налаштування Вашого комп'ютера, програма Auslogics BoostSpeed ​​5 абсолютно безпечна у використанні. Всі зміни, зроблені програмою на Вашому комп'ютері, зберігаються в Центрі Відродження. Таким чином, якщо після роботи програми у Вас виникнуть будь-які проблеми, Ви легко можете відновити систему до попереднього стану.

Після оптимізації ви будете зберігати від 10 до 30 хвилин щодня. Це означає, що за місяць у вас накопичиться непогану кількість зекономленого часу, яке ви можете витратити більш раціонально. І це не рахуючи комфорт, який ви купуєте, використавши програму.

Інструменти програми:
• Disk Cleaner. Видаляє непотрібні файли, які уповільнюють Ваш комп'ютер
• Disk Defrag. Дефрагментує диски і оптимізує розташування системних файлів
• Registry Cleaner. Усуває тисячі помилок реєстру і підвищує стабільність комп'ютера
• Registry Defrag. Дефрагментує реєстр і зменшує використання оперативної пам'яті
• Disk Doctor. Знаходить і виправляє дефектні сектори, втрачені кластери і помилки каталогів
• Internet Optimizer. Оптимізує настройки за замовчуванням під Ваше Інтернет-з'єднання
• Track Eraser. Видаляє історію використання комп'ютера та Інтернету для захисту Вашої конфіденційності
• Disk Wiper. Затирає вільне місце на дисках і запобігає відновлення видаленої інформації
• File Shredder. Стирає вибрані файли на дисках і USB-носіях так, що вони не можуть бути відновлені
• File Recovery. Відновлює файли, випадково видалені з дисків, USB-пристроїв і фотоапаратів
• Duplicate File Finder. Допомагає знайти і видалити дублюються файли, які даремно займають місце на дисках
• Services Manager. Відключає непотрібні служби, які можуть уповільнювати Ваш комп'ютер
• Startup Manager. Дозволяє управляти програмами, які запускаються разом з Windows
• Uninstall Manager. Повністю деінсталює програми, які Вам більше не потрібні
• Tweak Manager. Дозволяє відкоригувати сотні налаштувань Windows, щоб прискорити Ваш комп'ютер
• Task Manager. Показує всі запущені процеси, служби і заблоковані файли
• Disk Explorer. Показує файли, що займають найбільшу кількість місця на дисках
• System Information. Показує детальну інформацію про Ваш обладнанні і програмах

Назва: AusLogics BoostSpeed
Версія: 5.5.1.0
ОС: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Мова російська
Розмір: 11,2 МБ

Завантажити безкоштовно

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения