Автоматичне просування в соціальних мережах

 1. 1 Рекламна кампанія в Twitter
 2. Користь від реклами в твіттері
 3. Користь від реклами в Фейсбуці
 4. Користь від реклами в ЖЖ
 5. Користь від лайків в Інстаграме

Всім привіт, сьогодні я хочу поговорити про інвестування в соціальні мережі для просування свого продукту (блогу, сайту, товару, послуги, бренду, потрібне підкреслити). Сьогодні дуже актуальні і популярні соціальні мережі, які агрегує інтернет користувачів в зручну базу споживачів за інтересами.

Якщо раніше акцент робився на залучення користувачів з пошукових систем шляхом поліпшення пошукових запитів або через контекстну рекламу, то зараз не варто нехтувати соціальним середовищем. Тому з'явилася така спеціальність як smm фахівець, чи то пак людина, яка займається віртуальним маркетингом, використовуючи соціальні мережі, блоги та спільноти. За послуги фахівців треба платити, а якщо ви ще не готові переплачувати зайве, можна спробувати автоматизувати процес просування в соціальній мережі за допомогою рекламної біржі твайт.ру.

В біржі twite.ru можна швидко створити рекламну компанію для наступних соціальних майданчиків: Twitter, Facebook, Livejournal і Instagram. Більш докладно про процес створення рекламної компанії і користь від неї читаємо нижче.

1 Рекламна кампанія в Twitter

З самого початку біржа twite.ru була спрямована на рекламу в соціальній мережі твіттер, тому даний сегмент надано найбільш повно і постійно оновлюється. Останньою новинкою стала можливість «супровід ретвітів» на автоматі всіх постів потрібного облікового запису.

Створення даної рекламної компанії по ретвітів дозволить вам завжди отримувати необхідну кількість ретвітів, розширити охоплення своєї аудиторії, вивести в тренд потрібний хештег (при відповідному бюджеті). Для того, щоб скористатися даною послугою на сторінці рекламодавця вибираємо в правому верхньому кутку - «Нова послуга: автоматичні ретвіти», як показано на малюнку, після чого відкривається нове вікно.

Всім привіт, сьогодні я хочу поговорити про інвестування в соціальні мережі для просування свого продукту (блогу, сайту, товару, послуги, бренду, потрібне підкреслити)

Автоматичне просування в соціальних мережах-01

В активному полі, як показано в прикладі, через @ вказуємо ім'я потрібного вам твіттер аккаунта і натискаємо «перевірити і замовити», де можна за допомогою повзунків створити потрібний вам рекламне рішення.

Автоматичне просування в соціальних мережах-02

Система автоматично розраховує бюджет на 1 день або на число днів, яке може дозволити рахунок в біржі. Бюджет розраховується з урахуванням середнього числа твітів на день * кількості ретвітів (від 10 до 250 в день) * якість акаунтів, які будуть ретвітеть (від 1 до 4 зірок акки можна вибирати). Дана послуга поширюється тільки на написання користувачем пости, без обліків відповіді на інші твіти.

Також через біржу твайт можна придбати фоловерів на потрібний вам аккаунт через верхню панель в закладці рекламодавцю.

Також через біржу твайт можна придбати фоловерів на потрібний вам аккаунт через верхню панель в закладці рекламодавцю

Автоматичне просування в соціальних мережах-03

Все дуже просто, вказуємо ім'я потрібного вам твіттер аккаунта, натискаєте «перейти до замовлення», після чого ви через повзунки вказуєте бажане число фоловерів і час, протягом якого вони вас зафоловят. Чим більше замовляєте фоловерів тим дешевше коштує залучення одного передплатника. Важливо, розподіляйте фоловерів по днях, вкрай небажано за один день залучати більше 200 фоловерів.

А тепер безпосередньо перейдемо до створення рекламної компанії в твіттері, для цього вибираємо в верхньому лівому кутку «Нова кампанію в Twitter» і натискаємо на «плюс», як показано на малюнку.

А тепер безпосередньо перейдемо до створення рекламної компанії в твіттері, для цього вибираємо в верхньому лівому кутку «Нова кампанію в Twitter» і натискаємо на «плюс», як показано на малюнку

Автоматичне просування в соціальних мережах-04

При створенні рекламної компанії в твіттері є кілька варіантів в її налаштування - простий і розширений. Якщо ви не хочете розбиратися в настройках реклами, тоді натисніть на «Я нічого не розумію, давайте простіше!» І перед вами з'явиться просте вікно, в якому ви можете вказати тільки сам текст твіти та вибрати цінове рішення розміщення твіти (дешево, як у всіх і швидко).

Автоматичне просування в соціальних мережах-05

Але цей спосіб не раціональний, тому я рекомендую вам вибирати розширені можливість, щоб вибрати тільки якісні майданчики. В цьому випадку ви можете задати рекламний бюджет, число твітів в годину, загальна кількість рекламних твітів, вибрати майданчики для розміщення згідно з рейтингом і задати ціни згідно з рейтингом.

За допомогою таргетингу можна в ручному порядку вказати мінімальний поріг для акаунтів за кількістю фоловерів, числу твітів, кількості listed і рейтингу. А якщо ви хочете урізноманітнити свою рекламну компанію, але у вас вичерпалася фантазія на тексти для твітів, тоді можна замовити створення рекламних текстів, а ви вже самі виберете, підійдуть вони вам чи відмовитися від них.

А якщо ви хочете урізноманітнити свою рекламну компанію, але у вас вичерпалася фантазія на тексти для твітів, тоді можна замовити створення рекламних текстів, а ви вже самі виберете, підійдуть вони вам чи відмовитися від них

Автоматичне просування в соціальних мережах-06

Користь від реклами в твіттері

 • Ви можете вивести в тренд потрібне вам повідомлення завдяки ретвітів.
 • Отримання додаткового трафіку шляхом публікації рекламних твітів, ретвітів і покупки живих фоловерів.
 • Поліпшення індексації нових постів вашого сайту, на які почнуть посилатися твіттер акаунти.
 • Поліпшення низькочастотних запитів вашого сайту, на які почнуть посилатися твіттер акаунти, пошукові системи враховують твіттер акаунти (особливо якщо вони мають «вагу»).
 • Нарощування числа фоловерів потрібних твіттер акаунтів.
 • Розведення посилальної маси продукту, що просувається вами сайту, сторінки, аккаунта.

2 Рекламна кампанія в Facebook

При створенні рекламної компанії в Facebook через твайт.ру є вибір, закупити лайки на сторінки (акаунти користувачів), постам (отримати лайк до будь-якого посту в фейсбуці) або отримати лайк на потрібній вам сторінці вашого зовнішнього сайту (наприклад можна замовити послугу, щоб дану сторінку, де ви читаєте цей текст, лайкнули потрібну кількість разів) або безпосередньо написати рекламний текст з посиланнями (не більше 420 символів), який розійдеться по соціальній мережі потрібні вам акаунтів.

Щоб розмістити потрібний вам рекламний текст з рекламними посиланнями вам необхідно зайти на сторінку рекламодавець і в лівому верхньому кутку натиснути на «плюс», в рядку «Рекламні кампанії в Facebook +», як показано на малюнку.

Автоматичне просування в соціальних мережах-07

Налаштування рекламної компанії з розміщення спеціального тексту за профілями в фейсбуці проста, ви пишіть сам текст, вказуєте бюджет рекламної компанії (можна його обчислити з вартості одного поста і кількості постів яке ви хочете розмістити в рамках цієї рекламної компанії). Головне не забувайте натиснути на рядок «В системі № відповідних користувачів ↓», щоб відкрилося додаткове поле фільтра, де можна вказати мінімальну кількість друзів у Фейсбуці (максимально число 5000), а так само вказати, щоб розміщувалася реклама тільки у користувачів підтвердили свій аккаунт. Навіщо витрачати зайве на неефективні профілі, коли треба користуватися засобами з розумом.

Для покупки лайків необхідно у верхній панелі вкладки рекламодавець зліва вибрати відповідний тип лайка, як показано на малюнку і з'явиться потрібне вам вікно.

Для покупки лайків необхідно у верхній панелі вкладки рекламодавець зліва вибрати відповідний тип лайка, як показано на малюнку і з'явиться потрібне вам вікно

Автоматичне просування в соціальних мережах-08

Форма оформлення лайків інтуїтивна зрозуміла при виборі будь-якої послуги, тому я більш детально на цьому пункті зупинятися не буду. Вказуєте адресу потрібної вам сторінці, задаєте необхідну кількість лайків і розподіляєте на протязі, якого кількість днів буде виконано ваше замовлення по лайкам (в один день не варто отримувати відразу багато лайків).

Користь від реклами в Фейсбуці

 • Поліпшення пошукової видачі сайту шляхом закупівлі лайків потрібної вам сторінки.
 • Отримання додаткового трафіку шляхом покупки лайків і розміщення рекламного тексту на сторінках профілів Фейсбук.
 • Підвищення трасту відвідувачів ваших профілів або сайту шляхом покупки лайків, чим більше лайків тим істотніше виглядає ваш профіль і тим більша ймовірність отримати ще більше лайків. Наприклад просування сторінки з послугами або товарами або бренду.

3 Рекламна кампанія в Livejournal

Livejournal є популярною блогплатформи в Росії, Україні та інших країнах СНД. Тому не дивно, що дана платформа є хорошою можливістю для проведення рекламної компанії. За допомогою біржі твайт у вас є можливість розмножити потрібний вам текст по ЖЖ або написати унікальний текст для публікації.

Щоб почати рекламну компанію в живому журналі необхідно на сторінці рекламодавця в лівому верхньому кутку знайти в списку послуг «Рекламні кампанії в Livejournal» і натиснути на значок «плюс», як показано на малюнку.

Автоматичне просування в соціальних мережах-09

Після чого відкривається вікно (як показано на малюнку знижу), де можна створити нову рекламну компанію і вказати необхідні параметри для платформ, на яких з'явиться ваш рекламний пост. Адже найголовніше правильно поставити критерії на розміщення поста, щоб ваші вкладення принесли найбільший внесок.

Автоматичне просування в соціальних мережах-10

Процес настройки рекламної компанії в ЖЖ інтуїтивно зрозумілий. Необхідно надати назву компанії, вибрати публікувати раніше опублікований пост в ЖЖ або вставити свій текст, визначиться з бюджетом компанії (для початку визначтеся з ціною за один пост і з тим, скільки ви хочете опублікувати постів, тоді легше підрахувати приблизний бюджет), вибрати період, за який рівномірно будуть з'являтися потрібні вам пости.

Не забудьте натиснути на «В систем № відповідних блогер», щоб ще більше звузити таргетинг, адже немає сенсу розміщувати рекламу на непосещаемих ресурсах, тому встановіть свої значення для мінімальної кількості читачів, коментарів і постів в ЖЖ, і сама біржа вам автоматично покаже, скільки платформ задовольняють ваша вимога і орієнтовна ціна на розміщення поста. Так само якщо ви збираєтеся ще і підвищити значення Google PageRank, варто вибирати блоги з не нульовим показником, а для трафіку будуть корисний геотаргетинг по потрібної вам російськомовної країні.

Користь від реклами в ЖЖ

 • Додатковий трафік на ваш просувний ресурс за допомогою грамотного фільтра по рекламних майданчиках, вибирайте читаються і живі блоги.
 • Підвищення показника PageRank вашого жж блогу, якщо при створенні рекламної компанії ви робили потрібний акцент.
 • Поліпшення індексації нових постів і нч запитів вашого сайту при розміщенні постів з фіксованим текстом, де буде, стоять посилання на ваш сайт.

4 Рекламна кампанія в Instagram

Соціальна мережа Instagram з'явилася не так давно, але встигла зробити справжній фурор в світі. Вона не тільки принесла майже мільярд доларів творцеві інстаграма, але і обігнала за відвідуваністю твіттер.

Сама соціальна мережа представлена ​​у вигляді додатку для андроїд і ios пристроїв, за допомогою якого можна викладати фотографії, налагоджувати на них спеціальні фільтри і дивитися фотографії інших. Сам я недавно став учасником інстаграма, але сама ідея і втілення обміну фотками мені сподобалася, і я намагаюся раз в пару днів додавати в мережу свою фотку. Подивитися мої фотографії або підписатися на мене можна в спеціальній формі під цим текстом, якщо форма не відобразилася, тоді шукайте мене наweb.stagram.com / n / patrihalko / або по ніку patrihalko.

Хоч єдиним джерелом інформації служить фотографія, але і вона може посприяти вашій справі. Наприклад, зустрічав у френд аркуші акаунти зроблені під певну тематику - наприклад, фотографії незвичайних солодощів або просто кулінарна тематика з відлунням аккаунта на інший сайт або зустрічав акаунти в фотографіях, яких представлена ​​продукція фірми або людини і таким способом знаходиться додаткове джерело споживачів. Тому якщо у вас є свій інтернет магазин, наприклад з продажу міжкімнатних дверей, то буде не зайвим завести аккаунт в новій розвивається соціальної мережі, де є можливість красиво представити свою продукцію двері Софія за допомогою спеціальних фільтрів і привласнити фотографіям з продукцією спеціальні теги за якими їх зможуть знайти потенційні клієнти.

Тому якщо у вас є свій інтернет магазин, наприклад з продажу міжкімнатних дверей, то буде не зайвим завести аккаунт в новій розвивається соціальної мережі, де є можливість красиво представити свою продукцію двері Софія за допомогою спеціальних фільтрів і привласнити фотографіям з продукцією спеціальні теги за якими їх зможуть знайти потенційні клієнти

Автоматичне просування в соціальних мережах-11

Так як дій можна зробити не так багато - зафоловіть чи ні аккаунт, поставити лайк чи ні, залишити коментар до фотке чи ні, то ці три елементи залишаються суттєвими при перегляді профілю в Instagram. Коли ти створюєш новий акаунт то твої показники нульові і треба час, щоб з'явилися відвідувачі твого «віртуального світу», тому спочатку буде дуже мало лайків і того менше коментарів, хоча твої фото цілком стерпні і хочеться отримати маленьку похвалу за них, хоча б у вигляді лайка.

Тому можна скористатися новою послугою біржі твайт - підписка на лайки в Інстаграме, яка дозволяє налаштувати автоматичний процес по лайканью фотографій в обліковому записі. Ціна даної послуги фіксована (1 лайк - 1 рубль), мінімальне замовлення на 10 лайків. Якщо ви хочете отримати лайки на раніше опубліковані фотографії, тоді треба звернутися в службу технічної підтримки, яка надасть спеціальний хештег, який послужить сигналом для лайків ваших фотографій.

Для того, щоб купити лайки в інстаграм необхідно на сторінці рекламодавця в правому верхньому кутку натиснути на «Нова послуга: лайки в Інстаграме» (як показано на малюнку знизу) і знизу з'явиться просте вікно, де ви вказуєте потрібний вам аккаунт, після чого вибираєте потрібну вам кількість лайків від 10 до 100.

Автоматичне просування в соціальних мережах-12

Користь від лайків в Інстаграме

 • Чим більше лайків на фотографії, тим більше фотографії викликають довіри в очах нового відвідувача, який з більшою ймовірністю натисне на кнопку «like», залишить коментар і підпишеться на ваш аккаунт, адже ми звикли довіряти більшості, а якщо більшість оцінило вашу творчість, то чому б і нам не приєднається до нього.
 • Найбільший ефект лайки принесуть акаунтів для брендів і сторінок з товарами. Якщо в першому випадку бренд акаунти звикли до сотень і тисяч лайків / коментарів, то їм треба за всяку ціну підтримувати свій зоряний рівень, то в другому лайки зіграють істотну роль в очах потенційного покупця при перегляді фотографій з продукцією.
 • Та й звичайному користувачеві, який намагається викладати цікавий матеріал і не отримує віддачу від цього хочеться трохи більше повагу з боку соціальної мережі в якості лайків, а за пару рублів можна почати і з штучного методу.

Так само сподіваюся, що в майбутньому в біржі твайт з'явиться можливість не тільки купувати лайки на фотографії, а й отримувати живих фоловерів, як це реалізовано з твіттером. Механізм підписок, хештегов однаковий в твіттері і інстаграме, тому думаю дану послугу не складно реалізувати.

Якщо спочатку я писав, що можна без допомоги фахівця почати просувати свій аккаунт у соціальній мережі, то при більш високих оборотах і амбіції все ж варто звернутися за додатковою допомогою. Так в біржі twite.ru присутній послуга спецпропозиції, за допомогою якої професіонали вам допоможуть скласти ефективну рекламну компанію в соціальній мережі, допомогти в розміщення реклами в топ Twitter-акаунтів, отримати бонуси при поповненні рекламного бюджету на великі суми і вивести ваш аккаунт в тренд!

На цьому я закінчую знайомити вас з біржею твайт в якій можна швидко і легко налаштувати рекламну компанію в соціальній мережі Twitter, Facebook, Livejournal і Instagram. А якщо ви хочете заробити гроші з біржею, тоді можете прочитати мою статтю про монетизація твіттера в біржі twite. Сам я з біржею працював і як блогера і як рекламодавець і можу сказати, що для рекламодавця сервіс хороший, тому всі свої зароблені кошти я вливав в нові рекламні проекти.

Можливо після прочитання цієї статті вам буде корисна моя інша стаття - «Реалізуємо товар через соціальні мережі», а незабаром цей блог знову відновить свою роботу і почнуть з'являтися нові матеріали.

Матеріал сайту: pyatilistnik.info

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения