Безкоштовне SMM просування в контакті самостійно

 1. Вступ
 2. Підготовка ґрунту для роботи або пріквел
 3. Публічна сторінка або група
 4. Вибираємо назву групи (публічної сторінки) і пишемо опис
 5. Який контент вибрати для групи
 6. Використання посилань у групі на зовнішній сайт
 7. Для тих, хто вирішив просувати групу в контакті
 8. А що робити з альбомами для груп та публічних сторінок?
 9. Опитування, голосування і не допущення публікацій 146%
 10. На завершення

Дана стаття призначена для тих, хто хоче влаштувати безкоштовне просування в контакті для своєї групи або публічної сторінки.

Вступ

В контакті - це соціальна мережа, яка була розроблена в 2006 році групою російських розробників. На самому початку свого існування призначалася для об'єднання молодий вікової групи людей (від 16 до 25 років).

Для того, щоб залучити «армію» молодих людей були в подальшому розроблено і запущено величезна кількість функцій:

 • - додавання фотографій, сортування за альбомами;
 • - додавання аудіо записів і відео;
 • - створення груп, публічних сторінок;
 • - миттєве відправлення повідомлень як одному співрозмовнику, так і групи осіб;
 • - обмін фотографіями, відео, аудіо, документами та іншими файлами;
 • - і т.д. і т.п.

Але, приблизно, до 2010 року величезна кількість функцій (варто зазначити, що вони є безкоштовними донині) і відносно молода аудиторія в контакті негативно відбилася на іміджевої частини веб-ресурсу. Але адміністрація бореться з цим і постійно вводить в роботу сайту нові фішки, змінює правила поведінки і вводить обмежувальні заходи.

На даний момент в контакті займає топові позиції серед соціальних мереж на російському ринку в інтернеті. Введені функції і доповнення на сайті добре позначається на кількість користувачів і їх активність в мережі.

І, перша порада, який хочу дати початківцям фахівцям з SMM просування в контакті:

 • - В контакті - це не ваш сайт, це не ваш інтернет-магазин, це не ваша особиста майданчик. І ви ніяк не зможете вплинути на технічну і дизайнерську частини цього ресурсу;
 • - Всі дії, пов'язані з smm просуванням в контакті націлені тільки на користувачів, які є вашими потенційними клієнтами;
 • - Але, не варто радіти завчасно тому, що таких потенційних клієнтів в контакті кілька десятків мільйонів. Якщо дивитися раціонально, об'єктивно - тільки мізерна частина всіх користувачів можна буде віднести до вашої цільової аудиторії;
 • - Захоплення, активність, частота використання ресурсу, інтереси і т.д. безпосередньо залежать від соціального статусу і віку постійних користувачів;

Все, що я написав, це основи, які ви повинні розуміти і пам'ятати, щоб стати дійсно хорошим фахівцем по smm просуванню (велика частина з цих рад застосовується не тільки до сайту в контакті, а й до інших соціальних мереж).

Підготовка ґрунту для роботи або пріквел

Так як SEO та SMM мають прямі родинні зв'язки (сюди ж можна і віднести розробку сайтів з правками від SEO-фахівця), то і початкові кроки можна і потрібно брати з SEO, але з частковими змінами. Я зараз говорю про перший крок, який одночасно є і практичним - вивчення конкурентів в кордоні контакті.

До вивчення можна віднести:

 • - Безпосередньо пошук конкурентів;
 • - Збір та аналіз статистики (тобто активність користувачів - лайки, репости, обговорення);
 • - Кількість і якість ключових запитів, за якими видаються групи / публічні сторінки конкурентів;
 • - Місцезнаходження конкурентів;
 • - Частота додавання нових матеріалів;
 • - Швидкість і якість зворотного зв'язку з адміністрацією групи;
 • - Зауваження та побажання учасників.

До конкурентам можна віднести не широко відомі бренди, які продають, пропонують послуги, пов'язані з діяльністю вашої компанії. Якщо ви новенький в компанії, то директора офісів продажів, відділ маркетингу можуть вислати вам величезний список конкурентів.

Публічна сторінка або група

Дана стаття призначена для тих, хто хоче влаштувати безкоштовне просування в контакті для своєї групи або публічної сторінки

Група

Група

Публічна сторінка

Публічна сторінка

Група

Група

Публічна сторінка

Після збору статистичних даних можна переходити до створення спільноти. В контакті можна створити 2 види майданчики: публічна сторінка і група.

В цілому для вашої компанії можна одночасно створити і вести обидва види майданчиків. Але, якщо ви рухаєтеся безкоштовно, то кількість витраченого часу на підтримку сторінок (наповнення контентом, пошук статей, спілкування з аудиторією) збільшиться в два рази. І другий, більш істотний мінус, ваша цільова аудиторія розділиться на два «табори», що негативно позначиться на поведінкових факторах сторінок. Тому не рекомендую створювати два майданчики.

Давайте тепер розберемося, яка різниця між групою і публічної сторінкою, і що вам краще підійде.

Група - добре підходить для прямого і швидкого спілкування з цільовою аудиторією. Створення груп в контакті було спочатку закладено в програмній частині сайту, тому зараз таких майданчиків на цілу «голову» більше, ніж публічних сторінок. Якщо вашим клієнтам потрібен постійний діалог з ваші (або вашим представником), то група - це ідеальний інструмент, що надається в контакті. А щоб зрозуміти, що шукає майбутній клієнт - досить подивитися як раз в статистику, яку збирали на першому кроці.

Публічна сторінка - в порівнянні з групою є новим інструментом, але швидко розвиваються інструментом і улюбленим серед користувачів. У порівнянні з групою, в публічній сторінці закладено менше функцій, або якщо підходити з точки зору юзабіліті, то цей показник наближається до нуля. Як приклад приведу - створення і ведення тем. У групах теми виводяться практично на самому верху (ідеальне розташування з точки зору юзабіліті). На публічних сторінках - збоку і зазвичай їх не видно на першому екрані. Зате публічна сторінка підійде вам, якщо потрібно донести статичну інформацію до вашої публіки і прямий діалог не потрібно.

Ще варто відзначити, що у публічної сторінки немає можливостей:

 • - створювати новини;
 • - створювати і впроваджувати індивідуальний дизайн;
 • - створювати внутрішні сторінки;
 • - залишати пости на сторінці (закрито для користувачів). Але коментувати ваші записи можна. Не плутайте цей момент;
 • - заборонено видаляти учасників (читачів).

Висновок: Створити і надалі займатися безкоштовним просуванням в контакті самостійно повинен виходити від поставлених цілей перед аудиторією і після аналізу конкурентів.

Важливий момент! Нещодавно була додана функція, яка дозволяє з групи зробити публічну сторінку і навпаки. Тому, якщо ви помилитеся з вибором на початковому етапі, то можна з легкістю виправити цю помилку.

Вибираємо назву групи (публічної сторінки) і пишемо опис

Третій крок по створенню свого простору в контакті перетинається знову з SEO. Є таке поняття, як семантичне ядро ​​сайту. Якщо коротко, то це набір слів, фраз за якими користувачі можуть знайти інформацію з вашого сайту. Якщо у вас його немає, то не біда, тому що для створення групи потрібно 1-2 ключових запиту, за якими будете просувати сторінку. І як ви розумієте мала кількість запитів досить легко придумати. не варто робити назву, що складається з великої кількості пошукових запитів, тому що такий хід може тільки нашкодити. Також не бажано писати одне слово в назві, тому що ваш бренд маловідомий користувачам. Але, якщо ви є представником компанії Apple, Rockstar Games зі своєю «коханою» GTA 5 , То немає ні чого поганого, якщо назва групи буде містити назву компанії.

Опис необхідно написати коротким, високосодержательним, щоб користувачі прочитавши пару пропозицій відразу зрозуміли основний сенс групи або публічної сторінки. Якщо у вас є сайт, то ще необхідно додати посилання на сайт.

Який контент вибрати для групи

Як відомо контент для сайту - це найважливіше в просуванні сайтів, точніше унікальний контент . Така ж ситуація складається і з групою в контакті. Весь публікується матеріал повинен безпосередньо пов'язаний з тематикою створеної сторінки.

До матеріалів можна віднести:

 • - статті;
 • - картинки;
 • - відеозаписи;
 • - аудіозаписи;
 • - анекдоти, меми і т.д.

Ні коли не крадіть матеріал зі сторінок ваших конкурентів. Одна з причин - це якщо користувач складається у вашій групі і групі конкурента, то йому (потенційному клієнту) не сподобається ваша політика, що може привести до негативного думку про вас.

Не варто розміщувати контент, який не відноситься до тематики спільноти. Якщо користувач вступив в вашу групу, то будьте впевнені, що його цікавить тільки ваша тематика.

Не забувайте іноді «веселити» користувачів. Викладайте розважальний контент в співвідношенні: 10% анекдоти, меми і 90% корисного контенту (це, природно, відноситься, якщо основна тематика сторінки не розважальна).

Якщо ви будете публікувати огляди, статті, то оптимальний обсяг тексту 500 символів. Для великих статей - 1200 символів.

До кожного тексту додавайте картинки, відеофайли або опитування. Це допоможе утримати користувачів, завоювати до вашої сторінки лояльність. І одночасно ця «фішка» спрощує розуміння прочитаного тексту.

Використання посилань у групі на зовнішній сайт

Як відомо збоку є блок з посиланнями. Туди можна розмістити посилання на ваш сайт, або на сайти ваших друзів. Але знову - все в міру!

Якщо ви розкручуєте групу інтернет-магазину, то цілком вистачить вказати 3 посилання:

 • - Головна сторінка;
 • - контакти;
 • - каталог;

Це буде виглядати симпатично, ненав'язливо.

Коли ваша група стане набирати популярність, вам почнуть писати адміністратори інших груп з обміну посиланнями. Такі взаємні посилання втрачають актуальність, і в цілому - не потрібні. Але якщо є крайня необхідність, то розміщуйте на перевірені групи, з «живими» користувачами з високою активністю.

При розміщенні текстових постів - не забувайте вставляти посилання з тексту на сайт (це повністю відповідає правилам соціальної мережі). Посилання на сайт повинна нести такий же матеріал, як і в пості, щоб не вводити користувачів в оману. В добу обмежуйтеся 2 постовими посиланнями, тому що велика кількість вихідних посилань негативно позначається на поведінкових факторах користувачів.

Для тих, хто вирішив просувати групу в контакті

Якщо ваш вибір впав на створення і просування групи в контакті, то варто згадати ще один важливий фактор - це група (обговорення певної теми на спеціальній окремій сторінці).

Як я вже писав раніше - вони розташовуються досить зручно з точки зору юзабіліті (знаходяться на першому екрані, в помітному місці для погляду користувача).

Рекомендую заборонити створювати теми користувачам, тому що вам можуть просто заспаміть боти і вашим конкурентам відкриється велика можливість займатися самопіаром на вашому майданчику.

Найперші теми, які варто створити, відносяться до основних інформаційних даними:

 • - Телефони, адреси. Якщо одним словом - контакти;
 • - FAQ. Іншими словами - ця тема буде відповідати на ці запитання вашої аудиторії. Це величезний плюс в вашу сторону;
 • - Відгуки. Будь-якому потенційному клієнтові цікаво, що про вас думають ваші клієнти. В контакті заборонена модерація коментарів (видалення дозволено), що позитивно впливає на вашу компанію;
 • - Внутрішні правила. Їх рідко читають, але у вас буде хороший інструмент проти небажаної аудиторії. І за нинішніми мірками - це досить демократичний інструмент;

Кількість тим не варто плодити, тобто якщо ви створите 1000 тем, то реально активним тим буде близько 10. Інші теми тільки будуть відлякувати користувачів. Решту матеріалу (не довгострокова) виносьте на стрічку (дошку) групи. Якщо для будь-якого матеріалу з'являється велика кількість коментарів, то можна створити тему за мотивами цього матеріалу.

А що робити з альбомами для груп та публічних сторінок?

Тематика фотографій (відноситься і до відеозаписів) зобов'язана строго відповідати тематиці просуває групи (публічної сторінки). У головному альбомі повинні збиратися найкращі і найцікавіші матеріали, щоб користувач міг оперативно їх переглянути і зробити дію (лайк, залишити коментар, репост даної інформації). Самим ідеальним варіантом є отрисовка власних картинок і власне відео. Але, на жаль, в більшості випадком відбувається просте копіювання з інших сайтів / ресурсів. На це витрачається менше часу і сил, але починає сильно кульгати унікальність ваших матеріалів, що негативно впливає на поведінковий фактор.

Опитування, голосування і не допущення публікацій 146%

Опитування і голосування хороший спосіб дізнатися потреба користувачів, їх інтереси, що вони хочуть бачити на сторінках групи. Робіть короткі, але чіткі питання. 3-4 варіантів відповіді цілком вистачить в опитуванні. При перегляді результатів не збільшуйте / не покращує відповіді на свою користь, тому що фраза «На питання ХХХ було отримано 146% вірних відповідей» - м'яко кажучи, користувачів поставить в ступор. Якщо вирішите публікувати результати, то хорошим тоном буде підтверджувати свої слова скіншотамі опитування.

На завершення

У першій частині статті про просування в контакті ми вивчили клієнтів, створили групу / публічну сторінку і дізналися який матеріал і в яких кількостях необхідно розміщувати на сторінці. У другій частині про просування групи і спільноти в контакті безкоштовно (Правда приведу приклади і платних способів) перейдемо до запитань пов'язані з залученням справжніх і активних користувачів.

А що робити з альбомами для груп та публічних сторінок?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения