Безкоштовне SMM просування Вконтакте

Ви готові продати нирку? Уявіть, що у вас є 80 тисяч доларів на SMM Вконтакте. Приблизно стільки коштує здорова нирка на чорному ринку. Ви готові лягти під ніж з розумінням того, що можете втратити гроші в разі провалу? Якщо відповідь так, сміливо інвестуйте гроші в SMM просування. Ви знаєте, що робите. Але якщо відповідь немає, ця стаття як раз для вас. Після прочитання статті ви почнете використовувати краще безкоштовне просування Вконтакте і застрахуете себе від багатьох помилок за які потрібно платити в буквальному сенсі цього слова.

Приготуйтеся. Вас чекає соковита порція крутого контенту. Почнемо!

 1. Запросіть друзів до спільноти

Запросіть друзів до спільноти

Коли ви починає е безкоштовне просування Вконтакте, немає більш лояльної аудиторії ніж друзі. Надішліть кожному одному запрошення підписатися на співтовариство. Можливо, не всім буде цікаво те, що ви публікуєте, але ви зможете швидко набрати перших передплатників.

 1. Збирайте вершки конкурентів

Якщо ви займаєтеся просуванням бізнесу в соціальних мережах, ви повинні чітко знати своїх конкурентів. SMM Вконтакте любить швидкість. Переглядайте спільноти конкурентів. Ваше завдання знайти необроблені звернення і як можна швидше відповісти. Будьте готові до того, що б есплатное просування Вконтакте займає багато часу.

 1. Використовуйте безкоштовну рекламу

SMM Вконтакте може бути безкоштовним або умовно безкоштовним. Щоб отримати безкоштовну рекламу, знайдіть тематичні спільноти з приблизно такою ж кількістю учасників і запропонуйте обмін постами. Умовно безкоштовне просування Вконтакте дає можливість залучити адміністраторів більших паблік в обмін на вашу продукцію або відсоток з продажів.

 1. Барахолки і дошки оголошень

Барахолки і дошки оголошень

Зараз в Вконтакте більш 25 тисяч спільнот для публікації оголошень. У кожному ви можете публик овать інформацію про товари або послуги. Це безкоштовне просування Вконтакте, яке може дати відмінний результат при нульових вкладеннях. SMM Вконтакте це в першу чергу розуміння цільової аудиторії. Шукайте спільноти, де оббита ють ваші клієнти і публікуйте релевантні пропозиції.

 1. Намагайтеся купити свій товар

Вам не потрібно буде купувати свій товар. Вам необхідно створити видимість попиту. Попросіть друзів або зареєструйте кілька додаткових акаунтів. Ваше завдання писати повідомлення, які показують жвавий інтерес до вашої пропозиції. Так, це не зовсім чесно, але безкоштовне просування Вконтакте вимагає жертв. SMM Вконтакте це спосіб донести цінність людям, яким вона потрібна. Якщо у вас дійсно хороший товар або послуга, в цьому немає нічого поганого.

 1. Пишіть новим учасникам спільноти

Відмінним способом SMM Вконтакте може бути просте вітання нових передплатників. Пишіть, що раді бачити людину в співтоваристві. Поцікавтеся ніж ви можете бути корисні і що викликало його інтерес.

 1. Розсилу йте повідомлення без фанатизму

Розсилу йте повідомлення без фанатизму

Завдяки «Розумній стрічці» SMM Вконтакте вже не такий як був раніше. Велика частина ваших передплатників не вид ят акції і круті пропозиції, які ви публікуєте. Тепер, щоб вести ефективне SMM просування необхідно постійно придумувати більш цікавий і якісний контент, підвищувати залучені нность передплатників і витрачати гроші на рекламу. Або використовувати безкоштовне просування Вконтакте і розсилати кращі пропозиції передплатникам в особистих повідомленнях. Тільки без фанатизму. Міняйте слова. Уникайте посилань.

 1. Проводьте конкурс и

Проводьте конкурс и

Проведення до онкур сов це умовно безкоштовне просування Вконтакте. Ви можете залучити нових передплатників, збільшити активність аудиторії і генерувати новий контент для публікацій. Н про вам потрібно розіграти приз. Люди люб ят халяву. Проведення конкурсів - це перевірений інструмент SMM Вконтакте, який дає відмінні результати при мінімальних вкладеннях.

 1. Закріплюйте кращі пости

Дайте людині можливість виростити інтерес до вашого контенту. Далеко не всі публікації однаково успішними. Н айдіте пост, який набрав максимальну кількість активностей і закріпіть його. Коли н овий людина заходить до вас в співтовариство, він побіжно кидає погляд і перше що бачить - закріплений пост. Якщо йому цікаво, він підписується, якщо немає - йде.

 1. Використовуйте call2action - заклик до дії

Завдання призову до дії - звернути увагу людини в потрібне русло. Ви можете мотивувати користувачів підписатися, перейти на сайт, поставити лайк, написати коментар і т.д. Але ... Важливо розуміти, що сам по собі заклик до дії не працює. Якщо у вас поганий контент, жахливе оформлення спільноти, висока вартість товару і дерьмово продукт, наївно думати, що call2action якось змінить ситуацію. SMM Вконтакте складається з безлічі етапів і складових. Заклик до дії - це інструмент, який дозволяє схилити людини до потрібного дії, коли він вже готовий це зробити, але сумнівається.

 1. Створюйте продають публікації

Створюйте продають публікації

Б есплатное просування Вконтакте включає в себе продають публікації. Написати продає пост нічого не варто, але це потрібно робити правильно. Ви можете скористатися простою формулою, яка включає 3 елементи:

 1. проводьте опитування

Гарний ий SMM Вконтакте долж е н бути нестандартним. Подумайте, як ви можете використовувати опитування для продажу своїх товаро в або послуг? Можливо, у вас кілька популярних продуктів. Проведіть опитування серед передплатників про те, який продукт краще. Кожному, хто проголосує напишіть і запропонуйте зробити покупку на вигідних умовах.

 1. Додайте місце роботи в сво й профілі ь

Е то дуже просте і зовсім безкоштовне просування Вконтакте добре працює разом з нетворкінгу в соціальних мережах Е то дуже просте і зовсім безкоштовне просування Вконтакте добре працює разом з нетворкінгу в соціальних мережах. Ви додаєте в друзі нових людей і викликаєте у них інтерес. Перед тим, як вас додати люди переглядають ваш профіль, помічають місце роботи і п ереходят за посиланням в співтовариство.

 1. Чіпляйтеся за кожну можливість зубами

Р екламние пости лайкають, але продажів немає. Що робити? Ваш SMM Вконтакте стане більш ефективним, якщо ви почнете писати передплатникам, які проявили активність під рекламними публікаціями. Можливо, люди хочуть зробити покупку, але їх щось зупиняє. Почніть спілкування. Знайдіть причину і постарайтеся її вирішити. Б есплатное просування Вконтакте має безліч переваг, але в той же воно забирає багато сил і енергії. Тому мені більше подобається використовувати платні методи. До речі, обов'язково прочитайте мою статтю про те, як правильно вибрати співтовариство для реклами Вконтакте і не злити бюджет.

 1. Використовуйте можливості сайту

SMM Вконтакте буде просуватися швидше, коли є стабільне джерело цільового трафіку. Встановіть віджет соціальних мереж на сайт і акумулює цільову аудиторію в своїй спільноті.

 1. Нетворкінг в соціальних мережах

Б есплатное просування Вконтакте може бути дуже простим Б есплатное просування Вконтакте може бути дуже простим. Подпи Сива на популярні серед клієнтів спільноти. Спілкуйтеся і заводите корисні контакти. Щодня додавайте в друзі цікавих людей, які відповідають портрету вашого ідеального клієнта. Згодом це при несе дивіденди.

 1. Виводьте клієнтів у конкурентів

Щоб використовувати безкоштовне просування Вконтакте вам необхідно чітко розуміти де шукати цільову аудиторію. Складіть список ключових співтовариств і регулярно переглядайте там обговорення. Знаходьте зацікавлених людей і ненав'язливо пропонуйте свій товар в особистому листуванні.

 1. Працюйте з базою

Працюйте з базою

SMM Вконтакте давно вийшов за рамки соціальної мережі. Якщо у вас є база email адрес, використовуйте її. Зробіть розсилку в якій пропонуєте підписатися на соціальні мережі в обмін на знижку або бонус. Це відмінна можливість використовувати безкоштовне просування Вконтакте в поєднанні з email- маркетингом.

 1. Працюйте з лідер ами думки

Хорошим джерелом нових передплатників і способом збільшити обсяг продажів можуть бути лідери думки. Це дуже старий, але тим не менш ефективний метод SMM Вконтакте. Вам потрібно визначити лідерів думки вашої цільової аудиторії і домовитися про розміщення публікацій. Це умовно безкоштовне просування Вконтакте. Ви можете запропонувати знижку на продукт або зробити подарунок в обмін на огляд про товар.

 1. Подаруйте товар або послугу

Розіграйте один зі своїх товарів в спільнотах типу «Безкоштовно Київ» або «Віддам даром» і залучіть більше передплатників до своєї спільноти. Такого роду безкоштовне просування Вконтакте добре працює в b2c нішах з товарами і послугами невисокій вартості.

 1. коментуйте публікації

Всі люблять позитивні відгуки і коментарі Всі люблять позитивні відгуки і коментарі. Використовуйте це для поліпшення вашого SMM В контакті. Покажіть свою експертність. Д Дайте корисну пораду або допоможіть людині вирішити його проблему. Це збільшить шанси, що людина звернутися саме до ва м за покупкою.

 1. Пропонуйте новини в інших спільнотах

Кожен адміністратор знає, що постійно створювати хороший контент це складна і трудомістка робота. Допоможіть адміністраторам спільнот. Підготуйте кілька реально круті х публікації й. Бе сплатное просування Вконтакте за допомогою пропонованих новин дуже добре працює. Створіть статтю за допомогою в ики-розмітки у себе в співтоваристві. Напишіть цікаве вступ, створіть красиву картинку і запропонуйте новина. При відкритті вікі-сторінки вгорі статті буде кнопка «Підписатися» на ваше співтовариство.

 1. Отримуйте заявки на автоматі

Використовуйте сервіси для моніторингу соціальних мереж такі як Socscan і Leadscanner. Ці ресурси відкривають нові можливості для SMM В контакті. Ви налаштовуєте ключові слова з вашої тематики, а дані вам приходять повідомлення про нові згадках. Бе сплатное просування Вконтакте за допомогою цих ресурсів має деякі обмеження, але ви можете використовувати їх абсолютно безкоштовно.

 1. Пошукова оптимізація спільноти

Пошукова оптимізація спільноти

Це мій улюблений метод безкоштовного SMM В контакті. Його суть в тому, щоб оптимізувати назву спільноти, опис, URL і контент відповідно c одним з пошукових запитів по вашій тематиці. Якщо вам цікаво дізнатися більше про те, як вивести свою спільноту в ТОП Google, пишіть про це в коментарях і я підготую покрокову інструкцію з пошукової оптимізації для вашого спільнот а.

 1. вірусний контент

Е то саме безкоштовне просування Вконтакте, яке тільки можна придумати. Щоб використовувати вірусний ефект, необхідно створювати контент, яким люди захочуть поділитися. Ви повинні знайти те, що буде резонувати з поглядами, мотивами і бажаннями цільової аудиторії.

 1. Додайте посилання на спільноту в свій профіль

В особистому профілі є можливість додати посилання на сайт. Використовуйте її, щоб збільшити кількість посилань на ваше співтовариство. Чим більше посилань буде на вашу групу, тим більше переходів ви отримаєте.

 1. Аналізуйте статистику і робіть правильні висновки

Аналізуйте статистику і робіть правильні висновки

П росматрівайте статистику спільноти. Аналізуйте, які публікації спрацювали краще, а які гірше. Вносьте корективи в контент-план і вдосконалюйте ваш SMM Вконтакте.

 1. використовуйте офлайн

Додайте посилання спільнот на візитки, листівки, футболки, буклети, зовнішню рекламу. Люди, яким цікаво дізнатися більше про вашу компанію обов'язково знайдуть ваші спільноти. Так допоможіть їм зробити це.

 1. Працюйте з хештегом

Працюйте з хештегом

Д ля SMM Вконтакте хештагі дуже добре працюють. Додавайте до публікацій популярні хештеги, які використовує ваша цільова аудиторія. Це безкоштовне просування Вконтакте, яке при правильному підборі хештегов відразу збільшить охоплення ваших публікацій. Важливо щоб контент відповідав основних зас м хештегом поста. Якщо все зроблено правильно, ви помітите зростання залученості і люди почнуть підписуватися на ваше співтовариство.

 1. Додайте посилання на сайт в опис спільноти

Коли ви тривалий час публікуєте хороший контент, настає момент першої покупки. У процесі роботи з різними спільнотами я з Амет, що передплатники часто переходять на сайт за посиланням, яка розміщена в описі спільноти. Якщо у вас немає сайту, додайте посилання на особисті повідомлення або на іншу сторінку, де людина зможе зробити замовлення.

 1. Справжні відгуки клієнтів

Відгуки продають. Просіть задоволених клієнтів залишити відгук про ваш продукт. Але не дума йте, що ви хитріший. Чи не публікуйте підроблені відгуки. Люди відчувають, коли їх намагаються їх нагнути і дуже не люблять це го.

Е слі ви дочитали до кінця, ви герой. Ні я серйозно. Ніколи не любив читати довгі тексту. Щиро вдячний за ваш час. Сподіваюся ви швидко освоїте безкоштовне просування Вконтакте і зможете підняти свій SMM Вконтакте на новий рівень. Якщо ви знайшли щось нове і корисне для себе, збережіть цю статтю собі на стіну за допомогою кнопок соціальних мереж.

Ви готові продати нирку?
Ви готові лягти під ніж з розумінням того, що можете втратити гроші в разі провалу?
Подумайте, як ви можете використовувати опитування для продажу своїх товаро в або послуг?
Що робити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения