Безкоштовні версії Top Premium WordPress плагінів: для легшого обслуговування, SEO і маркетингу

 1. Плагіни WordPress для базового обслуговування
 2. Плагін для маркетингу WordPress
 3. Плагіни SEO і Analytics для WordPress

При налаштуванні та управлінні вашим веб-сайтом WordPress ви, мабуть, думали про плагіни, які вам потрібно почати. Те, що ви можете встановити, щоб забезпечити захист вашого сайту, швидке завантаження, оптимізацію SEO та ін.

Простіше думати про налаштування та користувальницькі функції, коли решта роботи вже виконана.

Вам пощастило, ми зробили цю роботу за вас!

У цій зібраній колекції вам буде запропоновано список потужних плагінів, які потрібно використовувати для обробки вашого веб-сайту на різних рівнях належним чином. Точніше, для цілей загального обслуговування, SEO і маркетинг .

Всі вони є безкоштовними версіями плагінів, які є лідерами маркетингу в своїй ніші; довіряють і використовують тисячі і мільйони користувачів WordPress.

Скажи привіт нашим героям.

Плагіни WordPress для базового обслуговування

Плагіни WordPress для базового обслуговування

Плагін допоможе вам створити резервну копію і відновити ваш сайт легко і безпечно. Це найпопулярніший резервний плагін у офіційному сховищі WordPress.

Плагін UpDraft Plus WordPress використовується більш ніж мільйонами користувачів WordPress, тому ви можете бути впевнені, що він буде обслуговувати ваші потреби WordPress на професійному рівні.

Завдяки підключенню до багатьох хмарних сервісів, плагін дозволяє відправляти резервні копії на Dropbox, Google Drive, Rackspace Cloud, DreamObjects, FTP, Openstack Swift і т.д. З версією Pro цей список набагато довший, але навіть згадані платформи дозволяють отримувати і зберігати резервні копії безкоштовно.

Деякі з основних функцій, які вам неодмінно сподобаються: як файли, так і резервні копії баз даних, дублікатори сайтів / мігратори на нове місце, автоматично відновлені невдалі завантаження, додаткові окремі графіки для файлів і баз даних, можливість шифрування резервних копій для кращої безпеки, можливості вибрати компоненти резервного копіювання або відновлення та багато іншого.

Це свого роду a необхідно для вашого сайту WordPress .

Це свого роду a  необхідно для вашого сайту WordPress

Цей плагін антиспаму створено користувачем Automattic команда (Засновники WordPress) і використовується більш ніж 3 мільйонами користувачів. Ви можете використовувати його безкоштовно для некомерційних та особистих веб-сайтів (близько 50 000 щомісячних перевірок спаму). Однак підприємства можуть приступити до придбання комерційної ліцензії.

Плагін запускає тонну антиспамових алгоритмів, які застосовуються до всіх вхідних коментарів, завантажених на сервер Akismet. Потім опубліковуються коментарі, що не належать до спаму, а підозрювані - на чергу спаму.

Щоб захистити веб-сайт WordPress від спаму за допомогою цього потужного плагіна, потрібно встановити та активувати за допомогою ключа API (потрібно зареєструватися).

Щоб захистити веб-сайт WordPress від спаму за допомогою цього потужного плагіна, потрібно встановити та активувати за допомогою ключа API (потрібно зареєструватися)

Плагін кешування необхідний для кожного веб-сайту WordPress. Особливо, якщо у вас встановлено багато плагінів. W3 Total Cache - один з найпопулярніших і професійних плагінів для цієї мети. Це допоможе вам збільшити продуктивність сайту і поліпшити загальний рейтинг SEO вашого сайту.

Головною перевагою цього плагіна є те, що він повністю сумісний з різними хостами - загальним, приватним, виділеним і т.д. Він працює на прозорому CDN - мережевому управлінні доставки контенту з бібліотекою медіа, файлами тем і ядром WordPress. Він також повністю підтримує AMP (прискорені мобільні сторінки) і SSL (захищений шар сокету).

Плагін допоможе вам кешувати CSS і JavaScript (в пам'яті, на диску або CDN), сторінках результатів пошуку, об'єктах баз даних, фрагментах; мінімізувати повідомлення, сторінки та канали, вбудовані сценарії Java або сторонні сценарії Java. Є багато корисних функцій, які ви можете скористатися установкою цього безкоштовного плагіна.

Є багато корисних функцій, які ви можете скористатися установкою цього безкоштовного плагіна

Безпека є одним з найважливіших речей для вашого веб-сайту WordPress - незалежно від того, якщо ви запускаєте магазин і працюєте з платежами або керуєте блогом. Ваш сайт повинен бути захищений. Модуль безпеки Wordfence довіряє мільйонам людей і може вирішити багато проблем безпеки.

Вбудований брандмауер захистить ваш сайт від хакі. Поточний перегляд трафіку надасть вам результати в реальному часі про спроби трафіку та рубати, а загроза захисту від загроз оновить правила брандмауера для боротьби з новими загрозами, тощо. Плагін також блокує загальні загрози безпеки WordPress, такі як підроблені Googlebots та виконує інші шкідливі сканування.

Плагін постачається з великою кількістю функцій блокування шкідливих програм, безпеки входу в систему, моніторингу помилок і гарантій безпеки Multi-site WordPress.

Безпека є головним пріоритетом для вашого сайту WordPress, тому переконайтеся, що перевірити цей плагін і піклуватися про безпеку веб-сайту сьогодні.

Якщо ви шукаєте більш простий спосіб редагувати свій сайт WordPress і створювати макети, як дизайнер, MotoPress Конструктор сторінок WordPress це чудовий плагін для спроби.

Вона дозволяє візуально створювати сторінки та повідомлення, використовуючи набір модулів вмісту (наприклад, текст, зображення, діаграми та інші), які просто перетягуються на сторінку. Решта роботи також не вимагає ніяких технічних навичок - ви просто розтягуєте рядки та стовпці, редагуєте свої тексти, заповнюєте графіки тощо.

Вона має на меті надати Вам реальний досвід WYSIWYG і надати повну свободу над налаштуванням вмісту. Плагін підтримує більше 50 модулів вмісту, включаючи WooCommerce. Це швидке завантаження, оптимізовано для мобільних пристроїв і відмінно працює з будь-якою темою WordPress.

Правильно класифіковане і легке меню навігації є дуже важливою справою, щоб забезпечити щасливий досвід користувача на вашому веб-сайті WordPress. Менеджер меню адміністратора дозволяє легко редагувати меню - змінювати положення, перейменовувати, приховувати або створювати власні меню.

Зокрема, ви зможете оновлювати назви меню, URL-адреси та іконки, класи CSS, тому вони повністю настроюються.

Ще одна величезна перевага полягає в тому, що ви можете організувати своє меню за допомогою перетягування, тому це дуже корисний інструмент для початківців WordPress. Ви також можете редагувати дозвіл меню (зміна ролі), переміщати меню з головного меню до підменю і створювати власні меню за допомогою зовнішньої URL-адреси.

Ти це знаєш Ролі користувачів WordPress може бути трохи заплутаним, тому легко надавати користувачам неправильні дозволи. Цей плагін спрямований на спрощення роботи зі зміною ролей користувачів (за винятком адміністратора) і надання правильної можливості для всіх користувачів у зв'язку з клацами.

Вам просто потрібно буде позначити / зняти позначки з можливостей, щоб прив'язати їх до певних ролей користувача. Також можна додати свої користувацькі ролі користувачів і додати їх можливості таким же чином. Одночасно одному користувачеві можуть бути призначені декілька ролей користувачів. Просто як це.

Плагін для маркетингу WordPress

Плагін для маркетингу WordPress

Ви знаєте, що перше, на що клієнти звертають увагу при виборі продукту, це огляди. Їм потрібні ці 5 запусків і соціальний доказ того, що ваш продукт - це те, що їм дійсно потрібно.

Таким чином, WP Review плагін буде служити вам, як великий помічник маркетингу. Спочатку він був випущений як преміум плагін, але потім була випущена безкоштовна версія.

За допомогою цього додатка ви зможете переглянути або класифікувати продукт, послугу, інструмент, рецепт або будь-який інший вміст. Плагін готовий до перекладу, багатий на фрагменти Google, і має різноманітні кольори, тому ваш відгук не тільки інформативний, але й барвистий і привабливий.

Плагін готовий до перекладу, багатий на фрагменти Google, і має різноманітні кольори, тому ваш відгук не тільки інформативний, але й барвистий і привабливий

Смарт-підписка на електронну пошту для ваших новин може отримати ваші маркетингові можливості дійсно довгий шлях. Якщо ви використовуєте MailChimp і керуєте своїм сайтом за допомогою WordPress, цей плагін буде служити надійним мостом між ними.

З MailChimp для WordPress плагін ви можете зробити це абсолютно безкоштовно. Це допоможе вам отримати більше потенційних клієнтів і підписатися на різні списки по-різному.

Цей плагін дозволяє створювати привабливі, оптимізовані для мобільних пристроїв та зручні для реєстрації форми для відвідувачів, що забезпечує щасливий досвід користувачів. Завдяки інтеграції з безліччю популярних плагінів WordPress, як Contact Form 7, WooCommerce, BuddyPress та інші, ви не повинні стикатися з будь-якими проблемами сумісності при запуску всіх цих плагінів одночасно.

Інша чудова альтернатива цього плагіна - Інша Віджет MailChimp .

Сумо - це багатофункціональне та продумане рішення для збільшення соціальних медіа, електронної пошти та аналітичних можливостей вашого веб-сайту WordPress. У офіційному репозиторії тепер він отримав назву вільних інструментів для розвитку вашого списку електронної пошти, соціального спільного доступу та аналітики.

Плагін розроблений для зайнятих менеджерів веб-сайтів, які хочуть автоматизувати роботу з маркетинговими інструментами та збільшувати аудиторію з меншими зусиллями.

Плагін допомагає відвідувачам веб-сайту обмінюватися вмістом і підписуватися на список електронної пошти. Все це забезпечується набором інструментів, як List Builder, повноекранний виклик до дії, теплові мапи для відстеження поведінки відвідувачів, вікно прокрутки для збору електронних листів, смарт-панелі та маркери, зображення та додаткові інструменти.

Вона працює з будь-якою темою WordPress, мобільною та SEO оптимізованою. Інші основні функції, які зробили його довіреними тисячами користувачів WordPress - це настроювані шаблони для спливаючих вікон, розумний менеджер синхронізації електронної пошти, розумні панелі для підписки і привабливі програми для спільного використання.

Інші основні функції, які зробили його довіреними тисячами користувачів WordPress - це настроювані шаблони для спливаючих вікон, розумний менеджер синхронізації електронної пошти, розумні панелі для підписки і привабливі програми для спільного використання

Соціальні медіа спрощують перетворення вашого бізнесу або особистого проекту в мережу. Звичайно, Писання для соціальних медіа - особливе мистецтво , але принаймні додавання деяких соціальних кнопок є гарним початком. Якщо на вашому сайті немає кнопок соціальних ресурсів, це може змусити відвідувачів просто заплутатися.

Одним з великих безкоштовних плагінів для цієї мети є простий додаток кнопки обміну, який додає привабливі та чисті кнопки на ваш сайт, що дозволяє читачам легко обмінюватися вмістом.

Він поставляється з дуже зручним інструментарієм адміністратора і не вимагає ніяких спеціальних знань для бу повністю налаштований. Одна з чудових можливостей полягає в тому, що ви навіть можете завантажувати свої власні образи дизайну та розміщувати їх у потрібний спосіб. Є кілька чудових альтернатив цього плагіна, але цей рейтинг оцінено багатьма користувачами.

Є кілька чудових альтернатив цього плагіна, але цей рейтинг оцінено багатьма користувачами

Як і рейтинги, відгуки - це ще один вид соціального доказу, якому Ваші перспективи приділяють особливу увагу. Безкоштовний плагін Testimonials для WordPress полегшив тисячам власників веб-сайтів створити міцніший бренд завдяки красивим (і, звичайно ж, позитивним) відгукам.

Цей віджет дає змогу показувати випадкові або впорядковані відгуки у вигляді слайдера або списку, де можна показувати вибрані портфелі, цитати, відгуки, текст із зображеннями або відео. А саме, будь-який формат буде відмінно виглядати в цьому віджеті.

Є безліч чудових ефектів, які ви можете надати своєму віджету: карусель, вицвітання або перехід слайдів. У вас також є можливість фільтрувати слайд-шоу за категоріями та тегами, поштовими ідентифікаторами та кодами. Ви можете бути впевнені, що віджет повністю оптимізований для екранів планшетів і мобільних пристроїв, тому користувачі на ходу можуть також швидко отримати уявлення про свій веб-сайт і продукти.

Плагіни SEO і Analytics для WordPress

Плагіни SEO і Analytics для WordPress

Хіба ви не чули про плагіні Yoast SEO? Це дивно, якщо так! Це один з провідних плагінів на ринку, які допоможуть вам покращити рейтинг SEO за допомогою ключових слів, назв і оптимізації вмісту. Плагін не тільки зробить свою роботу, але навчить вас кращим практикам, як зробити ваш сайт більш привабливим для людей і пошукових систем.

Давайте перейдемо до більш докладної інформації. Ось кілька ключових варіантів плагіна: проаналізуйте вміст для сумісності з іншими органічними результатами пошукової системи та надайте інструкції щодо того, що слід виправити; повний аналіз сторінок для використання ключових слів, абзаців і заголовків з правильним фокусом, тощо.

За допомогою цього плагіна ви також будете писати мета-заголовки та описи для всіх категорій, тегів та архівів на основі таксономії. Плагін також допоможе вам налаштувати деякі технічні речі для WordPress, як оптимізація постійних і мета-тегів.

Плагін також постачається з професійними XML-мапами сайтів для поліпшення присутності вашого сайту в результатах пошуку, оптимізації RSS і хлібних крохлів. Плагін сумісний з декількома сайтами та повністю документований.

Більш того, хлопці створили величезний база знань щоб допомогти вам практикувати свої SEO навички без будь-якої професійної допомоги.

Більш того, хлопці створили величезний  база знань  щоб допомогти вам практикувати свої SEO навички без будь-якої професійної допомоги

Великі мультимедійні файли можуть мати негативний вплив на продуктивність веб-сайту, тому всі зображення та відео потрібно оптимізувати. Піклуйтеся про оптимізацію зображень за допомогою потужного плагіна потужною командою WPMUDEV - змінюйте їх розмір, стискайте та публікуйте краще оптимізовані зображення.

Плагін працює з файлами зображень JPEG, GIF і PNG. Всі стандартні веб-зображення, оброблені компанією Smush, мають розмір 1 Мб або менше, що ідеально підходить для пошукових систем.

Плагін сканує кожне завантажене зображення перед додаванням до бібліотеки медіа. Вона також працює з мультисайтом WordPress, що дозволяє легко оновлювати всі зображення в мережі (доступні для глобальних та індивідуальних налаштувань). Одним з величезних плюсів плагіна є те, що він дуже простий у використанні, тому ви не повинні мати жодних проблем з налаштуванням.

Багато користувачів і розробників дали свій голос за WP Smush, тому він виграв WordPress Плагін Madness Competition 2017 (тобто, він був вибраний як найкращий плагін серед інших). Вітаємо!

WordPress Google Analytics від MonsterInsights є професійним аналітичним інструментом для WordPress, якому довіряють мільйони користувачів. Для деяких початківців WordPress може бути складно налаштувати Google Analytics належним чином, але цей плагін зробить цей процес максимально безпроблемним. Іншими словами, ви можете плагін Google Analytics і відстежувати свої відвідування без технічної допомоги.

Крім того, плагін дозволяє бачити всі статистичні дані Google Analytics безпосередньо з вашого WordPress.

Крім того, плагін дозволяє бачити всі статистичні дані Google Analytics безпосередньо з вашого WordPress

Цей плагін WordPress дозволяє вам відчути себе цікавим спеціалістом з інформатизації - інструмент належним чином показує всю статистику вашого веб-сайту WordPress: всіх користувачів онлайн, кількість відвідувань і дій, показник відмов, органічні пошукові системи та багато іншого.

Все це з вашої панелі інструментів WordPress без переходу на будь-які зовнішні ресурси. Все абсолютно безкоштовно.

Плагін постачається з вбудованим варіантом кешування, який забезпечує швидкість вашого сайту. Інструменти плагіна досить гнучкі для адміністраторів веб-сайтів: сортуються, здатні показувати статистику під кожним постом на інтерфейсі. Це також готовий переклад, тому ви можете використовувати його на рідній мові.

На додаток до всього цього, ви можете відстежувати імена користувачів, електронні листи і т.д. Для більшої кількості функцій вам потрібно пройти Pro, але навіть ця безкоштовна версія містить досить хороший список функцій, які інші плагіни можуть запропонувати тільки як платні опції.

Це все на сьогодні, люди! Якщо у вас виникли питання чи пропозиції, ми будемо раді почути це.

Залишайтеся з нами на наших останніх пропозиціях і новинах!

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения