Блог | WEB-Цанга

 1. Чому саме стаття SEO?
 2. Назва статті
 3. пункт Опис
 4. фотографії
 5. Ключові слова / Ключові слова
 6. Мета опис
 7. Завантажити контрольний список безкоштовно

03/10/2015

Регулярно робити трохи SEO краще, ніж спорадично робити великі речі Регулярно робити трохи SEO краще, ніж спорадично робити великі речі. Це також легше. Тому що кожному вдається зарезервувати п'ятнадцять хвилин щодня для оптимізації сайту, магазину або блогу. Або півгодини кожні два дні. Блокування десяти і більше годин на місяць набагато складніше. І тоді ми підштовхуємо це нескінченно перед нами, і ми вважаємо за краще не починати ...

Чому саме стаття SEO?

Ви знаєте (або, можливо, ще немає): SEO не тільки означає для нас пошукову оптимізацію. Це цілісний підхід. І ви не можете зробити це через пошукові системи, але через ваших клієнтів. А для ваших клієнтів, звичайно, найважливішу роль відіграють статті у вашому магазині.

Коли я кажу статтю SEO, я маю на увазі оптимізацію в широкому сенсі, а саме

 • Сформулюйте аргументи продажу, як для самої статті, так і для вашого магазину в цілому,
 • Для оптимального подання елементів, щоб ваші клієнти побачили, що вони отримують за свої гроші (і що вони коштують грошей),
 • і, звичайно, оптимізація для пошукових систем, тому що ми завойовуємо нових клієнтів.

Ви повинні пройти наступні п'ять пунктів для кожної вашої статті. Через п'ятнадцять хвилин ви повинні створити одну або дві статті, залежно від того, що ваш магазин вже є. Можливо, ви можете зробити менше, не заважайте. Дитячі кроки краще, ніж не просуваються. З часом ви станете швидше, якщо будете робити це регулярно.

І, можливо, навіть тут і там може бути ще чверть години у щоденній рутині.

Початок z. Наприклад, з вашими бестселерами, або з вашими зберігачами, або з рештою акцій - або з новими пропозиціями (там вам все одно доведеться робити). Не важливо, з якої статті ви починаєте, але ви починаєте. Сьогодні.

Поїхали.

Achso, все ще дуже короткий - не відкладайте багато тексти під кожну з п'яти пунктів. Я поясню, чому це важливо для кожної точки. Це просто багато інформації навколо нього, про що ви повинні подумати на початку. Пізніше ці речі приходять самі по собі. Я обіцяю.

Отже, і тепер це дійсно починається.

Назва статті

Заголовок статті - це те, для чого кожен з нас є нашою назвою. Стаття стає чітко ідентифікованою через назву і, таким чином, можна легко відрізнити від усіх інших статей. Тому назва статті повинна завжди бути унікальною. Обов'язково вкажіть назву виробника, розмір або обробку (наприклад, упаковку 100), якщо це вказує на предмет.

Оскільки сторінки статей у магазинах зазвичай позначені назвою статті (правильно) як заголовок 1, воно також має велике значення для пошукових систем (і пошукових слів, які призначають їх до вашої статті).

Часто заголовок продукту також є заголовком сторінки продукту, і тому важливий для пошукових систем. Заголовок сторінки також використовується, коли клієнт розміщує сторінку статті в закладці. Так само важливо, що він знаходить їх чітко і легко!

Оптимальний заголовок продукту становить від 10 до 100 символів, хоча я вважаю, що він досить мізерний, якщо врахувати вище. Скористайтеся наявними 100 символами!

Нескінченна рядок ключових слів не повинна бути назвою статті - зрештою, ви завжди будете оптимізувати для своїх клієнтів. Тому завжди слідкуйте за людьми!

пункт Опис

На додаток до зображень продукту, опис товару містить найважливіші аргументи придбання для клієнтів. Оскільки ви, ймовірно, не маєте активного (віртуального) продавця у вашому інтернет-магазині, який може відповісти на скарги клієнтів, опис елемента повинен взяти на себе цю роль, наскільки це можливо.

Тому я не можу зрозуміти, якщо описи статей складають лише один абзац довгий. Тоді стаття, мабуть, не варто слів?

Коли вам не вистачає фактів, подумайте, які питання або сумніви можуть мати ваші клієнти про цю статтю. Уявіть собі клієнта, якому Ви тільки що показали продукт. Які аргументи він дасть, чому він (поки) не купує продукт?

Крім виразності опису, важливо бути унікальним. Це особливо вірно, якщо у вас є "пропозиції" для вашого опису продукту від виробника (або навіть з інших магазинів). Незначна зміна вироку недостатньо. Ви повинні вже переписати весь текст.

Найкращий спосіб зробити це - скласти найважливіші твердження в пунктах. Напишіть реальні ключові слова, ніяких фраз, фрагментів речення - обмежуйте себе фактами. Потім покладіть оригінальний текст. Правильний шлях. Не обманюйте! Якщо потрібно, сортуйте точки знову. Тепер знову напишіть цілі речення з точок кулі. За власними словами. Або навіть краще, скажіть, пропозиції на стрічці, як якщо б у вас був реальний клієнт перед вами. А потім введіть слово. Тоді ваш текст стає розбірливим і не звучить суворо.

Так, я визнаю: це майже неможливо через п'ятнадцять хвилин, особливо якщо у вас немає практики. Але по-перше, варто зусиль. А по-друге, ви будете швидше. Тому що це полегшує вам формулювати з часом, а також тому, що ви можете думати про речі, які варто згадати.

Часто в магазинах також є предмети, що настільки схожі по частинах, що повна зміна для кожного елемента - це просто безумство. Не тільки це, це робить шалені зусилля. У якийсь момент ви просто не можете придумати відповідну формулювання, яку ви ще не використовували. Допускаються індивідуальні переходи з інших статей (Увага, дуже важливо: власний магазин!) ,

фотографії

Картинки надзвичайно важливі для рішення покупця замовника. Вони, звичайно, мають належний зміст (хороша роздільна здатність, правильний кут огляду, якщо це корисно - кілька ілюстрацій).

Я думаю, що це z. Б. завжди досить дратує, коли штани показуються тільки з потягом через поясний светр. Так що я не можу бачити, як штани на череві розрізані!

Оскільки пошукові системи не можуть (чи ні) читати картинки , ви повинні вже розмістити найважливіше твердження зображення у назві зображення. Так назвіть фотографії, наприклад. Наприклад, не xy787.jpg, але damenjeans-blau-frontansicht.jpg. Вкажіть важливі ключові слова (виробник, номер статті тощо) у назві зображення. Також це можна знайти за допомогою служби пошуку зображень Google. Багато магазинів перемагають більшість своїх клієнтів через цю сторінку пошуку від Google.

На жаль, у багатьох магазинах існує технічна можливість, але якщо у вас є, використовуйте їх: Для кожної картини введіть стару позначку (альтернативний текст) і назву. Старий день читається для людей із вадами зору, заголовок з'являється, коли ви переміщуєте мишу над зображенням. Знову ж таки, ви можете використовувати важливі ключові слова.

Ключові слова / Ключові слова

Якщо ви підтримуєте акуратні та обширні назви, описи та зображення, вам навряд чи знадобляться ключові слова для статті. В основному вони слугують меті розміщення синонімів, так що продукт також знаходиться під цим терміном при пошуку. Але ви також можете включити ці синоніми до опису, назв малюнків, тегів alt і так далі.

У деяких магазинах ключові слова також використовуються для обміну даними через Cloud Tag або подібні продукти. Якщо це так у вашому магазині, ви повинні ввести тут не тільки синоніми для позначення статті, але й всі елементарні властивості продукту.

Мета опис

Мета опис - це короткий опис, який Google відображає в результатах пошуку на сторінці продукту. Якщо ні - або з точки зору Google - неадекватний - мета-опис доставлено, Google компілює це без подальших слів з інформації самої сторони. Це, звичайно, може бути неоптимальним, оскільки ця компіляція, звичайно, не вручну, а повністю автоматична.

Якщо ви хочете бути на безпечній стороні, сформулюйте собі мета-опис. Уявіть, що ваш продукт представлено Google разом з тисячами подібних (або навіть ідентичних) продуктів. Які основні аргументи переконують клієнта прийти до вашого магазину? Доставляйте швидку, безкоштовну доставку,

Просто коротке слово - тому що це щасливо зроблено, але не настільки велике: не використовуйте КАПІТАЛЬНІ ЛИСТИ в мета-описі.

Завантажити контрольний список безкоштовно

Тепер ви знаєте найважливіше, що має значення, коли мова йде про оптимізацію статті в магазинах.

Як невелику підтримку у мене є ви основні моменти підсумовані на контрольному списку (PDF).

Чому саме стаття SEO?
Чому саме стаття SEO?
Тоді стаття, мабуть, не варто слів?
Які аргументи він дасть, чому він (поки) не купує продукт?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения