CAMPIXX WEEK та SEO КАМПІКС ДНІ

 1. SEO CAMPIXX рекап 2017
 2. Спеціальний показник: класифікація людей на чотири типи людей
 3. Щоденні SEO аналізи з SEO інструменти для Excel
 4. Отримайте SEO з консолі пошуку Google
 5. Місцеві SEO
 6. Машинне навчання і байєсівська статистика в Excel. На жаль * дійсно * великий
 7. Вечірня програма та мережа
 8. Неділя, 12 березня 2017 року
 9. Pagespeed - сервер світиться, але сторінка слабка
 10. WordPress Professional III
 11. 10 аналізів за допомогою Screaming Frog за 45 хвилин
 12. висновок
 13. SEO CAMPIXX Рекап 2016
 14. Вітаючи Марко Янка - чи мертвий SEO?
 15. Linkbuilding назад на підйомі?
 16. Стефан Фішерлендер - SEO 2016
 17. Томас Міндніч - SEO (s) перед прірвою
 18. Хендрік Унгер - Наступний рівень відео SEO - стає FacebookTutor
 19. Себастьян Блюм - професіонал WordPress
 20. Тиждень CAMPIXX 2016 (07.-13.03.2016)
 21. Тематичні дні тижня Campixx
 22. Об'єднані раунди сили
 23. Квиток на лотерею Campixx!
 24. SEO CAMPIXX 2015
 25. Мережа напередодні з бургер і стейк
 26. Ласкаво просимо і медіа-маг Андреас Аксман
 27. Кращі спікери та топ-лекції
 28. Ідеальне спілкування з почуттям возз'єднання класу
 29. Висновок до SEO Campixx 2015

SEO CAMPIXX рекап 2017

SEO Campixx відбулася в 2017 році з 11.03. до 12.03.2017. У перший день він розпочався пунктуально о 09.30 з коротким прийомом Марка Янка. Деякі доповідачі були введені, і їм було дозволено презентувати свої модельні якості на подіумі. Після короткого виступу з'явився спеціальний виступ.

Спеціальний показник: класифікація людей на чотири типи людей

Крістіан Гаертнер, який працює тренером в корпораціях, пояснив чотири типи людей, в яких можна сортувати людей. До того, як працював тренером, Крістіан був стюардесою і міг назвати кілька цікавих прикладів відмінностей від того часу. Нижче наведено 4 типи наступних осіб:

Wal: Кит - це той, хто любить допомагати іншим. Питання, яке кит завжди запитує, це: "Що думають про мене інші люди?"
Хай: Акула - це прямо протилежність кита. Цей тип людини - це тільки сам: його питання: "Що я знаю про інших людей?"
Дельфін: Дельфін - це просто вечірка.
Сова: Сова цікавиться датами, цифрами та фактами. При цьому сова, ймовірно, запитує: «Чому всі інші тварини знаходяться у воді?».

Після цього основного і півгодинного перерви почалися перші лекції.

Щоденні SEO аналізи з SEO інструменти для Excel

Лекція Крістіна Яхмана на тему SEO-аналізу з SEO Tools for Excel стосувалася того, як створити відповідну звітність Excel. Він перейшов від налаштування аркуша Excel до інтеграції API, які можна легко інтегрувати завдяки інструментам SEO (Pro), короткому спільному обговоренню і відповіді на запитання з цього питання. Крім того, в лекції були розглянуті макроси для кнопок і для зберігання даних попереднього тижня. Керівництво по цьому скоро буде опубліковано в блозі Projecter.

Отримайте SEO з консолі пошуку Google

Наступна розмова була про SEO з використанням даних, використовуючи консоль пошуку Google. Тут Себастьян Ерльхофер показав, що з консолі пошуку ви можете зробити набагато більше, ніж просто повідомити про цифри. Важливо відзначити, що ви повинні вивчити документацію Google і API. Тут ви знайдете дуже корисну інформацію. Ще одна порада щодо отримання додаткових даних з консолі пошуку полягає в тому, що ви повинні експортувати дані про помилку приблизно 2 рази на день і позначати їх як виконані. За допомогою такого підходу консоль пошуку дає набагато більше інформації про помилки. Дуже корисною довідковою інформацією було те, що загальна кількість показів не відповідає кількості показів для кожного ключового слова. Це відбувається тому, що загальна кількість показів - це необмежене значення, передане Google.

Місцеві SEO

У цьому році Mario Schwertfeger повідомив нам про "Local SEO". Особливо для компаній це питання є надзвичайно важливим і їх необхідно терміново вирішувати, якщо вони ще не існують. Використовуючи приклади, Маріо показав, як він оптимізував тренажерний зал в Розенхаймі, щоб він з'явився в локальному пошуку, в органічній зоні і в області плати на передніх сидіннях. Крім того, він дав нам кілька порад і прийомів про те, як швидко досягти успіху в локальному пошуку або навіть уникнути помилок. Він також згадав деякі інструменти, які він використовував:
- everywhere.com
- OneProSeo City Check
- генератор мікроданих
- Огляд трекера
Нарешті, була коротка, але дуже цікава сесія запитань і відповідей.

Машинне навчання і байєсівська статистика в Excel. На жаль * дійсно * великий

Тема "Машинне навчання" в даний час є на всіх губах, і ця тема також важлива в області інтернет-маркетингу. У короткому дослідженні було показано, що деякі з використовуваних методів були відомі близько 300 років і з тих пір застосовуються в інших областях. У ході презентації Маріо Фішер і Тобіас Аубеле використовували курс Excel для демонстрації методів статистичного аналізу на предмет машинного навчання. Excel AddIn називається "Neural Tools".

Вечірня програма та мережа

Перший день був закритий о 17: 15h з обідом та вечірньою програмою. Окрім чудової можливості спілкуватися з усіма учасниками SEO Campixx, були й інші захоплюючі вечірні події:
- Виклик: різні завдання повинні були успішно завершуватися командами (наприклад, їдять личинки, гонки Bobby Car з зав'язаними очима).
- Escape Room: Учасники повинні були знайти ключ в кімнаті протягом 60 хвилин і втекти від нього.

Пізніше ввечері багато учасників зустрілися в барі Captains в готелі Müggelsee. Він старанно працював до ранкових годин.

Неділя, 12 березня 2017 року

О 10.30 почалося безпосередньо з перших лекцій

Pagespeed - сервер світиться, але сторінка слабка

Себастьян Доннерс використовував порівняння між Vodafone і O2 у своєму виступі на "Pagespeed". Він показав, на основі даних деяких інструментів, які сайти можуть бути серверними. Після розмови з учасниками відбулася велика дискусія на цю тему. Особливо в цій лекції виявилося, що у вас є явно більше потенціалу оптимізації, ніж у інструментах швидкості сторінки, таких як Pingdom Website Speed ​​Test або Google PageSpeed ​​Tools. Під час обговорення було також звернене увагу, яке можна отримати через HTTP / 2. Якщо це можливо, ви повинні взяти їх із собою.

WordPress Professional III

Третій раз поспіль відбулася лекція «Wordpress Professional» Себастьяна Блюма і Себастьяна Еггерсбергера. Порядок денний цього року включав наступні пункти:
- Безпека
- Продуктивність
- Якісне настання для SEO і кращого UX

Перша частина "Безпека" стосувалася плагінів і чому ви повинні тримати їх в курсі. За даними дослідження, WordPress зараз працює на 27% всіх веб-сайтів. Однак тут часто виникають такі проблеми:
- Немає використання HTTPS для входу в систему
- Часте використання стандартних користувачів і простих паролів
- Плагіни та теми не є актуальними
Приклад також показує, як встановлено зловмисне програмне забезпечення, оновивши плагін. Існувало також рішення для цього, і було рекомендовано час від часу перевіряти код плагіна. Навіть плагіни, які не підтримувалися довгий час, а потім раптово надходили від іншого видавця, не повинні бути встановлені, але спочатку критично переглянуті.

Друга частина стосувалася роботи веб-сайту. Ось кілька порад та рекомендацій щодо швидшого створення веб-сайту. Особливо, що стосується JavaScript, є чіткий потенціал швидкості сторінки. Однак цей процес є відносно дорогим.

Остання частина презентації стосувалася зображень і способів використання SVG-файлів у Worpress. Особливо для мене була цікава остання частина, адже у вас є великий потенціал для оптимізації ваших фотографій.

10 аналізів за допомогою Screaming Frog за 45 хвилин

Спочатку Джастін Кійрат хотів представити 15 аналізів з криками жаби. Однак, через час презентації 45 хвилин, на жаль, тільки час для 10 аналізів. Тим не менш, тут була дуже цікава сесія, і кімната вже повністю переповнена перед початком. На підставі його 10 різних аналізів показав Джастін, що можливо за допомогою декількох налаштувань з кричащою жабою. Тут стало зрозуміло, що за допомогою цього інструменту ви зможете зробити набагато більше аналізу, ніж просто основні функції і отримати більше даних з інструмента. Більш інтенсивне використання кричущих жаб варто.

висновок

З технічної точки зору, треба сказати, що SEO Campixx розрахувалася як кожен рік. Він також чудово підходить для роботи в мережі. Ми з нетерпінням чекаємо SEO Campixx наступного року. У 2018 році, із зміною, він відбудеться вперше протягом тижня, в четвер і п'ятницю (01. - 02.03.2018). Ще раз дякуємо Марко Янку і всім спікерам великого SEO Campixx 2017!

Старі повідомлення

16 березня 2016 року
16 березня 2016 року

SEO CAMPIXX Рекап 2016

Попередньо SEO CAMPIXX Стейк вечері

Вже напередодні SEO CAMPIXX 2016 відбулися зустрічі на обід в Берліні та в околицях. Ми поїхали з багатьма дорогими колегами та друзями з онлайн-сцени в Midtown Grill в Берліні. Ми провели приємний вечір з стейком і пивом з 25-ма онлайн-людьми навколо Мартіна Вітте, Торстен Пієнінг, Мальте Ландвера і Нілса Хенніга, перш ніж ми пішли в бар Captains в конференц-готелі Müggelsee, щоб з'єднатися з іншими SEO.

Вітаючи Марко Янка - чи мертвий SEO?

Вітаючи Марко Янка - чи мертвий SEO

Марко Янк вітав усіх учасників і говорив про свою точку зору до заяви "SEO мертвий", що згадувався знову і знову протягом багатьох років. Марко бачить явні тенденції, що важливість SEO зростає знову протягом деякого часу і, ймовірно, набуде більше значення. Звичайно, це вже не класичний SEO, а SEO, який знаходиться в тісному зв'язку з усіма іншими каналами і відіграє набагато більш центральну роль. Кожен, хто розуміє ознаки часу, скоро переживе нові золоті часи для SEO.

Потім восьмий SEO CAMPIXX був відкритий шоу з яскравими роботами. Під час цього шоу кулі вовни були викинуті по всій кімнаті. Мова йшла про мережу.

Linkbuilding назад на підйомі?

Довгий час це виглядало так, ніби класичне ланкабудування бачило свої останні дні. Марко Янк звернувся до цієї теми у своєму привітанні і пророкував, що зв'язки не зникнуть, але продовжуватимуть розвиватися і продовжувати існувати на більш високому рівні.

У кількох розмовах можна було чітко почути, що тим часом чітко більше компаній активно будують зв'язки, які 2-3 роки тому відмовилися від класичної будівлі зв'язку. Більше посилань встановлюються знову, і часто оператори веб-сайту не є більш обережними у цьому, ніж це відбувається, коли справа доходить до розквіту купівлі посилань і оренди каналів. Якщо ця тенденція збережеться, то найближчим часом це може знову стати неприємним пробудженням для деяких компаній і операторів веб-сайтів.

Змістовий маркетинг все ще залишається на всіх губах, але без хорошого та професійного посіву часто навіть творчі ідеї маркетингового змісту падають. У кількох розмовах тенор полягав у тому, що на сцені є багато високопрофесійних провайдерів контент-маркетингу, але, на жаль, також "чорні вівці", в яких посів не виглядає набагато відрізняється від класичної покупки посилання або оренди каналів. "Придбаний" зв'язок не буде "чистим", називаючись закупкою посилань. Ті, хто наймає контент-маркетинг, повинні бути чутливими до того, як їх постачальник послуг працює, щоб уникнути подальших проблем.

Стефан Фішерлендер - SEO 2016

Стефан Фішерлендер - SEO 2016

Особливою увагою була розмова ветерана SEO Штефана Фішерлендера. Стефан говорив про великі зміни в SEO і наслідки. Основними моментами його розмови були машинне навчання, мобільний пошук і вплив додатків на результати пошуку. Стефан також показав деякі свої дослідження з цікавими результатами щодо результатів пошуку за допомогою смартфонів, настільних комп'ютерів і планшетів.

Також дивовижним був стенд, який Google використовував для визначення географічного походження з фотографій. Керівним принципом "SEO більше, ніж просто SEO" є висновок лекції. SEO тепер набагато більше, ніж раніше, і впливає на всю компанію через департаменти.

Томас Міндніч - SEO (s) перед прірвою

Томас Міндніч - SEO (s) перед прірвою

Томас Міндніч все ще належить до дуже великих технічних впливів (попередніх) мислителів сцени SEO. Томас вміло керував розвитком SEO в останні роки, а потім пішов на патент на генерацію синонімів на основі документів. Лекція з величезною розважальною цінністю і дуже високою якістю. Томас у багатьох технічних питаннях просто набагато глибший там, ніж середній SEO.

Хендрік Унгер - Наступний рівень відео SEO - стає FacebookTutor

Хендрік Унгер з 36 градусів презентував відмінності між YouTube і Facebook у плані відео. Він показав на прикладі, що відео на Facebook може мати так само високу досяжність, як і весь канал YouTube. Проте в ході розмови він також пояснив, які переваги пропонує компанія YouTube і де Facebook все ще має зробити значні поліпшення для того, щоб обігнати YouTube. Facebook в даний час підходить тільки для створення короткострокового охоплення, а відео в Facebook не можна знайти в результатах пошуку Google. Крім того, наразі немає можливості монетизувати відео на Facebook. Хороша стратегія маркетингу відео є використання як YouTube, так і Facebook.

Себастьян Блюм - професіонал WordPress

І останнє, але не менш важливе, ми відвідали лекцію «Професіонал Wordpress» Себастьяна Блюма - продовження минулорічної лекції про безпеку та співіснування. У другій частині бесіди були розкриті теми WordPress Security (поточна ситуація та автоматизовані оновлення, а також обмеження доступу) та середовище (типи повідомлень, теми та плагіни), а поточні загрози, такі як вимогами, не зупинилися до WordPress. TeslaCrypt використовує уразливості в застарілих установках WordPress або плагінах. Також було обговорено тему "Автоматизовані оновлення" та показані проблеми та рішення. Нарешті, обговорювалися функціональні можливості Теми та переваги користувацьких типів повідомлень.

Розмову Себастьяна можна знайти тут:
http://de.slideshare.net/sebastianblum/wordpress-professionalii?ref=https://www.sblum.de/seocampixx

Висновок для SEO CAMPIXX 2016:

Також в 2016 році SEO CAMPIXX знову була абсолютним підсвічуванням на конференції SEO. "Обов'язковим" для всіх скоєних SEO і, можливо, остаточної (великої) конференції, що стосується мереж у зоні, що володіє німецькомовним SEO.

Докладніше:

Старі публікації на цю тему

Тиждень CAMPIXX 2016 (07.-13.03.2016)

Також у 2016 році відбудеться в Берліні на Müggelsee знову Тиждень CAMPIXX замість цього, це успішне поєднання баркемпу, конференції, мереж і веселої події.

ВІДЕО CAMPIXX WEEKE

Тиждень Campixx - це не класична конференція в традиційному розумінні, а подія, яка живе за тим фактом, що учасники активно беруть участь, проводять свої лекції чи семінари або принаймні беруть участь як "активні слухачі". Принцип, що тижня Campixx поділяє з SEO Campixx, який був їх секретом успіху протягом багатьох років. Існує, ймовірно, немає іншої великої конференції SEO в Німеччині, чиї квитки продані так швидко, як на SEO Campixx am Müggelsee. Відгуки від учасників минулорічного тижня Campixx були послідовно позитивними.

Тематичні дні тижня Campixx

Як і в минулому році, Марко Янк і його команда знайшли цікаві координаційні центри для окремих тематичних днів.

 • ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦІВ
  Лекції з підприємництва та формування компанії. Від бізнес-ідеї до бізнес-плану до успішного запуску.
 • WEBSHOP DAY
  Останні виклики і стратегії в онлайн-торгівлі є темою дня. Цей день спрямований саме на операторів інтернет-магазинів.
 • ДЕНЬ СТВОРЕННЯ ЗМІСТУ
  Створення контенту для успішного контент-маркетингу. Основні теми: копірайтинг, фотографія, графіка та дизайн.
 • ДЕНЬ ЗМІСТУ
  Тема дня - переміщення аудіовізуальних ЗМІ. Створюйте відео, налаштовуйте канали YouTube і використовуйте відео в режимі онлайн.
 • МАРКЕТИНГОВИЙ ДЕНЬ ПРОГРАМИ
  Трансформація змісту бренду в теми та історії. Вибір правильної теми для потрібної аудиторії в потрібному каналі та правильне розповсюдження контенту.
 • SEO КАМПІКС ДНІ
  Щорічна зустріч сцени SEO є SEO Campixx на Müggelsee. Близько 550 SEO-партнерів зустрілися в останні роки для обговорення останніх тенденцій у пошуковій оптимізації в більш ніж 100 різних сесіях. Протягом багатьох років SEO Campixx вважається кінцевою можливістю створення мереж на сцені SEO.

Об'єднані раунди сили

Відео. \ T

Особливою подією тижня Campixx є об'єднані примусові раунди, а з понеділка по п'ятницю після тематичних днів відбуваються спеціальні раунди з максимум 10 учасниками. Раунди модерують дуже успішні інтернет-маркетологи. Приблизно через 90 хвилин настав час приступити до справи. Вже створені модератори (Кай Сприестербах, Сорен Ейзеншмідт, Майкл Шоттер, Йенс Альтманн, Фабіан Россбахер і Марко Янк) гарантують вміст найвищого рівня. Ринги об'єднаних сил зарезервовані для учасників протягом тижня CAMPIXX. Поодинці ці раунди є вагомою причиною, щоб забронювати весь тиждень Campix.

Квиток на лотерею Campixx!

Квиток на лотерею Campixx

Організатор Marco Janck люб'язно надає один з бажаних денних квитків, які ми можемо віддати тут. Повідомлення "Так, я хочу CAMPIX: WEEK!" І пише коротко про це посилання у Facebook коментує до 31.01.2016, чому ви хочете виграти цей квиток. Квиток діє за домовленістю на один день заходу з понеділка по п'ятницю. Розіграш призів відбуватиметься за винятком судового процесу серед усіх осіб старше 18 років, які прокоментували посаду Facebook. Переможець буде визначений нами 02 лютого 2016 року та опублікований поштою Facebook. Якщо у Вас виникли питання, пишіть нам електронною поштою [email protected] ,

До 28.01.2016 ви також можете Виграйте 2 квитки на тиждень Campixx на seo.at ,

Ми вже повні очікування!

SEO CAMPIXX 2015

З 14 по 15 березня, у м З 14 по 15 березня, у м. Мюггельзе, у Берліні відбувся сьомий SEO Campixx. SEO Campixx - це успішне поєднання баркемпу, конференції з SEO та події мереж. Таким чином, ідеальне возз'єднання класу SEO!

Мережа напередодні з бургер і стейк

Ми вже прибули ніч перед та вміли приїхати збуджені про декілька SEO щоб зустріти з нами для steak та burgers. приблизно 25 СЕО прийшли до Музи в Берліні. Після цього ми відправилися на вечірку strucr або безпосередньо до бару Captains в готелі am Müggelsee.

Ласкаво просимо і медіа-маг Андреас Аксман

Марко Янк відкрив  SEO Campixx  одразу після 9:00, а потім передали Магові маг Марко Янк відкрив SEO Campixx одразу після 9:00, а потім передали Магові маг. Андреас Аксман хто зробив чарівне введення в сьомий SEO Campixx з деякими дуже приємними фокусами з iPad і смартфоном.

Кращі спікери та топ-лекції

До 12 паралельних сесій 114 доповідачів провели дуже хороші лекції До 12 паралельних сесій 114 доповідачів провели дуже хороші лекції. Хоча були випадкові критики кількох учасників з помірними лекціями минулого року, якість виступаючих і сесій була незмінною. Це було чудове поєднання відомих топ-спікерів та високо мотивованих спікерів. Карл Крац, Маркус Тандлер, Фелікс Бейгарз, Маркус Тобер та багато інших спікерів забезпечували сесії найвищого рівня. Високий рівень доповідачів та лекцій був надзвичайно вражаючим, враховуючи велику кількість сесій. Особливо цікавою лекцією для нас була сесія Ральфа Змьолніга та Карстен Райхель на телевізійних оголошеннях.

Ідеальне спілкування з почуттям возз'єднання класу

SEO Campixx дійсно унікальна з точки зору мереж. "SEO щільність" на Campixx так само висока, як ніде на німецьких конференціях SEO. У зв'язку з дефіцитом квитків, в конференції беруть участь люди, які насправді зацікавлені у SEO та які дійсно мотивовані до поїздки в Мюггельзе. Навряд чи є учасники, які надсилаються на конференцію своїми роботодавцями і не дуже зацікавлені у змісті.

Висновок до SEO Campixx 2015

Навіть на сьомому Campixx концепція Марко Janck не "носили" і застаріли. Дух конференції все ще існує і відчувається кожну хвилину заходу. SEO Campixx 2016, безумовно, є обов'язковим для всіх скоєних SEO, і ми з нетерпінням чекаємо!

Підсумки до SEO Campixx 2015:

Linkbuilding назад на підйомі?
Питання, яке кит завжди запитує, це: "Що думають про мене інші люди?
Цей тип людини - це тільки сам: його питання: "Що я знаю про інших людей?
При цьому сова, ймовірно, запитує: «Чому всі інші тварини знаходяться у воді?
Вітаючи Марко Янка - чи мертвий SEO?
Linkbuilding назад на підйомі?
Net/sebastianblum/wordpress-professionalii?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения