Чек-лист: перевірте свій сайт на помилки в просуванні

 1. Орієнтація тільки на пошукові системи
 2. Помилки при складанні семантичного ядра
 3. Неувага до юзабіліті сайту
 4. Поради щодо поліпшення UX-дизайну:
 5. Неправильно налаштовані фільтри з пресетами
 6. Відсутність географічної прив'язки
 7. Неправильне використання посилань у просуванні
 8. Повна відмова від покупки посилань
 9. Бездумна покупка посилань
 10. Відмова від регулярних аудитів
 11. Економія на SEO-просуванні
 12. Часта зміна виконавців
 13. Ігнорування аффіліатного фільтра
 14. висновок

Сайт не приносить прибуток? Використовуйте чек-лист, щоб перевірити наявність помилок, які заважають користувачам потрапити на сайт або прийняти остаточне рішення про покупку. Тут 11 найпоширеніших помилок просування сайту і коротко описано, як їх виправлення.

Орієнтація тільки на пошукові системи

Способи просування сайту повинні бути комплексними: для людей і пошукових роботів. Відсутність комплексного підходу - це стандартні ТЗ на SEO-тексти. У завданні для копірайтера прописується обсяг, кількість входжень ключових слів, в той час як базове завдання - створювати корисний і інформативний контент.


Приклад переоптімізірованние тексту

Помилки при складанні семантичного ядра

Дуже маленький семантичне ядро ​​позбавляє сайт частині цільових відвідувачів. В такому семантичному ядрі - тільки високочастотні і середньочастотні запити. Відсутні низькочастотні і запити з «довгим хвостом». За низькочастотних запитах зазвичай приходять цільові відвідувачі, вже готові замовити або купити.

Порівняйте: запит «купити пральну машинку Індезіт». Користувач, який пише цю фразу в пошуковій системі, хоче придбати товар. Але давайте подивимося низькочастотні запити з «довгим хвостом», щоб зрозуміти, що саме потрібно користувачеві.

Хтось хоче купити недорого, шукає б / у-варіант, вузьку машинку або запчастини, щоб відремонтувати техніку. Охоплення потреб - широкий. Чим точніше ви відповісте на питання користувача, тим вище ймовірність, що він зробить замовлення в вашому інтернет-магазині.

Якщо семантичне ядро ​​велике, часто для кластеризації використовують автоматичні сервіси, але результат їх роботи перевіряють не завжди. В результаті угруповання пошукових запитів може бути не точною. Кінцевий варіант завжди варто перевіряти і правити вручну. При розбивці запитів потрібно слідувати логіці, щоб не виходило, що запити «купити насіння томата» і «купити насіння помідора» рознесені по різних сторінках, в той час як за логікою вони повинні вести на одну.

Неувага до юзабіліті сайту

Якщо відвідувачам складно орієнтуватися на сайті, і вони швидко йдуть, це погіршує поведінкові чинники. Використовуйте Вебвізор, щоб подивитися дії користувачів. Сервіс покаже руху миші, кліки, скролінг сторінки, натискання на клавіатуру і заповнення форм, виділення і копіювання тексту.


Як працює Вебвізор

Поради щодо поліпшення UX-дизайну:

 • створити мобільну версію, так як більшість користувачів сьогодні приходять на сайти зі смартфонів;
 • вивчити функціонал сайтів з топа;
 • виправити биті посилання, недороблені сторінки, технічні помилки - дивитися це потрібно в вебмайстрів, Метриці;
 • спростити структуру, виправити помилки: багато рівнів вкладеності, меню, в яких складно орієнтуватися, відсутність «хлібних крихт» (навігаційної системи);
 • продумати структуру внутрішніх посилань в контенті, щоб допомогти користувачам орієнтуватися на сайті і рухатися до здійснення цільових дій, а також зробити додаткову перелинковку для сторінок, які не індексуються;
 • знайти і прибрати дублі сторінок.

Ігнорування сезонності попиту

Слідкуйте за сезонністю товарів на вашому сайті: в березні необхідно прибрати з головної сторінки посилання на дублянки, але зовсім відключати розділ з теплим одягом не варто. Те ж саме щодо розділів з подарунками до Нового року, 23 лютого, 8 березня.

Неправильно налаштовані фільтри з пресетами

Користувачі хочуть купити конкретний товар, а пошукова система не показує сторінку з цією продукцією за запитом.

Відсутність географічної прив'язки

Ви продаєте товари або пропонуєте послуги в Воронежі, а географічну прив'язку не зробили. Виходить, ви намагаєтеся отримати трафік з усієї Росії, а велика кількість цільових користувачів можете втратити.

Неправильне використання посилань у просуванні

Віра в силу куплених посилань

Часи, коли будь-який сайт можна було вивести в ТОП-10 масової закупівлею, давно пройшли. Якість і позитивна динаміка важливіша за кількість посилань.


Повна відмова від покупки посилань

Не потрібно впадати в крайності і зовсім відмовлятися від посилань. У ранжируванні допомагають природні посилання: розміщені на тематичних авторитетних сайтах, у відповідному контексті, без комерційних ключових фраз і головне ті, за якими користувачі переходять.

Бездумна покупка посилань

Перед тим як купувати посилання, потрібно врахувати безліч чинників. Чи відповідає ресурс вашій тематиці, яким чином буде поставлена ​​посилання і т. Д. Бездумна закупівля, особливо на автоматизованих біржах, замість того щоб допомогти, може нашкодити. Високі шанси опинитися в чорних списках пошукових систем.

Відмова від регулярних аудитів

Необхідно систематично оцінювати зручність структури, пошуку по сайту, коректність внутрішньої перелинковки, текстовий контент з точки зору корисності, перевіряти, щоб на сайті не було переоптімізірованние текстів. Не забувайте про технічний аудит, аналізі зовнішніх чинників, щоб своєчасно помічати і виправляти помилки при розкручуванні сайту.


Економія на SEO-просуванні

Придбати багато дешевого контенту, посилань і чекати результатів - погане рішення. Найняти професіоналів і відмовитися від послуг SEO-фахівця, як тільки сайт став приводити лидов - теж не найкраща ідея. Неможливо один раз щось зробити і потім весь час залучати клієнтів. Для отримання результатів і прибутку робота повинна бути систематичною і комплексної.

Часта зміна виконавців

Швидко побачити результати роботи SEO-фахівців не вийде - потрібен час. Значний позитивний ефект досягається через рік або півтора. Якщо постійно шукати нових підрядників, які будуть «починати спочатку», є ризик, що сайт перетвориться на майданчик для експериментів.

Як зрозуміти, що результатів немає, тому що ще рано? Подивіться перший пункт чек-листа: опрацьована стратегія на початковому етапі? Або після слів про те, що вам потрібно потрапити в топ видачі, виконавці пообіцяли золоті гори через невизначений проміжок часу? Якщо другий варіант, то змушені вас розчарувати: доведеться міняти виконавців, на цей раз уважніше оцінюючи їх професіоналізм.

Ігнорування аффіліатного фільтра

Якщо робите кілька сайтів під SEO-просування - реєструйте і кілька ІП / ТОВ з усіма контактами і реквізитами. Інакше замість очікуваного ефекту отримаєте головний біль. По ряду запитів в видачу потрапляє один сайт, з якихось - інший або відразу обидва. Деякі запити «перекидаються» на інший майданчик і опускають її у видачі. У підсумку, незрозуміло, який сайт просувати. І щоб отримати трафік хоча б по низькочастотних запитах, доводиться вкладатися в обидва. А це - додаткові витрати.

висновок

Тепер ви знаєте, як знайти помилки по оптимізації сайту, і чому він не продає. Звертайтеся до фахівців, але не за гарантіями миттєвих результатів, а за чітко складеної стратегією. Почніть з аудиту - стане зрозуміло, в якому напрямку рухатися далі.

comments powered by HyperComments

Як зрозуміти, що результатів немає, тому що ще рано?
Подивіться перший пункт чек-листа: опрацьована стратегія на початковому етапі?
Або після слів про те, що вам потрібно потрапити в топ видачі, виконавці пообіцяли золоті гори через невизначений проміжок часу?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения