Чи є Nofollow посилання насправді добре для SEO? Тут є доказ ...

 1. Недобросовісна помилка Nofollow
 2. Випадок для Nofollow посилання
 3. Доказ того, що Nofollow посилання хороші
 4. Ключове слово: "зворотні посилання"
 5. Nofollow Case Study
 6. Дієвий винос

Ця стаття спочатку була написана геніальним Адамом Уайтом Блог SEMrush . Ми дуже любили його, ми відчували, що для нашої аудиторії було корисно читати.

Ми дуже любили його, ми відчували, що для нашої аудиторії було корисно читати

Швидше за все, коли ви чуєте термін "nofollow" і "SEO", що використовуються в одному й тому ж реченні, ви трохи притискаєтеся.

Nofollow посилання ненавидять SEO, як і співробітник IRS в податковий час.

Це просто несправедливо. Але є надія на відродження посилання nofollow. Читайте далі, подивіться, що ми виявили в нашому дослідженні про nofollow, якірний текст і рейтинги, і я обіцяю, що ви будете дивитися на nofollow посилання в зовсім іншому світлі.

Недобросовісна помилка Nofollow

Ще в 2005 році пошукові системи зібралися разом і створили атрибут nofollow, щоб допомогти боротися зі спамом у коментарях.

Незабаром Google рекомендував усім власникам веб-сайтів, що вони використовують його в будь-який час, коли вони мають платні (спонсоровані) оголошення. Іншими словами, це ваш спосіб розповісти Google, що ви оплата за посилання .

Це дозволило Google розрізняти платні посилання та природні посилання. Він захищав багатьох власників веб-сайтів, коли пізніше оновлення Google потрапили, оскільки багато людей будували неприродні якірні текстові профілі зі своїми зворотними посиланнями.

Якщо ви були чесними з Google і позначили свої платні посилання атрибутом nofollow, ці посилання не враховувалися. Те, що слідувало після того, як майже всі SEO перейшли до висновку, що будь-яка посилання з атрибутом nofollow була марною в SEO.

Купівля та продаж посилань зробила великий удар, і більшість людей, які роблять SEO, уникали посилань, подібних до чуми.

І з тих пір вона залишається такою.

Випадок для Nofollow посилання

Одним з найбільших факторів рейтингу для Google є довіра до бренду.

Іншими словами, вони повинні довіряти вашому бренду, перш ніж вони дозволять вам зайняти перше місце в результатах пошуку. Це відбувається в основному за допомогою домашньої сторінки SEO , або іншими словами, профіль зворотного зв'язку на домашній сторінці.

Але одна з ключових показників, які використовує Google, щоб встановити, чи є ваш веб-сайт надійним брендом, чи є у вас які-небудь посилання "nofollow".

Подумайте про це на секунду.

Посилання nofollow надсилає до Google повідомлення про те, що ви платите за посилання, оскільки це оголошення.

Реклама є джерелом життєвої сили бізнесу.

Якщо ви справжній бренд, то Google не очікує, що ви будете рекламувати.

Насправді, те, що ви дійсно робите, коли ви отримуєте посилання nofollow, ви говорите Google: «Гей, ми ведемо бізнес, і це наша копія оголошення.

Тепер Google може переглядати якірний текст і бачити, як він відповідає фактичному веб-сайту, і давати вам кредит на прив'язку тексту без ризику бути позначеним неприродним профілем зворотного зв'язку.

Точка, яку я намагаюся зробити, здається, ніби Google очікує побачити nofollow посилання у вашому профілі зворотного зв'язку, а якщо їх немає, то потенційно піднімає червоний прапор для неприродного профілю.

Доказ того, що Nofollow посилання хороші

Як ми створили програмне забезпечення для SEOJet, ми зробили тонну зворотного дослідження. Ми подивилися на рейтингові сайти №1 у кожній ніші, категорії та галузі, і всі вони показали щось дуже цікаве щодо посилань, що не стосуються.

Чи знаєте ви, що веб-сторінки, розміщені на першому місці в Google, мають в середньому близько 20% -40% nofollow, які вказують на цю сторінку.

Іноді це навіть вище. 3 з 10 посилань - це посилання nofollow.

Подумайте про це.

Атрибут link, який повинен був повністю знищити всі ефекти SEO, показує третю частину часу в рейтингу # 1 сайтів.

Давайте подивимося на кілька прикладів сторінок, які займають перше місце, і який відсоток посилань, які не мають посилання на цю сторінку. Примітка: я дивлюся лише на сторінку, яка класифікується спеціально, а не на сайт в цілому.

Ключове слово: "зворотні посилання"
 • # 1 місце сайту: https://www.gotchseo.com/backlinks/
 • Відсоток посилань:
 • Відсоток посилань для цілого сайту:
Ключове слово: "калькулятор іпотечних платежів"
 • Сайт №1 за рейтингом: http://www.bankrate.com/calculators/mortgages/mortgage-payment-calculator.aspx
 • Відсоток посилань:
 • Відсоток посилань для цілого сайту:
Ключове слово: "таблетки для схуднення"
 • # 1 місце сайту: http://www.webmd.com/diet/obesity/weight-loss-prescription-weight-loss-medicine
 • Відсоток посилання nofollow: 21%
 • Відсоток посилань для цілого сайту:
Ключове слово: "онлайн ступені"
 • # 1 місце сайту: http://www.guidetoonlineschools.com/degrees
 • Відсоток посилань nofollow: 25%
 • Відсоток посилань для цілого сайту:
Ключове слово: "найкращі нечіткі"
 • # 1 місце сайту: http://thewirecutter.com/reviews/best-fidget-spinners/
 • Відсоток посилання nofollow: 23%
 • Відсоток посилань для цілого сайту:
Ключове слово: "Інтернет-бізнес"
 • # 1 місце сайту: https://www.thebalance.com/top-internet-business-ideas-you-can-start-today-1794709
 • Відсоток посилань nofollow на # 1 місце: 31%
 • Відсоток посилань для цілого сайту:

Тепер майте на увазі, що не кожний сайт, що займає перше місце, є таким високим. Є багато таких, які не перевищують 20%, але коли ми дивимося на все більше і більше сайтів, що займають перше місце, це загальна тема, яку ми продовжуємо бачити.

Очевидно, що цей тест або ці дані не є кінцем всіх SEO. Ми просто дивимося, кого Google вважає гідним зайняти перше місце, а потім розглянемо їхній профіль зворотного зв'язку.

Отже, питання стає, чи ці сайти займають перше місце, тому що вони не мають посилань, а Google очікує, що це буде частиною природного профілю зворотного зв'язку? Або це що nofollow посилання насправді нести SEO значення?

У будь-якому випадку, здається, у вашому інтересі є посилання "nofollow", що вказують на сторінки, які вас цікавлять.

Nofollow Case Study

Оскільки я не націлюю ключові фрази на моїй домашній сторінці, я вирішив перевірити ефект точної відповідності nofollow sitewide посилання на моєму рейтингу.

Я хотів, щоб ранг для фрази "зворотного програмного забезпечення". Це не величезний термін, але він описує саме те, що SEOJet є, і я застряг у високих 20 для фрази.

Таким чином, я пішов на блог SEO, який займає дуже добре для багатьох термінів, пов'язаних з SEO. Я отримав посилання nofollow бічну панель з якорем "зворотного програмного забезпечення".

Протягом тижня я посіла перше місце за фразою "програмне забезпечення зворотного зв'язку". Я був би шокований цим результатом, але правда в тому, що я робив те ж саме раніше.

Все, що я зробив, - це придбати одну посилання на сайті «nofollow» на відповідних сайтах, використовуючи точну якірну відповідність, і я посіла перше місце.

Все, що я зробив, - це придбати одну посилання на сайті «nofollow» на відповідних сайтах, використовуючи точну якірну відповідність, і я посіла перше місце

Історія рейтингу SEO Jet для програмного забезпечення Backlink

Я не мав інших посилань на мою домашню сторінку з цією ключовою фразою.

Мені здається, що релевантність сайту, на якому я рекламувався, вплинув на те, як він вплинув на мій рейтинг. Але результати не брешуть. Посилання на сайт Nofollow у цьому випадку, здавалося, має реальне значення SEO.

Тепер я вважаю, що існують інші фактори, наприклад, я створив багато довіри до Google з фірмовими якорями, які вказують на мою домашню сторінку. Я не впевнений, наскільки добре це буде працювати з новим веб-сайтом, хоча я не тестував його на новому сайті.

Дієвий винос

Я б не перейшов до будь-яких висновків на основі одного прикладу, але є достатньо доказів, щоб зробити це точкою майбутнього тестування. Якщо є фактичне значення SEO з посиланням nofollow, як ви можете використовувати ці знання на свою користь?

Я пам'ятаю ще в старі часи SEO, коли всесвітні посилання були в моді. Вони провели серйозний сік SEO. В останні роки більшість SEO не турбують їх.

Озброївшись цими новими даними, як частина моєї стратегії SEO я б активно шукати дуже релевантні сайти, де ви можете придбати посилання по всьому сайту і позначити його атрибутом nofollow.

Крім того, я б переконався, що текст прив'язки цього посилання був ключовим словом точного відповідності, за яким я намагався оцінити. Додавши атрибут nofollow, вам не доведеться турбуватися про штрафні санкції в пошуковій системі, щоб ви могли бути настільки агресивними, як хочете, з якорним текстом.

Дайте, що постріл і подивитися, якщо ваш рейтинг стрибати для ключових слів, які ви орієнтуєтеся в nofollow посилання по всьому сайту.

Отже, питання стає, чи ці сайти займають перше місце, тому що вони не мають посилань, а Google очікує, що це буде частиною природного профілю зворотного зв'язку?
Або це що nofollow посилання насправді нести SEO значення?
Якщо є фактичне значення SEO з посиланням nofollow, як ви можете використовувати ці знання на свою користь?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения