Чи можна заробити гроші на маркетинг безкоштовних інструментів SEO?

 1. Затримати-Як ви заробляєте гроші, даючи щось відірвати?
 2. Глобальний інтерес до безкоштовних інструментів SEO
 3. Який обсяг пошуку ми говоримо?
 4. Як виглядає конкурс?
 5. Чи можу я фактично заробити гроші на маркетинг безкоштовних інструментів?

Ми маємо велику нішу на цьому тижні: безкоштовні інструменти SEO. Ця ніша має величезну кількість інтересів, оскільки програми, такі як безкоштовна версія Traffic Travis, можуть зробити величезну різницю для тих, хто намагається створити веб-сайт з обмеженим бюджетом. Як ми всі знаємо, це майже всі, хто будує веб-сайт!

Затримати-Як ви заробляєте гроші, даючи щось відірвати?

Люди люблять вільні речі. Звичайно, ніхто не може заробляти на життя, просто віддавши речі. Спосіб заробляти гроші в цій ніші полягає в тому, щоб змусити людей спробувати безкоштовну версію чогось, а потім підняти їх на кращу, платну версію, наприклад, Traffic Travis Pro.

Це робить такі ключові слова надзвичайно цінними для наших партнерів. Якщо ви приєдналися до нашої партнерської програми, ви можете зробити хороші гроші, продаючи безкоштовна версія Traffic Travis як безкоштовний інструмент SEO.

Отже, наскільки люди хочуть вільні інструменти для пошукової оптимізації?

Глобальний інтерес до безкоштовних інструментів SEO

Google Trends показує, що інтерес до безкоштовних інструментів SEO з'явився з ніде в лютому 2006 року і з тих пір тримав увагу людей. Пошуки досягли максимуму в березні 2010 року, і з того часу цікавість трохи зменшилася, так само, як зараз, коли ніша вперше з'явилася. Здається, вирівняли.

Це, здається, вічнозелена ніша підручника. Кількість пошуків коливається від місяця до місяця, але завжди залишається досить високою. За останні вісім років ситуація мало змінилася, що робить її чудовою для створення довгострокового, цілорічного бізнесу.

У порівнянні з рештою світу, Індія здається одержимою безкоштовними інструментами пошукової оптимізації. США і Великобританія складають лише невеликий відсоток пошуків у порівнянні. Це повинна бути гарна новина для наших індійських читачів!

Який обсяг пошуку ми говоримо?

Щомісяця «безкоштовні інструменти SEO» мають 1000 пошуків у США та 3600 глобальних пошуків. Конкурс КПК досить крутий, але не настільки поганий, як деякі основні ключові слова для інших ніш, які ми бачили останнім часом.

Одним з великих переваг цього ключового слова є те, що він включає в себе інше, що майже так само добре: "безкоштовний SEO". Це 1 900 глобальних пошуків на місяць.

Ви можете поєднати це ключове слово з тонною ключових слів із довгим хвостом, як показано нижче. Більшість з них мають обмежену цінність, але ви можете легко додати деякі або всі їх як вторинні ключові слова, щоб отримати додатковий трафік. Ви також можете написати статті, орієнтовані на кожне ключове слово з довгим хвостом, щоб оптимізувати декілька унікальних статей для "безкоштовного SEO".

Ви також можете написати статті, орієнтовані на кожне ключове слово з довгим хвостом, щоб оптимізувати декілька унікальних статей для безкоштовного SEO

"Безкоштовний інструмент ключових слів", безумовно, привернув увагу на початковому етапі дослідження. Вона має лише середню конкуренцію AdWords, і вона має загальну кількість 2 900, а США - 1600.

Вона має лише середню конкуренцію AdWords, і вона має загальну кількість 2 900, а США - 1600

Як і у випадку з "безкоштовним SEO", він також є великим елементом у ключових словах з довгим хвостом, таких як "безкоштовний онлайн інструмент добору ключових слів".

Існує велика кількість ключових слів із великим обсягом і кілька ключових слів із низькою конкуренцією. Увійти в цю нішу буде нелегко, але це також неможливо.

Як виглядає конкурс?

Traffic Travis надає нашому основному ключовому слову рейтинг конкуренції надзвичайно складний. Спроба рангу для нього б збити вас проти таких складних противників, як Microsoft і Moz.

Тим не менш, деякі з сторінок, які сидять досить на сторінці 1, не мають особливо високого рівня повноважень. Можливо, тут можна заявити свої місця, якщо у вас є авторитетний сайт.

«Безкоштовний SEO» виглядає майже точно так само - сторінки з найвищим рейтингом трохи змінили порядок.

"Безкоштовний інструмент ключових слів" принаймні трохи легше. Менше 10 найкращих сайтів оптимізували свої сторінки спеціально для цього ключового слова. Однак, вони мають надзвичайно високі рейтинги.

Однак, вони мають надзвичайно високі рейтинги

"Найкращі інструменти SEO" має 1900 глобальних пошуків щомісяця. Хоча Traffic Travis вважає, що його важко оцінити, я дивлюся на нього і бачу, що сторінка номер один має лише 54 зворотних посилань і навіть не оптимізувала його опис для ключового слова. Це не робить його відмінним вибором для початківців SEO, але ви, ймовірно, можете захопити одну з перших місць, якщо ви знаєте, що ви робите.

Не всі ключові слова важко оцінити. "Ефективне SEO" має рейтинг легко, і багато хто з сторінок рейтингу навіть не мають індексованої зворотної лінії. Було б великим ключовим словом для маркетингу безкоштовний інструмент SEO. Тим не менш, він має лише 480 глобальних пошуків.

Тим не менш, він має лише 480 глобальних пошуків

Більшість ключових слів виглядають так. Є деякі з тоннами пошуків і великою кількістю конкуренції і кілька з декількох сотень пошуків на місяць, але дуже мало серйозної конкуренції.

Чи можу я фактично заробити гроші на маркетинг безкоштовних інструментів?

Схоже, що багато веб-сайтів вже зарекомендували себе як енергетики в цій ніші. Тим не менш, численні сторінки з низьким рейтингом сторінок спромоглися піднятися до вершини результатів пошуку.

Цілком можливо, що для деяких з бажаних ключових слів цієї ніші можна з легкістю докласти зусиль і терпіння. Крім того, було б досить легко підібрати кілька додаткових відвідувачів на день, захопивши кілька ключових слів з низькою конкуренцією, які все ще існують. Я б рекомендував цю нішу для проміжних і передових SEO.

Якщо ви відчуваєте себе до взяття тріщини в цій ніші, то чому б і ні приєднатися до партнерської програми Traffic Travis ? Ви можете заробити дуже хороші гроші для перенаправлення клієнтів до нас і отримувати зарплату кожного разу, коли один з них купує Pro версію. Ми будемо раді бачити Вас в команді!

Потрібна допомога для початку роботи? Натисніть тут, щоб завантажити моє дослідження на безкоштовні інструменти SEO . Якщо вам потрібна будь-яка допомога, завантажуючи його або з'ясовуючи що-небудь ще, ви маєте проблеми з трафіком, а потім відвідайте Трафік бази даних Travis .

Затримати-Як ви заробляєте гроші, даючи щось відірвати?
Як виглядає конкурс?
Чи можу я фактично заробити гроші на маркетинг безкоштовних інструментів?
Затримати-Як ви заробляєте гроші, даючи щось відірвати?
Отже, наскільки люди хочуть вільні інструменти для пошукової оптимізації?
Який обсяг пошуку ми говоримо?
Як виглядає конкурс?
Чи можу я фактично заробити гроші на маркетинг безкоштовних інструментів?
Потрібна допомога для початку роботи?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения