Чи повинен менеджер спільноти бути експертом SEO?

 1. Топ 5 термінів: SEO, SMO, SEM, SEA і SMA
 2. SEO (пошукова оптимізація)
 3. SMO (оптимізація соціальних медіа)
 4. SEM (маркетинг у пошуковій системі)
 5. SEA (Реклама в пошукових системах)
 6. SMA (реклама в медіа-пошуку)
 7. Помилки не вчиняти в SEO
 8. У резюме
 9. Деякі питання до агентства Primelis , щоб мати реальний відгук експерта щодо соціальних мереж:
 10. Як ви інтегруєте їх у свої стратегії в Primelis?
 11. Чи є у вас хороша практика, щоб порадити нам?

Окрім того, що менеджер спільноти анімує спільноти, він шукає відданості і помножує дії, які йдуть у цьому напрямку

Окрім того, що менеджер спільноти анімує спільноти, він шукає відданості і помножує дії, які йдуть у цьому напрямку ... він також є для забезпечення видимості своєї структури, бренду тощо ...

Більш того, незалежні менеджери громад мають більшу роль у підтримці своїх клієнтів в Інтернеті. Вони впроваджують цифрові стратегії, розвивають аудиторію в різних соціальних мережах і забезпечують створення і просування контенту своїх клієнтів.

Як така, багато людей ставлять питання про те, чи повинен менеджер спільноти мати глибокий досвід у SEO.

З тих пір менеджер спільноти забезпечує видимість своїх клієнтів в Інтернеті, і, зокрема, через вміст, який він створює спеціально, можна було б задати це легітимне питання.

Відповідь з самого початку NO : Менеджер спільноти регулярно обмежується деякими поняттями SEO і SEO. Він не претендує на те, щоб бути експертом у цілому. Якщо SEO є розміром SEO, є 5 основних термінів, які обертаються навколо: SEO, SMO, SEM, SEA і SMA.

SEO фахівці зазвичай освоюють глобальний вимір SEO, а не тільки SEO.

Вони також використовують набір інструментів для проведення аудиту та аналізу багатьох параметрів веб-сайту. Таким чином, робота експертів SEO є широкою та різноманітною. Важливо пам'ятати, що це робота сама по собі, для якої менеджер громади не може претендувати на те, щоб бути експертом.

Тим не менш, CM здатний зрозуміти основи SEO і GOS як мінімум . Ці важелі є необхідними та необхідними для забезпечення видимості сайту / блогу. Оскільки менеджер спільноти є творцем контенту, він повинен знати, як оптимізувати посилання на статті, які він пише для себе або для своїх клієнтів.

Це є важливим і важливим моментом для виконання його завдань.

Топ 5 термінів: SEO, SMO, SEM, SEA і SMA

Давайте розглянемо ці терміни, щоб зрозуміти, що вони означають. Менеджер спільноти використає деякі з цих важелів у своїх діях, а чистий SEO значною мірою їх опрацює.

Саме тут експертиза розширюється, тому що пам'ятайте, що SEO - це повна і складна дисципліна, яка вимагає постійного оновлення і присвячення повного часу.

Сайт Abondance Олів'є Андріє принесе вам цінну інформацію про цей всесвіт, який бачить Google як виробника дощу і гарної погоди.

SEO (пошукова оптимізація)

SEO прагне оптимізувати сайт і його вміст для пошукових систем, включаючи Google. Тому важливо, щоб будь-який творець контенту, а отже і менеджер спільноти, виходив за межі стадії поняття в SEO.

Цей вимір полягає, серед іншого, у роботі над його змістом, щоб отримати так зване природне або органічне посилання. Веб-майстер може оптимізувати сайт.

Менеджер спільноти почне попередній перелік основних ключових слів, пов'язаних з його діяльністю. Він буде вставляти їх у свої редакційні статті, оптимізуючи теги "title", "head" і "meta".

За межами сайту (OffPage) існують також поняття netlinking, торгові посилання тощо ...

Менеджер спільноти може працювати на двох вимірах:

1. Визначення змісту (динамічна частина)

2. Відкритість сайту (статична частина)

Саме тут з'являється поняття SMO (соціальна оптимізація медіа) і SEM (маркетинг в пошукових системах). Менеджер спільноти створює свій контент і ретрансляції в соціальних мережах, зазвичай для того, щоб перенаправляти трафік на веб-сайт, щоб надати йому видимість.

Таким чином, видимість, що надається змісту, спонукає до надання сайту.

SMO (оптимізація соціальних медіа)

SMO стосується розробки та оптимізації своєї видимості через створення та обмін контентом через соціальні мережі. Цей принцип спрямований, насамперед, на створення або обмін контентом на основні соціальні мережі, такі як Facebook, Twitter, Linkedin, Google Plus, Instagram, Pinterest ...

Окрім цього, соціальні мережі будуть обрані відповідно до цілей і цілей у рамках розробленої стратегії. Менеджер спільноти також має відігравати велику роль.

Саме він створить і передасть зміст, і оптимізує їх, щоб отримати видимість.

SEM (маркетинг у пошуковій системі)

SEM пов'язана з маркетинговим аспектом, що здійснюється в пошукових системах, а також соціальних мережах. Мета полягає в тому, щоб підвищити видимість завдяки ключовим словам, які будуть оптимізувати сайт, або покупкою комерційних посилань на сторінках результатів, отриманих через пошукові системи.

SEA (Реклама в пошукових системах)

SEA - це важіль, що полягає в купівлі купівлі місця в пошукових системах. Ми знаходимося тут у платних посиланнях. Менеджер спільноти спеціально не залучений до цієї форми посилання.

SMA (реклама в медіа-пошуку)

ADM складається з платних посилань у соціальних мережах. Менеджер спільноти побачить тут ось, яку слід розробити у своїх пошукових діях, погодившись зі своїми клієнтами на виділення бюджетів.

Помилки не вчиняти в SEO

Менеджер спільноти вже може створити перший досвід, навчившись не відтворювати класичні помилки багатьох компаній і блогерів на рівні SEO. Консультування 11 найпоширеніших помилок у SEO він забезпечить хорошу базу, на яку він може покладатися.

Наприклад: 45% сайтів опускають атрибути alt зображень на своєму сайті. Коли ми знаємо, що Google посилається на зображення, а також на тексти, тому важливо не забувати про це.

35% мають порушені внутрішні посилання, що не допоможе знайти інформацію тощо ...

Звертаючи увагу на ці різні точки, менеджер спільноти буде розміщувати вище середнього, але коли йдеться про SEO, він не зупиняється на цьому. Справжній експерт піде набагато далі і запропонує комплексні стратегії для досягнення результату.

У резюме

Менеджер спільноти все ще повинен освоїти деякі поняття SEO, включаючи SEO, висунуту тут. Він не визнається справжнім фахівцем, навіть якщо він може освоїти основні лінії. Однак це не його робота.

Ми будемо запам'ятовувати більш глобальний вимір SEO, який включає SEO. Саме тому існують справжні експерти, які тільки працюють над цим досвідом, і він залишається відносно складним і постійно змінюється.

Менеджер спільноти не є експертом у сфері SEO, але будьте впевнені в тому, що він повинен придбати для своїх клієнтів, оскільки він володіє соціальними мережами та механікою вірності, щоб дозволити йому підвищити вміст.

SMO є, отже, віссю, якою він володіє в цілому.

Платіжний аспект через ADM також може бути узгодженим, коли мова йде про просування контенту, а бюджет є зрозумілим для його місій.

Якщо соціальні мережі призначені для менеджера спільноти всесвітом, він чудово володіє, агентства та експерти у сфері SEO також знають контури, щоб інтегрувати їх у свої послуги. Давайте слово агенції Primelis, щоб розповісти про вплив соціальних мереж на SEO.

Деякі питання до агентства Primelis , щоб мати реальний відгук експерта щодо соціальних мереж:

Який вплив соціальні мережі мають на стратегію SEO?

Оптимізація на місці та netlinking часто розглядаються як дві важливі передумови для гарного позиціонування в пошукових системах. Алгоритм Google, однак, став набагато складнішим в останні роки, дозволяючи йому інтегрувати багато інших критеріїв позиціонування, таких як обізнаність та популярність бренду.

Таким чином, бренд, активний і слідуючи великій кількості людей у ​​соціальних мережах, буде вважатися більш законним, щоб позиціонувати себе добре.

Змусити людей говорити про себе через соціальні мережі - це хороший спосіб збільшити кількість "фірмових" запитів (коли шукається назва бренда в Google), і таким чином показати, що ви користуєтеся певними можливостями відома, що користувачі Інтернету виявляють інтерес до вашого бренду.

З 2009 року в Primelis ми бачили, що легітимність сайту стала критерієм, який стає все більш сильним у його позиціонуванні в пошукових системах. У деяких висококонкурентних областях недостатньо добре оптимізований сайт з якісними посиланнями: ви також повинні бути законними, щоб отримати оптимальне позиціонування.

Якщо важко точно оцінити їх вплив на SEO, соціальні мережі можуть діяти як реальні важелі для підвищення вашої легітимності.

Як ви інтегруєте їх у свої стратегії в Primelis?

Ми рекомендуємо нашим клієнтам інтегрувати соціальні мережі в свою редакційну стратегію. Опублікування останніх опублікованих статей є, наприклад, доказом того, що сайт "живе" і регулярно пропонує новий контент, що також важливо в контексті стратегії SEO.

Звичайно, вплив є ще більш позитивним, якщо бренд отримує вигоду від великої та активної спільноти.

Чи є у вас хороша практика, щоб порадити нам?

Не соромтеся повідомляти про події, які пов'язані з вашим брендом, і які можуть бути цікавими для вашої спільноти. Це може допомогти збільшити кількість фірмових запитів.

Створення сторінки на вашому сайті, повністю присвяченої даній події з усією відомою інформацією, також буде оцінено вашими користувачами, які зможуть знайти вміст відповідно до інформації, яку вони шукали, при заповненні повідомлення, розміщеного на них. соціальні мережі.

Звичайно, важливо також зберегти певну послідовність тону, що використовується в обох засобах масової інформації (соціальні мережі та сайт).

запис

запис

запис

запис

запис

запис

запис

запис

запис

Загальний рейтинг наших читачів

Ваш рейтинг

[Всього: 9 Середня: 5]

Чи є у вас хороша практика, щоб порадити нам?
Як ви інтегруєте їх у свої стратегії в Primelis?
Чи є у вас хороша практика, щоб порадити нам?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения