Чому DXING UX для SEO це погана стратегія - UX Planet

 1. Зрозумійте, як працюють пошукові системи
 2. Хороший контент - запорука успіху
 3. Не копіюйте. Ось це. Тільки не робіть цього.
 4. Не наповнюйте свої сторінки ключовими словами
 5. Правила для вашого вмісту:
 6. Сегментуйте свій вміст людським способом
 7. Правила сегментації:
 8. Правила для посилань:
 9. Швидкість сайту
 10. Структура і якість HTML
 11. Сумісність із браузером
 12. Висновок
 13. Дайте мені знати, що ви думаєте!

Я дизайнер продукції. У мене користуються інтерфейсом та UX Доступний . Як продуктовий хлопець у моєму запуску, я беру участь у дискусіях про те, як покращити SEO, і щотижня я стикаюся з тією ж дилемою:

Не зрозумійте мене неправильно, SEO є одним з кращих способів залучити трафік на ваш сайт.

З іншого боку, користувальницький досвід є надзвичайно важливим для того, щоб користувачі могли користуватися сайтом і дозволяти їм добре провести час, використовуючи його.

Ви зрозумієте, обидва мають першочергове значення для хорошого продукту, тому я вирішив глибоко зануритися в SEO, і з'ясувати, чому він по суті пов'язаний з UX.

Перш ніж приступити - швидка відмова від відповідальності:

 • Я дизайнер UX, а не SEO експерт.
 • Вам не потрібно дотримуватися вказівок у вказаному порядку.

І це ті ресурси, які я використав для навчання себе:

Якщо ви не відчуваєте, що занурюєтеся в неї, нижче - мій винос:

Зрозумійте, як працюють пошукові системи

По-перше - якщо ви ніколи не чули слова SEO (сподіваюся, що ні!), тут Швидке (3:14) пояснення щодо того, з чого призначено SEO Метт Каттс , інакше хлопець згадується в кожній статті SEO.

Знову ж таки, я ставлю цю статтю разом, щоб заощадити ваш час! Отже, короткий розповідь:

Отже, що це означає?

Павуки Google відвідують будь-який інший куточок вашого веб-сайту, "читають" ваш вміст, переглядають мета-назви, описи, відвідують посилання, перевіряють ваш HTML-код і т.д.

Таким чином Google класифікує найбільш релевантні та прості у навігації сторінки, коли ви виконуєте пошуковий запит.

Хороший контент - запорука успіху

Ось чітка порада від Google:

Не копіюйте. Ось це. Тільки не робіть цього.

Google виявляє синдикований контент , зібрані або скопійовані з інших сайтів. І здогадайтеся, що Google не подобається. Чому? Тому що це не додає користі користувачеві.
Google досить розумний, щоб зрозуміти, що якщо ви синдикований контент і вважаєте, що ви (або ваш веб-сайт) не заслуговують на перше місце. Ваш сайт буде занурений внизу сторінки x.

Ви повинні додати релевантну інформацію, пов’язану з вмістом із записом, щоб мати шанс отримати рейтинг Google.
Будьте корисними, перш ніж подумати про рейтинг сторінки!

Не наповнюйте свої сторінки ключовими словами

Подумайте про користувачів, сторінки, заповнені ключовими словами, жахливі для читання.
Ви можете трохи обдурити павуків Google, але ви не будете обманювати людей.
Спочатку ваш сайт може з'явитися у верхній частині результатів пошуку Google, але як тільки він помітить, що користувачі швидко відскакують або не знаходять, заради чого вони прийшли, ви потрапите вниз.

Гей, тепер ви починаєте розуміти правила. Змусити користувачів любити вас, а також Google.
Нижче наведено кілька порад.

Правила для вашого вмісту:

 • Залишайтеся узгодженими з баченням вашого сайту, зосереджуйте свою оригінальну редакційну лінію, зосередьтеся на чому.
 • Відповідний вміст змусить користувачів читати його, обмінюватися ним, повторно використовувати його. (ми, напевно, могли зробити пісню).
 • Зробіть вашу аудиторію багатшою - використовуйте дослідження, цитати та відгуки. Ніхто не любить читати пухнасті речі.
 • Переконайтеся, що ваш вміст пов'язується з оригінальними джерелами, дозволяйте користувачам діяти.
 • Якісний вміст унікальний і додає користь користувачеві.
 • Розважайте користувачів кольорами, зображеннями, смайликами, картинками або мемами - очевидно, залежно від вашого стилю та особистості, зберігайте вміст послідовно.
  Примітка надмірне використання інакше у вас буде шанс вийти на вершину поганий веб-дизайн reddit сторінки .

Сегментуйте свій вміст людським способом

Сегментація вашого вмісту повинна базуватися на різних запитаннях, на які ви відповідаєте, досвіді та рішеннях, які ви надаєте. Це, звичайно, полегшить життя людей.

Правила сегментації:

 • Під час побудови вашої інформаційної архітектури подумайте про всі питання, на які ви відповідаєте, і про те, як всі вони об'єднуються разом з вашим користувачем.
 • Кожен розділ, підрозділ і сторінка повинні відповідати на конкретне запитання, можливо, сортувати їх на іншому рівні деталізації.
 • Структура URL, заголовки та метаописи важливі тут, для SEO та UX, оскільки це полегшить сканерам і користувачам зрозуміти, про що ця сторінка.

Посилання - ваші друзі

Немає ярлика!

До речі, як ви вже здогадалися, кількість посилань на ваш сайт не є найважливішим фактором.

Важливим є якість джерела .
Обмежена кількість статей на дуже важливих сайтах матиме більше впливу, ніж сотні на важливі сайти (Вибачте, що власники сайтів не є важливими).

Посилання з сайту A на сайт B - це голосування за сайт B, це ознака відповідності B. Звичайно, голоси від "важливих" сайтів мають більший вплив.

Google претензій , принаймні, Метт Каттс, що у них є процес розрізнення природних (тобто розвинених через динамічну природу Мережі) від неприродних (тобто платних, обмінених тощо) зв'язків.

Правила для посилань:

 • Якісний вміст призведе до природних зворотних посилань (поверніться до розділу вмісту, якщо ви не пам'ятаєте).
 • Не публікуйте посилання скрізь, де ви можете (наприклад, інсталяція посилань), це зашкодить вашому рейтингу і іміджу вашого бренду.
 • Будьте обережні, пов'язуючи свій вміст з іншими веб-сайтами. Мертві посилання або посилання на сайти низької якості зашкодять вашому рейтингу та вашому UX.
 • Внутрішнє посилання важливе, якщо допоможе павукам (і користувачам) перейти на ваш сайт. Якщо робот заблукає на вашому сайті, людина, можливо, теж.
 • Регулярно переглядайте зворотні посилання, люди з поганими намірами (конкуренти) могли надсилати ваші посилання на сайтах з низькою якістю. Google не повинен відстежувати це не ви; ще ні.

Швидкість сайту, HTML і сумісність з веб-переглядачем

Ось, напевно, як Google оцінює, наскільки добре ваш сайт розроблений і як ваш користувальницький досвід буде, як під час перегляду його.

Швидкість сайту

Це стає все більш і більш важливим, оскільки численні користувачі отримують доступ до сайтів через свої телефони і можуть мати повільні інтернет-з'єднання в деяких областях.

Скільки веб-сайтів ви відмовилися від перегляду, оскільки завантаження відбувалося повільно?

Є кілька хороших інструментів, щоб отримати уявлення про те, чи ви клацаєте цю коробку. Тут є інструментом Google, і якщо ви хочете перевірити далі, є більше його там ( Google це! ).

Структура і якість HTML

Ваша увага до правил W3C є підказками для Google, щоб оцінити, як ваш сайт сприймається користувачами. Додаткова увага до HTML (і CSS) - це страхування добре відображених сайтів на всіх пристроях. Знову ж таки, ви можете перевірити, наскільки добре ви робите з a Валідатор W3C на зразок цього і CSS тут .

Сумісність із браузером

Не будьте наївними, маючи ідеальний сайт останньої версії Google Chrome, недостатньо. Кожен основний браузер важливо, для SEO і користувачів !
Я не знайшов легкого способу перевірити, наскільки добре ви працюєте на більшості використовуваних браузерів, оскільки більшість інструментів, які надають такі послуги, не є безкоштовними; напишіть мені, якщо у вас є один 🤛.

Є ще старий спосіб тестування на різних пристроях і баузерах самостійно.

Висновок

Я буду тримати його коротким. UX важливий для Google, навіть більше, ніж я думав.
Продукція, орієнтована на користувачів, є єдиним способом виграти у SEO та UX, забезпечити те, що потрібно людям, а решта піде за ним.

Дайте мені знати, що ви думаєте!

Мені цікаво дізнатися, як ви керуєте конфліктами SEO та UX у вашій організації. Ідеї ​​та пропозиції більш ніж вітаються.

Якщо вам сподобалася стаття, натисніть 👏 стільки разів, скільки захочете!

Я дизайнер продукції

№ 1 у Google - Зображення: www.quickmeme.com

Чому?
Скільки веб-сайтів ви відмовилися від перегляду, оскільки завантаження відбувалося повільно?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения