Чому сервера Linux гарні для SEO

 1. Що дійсно важливо для SEO
 2. Не всі сервери рівні
 3. CMS Linux

У певному сенсі тип сервера, використовуваного для веб-хостингу, не має значення для просування.

Важливий кінцевий результат з точки зору структури URL, структури сторінки, змісту.

Однак, сервери Linux мають ряд переваг перед більшістю інших серверів. Вони дозволяють легко створити правильну результат і просування сайтів завдяки їм стає легше.

Що дійсно важливо для SEO

Як власник сайту, ви хочете мати чисту структуру:

 • Структура URL. Уникайте непотрібних параметрів і вкладених папки, і тримайте довжину якомога коротше. Це призведе до чистої і простої структурі URL.
 • Структри посилань. Навігація для сайту повинна бути досить зрозумілою, в ідеалі, не варто перевищувати 100 посилань на сторінці, включаючи навігацію. Крім того, якірний текст для посилання повинен описувати сторінку, на яку він вказує.
 • Структура сторінки. Повинен бути один H1 на сторінці, і це повинен бути тег заголовка. Кожен заголовок повинен бути унікальним.
 • Зміст. Статті повинні бути переважно 500 або більше слів, інші сторінки можуть містити 200 слів.

Не всі платформи здатні легко втілити ці керівні принципи. перевагою серверів Linux є те, що існує безліч різних платформ.

Сервери Linux пропонують безліч хороших платформ з відкритим вихідним кодом, таких як WordPress, Drupal та Joomla. Всі вони здатні реалізувати всі перераховані вище стратегії.

Навіть якщо ви хотіли б побудувати щось нове без використання вже існуючої CMS, ви можете використовувати Ruby On Rails, щоб створити свій власний сайт.

Є багато інших, більш і менш відомих варіантів для створення вашого сайту в середовищі серверів Linux. Ще приємніше те, що більшість з доступних варіантів безкоштовні або недорогі.

Не всі сервери рівні

Найбільш поширеним сервером є Microsoft IIS. Ці сервери, як правило, спеціально розроблені для .NET і веб-сайтів на основі SharePoint.

У деяких випадках, IIS-сервери можуть працювати з відкритим вихідним кодом CMS, як WordPress, але це, як правило, не просто зробити.

Проблема в тому, що, хоча нові і більш дорогі версії SharePoint в цілому підтримують багато з необхідних функцій SEO, старі версії, як правило, не роблять цього.

Звичайно, реалізувати всі ці функції SEO на сервері IIS можливо, але це має тенденцію бути більш дорогим і більш важким способом. Тому часто сервер IIS - це вибір для сайту корпоративного рівня.

Багато сайтів SharePoint не мають можливості легко перенаправляти або переписати URL. Головна сторінка гарний тому приклад.

Багато сайтів SharePoint змушені мати www.domain.com/Pages/default.aspx в якості домашньої сторінки. Використання перенаправлення легко зробити через файл .htaccess на серверах Linux.

Деякі платформи CMS, як WordPress, зроблять це за вас автоматично.

CMS Linux

Серед серверів Linux, ви можете вибрати одну з багатьох платформ CMS, кожна має свої переваги. Ось найбільш популярні з них:

WordPress. Завдяки простим налаштуванням, ви отримаєте всі важливі елементи SEO. Платформа зручна для новачків.

Drupal. Вимагає трохи більше роботи, щоб зробити дружній SEO сайт, але він пропонує велику гнучкість, ніж WordPress для створення користувацьких сайтів, а всі необхідні можливості SEO є.

Joomla. Менш популярна, ніж Drupal, але платформа має ті ж можливості. Початкова установка може бути складною, але дозволяє використовувати ряд важливих особливостей сервера Linux, особливо файл .htaccess.

Ruby on Rails. RoR - це не CMS, але після невеликого тренування в кодах ви можете побудувати будь-який сайт. Це для тих, хто вважає за краще настройку сервера Linux, але хоче створити сайт з нуля.

Ви можете оцінити статтю:


Вас можуть зацікавіти матеріали:

  Популярність Linux-серверів зростає з кожним роком Переваги colocation серверів Linux-хостинг: особливості та переваги
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения