Чому в WordPress безкоштовні теми можуть бути дуже дорогими

 1. Чому безкоштовні теми WordPress стають дуже дорогими?
 2. 1. Дизайн
 3. 2. Функціональні можливості
 4. 3. Безпека
 5. 4. SEO
 6. 6. Підтримка
 7. Завершення

Один з моїх перших проектів, як фріланс повинен був зробити сайт клубу легкої атлетики.

У той час я був у університеті, і ми були з тим з баз даних, динамічних веб-сторінок і цих речей. Отже, як добрий інженер, я був готовий, а замість того, щоб використовувати CMS що дасть мені багато роботи, я зробив все з нуля .

Зображення Pixabay - © Monfocus

Спочатку це здавалося простою темою і, крім того, вона мала певні рамки PHP Дуже приємні хлопці, які недавно поїхали.

Яка краща можливість спробувати нову технологію і залишити мого клієнта відкритим ротом!

Але справа пішла не так , дуже погано. Мені вдалося закінчити проект, але пройшло багато часу, і результат залишив бажати кращого , враховуючи, що існували контент-менеджери ( Drupal , Joomla або WordPress ), які мали більше 80% вимог проекту вже виконані.

Що ви знайдете тут?

Я пообіцяв собі, що ніколи більше не збочу таким чином. Подивіться, він чув тисячу разів знамениту фразу "не винаходити колесо", але він був розумним і повинен був вивчати урок на основі паличок.

Ну, ніщо не є далі від реальності. Я думаю, що це займе близько 3 місяців, щоб згорнути знову . Цього разу це було не так голосно, оскільки я використовую WordPress як основу для виконання проекту для мого клієнта.

Так що цього разу замість того, щоб бути smarty, я поїхав через stingy . Мені довелося зробити сторінку флеш-ігор, і я подумав, що краще всього використовувати тему WordPress (шаблон) безкоштовно і змінити її відповідно до клієнта.

Тоді вони почали продавати себе Теми WordPress преміум Деякі з них навіть мали панель варіантів, щоб змінити кілька аспектів дизайну і заощадити багато часу.

Помножте кількість кліків на вміст

Добре, я міг мій Galician genetics та мій більш ніж можливі каталонські предки, щоб схопити мені у € 40 та download вільна тема. Я думав, що заощадження € 40 було дуже розумним рішенням (мені було набридло їсти макарони), але мені знадобилося 2 або 3 дні, щоб змінити безкоштовний шаблон, щоб залишити його як платіжну позицію.

У свій час я не робив розрахунків, але ви вже можете собі уявити, що, незважаючи на те, наскільки сильна моя робоча година була в той час, бути настільки прив'язаною до мене було дуже дорого .

З тих пір я не сумніваюся в цьому, якщо треба платити це платно , і добре, що я це роблю! І не тільки я маю на увазі купівлю тем WordPress , що урок допоміг мені зробити більшість рішень, які я приймаю щодня, як фрілансер.

Чому безкоштовні теми WordPress стають дуже дорогими?

Перш ніж потрапити в борошно, я хочу пояснити, що я збираюся узагальнити, тому що, якщо не узагальнювати, він не може говорити про майже нічого.

Я вже знаю, що є виняткові випадки , і, безумовно, є безкоштовні і преміальні теми, які не вписуються в те, що я вам розповім далі. Але друг, якщо не узагальнювати, то не можу продовжувати писати цей пост. Якщо ви все ще хочете покласти мені палець в очі, я буду чекати вас в коментарях.

З іншого боку, тут ми завжди говоримо про теми WordPress.org (потрібна версія WordPress хостинг ), не від WordPress.com (версія в хмарі, без власного хостингу).

Відмінності між цими двома версіями є великими, і якщо ви не знали про ці відмінності, я рекомендую прочитати цю публікацію:

Це сказав і вільний від тролі Давайте підемо в безлад!

Я підніму різні аспекти, які, на мою думку, повинні бути враховані при виборі шаблону, і чому вибирати преміальну тему в кожному з них .

1. Дизайн

Хочу уточнити, що для мене дизайн не є логотип досить, барвистий фон або останній шрифт Шрифти Google ,

Дизайн (принаймні в блозі / веб-сторінці) складається з представлення контенту найбільш привабливим для користувача способом .

Цілей може бути кілька: збільшення продажів , кількість призводить , переглядів сторінок тощо Але те, що не має бути дизайном під будь-яку концепцію, є декоративно-стримуючим елементом.

Тим не менш, ви можете пройти через сховище тем WordPress і подивитися, як багато з них виконують це приміщення. Я не хочу бути суддею і частиною, але коли я вибираю безкоштовну тему, я віддаю перевагу шаблону за замовчуванням (на даний момент Двадцять дванадцять ). Він простий , мінімалістський , добре оптимізований SEO і без надмірностей .

Якщо вам потрібен хостинг для вашого сайту або вашого блогу, діяйте!

Кращі компанії та пропозиції (не дайте їм закінчитися) :

Примітка: 30% Raiola Networks є лише протягом березня (тоді, 20%).

Ви маєте покрокові інструкції на нашій сторінці Raiola Networks Знижка Купон ,

Тепер я вважаю, що вона занадто плоска , наче тільки вона розраховувала заклики до дії ("Заклик до дії"), щоб вести мене через вміст. На мою думку, простота, прийнята до крайності, може дати відчуття чогось незавершеного, не вистачає в деталях, «піксельні ідеальні», про що говорять знавці.

У цьому сенсі платіжні теми мають тенденцію до більш ретельної обробки і не дають цього відчуття незавершеного продукту. Особисто коли я роблю Шаблон WordPress більшу частину часу я присвячую цьому поліруванню тих дрібних деталей, які роблять різницю . Якщо ви дозволите мені, я вважаю, що посередність (середньої якості, а не як зневажливий відтінок) і досконалість відокремлюються тонким рядком, який не всі ми здатні перетнути.

2. Функціональні можливості

Іноді я відчуваю себе дещо розчарованим при створенні блогів і веб-сторінок за допомогою WordPress.

Не так вже й факт створення контенту, тому що це надзвичайно просто, але з труднощами модифікувати блог і залишити певні аспекти на мій смак: типографіку, логотип, посилання, колонтитул тощо. Принаймні в моєму випадку, я завжди відчуваю необхідність встановити багато плагінів або покласти руку на код, щоб змонтувати його на мій смак.

У цьому сенсі я думаю, що преміальні теми відіграють дуже важливу роль , оскільки більшість має дуже повну панель параметрів, щоб змінити параметри без необхідності забруднювати руки і ускладнювати ваше життя. Я маю на увазі такі речі, як модифікація колонтитула, додавання логотипу, зміна кольору посилань і тих дрібних деталей, які створюють унікальний і особистий блог .

Я маю на увазі такі речі, як модифікація колонтитула, додавання логотипу, зміна кольору посилань і тих дрібних деталей, які створюють унікальний і особистий блог

Панель професійних варіантів теми.

Крім того, якщо ви працюєте для клієнтів , скажіть мені одну річ (тут між мною та вами):

Скільки разів ви отримували електронний лист від клієнта, який повідомляв вам про зміну логотипу, кольору посилань або будь-якого дизайнерського аспекту?

Ще гірше:

Скільки разів ви отримували дзвінок від клієнта, який повідомляв вам, що він надіслав вам електронний лист, щоб змінити колір фону, логотип ...?

Для цих останніх (особливо) я б їх завантажив, але для неперевершеної допомоги преміальних шаблонів, оскільки багато хто з них вважають на своїй панелі можливості змінити дизайн повністю. Таким чином, ви уникаєте, щоб ваш клієнт не турбував вас кожного разу, коли у вас є творче пробудження.

3. Безпека

Тут я не відчуваю себе з необхідними повноваженнями, щоб сказати, чи вільні або преміальні шаблони WordPress краще або гірше на рівні безпеки , Тому що ми всі можемо робити помилки і заплутати, тому будь-яка тема (безкоштовна або преміальна) може мати помилку. Однак, якщо ви платите за шаблон оплати, ви можете вимагати рішення. Крім того, майте на увазі, що коли ви завантажуєте безкоштовну тему розробника, вам не доведеться її оновлювати або хвилюватися.

Звичайно, багато уваги і обережності з тим, що ви завантажуєте безкоштовно і де ви його завантажуєте .

Дуже поширеним є те, що деякі шаблони включають шкідливі програми або приховані посилання в сам шаблон. З прихованими посиланнями я не маю на увазі посилання в нижньому колонтитулі, що пов'язує автора теми. Це звичайна практика і нічого поганого, оскільки автор може претендувати на авторство своєї роботи у вигляді посилання.

Що я маю на увазі під прихованими посиланнями, це те, що багато людей замість того, щоб платити € 40 або € 50 за преміальний шаблон, шукають той самий шаблон у форуми , мережі p2p і т.д.

Те, що ці люди не знають, полягає в тому, що, заощадивши декілька євро, ваш сайт буде повний зв'язків з російськими веб-сайтами, які хочуть завести друзів, віагри та іншої дикої природи найглибшого Інтернету .

Те, що здавалося невинним способом заощадити 50 євро, закінчується забороною на Google , втратою довіри ваших користувачів і тим, хто знає, чи є якісь юридичні проблеми .

4. SEO

Є багато хто, хто має намір вбити SEO, але ви хочете, щоб я сказав вам ... мені кожен день великий G посилає мені візити, і що наприкінці місяця це продаж. Так що якщо ви дозволите мені деяку пораду, я б витратив деякий час на вибір шаблону WordPress, який не є катастрофою для позиціонування в пошукових системах.

Не отримуйте хітів на вашому сайті?

Тільки попередити вас, що є багато питань з автентичними абераціями на рівні SEO : дублікати меню, мітки HTML винайдені, відсутність альт-тегів, дитіт і довгий і т.д., що ви не повинні дозволити собі. Якщо ви вільний наркоман і навіть не думаєте про покупку преміум шаблону, моя рекомендація зрозуміла: Twenty Eleven є одним з кращих шаблонів на рівні SEO, які можна завантажити.

У Іспанії, і особливо в Валенсії, нам пощастило мати кращих SEO в світі, тому я закликаю вас залишити свою думку в коментарях.

Я не знаю, чи це моя річ, або якщо ви також страждаєте від цієї одержимості, щоб бути більш ефективною та продуктивною. Кожен день я маю більше робити, більше проектів на увазі, більше співпраці і менше часу для втрати. З цієї причини я дуже п'яний від того, щоб робити повторювані завдання знову і знову.

Ось чому я завжди шукаю теми WordPress, які мають широкий спектр шорткоди щоб заощадити час і краще спати вночі . Крім того, найкращі шаблони WordPress (як правило, преміум) мають вбудовані віджети, щоб уникнути необхідності встановлення типових плагінів: соціальних мереж, популярних повідомлень, гласність і т.д. Все включено в шаблон, щоб ви не витрачали час і терпіння.

Що стосується віджетів, слід також зазначити, що якщо ви купуєте або завантажуєте хороший шаблон безкоштовно, ви можете уникнути встановлення десятків плагінів . Будучи вже включеним до самого шаблону, ваш блог буде завантажуватися швидше, і це те, що вашим користувачам дуже сподобається . Ви будете здивовані, дізнавшись, скільки ваших користувачів залишають ваш блог, якщо потрібно більше 3 секунд для завантаження.

6. Підтримка

Відомо, що всі ми, які перебувають у цьому інтернеті, трохи спритні, але додаткової допомоги ніколи не буває. З цієї причини я вважаю, що перлиною у вікні платіжних шаблонів є підтримка : доступ до форумів, відео-уроки, велика документація тощо. Коротше кажучи, знайте, що є хтось, хто може допомогти вам, коли вам це потрібно.

Але не тільки це, я вважаю, що однією з найважливіших причин вибору шаблону є гарантія оновлення з часом . Уявіть, що ви встановлюєте шаблон, налаштовуєте його і починаєте публікувати. Все правильно, чи не так? Уявіть тепер, що через деякий час розробник безкоштовного шаблону вирішує не продовжувати надавати оновлення. Він знаходиться в ідеальному праві, і насправді вам просто потрібно пройти через репозиторій WordPress і побачити кількість плагінів і шаблонів, які були залишені розробниками.

Якщо ви хочете гарантії не зависання і можливість вимагати підтримки і оновлень, на мій погляд, платити 40 або 50 € варто.

Завершення

Є дуже хороші безкоштовні та преміальні шаблони, але будьте обережні , не для того, щоб заощадити вам кілька євро заборонити вас від Google, витрачати час, ви залишаєтеся вішати шаблоном без оновлень і в кінцевому підсумку дорого платити за те, що ви вважали безкоштовним.

Звичайно, це лише моя думка, узагальнення і, звичайно, я бажаю обговорити з вами в коментарях.

Як ви думаєте, безкоштовні шаблони WordPress залишили вам обличчя?

Якщо ви хочете взяти участь, залиште коментар нижче, щоб ми могли знати ваш досвід використання шаблонів WordPress.

Чому безкоштовні теми WordPress стають дуже дорогими?
Що ви знайдете тут?
Чому безкоштовні теми WordPress стають дуже дорогими?
Не отримуйте хітів на вашому сайті?
Все правильно, чи не так?
Як ви думаєте, безкоштовні шаблони WordPress залишили вам обличчя?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения