Чорне SEO - кращі способи вбити сайт і потрапити під санкції

 1. Накрутка поведінкових факторів
 2. Можна зустріти два види накрутки:
 3. Велика кількість покупних посилань
 4. посилення посилань
 5. невидимий текст
 6. приховані посилання
 7. афіліат
 8. переоптімізацію сайту
 9. крадений контент
 10. Накрутка підказок
 11. дорвеи
 12. Замість висновку:

Просувати сайт можна по-різному, але чи всі методи безпечні? У цій статті ви дізнаєтеся, за які заслуги пошуковики можуть покарати ваш сайт і які методи просування ні в якому разі не потрібно використовувати.

Кожен власник сайту хоче, щоб його ресурс якомога швидше потрапив на першу сторінку пошукової видачі. І деякі навіть готові йти на все заради бажаного і застосовувати чорні методи просування. Але позитивного результату від цього не чекайте: рано чи пізно сайт потрапить під санкції Яндекса і Google.

До чорного SEO відносяться всі способи, які хоч якось впливають на пошукову видачу. Звичайно, якщо ви все ж вирішите випробувати заборонені методи просування, то ефект ви, можливо, і отримаєте. Тільки питання в іншому: коли вас зловлять і покарають пошуковики?

Давайте розглянемо, які методи просування відносяться до заборонених.

Накрутка поведінкових факторів

Поведінка відвідувачів впливає на ранжування сайту в пошуковій видачі, тому важливо враховувати, скільки часу клієнт перебувати на ресурсі, що дивиться і які сторінки відвідує. Щоб мати хороші показники, деякі оптимізатори вдаються до накрутці поведінкових факторів і використовують спеціалізовані сервіси.

Можна зустріти два види накрутки:

 • реальні користувачі - ходять по сайту по заданому вами алгоритму;
 • автоматична - на сайт заходять боти і виконують інструкції;

Чим загрожує: сайт вилітає з пошукової видачі. Санкції накладаються на термін від півроку і більше. Вихід з-під санкцій тільки автоматичний.

Велика кількість покупних посилань

В даний момент Яндекс дуже ревно ставиться до покупки посилань. Сайти, які закуповували seo-посилання в великих розмірах потрапляють під алгоритм Минусинськ .

Чим загрожує: за більшістю запитів ваш сайт просяде в пошуковій видачі, як наслідок, у вас знизиться трафік.

посилення посилань

Може здійснюватися як автоматично, так і в ручну. Наприклад, у вас є посилання, щоб її посилити, ви накручуєте переходи по ній.

Чим загрожує: для пошукових систем такі дії розцінюються як накрутка, в результаті ваш сайт потрапить під санкції.

невидимий текст

Деякі власники сайтів використовують прихований текст, щоб додатково оптимізувати сайт. Текст намагаються максимально наситити ключовими словами. Він залишається непоміченим для користувачів, але індексується пошуковими системами.

Чим загрожує: якщо зловлять, то ваш сайт вилетить з індексу.

приховані посилання

Подібні посилання можуть перебувати в шаблоні системи управління, і господар сайту може навіть про це не знати. А як всім відомо, пошукачам не подобається багато вихідних посилань на нетематичні ресурси.

Чим загрожує: санкції з боку Яндекса і Google і, можливо, випадання з індексу.

афіліат

За допомогою подібних сайтів просуваються в одному місті чи регіоні, намагаються зайняти видачу тільки своїми послугами. Щоб хоч якось обдурити пошукові системи, створюють різний дизайн, контент, контакти і т.д. Звичайно, це може спрацювати, але одна скарга на вас, і Яндекс вручну перевірить схожі сайти, а якщо виявить аффіліатов, то обов'язково покарає.

Чим загрожує: афіліат, зрозуміло, піде з видачі, а ви втратите велику суму. Крім цього, позиції вашого сайту впадуть.

переоптімізацію сайту

оптимізовані тексти - це добре, але треба знати, коли зупинитися. Якщо ви використовуєте занадто багато ключових слів , То Яндекс може це розцінити як спробу вплинути на видачу.

Чим загрожує: від Яндекса ви отримаєте за це АГС, а від Google - Панду.

крадений контент

Розмістити у себе на сайті крадені тексти легко і просто, але за це вас чекатиме покарання. Звичайно, є і такий варіант: ви впевнені, що у вас на сайті унікальний контент, а Яндекс з цим категорично не згоден. Щоб перевірити унікальність тексту, використовуйте сервіс text.ru .

Чим загрожує: ваш сайт потрапить під АГС Яндекса і Панду Google.

Накрутка підказок

Якщо хочете привернути зайву увагу Яндекса і Google, то цей варіант для вас. Накрутка підказок працює дуже просто, багато користувачів вводять в рядок пошуку однаковий запит і пошуковики думають, що запит дуже популярний. Можливо, результати від цих дій будуть, але ніхто не відміняв покарання.

Чим загрожує: песимізація сайту пошуковими системами

дорвеи

Досить старий метод, але тим не менше деякі продовжують його юзати, а потім отримують від пошукових машин санкції. Дорвеи використовують для того, щоб перенаправляти відвідувачів за допомогою редиректу на просувний ресурс. Як правило, сам дор не має ніякої цінної інформації.

Чим загрожує: Яндекс напише вам ось таке «лист щастя» ".

Замість висновку:

Як ви самі могли переконатися, використання чорного SEO загрожує пессимізації і навіть випаданням сайту з індексу. Якщо ви все ж застосовували такі способи просування, то вийти з-під санкцій буде важко, а створення нового сайту влетить вам у копієчку. Рекомендуємо підходити до просування комплексно: оптимізувати сайт, працювати над контентом, покращувати юзабіліті. І використовувати при цьому тільки білі методи .

Тільки питання в іншому: коли вас зловлять і покарають пошуковики?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения