Де купувати посилання для просування сайту? Досвід спутся 5 років

 1. Купівля посилань в Gogetlinks крок за кроком
 2. Вибираємо правильні сайти при купівлі посилань
 3. Ручний аудит перед покупкою вічних посилань
 4. Нюанс на Gogetlinks
 5. Стратегія покупки посилань для просування
 6. Підсумуємо

Опубліковано: 11-07-2017 | Рубрика: Веб сервіси | Автор: tekseo

У далекому 2012 році я вже торкався теми придбання вічних гіперпосилань в рамках написаної статті Як правильно купувати посилання в Gogetlinks? . Сьогодні ж я вирішив пересобрать матеріал, доповнити його отриманим досвідом, знаннями і стерти недомовленості.
Отже, спочатку варто визначитися, де саме і на якій основі отримувати беклінков. Непоганою підмогою при виборі стане SEO рейтинг OpenKat.com , Але особисто я вважаю за краще використовувати саме GoGetliks. На сьогоднішній день майданчик демонструє краще співвідношення ціни і якості, а також хороший рівень сервісу для клієнтів. Про те, як купувати посилання на GoGetLiks.net і піде мова в цій статті. Але почнемо ми, зрозуміло, з основ.

Отже, є три основних типи анкоров:
● Вічні. Проставляються раз і назавжди;
● Тимчасові. Існують рівно до тих пір, поки ви вносите "абонентську плату", в іншому випадку прибираються;
● Договірні. Як випливає з назви, купуються і розміщуються за особистою домовленістю з адміністрацією веб-проекту.

Переваги і недоліки кожного виду посилань найпростіше оцінити, глянувши на розміщену нижче таблицю.
Переваги і недоліки кожного виду посилань найпростіше оцінити, глянувши на розміщену нижче таблицю

Навіть побіжний погляд на перераховані критерії розставляє все на свої місця. Хоча витрати на тимчасові лінки виявляються нижчими, їх ефективність залишає бажати кращого. Якщо де і купувати посилання для просування сайту, то виключно на майданчиках з хорошою репутацією. Звичайно, їх вартість більше, та й самі проекти вимагають ручного аналізу, але зате ризики мінімальні, а ефект від SEO точно порадує. Про тимчасові на сьогоднішній день варто забути.

Купівля посилань в Gogetlinks крок за кроком

Визначившись з типом беклінків, можна приступати до їх придбання. Питання реєстрації на GoGetLiks.net я зачіпати не буду (тут все не складніше, ніж на будь-якій подібній біржі), а зупинюся на створення та настройку проекту:

1. Назва кампанії. Вводиться для зручності. Давайте назвемо її "Проект".

2. Які типи оглядів з вашим URL адресою вас цікавлять? Відзначте «Контекст посилання» і «Короткі замітки». «Посилання-картинки» не передадуть належного ваги нашому сайту, та й цільової аудиторії не притягнуть.

3. Адреса і текст посилання. Тут рекомендую відразу натиснути на "Додати ще анкор і URL", у спливаючому вікні "Завантажити URL і анкор з файлу" -> "Скачайте приклад файлу". Заповнивши його за шаблоном, ви зможете масово купувати вічні URL рекомендації буквально в пару кліків, достатньо лише завантажити список на сервер. Головне пам'ятати - кожна нова запис повинна починатися з нового рядка і виглядати так:

https: //tekseo.su/;seo блог; 5

https://tekseo.su/;seo блог; 5

тут:
● https://tekseo.su/ - посилання;
● seo блог - анкор;
● 1 - кількість вживань (після досягнення більш не використовуватиметься).

Щоб запобігти "склейку", створіть декілька варіацій анкоров. Після завантаження файлу обов'язково зайдіть в "Додаткові налаштування" і відзначте опції "Закрити кампанію" якщо план виконаний, а також "Роздавати анкор вручну". Таким чином, ви зможете самостійно підбирати лінки для кожного донора.

4. Дозволити схиляти текст посилання. Залежить від використовуваних ключів. Прості поєднання ( "купити холодильник") можна залишити в початковій формі. Неприродні для російської мови конструкції на кшталт "кредит автомобіль вигідно" зараз просто не працюють і подібні ключі треба приводити до читабельного виду - обов'язково проставляем галочку.

5. Тематика сайту. Тут все просто - вказуєте одну або кілька ніш, які найбільш підходять за змістом до вашого акцептору. Звертаю увагу, що кожна позиція містить безліч підпунктів (розкриваються по кліку).

Звертаю увагу, що кожна позиція містить безліч підпунктів (розкриваються по кліку)

6. Участь в автобіржі та інших довідкових біржах. Проставте галочку в Галочка "Ігнорувати". Хоча подібні майданчики пропонують більш демократичні ціни, шансів, що вони рано чи пізно потраплять під АГС набагато більше в порівнянні з проектами, які дозволяють купувати вічні посилання виключно через Gogetlinks. Нагадаю, що якщо Статейное просування збільшує ймовірність санкцій (зараз це - обнулення тІЦ) на 0 - 2%, то при роботі на автоматизованих біржах така зростає практично на чверть. На довготривалу перспективу подібні ризики ні до чого, тому рекомендую обходити "багатоверстатників" стороною.

7. Кількість зовнішніх посилань на сторінці. Хоча підказка радить проставляти від 4 до 7 беклінків, більш правильним варіантом є 2 - 3.

8. Характер сторінок. Тут краще вибрати "Сторінки не в індексі" - це спрацює швидше, ніж переіндексація старих матеріалів.

Тут краще вибрати Сторінки не в індексі - це спрацює швидше, ніж переіндексація старих матеріалів

9. Опис і коментарі до завдання. На цьому пункті зупинимося докладніше, адже важливо не просто розібратися, де купувати СЕО-донорів, а й вміти скласти правильне ТЗ для виконавця. Для коротких заміток я виробив наступний набір правил, який успішно застосовую на практиці:

1) Обсяг - не менше 1500 символів Якого;
2) Унікальність по перевірці "Адвего"> 80%;
3) У тексті вживати ключі з анкора і за змістом сайту;
4) В одному реченні допустимо 1 входження ключового слова;
5) Якщо гіперпосилання безанкорние ( "тут", "тут" ...), то використовувати ключі з ніші проекту;
6) Посилання ставити на початку, або в середині матеріалу;
7) Пропозиції з беклінк не містять ключових слів.
8) Перевага для «Коротка замітка» віддається статті у напрямку купується URL;

ВАЖЛИВО:
При недотриманні правил = скарга + в чорний список!

Сам по собі такий формат кращий, якщо ви плануєте розмістити на просувати порталі готову статтю, що розкриває суть анкора (замітка грає роль анонса). Для матеріалів категорії "Контекстна посилання" все перераховане також актуально. В кінці рекомендую додати наслідки недотримання вказівок - це допоможе заощадити масу часу, відсіявши свідомо недобросовісних адмінів.

10. Встановіть ціни. Нарешті, останній розділ дозволяє задати бажану вартість покупки СЕО-посилань. За замовчуванням вписані середньостатистичні значення. Оскільки шукати відповідні сайти ми будемо самостійно, ці цифри можна залишити без змін.

Оскільки шукати відповідні сайти ми будемо самостійно, ці цифри можна залишити без змін

Вибираємо правильні сайти при купівлі посилань

Тепер переходимо безпосередньо до підбору виконавців. Краще проявити активність і скористатися функціоналом вкладки "Пошук майданчиків", а щоб до нас не надходили входять пропозиції, зробимо кампанію невидимою. Для цього необхідно клацнути по статусу "Видимість" (за замовчуванням стоїть "Доступна") і вибрати варіант "Таємниця". Також є можливість налаштувати відображення кампанії по бюджету, який планується витрачати щомісяця на покупку посилань для просування сайту (вона буде ховатися як тільки вичерпається заданий ліміт).

Критерії вибору сайтів можна налаштувати в лівій колонці "Умови пошуку".

Пройдемося по основним пунктам:
1. Тип огляду. Як і в настройках проекту, встановлюємо "Контекстна посилання" та "Замітка-посилання";

2. Зовнішні показники:
● тИЦ - встановлювати верхню межу не має сенсу, нижню слід виставити на 10, а потім, грунтуючись на результатах пошуку, поступово збільшувати. Такий підхід дозволить оцінити спектр пропозицій, що буває досить важливо в рідкісних тематиках, де пропозиції обмежені і, як наслідок, власники проектів навіть з тИЦ вище 100 заламують ціни;
● Чи не показувати сайти в автобіржі - відзначаємо, щоб відсікти учасників лінкаторов;
● Тільки ексклюзивні майданчики - маються на увазі сайти, зареєстровані виключно в розглянутому сервісі. Тут слід орієнтуватися по асортименту: якщо в шуканої ніші досить пропозицій, варто відсікти найбільш активних торговців;

3. Показники в Gogetlinks:
● Траст - від 6. Мається на увазі внутрішній коефіцієнт біржі, який визначає рівень довіри сервісу до конкретного виконавця і розраховується на основі величини пузомерок, трафіку, рейтингу індексації, фідбек від клієнтів (занесення в чорний / білий списки), Majestic trust і іншим параметрам . Значення 10 вказує, що майданчик практично ідеальна, від 6 до 8 - "золота середина" по співвідношенню ціни і якості. Якщо ж цей показник менше 5, краще з подібним сайтом не зв'язуватися;
● Індексація - 100%, галочка в чекбоксі N / A знята. Параметр демонструє не відсоток завантажених в базу даних пошукових систем сторінок, а саме число проіндексованих публікацій, що містять платні анкор. N / A означає "недоступно", тобто достовірна інформація про індексації не отримана. Від покупки посилань на таких сайтах краще утриматися;
● посилальними - низька / оптимальна. Визначається на основі співвідношення розміщених і проіндексованих джерел, високий показник зазвичай вказує на те, що перед нами чергова лінкопомийки;
● Швидкість - 5 - 7 днів. Мається на увазі швидкість публікації матеріалу з анкором, і тут вигідніше виставити максимальні значення, щоб розміщення беклінків виглядало найбільш природним.

4. Ціни. Ставте похибка не більше 50%, щоб відсіяти спекулянтів. Для досвідчених оптимізаторів, добре знайомих з розцінками, передбачена можливість вказівки вартості для кожного типу посилань;
4

5. Тематика. Вибираємо одну або кілька ніш. Поле "Ключові слова" краще залишити порожнім, або використовувати високочастотні запити для кращого орієнтування. Опція враховує тільки ключові слова, вписані в заголовки homepage;

6. Дана
● Відвідуваність на добу - не менше 200 уникав в день. Згідно з даними, отриманими в ході власного дослідження Gogetlinks на підставі аналізу 6174 майданчиків-учасників була виявлена ​​наступна закономірність: на момент застосування тих чи інших санкцій з боку пошукових систем принаймні 60% з них мали відвідуваність не більше 20 уникав / добу. Веб-проекти з двомастами і більш користувачів в день потрапляли під фільтри в 7 разів рідше - їх частка склала лише 8%. Виходить, саме 200 можна вважати статистично значущим порогом для зниження ризиків при купівлі вічних посилань;
● Переглядів на відвідувача - можна залишити порожнім. Даний показник дуже індивідуальний і в більшій мірі залежить від специфіки розглянутого порталу. Наприклад, для новинного сайту середня цифра в 1.5 більше ніж природна: людина прийшла з Яндекс.Новостей, прочитав цікавий матеріал і тут же покинув сторінку. Якісний же галузевої веб-ресурс, навпаки, надовго приверне увагу зацікавленого фахівця - тут слід очікувати множинні переходи на кожного користувача.
● Включає сайти без даних по трафіку - галочку слід зняти.

7. Присутність в каталогах. Можна відзначити Яндекс.Каталог. Новинні агрегатори пошукових систем не гарантують якість ресурсу: в своїй практиці зустрічав чимало випадків, коли туди потрапляли відверто аматорські проекти.

10. Домен і доменні зони. Оптимальним вибором при SEO-просуванні в Росії стануть .ru, .su, .рф. Поле "Швидкий пошук" дозволяє знайти конкретний сайт, якщо він представлений в системі;

11. Час додавання. Ми залишаємо порожнім - це час реєстрації в системі;

12. Чорний / білий список. Дозволяє приховувати сайти з вашого blacklist, або здійснювати пошук тільки серед довірених виконавців.

На основі набору правил можна створити власний профіль, натиснувши: "Зберегти умови пошуку" і задавши відповідну назву.
На основі набору правил можна створити власний профіль, натиснувши: Зберегти умови пошуку і задавши відповідну назву

Вказавши оптимальні критерії, ви отримаєте в своє розпорядження список актуальних майданчиків:
Вказавши оптимальні критерії, ви отримаєте в своє розпорядження список актуальних майданчиків:

Параметри "Індексація" і "Траст" детально розглянуті вище, інші пункти вимагають пояснень. Прочерки в графах способів розміщення означають, що портал не займається беклінк того чи іншого типу. Цифри поруч з вартістю (+ 67%, -41%) показують, наскільки розцінки проекту вище щодо середніх по біржі.

Ручний аудит перед покупкою вічних посилань

Хоча внутрішній пошук вже надав нам ввідні дані, перед тим, як почати купувати вічні посилання, я настійно рекомендую провести перевірку донорів, щоб упевнитися, що перед нами дійсно "живий" ресурс, а не чергова лінкопомийки, нехай навіть і дуже талановито зроблена. На що ж звернути увагу в першу чергу? Освітній центр "ТопЕксперт" провів незалежне дослідження, виявивши кілька десятків факторів і розподіливши їх в порядку убування значущості:

Щоб спростити перевірку, я перерахую основні зачіпки в форматі питань, відповіді на які потрібно знайти за допомогою самостійного аудиту:

1. Яке якість контенту? Наявні статті повинні бути написані "для людей" і нести інформаційну цінність з точки зору цільової аудиторії;
2. Чи присутні матеріали, явно вибиваються із загальної тематики? Огляди парфумерії на автомобільному порталі свідчать про низьку якість сайту і можуть спровокувати його перекласифікацію в ході найближчого апдейта;
3. форматувати чи текст? Ні Яндекс, ні Гугл не сприймають суцільні "онучі" тексту: хороша публікація включає в себе абзаци, підзаголовки, списки, графіку;
4. Який середній обсяг статей? Оптимальний варіант - від 3 000 до 15 000;
5. Чи є соціальні сигнали? На питання про те, де купувати URL рекомендації для просування сайту, відповідь цілком однозначна: на тематичних інформаційних ресурсах. Для них характерна висока активність аудиторії: лайки, репости, коментарі, обговорення на форумі і т.д. Якщо таких немає, з великою часткою ймовірності проект створювався під біржу;
6. Як часто оновлюється контент? Додавання нових статей хоча б щотижня гарантує максимально швидку індексацію, а якщо оновлення відбувається пару раз на рік, то і чекати пошукового бота доведеться кілька місяців;
7. Чи є реклама? Оголошення РСЯ або AdSense не несуть будь-яких ризиків (навіть навпаки, вказують на пройдений контроль якості), однак будь-які сторонні банери вкрай небажані (про це в наступному пункті);
8. Чи містить сайт статті сумнівних тематик або посилання на такі проекти? Мається на увазі "фарма", "адалт" (не тільки "ню", а й ненормативна лексика) і "варез". Наявність таких анкоров або оголошень здатне скомпрометувати просувний веб-ресурс в очах пошукових систем;
9. Скільки сторінок в індексі? 80% є хорошим показником. Якщо веб-документів багато, але вони погано індексуються, це говорить про серйозні проблеми, в тому числі технічного плану (можливо, неправильно налаштовані редіректи, що породжує безліч дублів, або з'являються помилки при формуванні ЧПУ);
10. Як довго існує сайт? Не плутати з віком домену: імена, особливо "красиві", можуть лежати в потайничках кіберсквотерів роками раніше, ніж потраплять в руки того, хто зацікавлений у створенні і розвитку веб-ресурсу. Найпростіше подивитися на дату першої публікації: бажано, щоб її давність була не менше 6 місяців. Це робиться, наприклад, через web.archive.org. До речі, так само можна дізнатися і які проекти розміщувалися за поточним адресою раніше в тому випадку, якщо він змінив кілька власників;
11. Яке оформлення анкоров? Почитайте околоссилочний текст, перевірте спамность в нотатках, де вже були розміщені покупні беклінки;
12. Яка географія сайту? Технічно геолокаційні фактор має не таке велике значення в порівнянні з перерахованими вище, однак при геозалежні просуванні посилання з регіональних ресурсів виявляться найбільш цінними з точки зору залучення цільового трафіку.

Вибираючи, де купувати вічні посилання, варто вдатися до таких перевіреним часом браузерні інструментам, як Xtool і RDS bar . Обидва з легкістю ставляться на Mozilla Firefox. Отже, за допомогою першого доповнення можна перевірити кількість проіндексованих сторінок, пузомерки, зовнішні і внутрішні джерела:

Головним же достоїнством RDS є можливість оцінки динаміки зміни такого параметра, як тематичний індекс цитованості. Хоча є чимало способів визначити, який тИЦ в даний час, цього ще недостатньо для того, щоб однозначно сказати, наскільки якісний перед нами ресурс. Трастовий портал характеризують дві основні ознаки:
● Поступове збільшення індексу цитування протягом тривалого часу;
● Відсутність драматичних злетів і падінь (40 - 50% за ітерацію і вище).

Розглянемо приклад:
Розглянемо приклад:

Протягом більш, ніж 6-ти років тИЦ неухильно зростав, причому його збільшення було порівняно рівномірним (10 - 20 одиниць за ітерацію на початкових етапах, 30 - 60 на більш пізніх), при цьому відсутні різкі провали (скачки в мінус 10 - 20 цілком закономірні і можуть бути пов'язані в тому числі з апдейтами самого пошукача). А ось і ще один приклад "білого" тИЦ:

Цифри на порядок відрізняються, проте загальна тенденція на обличчя: плавна, позитивна динаміка.

Тепер подивимося, як виглядають накрутки:
Тепер подивимося, як виглядають накрутки:

Проаналізуємо. В течение 3-х років господар майданчика практично НЕ пріділяв уваги пошуково продвижения. У 2015 году стан справ змінюється (можливо, проект змінів власника): почінається Масове придбання беклінків, притому оптимізатор явно не заміслюється, як правильно купуваті ПОСИЛАННЯ, а вірішує взяти числом (за інформацією Linkpad, на ресурс веде тисячу сімдесят Шість анкоров). А тепер порівняйте їх кількість в білому кейсі: нижче більш ніж в 2 рази при тому, що "чесний" сайт набагато старше. Але навіть ця тисяча не принесла очікуваних результатів - поріг тИЦ 70 так і не був подоланий. Перед нами банальна лінкопомийки, пузомерки якої нарощувалися шляхом закупівлі беклінків на сторонніх веб-сайтах, в тому числі і неякісних. Її доля вирішена: вона потрапила під "Минусинськ" і навряд чи коли-небудь вийде з піке.

До речі про санкції. Безсумнівною перевагою RDS bar є відображення історії накладення і зняття АГС:
До речі про санкції

Що сталося? Знову ж, дивимося на Linkpad: вебмастер зловживає продажем посилань і робить це вкрай необережно. Хоча наш "рецидивіст" ніби як і взявся за розум, я б не рекомендував мати справу з такими виконавцями зовсім. Якщо сайт потрапив під АГС в ході співпраці з Sape або інший автобіржі, а також з-за оптової торгівлі анкорами, то навіть після зняття фільтра подібні ресурси пессімізіруются і при інших рівних ефективність розміщення лінків на них виявляється нижче.

Нарешті, вас повинен насторожити і різкий приріст тИЦ на тлі органічного співвідношення вхідних / вихідних лінків, і відсутність будь-яких явних підступів. Якщо тематичний індекс цитування збільшився від декількох десятків до сотні-другої, це свідчить не про інтенсивний розвиток, а про наявність тих чи інших маніпуляцій з боку адмінів, наприклад:

● Були прибрані всі проставлені раніше SEO-посилання. Швидше за все вебмастер повторить цей "фінт вухами", і ви ризикуєте в один прекрасний день втратити оплачений анкор;
● Проект став жертвою хакерів, які впровадили приховані URL перенаправлення, розгубив накопичений вага і відновив його після чищення від шкідливого коду. По-перше, якщо адміністрація так халатно відноситься до безпеки (перерозподіл тИЦ не швидкий процес, значить вірус просто ігнорували), немає гарантій, що аналогічний інцидент не повториться в майбутньому. Крім того, Яндекс і Гугл можуть взяти його "на олівець", також знижуючи у видачі в порівнянні з аналогами.

Хотів би поділитися ще однією важливою "фішкою" про яку, як показує практика, замислюються лише одиниці SEO-оптимізаторів. Порівняно недавно в Росії був прийнятий закон про блокування сайтів, які порушують законодавство РФ. Якщо де і купувати СЕО-посилання, то вже точно не на подібних ресурсах. Попадання в чорний список Роскомнадзора саме по собі може вказувати на наявність піратського або адалт-контенту, а подібних тематик, як ми знаємо, слід уникати. І навіть якщо порушення криється в чомусь іншому, заблокований сайт втрачає трафік, при цьому починають неухильно падати як пузомерки, так і позиції.

Зрозуміло, перевіряти кожен із знайдених проектів вручну через державний реєстр незручно. Для цих цілей краще скористатися непоганим сервісом Host-Tracker. Досить скопіювати потрібний URL, вибрати опцію RegBL і натиснути "Пошук". Якщо все чисто, на екрані з'явиться повідомлення:

"Хост-Треккер" має і ще одну вельми корисну функцію: він вміє сканувати DNS blocklist, куди заносяться DNS-сервера, IP-адреси і домени, викриті в спам. Нагадаю, що і Яндекс, і Гугл зацікавлені в боротьбі з неправомірними E-mail-розсилками, так як володіють власними поштовими сервісами. Викриті в подібній діяльності сайти пессімізіруются у видачі, тому їх слід уникати. Перевірити ресурс можна за допомогою опції DNSBL:

Нарешті, не варто забувати про зараження вірусами. Якщо власні антивіруси Yandex або Google виявлять шкідливий код, веб-ресурс отримає плашку "Цей сайт може загрожувати вашому комп'ютеру", що також призводить до зниження відвідуваності з усіма витікаючими наслідками. Тому перед покупкою не полінуйтеся прогнати донора через "VirusTotal".

Я вже згадував про цей сервіс, але напишу ще раз для тих, хто пропустив публікацію Захист WordPress (Частина 3) . "ВірусТотал" представляє собою агрегатор баз даних провідних виробників антивірусного ПЗ. З його допомогою ви можете просканувати посилання або файл більш ніж в 60 системах, при цьому абсолютно безкоштовно. Результатом стане відповідь виду "0/64", де перша цифра означає число антивірусів, які вважають URL небезпечним, а друга - загальна кількість додатків, які брали участь в перевірці.

Пам'ятайте, що дуже ймовірні і помилкові спрацьовування: майданчик з індексом 2/56 майже напевно нешкідлива. Якщо сумніваєтеся в результаті, перегляньте детальний звіт, натиснувши на "Показати останній аналіз". Орієнтуватися слід на дані великих софтверних компаній, таких як "Лабораторія Касперського", "Dr. Web "," Avast "," Comodo "та інших сильних гравців, на укладення же noname-антивірусів не варто звертати уваги зовсім.

Нюанс на Gogetlinks

Відшукавши після всіх перерахованих маніпуляцій надійних партнерів, можна заводити в систему гроші. Для цього натискаєте на значок у вигляді символу рубля в правому верхньому кутку і натискаєте "Поповнити" в випадаючому меню. Біржа підтримує переклади з усіх популярних електронних гаманців (Яндекс.Деньги, Вебмані, Ківі), банківські картки, безготівковий розрахунок, поповнення з мобільного, а також введення готівки через Зв'язковий / Евросеть.

При покупці ви можете також придбати страховку, з деяких пір доступну всім клієнтам Гогетлінкс:
При покупці ви можете також придбати страховку, з деяких пір доступну всім клієнтам Гогетлінкс:

Доплативши зверху 14% (стягуються у вигляді щорічної абонентської плати), можна бути впевнені в тому, що в разі видалення огляду админами вам повністю відшкодують витрати на розміщення (проте дану суму неможливо вивести з рахунку). Наскільки рентабельні подібні вкладення, вирішувати вам. Особисто я віддаю перевагу ретельно вибирати, де купувати посилання для просування сайту, а також здійснювати ручний моніторинг вже після розміщення. І на цьому моменті хотілося б зупинитися трохи докладніше.

Згідно з діючими правилами, веб-майстер повинен розмістити анкор в тексті, тематика якого найбільш близька ключовим словом. Однак якщо відповідні публікації відсутні, допустима простановка беклінк на будь-якій сторінці - це не вважається порушенням, а отже, в даному випадку замовник не має права звертатися до арбітражу. Крім того, навіть вирішувати, де саме з'явиться URL адреса, буде саме адміністрація веб-ресурсу - основною вимогою є додавання урла в активний розділ, доступний з головного меню. Тому краще всього ще до покупки відшукати сайт, що містить тематичний контент. Якщо ж з якихось причин адмін вибрав не найкраще місце для проставляння анкора, єдиний вихід - домовлятися. Тут все залежить від конкретної ситуації. Якщо власник майданчика досить поступливішим, ви можете попросити його підкоригувати вихідний текст, щоб, принаймні, оточення вічної посилання стало більш тематичність, або додати до статті кілька пропозицій із заздалегідь підготовленими ключам. Багато виконавців охоче йдуть на співпрацю, особливо якщо ви надасте їм готове рішення (це може бути підкоригований текст або готовий абзац з вписаним в нього анкором). Головне - не впадати в крайнощі і не намагатися загрожувати санкціями: внутрішні правила біржі працюють проти вас і, в кінцевому рахунку, ви нічого не доб'єтеся, а лише втратите час на непотрібні суперечки.

Стратегія покупки посилань для просування

Отже, пул надійних площадок зібраний - прийшов час обговорити, як правильно купувати анкор. Адже якщо діяти неакуратно, пошукові системи вважатимуть, що ви займаєтеся спамдексингом і, в кращому випадку, пессімізіруют проект, а в гіршому - відправлять в бан. Я рекомендую дотримуватися тактики:

1. Інтенсивність закупівель - не більше 20 - 30 штук в тиждень, інакше ви спровокуєте "контрольний вибух", а це - очевидна ознака спаму, що тягне значне зниження у видачі (нижче 50-й позиції);
2. Співвідношення комерційних і естестественно донорів - близько 25 - 35%, інакше є ризик потрапляння під фільтр "Минусинськ", що знову ж таки загрожує присвоєнням понижуючого коефіцієнта і осіданням на 20 і більше пунктів;
3. Вживання в початковій формі - не більше 40% від загальної маси;
4. Морфологічні входження (відмінки, дієвідміни, зміна числа) - в діапазоні 10 - 30%;
5. Розбавлені ключові фрази (містять додаткові слова) - 30%;
6. Використання безанкорние беклінків (наприклад, говірок "тут", "тут") - для ресурсів віком менше року їх частка повинна досягати 50%.

Поряд з купівлею анкоров контрольний профіль варто розбавити текстовими, вітальними й URL-посиланнями. Для цих цілей можна використовувати просування в соціальних мережах і крауд-маркетинг, що допоможе заощадити бюджет.

Підсумуємо

На сьогоднішній день Gogetlinks - один з найбільш вдалих сервісів з точки зору співвідношення вартості розміщення посилань, трастовості представлених майданчиків, а також надається користувачам функціоналу для вибору і аналізу доступних пропозицій. Проте, навіть така мастита біржа не здатна дати 100% гарантії сумлінності кожного учасника системи. Саме тому до вибору донора слід підходити як можна більш відповідально. Застосовуючи такі прості у використанні інструменти, як X-tool і RDS bar, ви зможете без зусиль дізнатися всю таємницю веб-ресурсу перед тим, як купувати вічні посилання, звівши можливі ризики до мінімуму і убезпечивши себе від зустрічі з недобросовісними виконавцями.


2. Які типи оглядів з вашим URL адресою вас цікавлять?
На що ж звернути увагу в першу чергу?
1. Яке якість контенту?
2. Чи присутні матеріали, явно вибиваються із загальної тематики?
Орматувати чи текст?
4. Який середній обсяг статей?
5. Чи є соціальні сигнали?
6. Як часто оновлюється контент?
7. Чи є реклама?
8. Чи містить сайт статті сумнівних тематик або посилання на такі проекти?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения