Де розкрутити сайт і як вибрати SEO компанію з просування сайту

 1. Де розкрутити сайт і з чого почати вибір SEO-компанії або студії по розкрутці сайту
 2. 2. Рекомендації друзів і знайомих
 3. 3. Аналітика діяльності фірми в інтернеті
 4. 4. Самостійне навчання з метою контролю ефективності. Найбільш ефективний спосіб
 5. 5. Системи взаємодії Виконавець-Замовник і умови просування сайту
 6. Де просунути сайт, щоб бути на 100% впевненим у результаті і повної віддачі
 7. Наші переваги і чому вигідно працювати з нами, якщо Ви приймете рішення розкрутити свій сайт в нашій...
 8. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Даний посібник призначено для тих, хто в пошуках SEO-підрядника або компанії з просування сайтів Даний посібник призначено для тих, хто в пошуках SEO-підрядника або компанії з просування сайтів. Коли стоїть питання про те, де розкрутити сайт і у кого розкручувати свій сайт, особливо, якщо мова йде про великому щомісячному бюджеті - серйозний нюанс, який вимагає не менш якісного і відповідального підходу. SEO - специфічна послуга, ефективність якої ми почали більш-менш оцінювати і розуміти лише останні 2 роки. Існує безліч підводних каменів в даній галузі, які слід знати Клієнту-початківцю. Дана стаття є наочним систематизованим посібником, який допоможе Вам прийняти правильне рішення і максимально ефективно вкласти свої гроші в електронну комерцію.

Хотілося б почати з найголовнішого. Якщо Ви хочете дізнатися, де розкрутити інтернет-магазин або будь-який інший бізнес за допомогою використання інтернет-технологій, Ви повинні володіти, хоча б базовим уявленням про тонкощі робіт. Це найперше і головне правило, яке дозволить Вам не допустити помилок і, навіть якщо агентство буде вибрано невдало, Ви зможете вчасно зупинити викачування бюджету в нікуди. Зрозуміло, якщо будете розбиратися в тому, наскільки компетентно проводяться роботи, тоді зможете зрозуміти, як вибрати компанію з просування сайту, контролювати ефективність їх роботи.

Де розкрутити сайт і з чого почати вибір SEO-компанії або студії по розкрутці сайту

1. Самостійний пошук компанії з просування сайтів

Без всяких сумнівів, кожен з нас намагається самостійно вибрати компанію і починає робити це в інтернеті. Основні фактори, на які звертає увагу Клієнт і небезпідставно - це позиції сайту в органічній видачі, всілякі маркетингові акції для збільшення продажів компанії і економії грошей для Вас. Якщо вибір припав на кілька фірм, хто з них запропонує найбільш вигідний і недороге рішення - на тому Ви і зупиніться. Чи не так?

І так робить близько 90% всіх майбутніх клієнтів. В перший раз. Надалі, якщо досвід роботи стає гірким, ситуація змінюється і до вибору такої компанії вже починають підходити абсолютно інакше і з іншого боку. Дана динаміка не може не радувати.

Щоб вибрати SEO-студію по розкрутці сайту, просто моніторити і аналізувати довільні інтернет - не найкращий вибір, весь фахівці агентства створять максимум умов і рекламних трюків, щоб Ви були на 100% впевнені в рівні їх кваліфікації і професіоналізм. Це їхня робота - розкручувати і продавати.

2. Рекомендації друзів і знайомих

Один з найбільш поширених способів, що мотивують прийняти рішення - це рекомендації друзів. Добрі відгуки завжди були явним фактом і доказом того, що фірма компетентна в тому чи іншому напрямку. При цьому, авторитет того, хто рекомендує є вирішальним фактором, що визначає умова угоди.

Ми вирішили розділити аудиторію, яка приймає рішення на користь вибору тієї чи іншої компанії з просування сайтів на дві категорії:
Ми вирішили розділити аудиторію, яка приймає рішення на користь вибору тієї чи іншої компанії з просування сайтів на дві категорії:

а) Приймають рішення на основі рекомендації. Іншими словами, їм достатньо почути від одного «класна компанія, результатами задоволений», як вони тут же готові підписати з ними договір, віддати свої гроші і почати працювати.

б) Чи довіряють, але перевіряють. Це найбільш вимоглива аудиторія, яка на відміну від своїх попередніх попередників роблять більш усвідомлені кроки. Тобто їм недостатньо просто почути позитивні слова, хоча саме вони і є на 50% ключовою ланкою в користь агентства і звертають увагу. Однак, людина починає шукати неспростовні докази, які підтвердять слова друга, знайомого. Як Ви самі розумієте, не менш важливу роль відіграє і авторитет людини. Хтось, лише покладаючись на нього здатний прийняти рішення, а хтось сумнівається в рівні знань і будь-яких інших особистих або професійних особливостях рекомендателя. Найбільш грамотний крок - це перевірити позиції сайту Вашого друга в інтернеті, оцінити його відвідуваність (хоча її можуть накрутити за допомогою поведінкових факторів).

У разі, якщо Ваш знайомий займається продажем кондиціонерів або у нього фірма, що надає юридичні послуги, слід перевірити на яких місцях і позиціях знаходиться його сайт за даними ключових запитах в Яндексі. Якщо це перша сторінка, тоді немає ніяких сумнівів, що компанія працює якісно. Досліджуємо далі.

3. Аналітика діяльності фірми в інтернеті

Особливу уважність виявляють майбутні Замовники, які намагаються самостійно оцінити рівень підготовки компанії, грунтуючись на своїй інтуїції і бізнес-хватці. Даний метод слід віднести до найбільш ефективним, так як збір даних і будь-якої інформації дозволить зробити висновки про студію і прочитати між рядків.

За якими критеріями необхідно проводити аналіз

Досвід роботи. SEO-послуги - це така область, яка вимагає величезного досвіду і ми постараємося пояснити, чому саме досвід є головним фактором, що визначає ефективність SEO-підрядника. Отже, алгоритми пошукових систем постійно оновлюються і вдосконалюються. Зростає якість та вимоги Яндекса і Google до комплексності просування сайту. Знання того, як вдосконалювалися дані механізми дозволяє компанії зробити певні висновки, створити більш докладну системи розкрутки сайтів, засновану на пробах і помилках. Незважаючи на те, що алгоритми щорічно змінюються, одна єдина концепція все одно буде переважати. Єдина відмінність між SEO-акулами лише полягає в тому, кому вдалося грамотно відпрацювати цю систему і концепцію просування ресурсів. У кого вона доведена до ідеалу.

Друга причина - це ресурси фірми. Ресурс-орієнтовані організації завжди були на крок попереду від тих, хто покладається на бюджет. Наприклад, коли проводиться розкрутка сайту в нашій студії ми задіємо базу своїх інформаційних рейтингових ресурсів, які допомагають на перших порах значно збільшити рейтинг сайту і підвищити довіру до нього з боку пошукових систем. Підвівши підсумки по даному пункту, слід зазначити, що досвід фірми повинен становити не менше 5 років. Зрозуміло, є молоді талановиті розкручування, яким дійсно вдається швидко і ефективно виводити сайти в ТОП, але як показує практика, удача швидко залишає новачків і переходить на сторону досвіду, здорового глузду і розсудливості. Хаотичність рухів в області SEO можуть привести тільки до фільтру або бану.

Кількість працівників і кадрова плинність, а також авторитет фірми в професійному середовищі. Це досить тонкий момент. Зрозуміло, SEO - це бізнес. Бізнес брендів і гра бюджетів. Статус компанії має на увазі під собою великий штат персоналу. Але їх може бути 100, які як місяці 3 назад тільки почали займатися просуванням, тому що потрібна була робота і їх швидко навчили конвеєрної розкрутці, так як необхідно було заповнити порожній робоче місце, а може бути і 7-10 чоловік, що складаються з високооплачуваних і продуктивних професіоналів, які відмінно здатні замінити сотню неорганізованих співробітників. Іншими словами, кількість людей в компанії не говорить про якість роботи. Швидше, це говорить про грамотності керівництва та маркетингового відділу, які зуміли розкрутити свій бізнес. На даному етапі слід особливу увагу приділити відгуками і рекомендаціям, так як тільки вони створять загальну картину того, що відбувається і дадуть об'єктивну оцінку.

Результати клієнтських сайтів і їх позиції у видачі. А Ви дивилися, де знаходяться сайти Клієнтів компанії? На яких вони позиціях, яким рівнем відвідуваності мають? Не менш важливо оцінити інформаційну активність просуваються проектів. Це покаже реальний результат студії, адже тільки пряма робота свідчить про рівень підготовки. Звичайно, компанія у якій понад 500 клієнтів не стане показувати всіх, особливо тих, позицій за ключовими словами яких змушують бажати кращого, а надасть тільки найбільш успішно виконані сайти з максимальним коефіцієнтом результативності. Ось тут, дорогі друзі і криється каверза. У прагненні скоротити витрати і витрати на просування сайту, фірми намагаються максимально автоматизувати процес, щоб при виконанні проекту було задіяно мінімум рук. Фахівцям в області пошукової оптимізації відомо, що такий підхід працює за принципом рулетки, комусь пощастить, а кому ні. Ось ті, кому пощастило і будуть перебувати на перших місцях органічної видачі.

Інформаційна активність агентства. Слід оцінити залученість компанії в тематичність галузі. Де виступають речники, чи присутній у фірми навчальний центр, де навчаються співробітники, чи є компанія доповідачем на спеціалізованих галузевих заходах і т. Д. При цьому, важливо звернути увагу на лідерів думок. Існує безліч ресурсів, які бажають висвітлити ту чи іншу тему в інтернет-маркетингу. Для цього потрібні експерти. Якщо Ви бачите, що в багатьох інформаційних матеріалів і не замовних публікаціях присутня ім'я бренду або авторство співробітників фірми, на якій Ви вирішили зупинити свій вибір, тоді це є вагомим аргументом у правильності і усвідомленості вибору. Якщо компанія дбає про свою медіа-активності та репутації, це означає, що її наміри серйозні.

Відгуки та рекомендації. Без цього ніхто не приймає зважені рішення і не віддає бюджет на розтерзання. У кого розкручувати свій інтернет-магазин, коли є бюджет і грамотна концепція? Тільки у тій компанії, яка породжує лідерів і сформувала навколо себе певну ланку успішно-реалізованих проектів в галузі електронної комерції та продажах. Коли мова йде про просування інтернет-магазину, в силу сверхконкуренціі постає питання не тільки про суму бюджету, але і руках, які будуть його використовувати і розподіляти.

Тут важливий фактор полягає в прямому і цільовому попаданні коштів на розвиток сайту і побудова його посилального профілю. Тільки відгуки та рекомендації вже існуючих клієнтів здатні висловити загальне враження про рівень задоволеності компанією і виконаної нею роботою.

4. Самостійне навчання з метою контролю ефективності. Найбільш ефективний спосіб

Ми розглянули найбільш поширені методи і способи, що дозволяють дізнатися де найкраще розкручувати свій сайт і як вибрати компанію з просування сайту. Але в силу блискавично понад мінливих методів ведення бізнесу в інтернеті і зростанні актуальності інтернету, багато власників бізнесу починають самостійно замислюватися про освоєння даного напрямку. Створюються цілі штати співробітників, які займаються суто просуванням сайту. Найчастіше такий формат роботи найбільш вигідний, так як кошти йдуть на розвиток бізнесу і їх можна повністю контролювати і відслідковувати. Більшість наших клієнтів, з якими ми вибудовуємо довірчі і прозорі відносини обізнані про те, як будуть проходити роботи по розкрутці їх сайту. Такий формат співпраці дозволяє уникнути невдоволення і виникнення суперечок надалі.

Такий спосіб розвитку сайту за принципом відкритого бюджету коштує дорожче, але ефект і задоволення Клієнта непорівнянний з роботою в рамках закритого бюджету, як працюють багато SEO-компанії в Москві.

Заможні власники бізнесу з величезним штатом співробітників витрачають свій час на вивчення механізмів пошукової оптимізації. Вони чудово усвідомлюють актуальність інструментів, їх перспективу і користь, так як від цього залежить їхній дохід. В рамках обслуговування ми готові запропонувати клієнтам навчання, щоб вони були в курсі, яким чином будуть проходити роботи і вибудовуватися стратегія популяризації бренду в інтернеті. Такий підхід гарантує той факт, що клієнти не будуть йти до інших фірм, так як кращі умови їм ніхто не запропонує. А нас такий підхід в свою чергу захищає від дрібних мало-бюджетних фірм, які не готові спільно працювати на довгостроковий результат і оплачувати реальну вартість послуг. У підсумку, ми вже не працюємо за принципом конвеєра. Кожен з наших клієнтів по своєму ексклюзивний і індивідуальний.

5. Системи взаємодії Виконавець-Замовник і умови просування сайту

У кожної компанії свої принципи і структура роботи. Ключові пункти представлені в Договорі, тому перш ніж тремтіти від радості, що Ви нарешті знайшли класне агентство, запросите умови просування. Без сумнівів, будуть присутні певні тонкощі, які Ви повинні знати. Таких моментів дуже багато, це і оплата послуг агентства, яка може змінюватися в залежності від досягнення результату і додаткову винагороду за фактом потрапляння того чи іншого списку ключових запитів в ТОП, а також багато іншого.

Де просунути сайт, щоб бути на 100% впевненим у результаті і повної віддачі

Як бачите, специфіка SEO-індустрії має на увазі під собою безліч нюансів, як внутрішніх (на найпершому етапі початку роботи) до зовнішніх (від розподілу коштів на закупівлю посилань до умов досягнення результатів).

Існують певні рейтинги SEO-компаній, виходячи з яких можна прийняти вибір на користь однієї з них. Але Ви й самі прекрасно розумієте, що такого роду ресурси створюються самими ж компаніями з метою збільшення впізнаваності і формування іміджу. Адже навряд чи знайдуться організації, які на засадах доброї волі стануть вкладати в розвиток таких ресурсів і публікувати безкоштовні рейтинги таких агентств. Як правило, при проведенні рекламної кампанії, багато студій роблять особливу увагу саме на статуті в професійному співтоваристві і рядках в загальному рейтингу. Таким чином, в очах майбутнього Клієнта, які не розбирається в цих тонкощах, така компанія виглядає найбільш авторитетної і експертною. Але проходить час і Клієнт або знаходить підтвердження своїх спостережень в реальних діях Виконавця і свого вибору або повністю розчаровується і починає шукати вже іншу фірму. Зовсім по іншим вимогам і критеріям, які можуть бути зовсім і не викладені в даній статті.

Наші переваги і чому вигідно працювати з нами, якщо Ви приймете рішення розкрутити свій сайт в нашій компанії

Відкритий бюджет. Ви будете конкретно розуміти, скільки грошей йде на просування, а скільки ви платите нам за послуги. З інформацією можна ознайомитися тут. За результатами роботи надається щомісячний звіт, в якому Ви будете бачити список і вартість посилань, куплених на Ваш сайт.

Кращий спеціалізований навчальний центр в РФ. Ми не тільки розкручуємо сайти, але і навчаємо SEO-майстерності.

Прозорі умови. Немає ніяких прихованих платежів. Ви будете розуміти, скільки, за що і на що витрачається Ваших коштів.

Довгостроковість роботи і відсутність захмарних обіцянок. Ми відкрито говоримо, що необхідно працювати в довгостроковій основі. Тому, сайт необхідно розвивати з цієї точки зору. Ніяких короткострокових робіт по 3-4 місяці ми не проводимо.

Сподіваємося, що ця публікація допоможе Вам грамотно визначитися з компанією і побудувати правильні відносини, які принесуть користь у максимально стислі терміни у вигляді стрімкого зростання відвідуваності і клієнтів.

Потрібно розкрутити сайт? Надішліть заявку!

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що включено у вартість «СТАРТ» «БІЗНЕС»
Оптимізація і просування сайту
(ТЗ для копірайтера і програміста) + + Покупка тематичних посилань
на популярних порталах + + || АКЦІЯ! ||
виділений програміст
Реалізація ТЗ повністю на нашому боці + + Впровадження та ведення блогу на сайті - + Написання текстів для сайту
(за наш рахунок) - + Купівля вічних посилань
(результат назавжди) - + Фінансова гарантія повернення грошей
(прописано в Договорі) - + Вартість в місяць (грн.): 25 000 55 000

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Зателефонуйте за безкоштовним по всій Росії номером 8 800 550-70-24, де ми все докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Росії 🇷🇺.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю. Ми настільки впевнені в тому, що ми робимо і навіть готові дати гарантію на повернення грошей назад на Ваш рахунок, в разі, якщо не виведемо сайт в Топ-10!

Надішліть заявку на просування сайту!

Чи не так?
А Ви дивилися, де знаходяться сайти Клієнтів компанії?
На яких вони позиціях, яким рівнем відвідуваності мають?
У кого розкручувати свій інтернет-магазин, коли є бюджет і грамотна концепція?
Потрібно розкрутити сайт?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения