Дизайн веб-сайтів та веб-розробка в Рокфорді

 1. Навмисне веб-розробка.
 2. Ключові компоненти ефективної домашньої сторінки.
 3. Розробка для мобільної аудиторії.
 4. Чи є мій сайт зручним для мобільних пристроїв?

Ми формуємо думки - майже відразу - про веб-сайти, які ми відвідуємо, або які призводять нас до подальших досліджень або змушують нас натискати кнопку назад. Користувачі, які скачуть, роблять це в середньому після 10-20 секунд Це означає, що у вас є лише кілька секунд, щоб залучити увагу відвідувача і мотивувати їх продовжувати. Сайти, які здатні ефективно передавати сильну ціннісну пропозицію, можуть отримати декілька хвилин уваги користувача. Оскільки перші 10 секунд відвідування веб-сайту мають вирішальне значення для рішення користувача залишатися або відскакувати, дуже важливо, щоб процес веб-розробки вашого бренду був навмисним.

Навмисне веб-розробка.

Подумайте про веб-сайт вашої компанії як про віртуальні передні двері. Після того, як відвідувач переступив поріг, архітектура сторінки повинна спрямовувати їх до навмисного шляху до дії, яку ви хочете зробити - купівлі, підписки, бронювання послуги або безпосередньо з Вами. Ми працюємо з нашими клієнтами, до технічної розробки веб-сайту, щоб отримати чітке розуміння своєї аудиторії та того, що вони хочуть, щоб кожна сторінка виконала. Перш ніж будувати річ, ми визначаємо: чітке повідомлення, яке буде повідомлено, і як буде керуватися сайтом довгостроково.

Навмисний і привабливий веб-дизайн повинен:

 • Направляйте відвідувачів до кінцевої точки
 • Спілкування згуртованого повідомлення
 • Залучайте рух і тримайте увагу
 • Навчайте користувачів
 • Запросити конверсії
 • Розвиваються на основі даних

Ключові компоненти ефективної домашньої сторінки.

Веб-сайт компанії - це привернення трафіку та залучення переходів. З такою кількістю красивих, функціональних веб-сайтів, очікування користувачів є високими, а їхні цифрові неба досить вишукані. Найкращий спосіб переконати відвідувачів залишитися і зайнятися - це мати Зоряна домашня сторінка, яка включає більшість або всі ці ключові компоненти :

 • Великий веб-дизайн. Від продуманого використання простору навколо заголовка до творчого розташування навігаційного меню до сильних зображень, створених на бренд, дизайн може допомогти розповісти історію вашої компанії візуально переконливо. Добре продумана сторінка стратегічно використовує: пробіл, щоб створити фокус або диктувати потік тексту, типографію для відображення вашого бренду, організацію тексту та зображень для керівництва користувачів, а також колір для виділення ключових областей.
 • Впливні заголовки. Протягом декількох секунд веб-сайт повинен чітко говорити користувачеві про те, що бізнес може запропонувати, і дати їм причину для продовження. Чіткі, стислі заголовки - це перша можливість бренду повідомити, що вони пропонують конкурентам. Неодноразові заголовки часто призводять до нульової точки, коли продукт або послуга вирішуються, і включають обережний вибір слова, який відображає голос марки.
 • Інтуїтивна навігація сторінок. Чим простіше відвідувач здійснювати навігацію по сайту, тим довше вони можуть взаємодіяти, що дуже добре може означати різницю між перетворенням і відскоком. Ваші відвідувачі шукають кілька ключових речей у вашій навігаційній системі: знання про те, де вони знаходяться на сайті, прямий шлях до місця, куди вони хочуть йти далі, і спосіб повернутися назад або на домашню сторінку. Кілька правил, що стосуються розробки навігаційного меню:
  • Тримайте його послідовним на всьому сайті. Головне навігаційне меню не повинно переміщатися або змінюватися.
  • Включіть в меню раціоналізовану кількість елементів.
  • Розташуйте головне навігаційне меню над панеллю, щоб відвідувачі могли знайти його на перший погляд на домашній сторінці
  • Включіть версію меню в нижній колонтитул із додатковими ресурсами, наприклад, картою сайту або політикою конфіденційності, якщо хочете.
  • Розробити ненав'язливу та легку у використанні функцію пошуку для повторних користувачів або великих обсягів вмісту.
 • Привабливий вміст. Після успішного отримання відвідувачем першої половини хвилини, прийшов час спонукати їх до дії через вміст. Це ретельний відбір тексту, зображень, відео та інших мультимедійних елементів, що створює серце і душу веб-сайту. Вибір тону і слова на всій копії повинен говорити на мові бренду. Зробіть кожне число слів, а якщо ні, то позбудьтеся від нього. Включіть вміст, який відповідає на запитання відвідувачів і дозволяє людям дізнатися ваш бренд на більш особистому рівні. (Бонус: це допоможе SEO ).) Виберіть сильні образи, які викликають емоції і говорять про унікальність вашого бренду.
 • Трохи про вас. Люди цікавляться природою. Ваш сайт - це можливість підібрати цю цікавість і безпосередньо розповісти історію бренду. Щоб отримати найбільший вплив, цей розділ має бути інформативним, але коротким - достатньо інформації для того, щоб відвідувачі були зацікавлені та пов'язані, але не так багато деталей, які ви втратили свою аудиторію. Почніть розповідь про те, хто ви перебуваєте на домашній сторінці, і при необхідності посилайтеся на більш довгу сторінку "про". Розгляньте, включаючи:
  • Ваша місія . Будьте чіткими, послідовними і прагнутими.
  • Хронологія компанії . Дайте людям знати, звідки ви прийшли, і допоможіть їм зрозуміти, куди ви йдете.
  • Ваше значення пропорції . Будьте впевнені, розповідаючи про перспективи, чому вони повинні обрати вас.
  • Соціальні докази . Завоюйте довіру і довіру за допомогою свідчень та історій успіху.
  • Командні фотографії та bios . Покажіть клієнтам обличчя за ім'ям.
 • Заклики до дії. Швидке перетворення з явними, лаконічними, простими та орієнтованими на дії ЦТА.
 • Спосіб контакту з вами . Контакт з компанією є одним з найвпливовіших викликів до дії, оскільки перспектива може бути запропонована, оскільки вона розширює відносини за межами веб-сайту і додає легітимності сайту та бізнесу. Кілька найкращих практик:
  • Переконайтеся, що ваші контактні форми є швидкими та простими для заповнення.
  • Укажіть адресу, години, карту та вказівки для кожного місця розташування.
  • Посилання на профілі соціальних мереж, щоб користувачі могли звертатися до них, якщо вони цього хочуть.
  • Включіть розділ контактів у всі статичні колонтитули.
Ми формуємо думки - майже відразу - про веб-сайти, які ми відвідуємо, або які призводять нас до подальших досліджень або змушують нас натискати кнопку назад

Фото: Кароліна Щур

Незалежно від того, чи хочете ви створити веб-сайт компанії з нуля або подумайте, що час для редизайну сайту, Trekk має досвід, інформований і готовий створити сайт, який говорить мову вашої марки, включивши всі ці ключові компоненти. Протягом багатьох років ми використовували наш технічний та конструкторський досвід для створення ряду нагороджених компаній, включаючи шведську американську лікарню, ресторанну групу Franchesco та Think Forum.

Розробка для мобільної аудиторії.

Зараз на мобільний телефон припадає більше половини інтернет-трафіку по всьому світу, тому оптимізація для мобільних пристроїв більше не є варіантом - це обов'язково. Користувачі мобільних телефонів хочуть отримувати інформацію під рукою, часто для того, щоб вони могли приймати рішення на льоту. Надайте цим мобільним відвідувачам ефективний та інтуїтивний досвід роботи зі своїм сайтом, щоб збільшити шанси на отримання конверсії.

На веб-сайті для мобільних пристроїв зазвичай є:

 • Чуйний веб-дизайн . Це означає, що сайт побудований для того, щоб відтворюватись по-різному на різних пристроях, і буде працювати більшим, легшим для читання текстом для мобільних користувачів. Не змушуйте людей масштабувати, щоб читати ваше повідомлення.
 • Мобільний контент . Розбийте довгий текст із зображеннями та відео, розмір яких правильно розміщено, щоб швидко завантажитися на мобільний телефон. (57% користувачів мобільних пристроїв відмовляться від сайту, якщо для завантаження потрібно більше 3 секунд).
 • Кнопки, зручні для натискання , достатньо великі, з достатнім простіром навколо них, щоб уникнути неприємних помилок користувача.

Наші клієнти, які успішно оптимізувалися для мобільних користувачів, отримують переваги:

 • Покращено видимість пошуку . Станом на 21 квітня 2015 року Google почав віддавати перевагу сайтам, оптимізованим для мобільних пристроїв, у результатах пошуку для мобільних пристроїв, і зараз існує окремий алгоритм для веб-сайтів для мобільних пристроїв, які базуються на частоті відмов і часу відтворення. Добре продуманий сайт, що відповідає, може значно поліпшити ваш рейтинг пошуку, що складає половину битви.
 • Збільшення кількості приводів і повторних користувачів. Ми всі знаємо, що користувачі частіше повертаються (і розповідають іншим), коли вони мають позитивний досвід. З іншого боку, відвідувач, який бореться з вашим сайтом на мобільних пристроях, швидше за все, зупиниться на мобільному сайті вашого конкурента, ніж перейти на ваш сайт пізніше на ноутбуці.
 • Збільшився рейтинг конверсій . Оптимізація для мобільних пристроїв збільшує можливості для переходів за допомогою чітких, легких у натисканні кнопок дій і наочної контактної інформації. Якщо відвідувач змушений коливатися перед дією через невідповідність функції сайту, може бути втрачено продаж або повторний клієнт.
 • Покращено репутацію бренду . Час і міркування для створення мобільного веб-сайту - це спроба зустрітися з клієнтами, де вони знаходяться, і краще служити їхнім інтересам, що призводить до більш позитивного сприйняття бренду. Послідовний та інтуїтивно зрозумілий мобільний сайт може сприяти підвищенню довіри та спорідненості з користувачами. Це свідчить про те, що ви сучасні, доречні, достовірні і заслуговують на довіру.

Чи є мій сайт зручним для мобільних пристроїв?

Є кілька варіантів для завершення швидкої точкової перевірки поточного рівня мобільної оптимізації сайту.

 • Google пропонує a мобільний тест . Введіть URL-адресу, і Google повідомить, чи проходить ваш сайт.
 • Виконайте швидку самооцінку свого сайту. Підберіть свій власний мобільний пристрій, перейдіть на свій сайт і задайте собі такі питання. Якщо ви найчастіше відповідаєте «ні» на ці питання, настав час оптимізувати.
  • Чи завантажується він менш ніж за 3 секунди?
  • Чи привертає він увагу на ключові точки компанії?
  • Чи легко читати вміст?
  • Ви можете легко переміщатися по сайту?
  • Чи можете ви легко слідувати за будь-якими викликами до дії?
  • У вас був позитивний досвід користувача?

Чи є мій сайт зручним для мобільних пристроїв?
Чи є мій сайт зручним для мобільних пристроїв?
Чи завантажується він менш ніж за 3 секунди?
Чи привертає він увагу на ключові точки компанії?
Чи легко читати вміст?
Ви можете легко переміщатися по сайту?
Чи можете ви легко слідувати за будь-якими викликами до дії?
У вас був позитивний досвід користувача?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения