Домашня сторінка SEO оптимізації: як розташувати свій будинок

 1. SEO аналіз в першу чергу
 2. Переконайтеся, що будинок швидко
 3. Ніколи не забувайте SEO для зображень
 4. Перевірте заголовок і тег H1
 5. Запропонуйте канонічну домашню сторінку
 6. SEO інструмент для вдосконалення будинку
 7. Ваша оптимізація домашньої сторінки SEO
 8. Ріккардо Еспозіто

Оптимізація домашньої сторінки SEO є однією з найважливіших для перенесення вашого проекту на наступний рівень. З іншого боку, це деталі, які часто залишаються осторонь. Звернути увагу на більш прибуткові елементи, такі як цільові сторінки або карти електронної комерції.
Оптимізація домашньої сторінки SEO є однією з найважливіших для перенесення вашого проекту на наступний рівень
Є ресурси веб-сайту, які монетизують ваш бізнес, а потім є блог компанії, який є важливим для роботи в оптиці вхідний маркетинг перехоплювати потреби потенційного клієнта. Але це не повинно піддавати сумніву інші сторінки.

Сьогодні я хочу звернути увагу на деталі, щоб зробити хорошу роботу з SEO оптимізації домашньої сторінки, тобто першої реальності вітати читачів , людей, зацікавлених вашим брендом, потенційних клієнтів. Що робити на практиці? Ось список необхідних заходів.

SEO аналіз в першу чергу

Щоб покращити SEO сторону домашньої сторінки, перед будь-якою іншою діяльністю, ви повинні зробити пошук того, що можуть бути ключові слова, які вас цікавлять , так що у вас є широкий вибір, щоб добре працювати.

Але, маючи чіткий крок: домашню сторінку не слід розглядати як цільову сторінку .

Це найпоширеніший етап веб-сайту, він є коренем дерева навігації і не призначений для позиціонування на комерційних або монетизуючих запитах різними способами. Для цього, на додаток до оптимізації домашньої сторінки SEO, є цільові сторінки, категорії та підкатегорії електронної комерції, аркуші продуктів також є прекрасним прикладом того, що я маю на увазі.

Роль домашньої сторінки полягає в тому, щоб змусити людей зрозуміти, що ви робите і які ваші основні підприємства. Аналіз ключових слів перед пошуковою оптимізацією допоможе вам зрозуміти, як спілкуватися з очей SEO оптимізація на сторінці ,

Щоб дізнатися більше: які вони і як додати багаті фрагменти

Переконайтеся, що будинок швидко

Перший принцип, який слід враховувати в цій роботі SEO оптимізації: швидкість завантаження веб- сторінки . Будинок повинен бути вітальним квитком для публіки.

Отже, вона повинна представити себе в кращому вигляді. Це означає оптимізацію часу завантаження: ви не можете отримати людей, які не знають вас, на кутку повільного та громіздкого веб-сайту . Це справедливо для електронної комерції, де продаються товари та послуги, але концепція поширюється на особисті або бізнес-сайти та блоги.

Щоб отримати швидку домашню сторінку, ви повинні працювати в різних напрямках, але по-перше, ви можете розробити два досить простих способи: зменшити вагу зображення і вибрати якісний хостинг, за допомогою SSD-дисків і HTTP / 2 , Не забуваючи HTTP Keep Alive що завжди має значення. Решту вказує сторінка Page Speed ​​Insight .

Одним з фундаментальних аспектів для гарної оптимізації домашньої сторінки SEO є фокус Мета-тег Google , Зокрема, мета-опис і тег заголовка , який не є мета-тегом, але для зручності ми включили його до цього важливого списку.

Принцип, який слід дотримуватися в цих випадках? Поясніть сканеру і людям, що ви робите, і запросіть натискання. Скільки разів ви читали тега заголовка незручно (Домашня сторінка - Nomebrand) і мета-опис, який краде текст з сторінки? Цього слід уникати, ось приклад.

Цього слід уникати, ось приклад

Гарний приклад фрагменту домашньої сторінки.

Як видно з роботи, виконаної на домашній сторінці Serverplan, тег заголовка згадує бренд, істотну умову і перераховує ряд ключових слів, які відповідають основним службам. Або ті, які були обрані і які являють собою основний бізнес компанії.

І були б інші. Тим не менш, ви знаєте, що тег заголовка має обмежений простір, і ви не можете перевернутися з текстом. Ось чому в Росії Мета опис Ви можете це виправити, не забуваючи про додавання заклику до дії, щоб запропонувати читачеві зробити дію.

Ніколи не забувайте SEO для зображень

Звичайно, зображення повинні бути легкими. Але назвіть їх так, щоб вони розуміли зміст, який вони передають і доповнюють текстовими альтернативами. Ніколи не забувайте, що такі мікроконтролі важливі для доступності та SEO. Хороший контроль над цим центром ніколи не завадить, ось як перейменувати зображення для SEO ,

Перевірте заголовок і тег H1

Інший елемент управління, який часто займає заднє місце і страждає від переслідування веб-дизайнерів, які вибирають теми WordPress, які красиво виглядають, але мало поважають правила користування і код. Деталі, які потім впливають на SEO оптимізацію домашньої сторінки. Рейтинги?

Рейтинги

Приклад H1 на головній сторінці.

На сторінці має бути H1, і ієрархії повинні дотримуватися. Тому після H1 є H2, потім H3 і так далі. У H1 має бути назва бренду, і, можливо, найважливіші ключові слова, які ви вже використовували в тезі заголовка. Але не обов'язково: як ви можете бачити на наведеному вище прикладі, H1 Mozs набагато більш орієнтований на переконання. Ці два елементи не обов'язково повинні бути однаковими, але має бути релевантність і лінійність.

Це важливий перехід для хорошої оптимізації домашньої сторінки SEO. І особливо для того, щоб були переваги на сайті. Причина цього твердження очевидна: головна сторінка - це та, яка збирає більшість зовнішніх сигналів.

По-перше, вхідні посилання. І це саме той, що найбільше відвідує Великий G, переміщаючи павука до інших ресурсів . Або, принаймні, ті, що знаходяться біля будинку сканування бюджету доступні для вашого проекту. Ось правила, визначені в Google SEO Guide , беруть послідовність та значення:

 • Використовуйте сухарі, сухарі.
 • Переконайтеся, що сторінки доступні.
 • Уникайте маршрутів, які переміщують сторінки далеко від дому.
 • Створіть просте меню, але з найважливішими ресурсами.
 • Переконайтеся, що посилання не порушено.
 • Використовуйте описовий прив'язок тексту для посилань меню.
 • Не використовуйте нижній колонтитул як архів внутрішніх посилань.

Основна концепція: в будинку є найважливіші речі, ті, які мають більшу вагу для користувачів і для пошукової системи. Чим більше ви ставите більше уваги на окремі ланки, тим ви завжди повинні думати з точки зору економіки при виборі посилань.

Запропонуйте канонічну домашню сторінку

Це також стосується навігації, принаймні з концептуальної точки зору: необхідність канонічної домашньої сторінки. Що таке правильне рішення? Це http://www.example.com або https://www.example.com або, можливо, http://example.com, а потім http://example.com/index.php. Щоб подолати цю проблему, я пропоную вказати в коді, який є канонічним для вашої домашньої сторінки.

SEO інструмент для вдосконалення будинку

Які основні інструменти SEO для оптимізації домашньої сторінки сайту або блогу? У цій статті я згадав кілька аспектів, які можуть і повинні бути реалізовані завдяки низці комунальних послуг. Що? Ви знайдете їх у цьому списку:

 • Pagespeed Insight - Виміряйте завантаження та даєте поради щодо оптимізації.
 • GtMetrix - подібний до методу Pagespeed Insight, але більш уважний до різних деталей на сторінці.
 • Маяк - надбудова Google для Chrome, яка повертає повні звіти про SEO.
 • Wave - інструмент для перевірки альтернативної послідовності тексту та заголовка.
 • Screaming Frog - Імітує сканування веб-сайту та ідентифікує можливі помилки.
 • Optimizilla - найкраща платформа для стиснення зображень в Інтернеті.
 • WordPress SEO by Yoast - Плагін для вставки тегів назви та мета опису.
 • Xenu - Перевірте наявність непрацюючих посилань (альтернативно є Broken Link Checker).

До цього додається інструмент дослідження ключових слів, як Semrush, Seozoom і Majestic для ключових слів. Інструмент, який ніколи не повинен бути відсутній: мозок . Якщо ви не можете контекстуалізувати ці SEO інструменти, результати будуть посередніми.

Щоб прочитати: які основні теги HTML

Ваша оптимізація домашньої сторінки SEO

Це важливі моменти, щоб зробити хорошу оптимізацію на головному екрані, ресурс, який ніколи не повинен бути затьмарений. Пам'ятайте, що ті, хто не знає, шукають своє ім'я і приземляються тут, на сторінці, яка містить те, що ви можете зробити.

Перегляд є важливим, і ви повинні скористатися ним, щоб привести людей до потрібного місця. Ви повинні вітати, направляти і оптимізувати: я ставлю поради SEO у статті, якщо у вас є питання та цікавість, ви можете скористатися коментарями, які ви знайдете нижче.

Ріккардо Еспозіто

Blogger для Serverplan, позаштатний веб-автор і автор My Social Web. Я опублікував книгу, присвячену світу блогів. Ах, я згадав, що пишу?

Останні повідомлення від Riccardo Esposito ( побачити все )


Що робити на практиці?
Рейтинги?
Що таке правильне рішення?
Що?
Ах, я згадав, що пишу?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения