Драйвери ATI Catalyst: можливості та вплив на швидкодію

код вставки
<Div id = "gecid_share_id"> </ div>
<Script type = "application / javascript" src = "https://ru.gecid.com/inc/js.php?id=765"> </ script>

Цілком природним є прагнення скачати та встановити новий відеодрайвер одразу ж після його виходу, тому що нові версії зазвичай містять безліч змін і поліпшень. В першу чергу це, звичайно ж, підтримка нових прискорювачів і реалізація нових функцій і можливостей. Але і для вже підтримуваних карт виробляються різні виправлення, які покращують сумісність з новими іграми та різними додатками, а також підвищується стабільність роботи. Іншим важливим моментом нових драйверів, практично завжди, є заява розробників, що вони краще оптимізовані під популярні ігри, які тепер будуть «бігати» швидше. Саме останнім питанням ми і зацікавилися, вирішивши почати його дослідження з комплектів ATI Catalyst для відеокарт на графічних процесорах AMD-ATI Radeon і Radeon HD.

Для початку давайте узагальнимо зміни, зроблені за відносно невеликий період, в цих пакетах. Звертаємо увагу, що саме пакетах, тому що ATI Catalyst включає в себе не тільки драйвери для відеокарт і чіпсетів, але і допоміжні утиліти, найбільш значимою з яких є Catalyst Control Center.

ATI Catalyst 7.5

Опублікований 31/05/2007.

Даний реліз забезпечував, в першу чергу, підтримку DirectX 10 для одиночних Radeon HD 2900 XT і в режимі CrossFire, природно при роботі під Windows Vista. Також була додана підтримка другого покоління чіпів ATI Theater 650, таким чином, драйвер забезпечив продуктам ATI All-In-Wonder відповідність MCE 2006 і DRM.

З оптимізацій варто відзначити підвищення продуктивності в режимі OpenGL для всіх карт серії ATI Radeon X1950 XTX на високій роздільній здатності, від 1920x1200 і вище. Також, був виправлений ряд помилок, при роботі з іграми Doom 3, Quake 4, ІЛ-2 Штурмовик, Lego Star Wars II і ін.

ATI Catalyst 7.6

Опублікований 26/06/2007.

Випуск був повністю спрямований на виправлення помилок, оптимізацію і підвищення стабільності, а також вирішувалася проблема, пов'язана з включенням CrossFire на Radeon X1950 XTX. Поліпшувалася продуктивність в іграх Half-Life 2: Episode 1 і Dark Messiah Might and Magic при використанні карт ATI Radeon HD 2900 XT в режимі CrossFire і при HDR-рендеринге. Виправлявся і ряд помилок сумісності з різними іграми, включаючи найбільш популярні такі як Quake 4 і ІЛ-2 Штурмовик, поліпшувалося програвання DVD і т.д.

ATI Catalyst 7.7

Опублікований 19/07/2007.

У цій версії серйозно розширювався функціонал технології Avivo: поліпшені функції управління при програванні відео, оптимізовано управління масштабуванням при виведенні зображення в форматах 480i / p, 720p, 1080i, 1080p через цифровий або аналоговий інтерфейси, додана підтримка Windows Vista для Simplified Theater Mode 2.

Ігрова оптимізація торкнулася в основному нових серій прискорювачів ATI Radeon HD 2900 XT і HD 2600 для яких була представлена ​​підтримка 12- і 24-кратного згладжування. Також, був виправлений ряд помилок, при роботі з іграми Doom 3, Lost Planet, Monsters.Inc, Prey, Quake 4, Neverwinter Nights, Call of Duty 2, і з програмою Google Earth.

ATI Catalyst 7.8

Опублікований 08/08/2007.

У цій версії драйверів була поліпшена підтримка режиму CrossFire, при створенні Multi-GPU конфігурації з декількох відеокарт серій Radeon HD 2x00. Також з'явилася підтримка фірмової технології розгону OverDrive для відеокарт на Radeon HD 2600 PRO / XT і Radeon HD 2400 PRO / XT, в тому числі, і в режимі CrossFire. А в сам компонент ATI Overdrive був доданий спеціальний стрес-тест, що дозволяє перевірити стабільність розігнаної карти.

ATI Catalyst 7.9

Опублікований 10/09/2007.

Реліз, в першу чергу, присвячений утиліті Avivo Video Converter для Windows Vista (64 bit), яка призначена для конвертації відеофайлів за допомогою відеокарти. Утиліта підтримує велику кількість відеоформатів і дозволяє перекодувати відео в MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 / DivX, WMA, H.264 / AVC. Іншим нововведенням стала можливість на відкритих серій ATI Radeon X1000 і Radeon HD 2000 управляти колірною температурою прямо з Catalyst Control Center.

Для відеокарт на процесорах Radeon HD 2600 XT і HD 2400 XT була проведена оптимізація з метою підвищення продуктивності в Far Cry, Call of Duty 2, Half-Life 2, Serious Sam 2.

ATI Catalyst 7.10

Опублікований 11/10/2007.

У цій версії пакету для прискорювачів серій ATI Radeon X1x00 з'явилася підтримка адаптивного згладжування (Adaptive Anti-Aliasing), яке покращує якість зображення, згладжуючи прозорі текстури. Також була покращена підтримка CrossFire для ATI Radeon HD 2600 і HD 2400.

Програмна оптимізація і виправлення помилок торкнулися BioShock, Call of Duty 2, Enemy Territory, Call of Juarez, World In Conflict і інші додатки, в основному при роботі з відеокартами на Radeon HD 2900, HD 2600 і HD 2400, як в одиночному режимі, так і в конфігураціях CrossFire.

ATI Catalyst 7.11

Опублікований 21/11/2007.

Реліз в основному вирішував різні проблеми сумісності з популярними іграми, такими як BioShock, Call of Juarez, Doom 3, Fable тощо., А також поліпшував роботу з програмами PowerDVD, Roxio Creator Premier і Google SketchUP.

ATI Catalyst 7.12

Опублікований 21/12/2007.

У цій версії ATI Catalyst були оновлені компоненти Avivo, що дозволило в ATI Catalyst Control Center налаштовувати тільки ті опції, які підтримуються конкретним відеоприскорювачем. Також оновлювався компонент ATI OverDrive для розширеної підтримки і розгону відеокарт на Radeon HD 2900 в режимі CrossFire. Нова версія ATI OverDrive отримала і покращений модуль для стрес-тесту розігнаної системи. Крім того, для відеокарт на ATI Radeon HD 2400 і ATI Radeon HD 2600 була збільшена продуктивність в 3DMark'05 на 5% і більше, для ATI Radeon HD38x0 покращена продуктивність в грі Company of Heroes DX10, а також виправлені загальні помилки сумісності з Crysis, Dark Messiah, GTA San Andreas, Lost Planet, World in Conflict і іншими.

ATI Catalyst 8.1

Опублікований 16/01/2008.

У цій версії ATI Catalyst для відеокарт на Radeon HD 3870, 3850, 2900, 2600, 2400, 2350, 2300, X1950, X1800, X1650, X1600, X1550, X1300 додана підтримка функції MultiView, яка забезпечує апаратне прискорення OpenGL-рендеринга при відображенні 3D -Додатків на декількох моніторах, які підключені до різних відеокарт в системі.

Крім того, виправлені помилки і покращена продуктивність в іграх і додатках BioShock, Half-Life 2: Episode 2, FEAR, Lightsmark 2007, Oblivion, World In Conflict при роботі під Windows Vista і в Call of Juarez, Timeshift, Enemy Territories Quake Wars v1 .2, TianJi, World of Warcraft, Google SketchUP при роботі під Windows XP. Також був проведений ряд інших поліпшень і виправлень.

ATI Catalyst 8.2

Опублікований 14/02/2008.

У цій версії ATI Catalyst в основному були зроблені різні поліпшення, в тому числі і при роботі в режимі CrossFire, і проведено виправлення помилок в роботі і сумісності. Швидше і стабільніше стали працювати такі ігри і додатки як Enemy Territory: Quake Wars, World of Warcraft, Doom3, TianXia2, Lost Planet, Oblivion, Unreal Tournament 3, Call of Juarez, World in Conflict і інші.

ATI Catalyst 8.3

Опублікований 05/03/2008.

У цій версії ATI Catalyst нарешті була реалізована підтримка технології CrossFireX для об'єднання трьох і чотирьох (CrossFireX Quad) графічних процесорів карт ATI Radeon HD 3870, ATI Radeon HD 3850 і ATI Radeon HD 3870 X2 в одну високопродуктивну конфігурацію. При цьому покращена робота режиму CrossFire Super Anti-Aliasing в DirectX 9.0 додатках і окремо відзначена розробниками реалізація підтримки згладжування в іграх на Unreal Engine 3.0. Також офіційно була представлена ​​підтримка технології Hybrid Graphics (Hybrid CrossFire), яка дозволяє об'єднати обчислювальні можливості вбудованого відео материнських плат на чіпсеті AMD 780G і відеокарт ATI Radeon HD 3400. Ще однією особливістю цього релізу Catalyst стало включення підтримки DirectX 10.1 в Microsoft Windows Vista після установки Service Pack 1 для всіх прискорювачів ATI Radeon HD 3000 Series.

На цьому список змін і поліпшень не закінчувався: були поліпшені функції масштабування на LCD-моніторах, постобработки відеопотоку, тесселяції на картах серії ATI Radeon HD 3800, підвищена продуктивність в іграх (Call of Juarez, Company of Heroes, Crysis, Lost Planet і т. д.) і виправлені помилки.


Соціальні коментарі Cackl e

Php?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения