Drupal 8 SEO: майстер-посібник для 2018 року

 1. Ваша система управління контентом має значення?
 2. Що він повинен забезпечити?
 3. Навігація по брейку
 4. Контекстні та читабельні URL-адреси
 5. Пошук на сайті
 6. Керування вмістом Duplicacy
 7. Друпал SEO Контрольний список
 8. SEO Модулі для підвищення вашого Drupal сайту
 9. Мапа сайту XML
 10. XML Sitemap у дії
 11. Pathauto
 12. Перенаправлення
 13. Глобальний перенаправлення
 14. Мета-тег
 15. Google Analytics
 16. SEO перевірки відповідності
 17. Перевірка сайту
 18. Швидкість і безпека
 19. Деякі поширені помилки SEO та відповідні рішення / найкращі практики.
 20. Проблеми з повторюваним вмістом
 21. Проблеми сканування
 22. Неправильні формати URL-адрес
 23. Низьке співвідношення текст-HTML
 24. Відсутні мета-описи
 25. Розбиті внутрішні зображення
 26. Robots.txt не існує
 27. Дубльовані теги заголовків
 28. Помилка 4xx
 29. Незжаті сторінки
 30. Зовнішні посилання містять атрибути Nofollow
 31. Немає переадресації на домашню сторінку HTTPS з версії HTTP
 32. У вас немає заголовка h1
 33. XML-файл Sitemap не знайдено
 34. Тонкий зміст
 35. Нагадування

З певних причин, ви не отримуєте хороший трафік на ваш сайт. Перш ніж зануритися в інтенсивний огляд контенту, вважайте, що ви зробили чудовий сайт для людей, але ви не привернули увагу пошукових систем.

Пошукова оптимізація - це набір правил і практик, які допомагають власникам бізнесу нарощувати репутацію в мережі.
Скажімо, той, хто володіє бізнесом для пішохідного спорядження і має 100 суперників у цьому регіоні, він / вона може дотримуватися певних правил оптимізації, щоб випередити всіх в результатах Google для пішохідного спорядження, врешті-решт встановивши тверду позицію на своєму ринку та завоюючи очі.
Це нормально, але тут більше:

 • 10/10 люди, які шукають товари або послуги в Інтернеті, в основному довіряють першим 6 результатам, тому що, з точки зору споживача, Google справедливо ставиться до кращих виробників. Подумайте на деякий час, на початку 2000-х років, якщо вам довелося зателефонувати техніку, ви б обрали кого-небудь на початку вашого телефонного довідника, а не перевертали дві сторінки.
 • SEO має одну з кращих рентабельності інвестицій в рекламу, вона винагороджує вас десять разів, ніж традиційна практика реклами. Ви не повинні виділяти дохід на оплату квадратних метрів простору на рекламному щиті або платити за секунди ефірного часу. Традиційна найменш ефективна іноді, з моєї точки зору. Практикуючи справедливу оптимізацію пошукових систем, ви рекламуєте саме правильне стадо овець.
 • Протягом цього десятиліття маркетингові стратегії та практики абсолютно перетворилися на онлайн. 82% маркетологів вважають SEO переглянув рекламу, одночасно забезпечуючи точність. Також, 72% клієнтів, які зробили локальний пошук продуктів онлайн, відвідали магазин в межах 5 миль. (Джерело: веб-стратегії)
 • У 2018 році, як очікується, середня фірма виділить 41% свого маркетингового бюджету в мережі, і цей показник, як очікується, зросте до 45% до 2020 року. (Джерело: веб-стратегії)

Я впевнений, що жодна інша статистика SEO не зможе переконати вас рекламувати спосіб 2017 року.

Ваша система управління контентом має значення?

Ваш CMS грає каталізатор, коли справа доходить до пошукової оптимізації. Яку б ви не працювали зараз, ви повинні знати, що не кожна CMS розроблена з урахуванням пошукової оптимізації. Насправді, вони побудовані на динамічних базах даних, які не всі SEO-дружні. Вибір неправильного може призвести до багаторазових витрат на дорозі.

Що він повинен забезпечити?

Можливість налаштування назв сторінок і метаданих. Вона повинна допомогти вам налаштувати поля, наприклад, назви сторінок, метадані, теги мета-ключових слів і теги H. Крім того, він повинен бути здатний автоматично заповнювати ці відповідні поля відповідно до норм SEO та кращих практик. Наприклад, автоматичне формування мета-описів, зберігаючи їх у межах 150 символів.

Навігація по брейку

Навігаційні меню, що випадають, є надто важливими внутрішніми структурами посилань, які безумовно сприяють оптимізації пошукових систем. Вони встановлюють релевантність і ієрархію на вашому веб-сайті, щоб допомогти пошуковим системам індексувати їх з початку часу. Він також повинен забезпечити легку настройку навігаційних меню.

Справа в тому, щоб у вашій CMS не було JavaScript заснованих навігаційних меню, оскільки Google і багато пошукових систем стикаються з проблемами.

Контекстні та читабельні URL-адреси

Найбільша проблема з системами CMS полягає в тому, що вони створюють лише одну унікальну URL-адресу для будь-якої сторінки вмісту. Наприклад, якщо у вас є сторінка продукту, де URL-адреса залежить від шляху навігації, можуть виникнути проблеми, якщо продукт відображається в декількох категоріях.

Пошук на сайті

Це відмінне доповнення до SEO та користувальницького досвіду на всьому сайті.
Можна відстежувати, які ключові слова шукають на вашому сайті відвідувачі. Це допомагає покращити різноманітність вмісту та доступність на вашому веб-сайті. Дослідження цих ключових слів може допомогти вам розробити стратегію вмісту. Не тільки функція пошуку, але вона повинна бути палаючим швидко в функції.

Керування вмістом Duplicacy

Ваша CMS повинна дозволити вам вибрати, що індексувати та що архівувати. Іноді у вас можуть бути дві статті, однакові один одному, які можуть бути використані для дублікатів пошуковими системами. Вона також повинна сигналізувати пошуковим системам, що архівні розділи або сторінки категорій, які часто містять дуже подібний вміст, є очевидними і правильно кодуються.
Хоча є багато речей, залежно від масштабу вашого бізнесу, ви повинні переконатися, що ваш CMS полегшує вам ці необхідні елементи.

З Drupal був побудований з SEO на увазі, деякі функціональності приходять за замовчуванням, а деякі можуть бути інтегровані в платформу з часом. Як повідомляється, Drupal є найкращою системою управління контентом, зручною для пошуку. У Drupal-спільноті також є контрольний список для аналізу здоров'я та SEO вашого сайту Drupal.

Друпал SEO Контрольний список

"Друпал SEO контрольний список є найпотужнішим Drupal модулем, який нічого не робить" - Роберт Шей, IBM

Друпал SEO Контрольний список використовує найкращі практики для виконання ретельної перевірки на вашому веб-сайті можливості пошукової оптимізації. Він створює список завдань функціональних модулів і завдань, які необхідно виконати для покращення SEO сайту. Він також регулярно оновлюється спільнотою, щоб надати вам найкращі тенденції та свіжі практики, щоб зробити пошукову оптимізацію безпроблемною роботою.

Він розбиває завдання на функціональні потреби, такі як заголовки, контури, контент і багато іншого. Поруч з кожним завданням знаходиться посилання для завантаження модуля з Do і посилання на відповідний екран адміністратора вашого сайту, щоб можна було чудово налаштувати параметри.

Друпал SEO контрольний списокДрупал SEO контрольний список

Приємно мати таку програму, яка також відстежує вже проведену діяльність у відповідний час і час.

SEO Модулі для підвищення вашого Drupal сайту

Час для SEO модулів, які ви повинні негайно реалізувати на вашому Drupal сайті, щоб зробити його супер дружньою пошуковою системою.

Мапа сайту XML

Друпал XML модуль Sitemap після установки автоматично надасть ваш сайт Sitemap і зробить його впізнаваним пошуковими системами. Пошукові системи зможуть легко сканувати ваш сайт у вигляді дерева.

Питання XML-карти сайтуПитання XML-карти сайту


Як правило, власники Drupal забувають або недооцінюють наявність карти сайту. Замість цього вони повинні розуміти, наскільки важливо, щоб пошукові системи розуміли ієрархію будь-якого веб-сайту.

XML Sitemap у дії

Краща частина, ви маєте можливість включити або виключити певні сторінки з карти сайту вашого сайту, тобто сторінки, на які ви більше не піклуєтеся, і немає необхідності індексувати їх.

Pathauto

Незважаючи на те, що URL-адреси відіграють важливу роль у спробі оптимізації пошукових систем. У Drupal є опція аліасингу URL, яка допоможе автоматично визначити акуратну структуру URL, яка передає контекст цільової сторінки, ви можете знайти цю можливість у ядрі Drupal.
Застосування псевдонімів URL забезпечує спілкування з відвідувачами замість того, що є далеким від рівня їхнього розуміння.

Наприклад - opensenselabs.com/node/92 нічого не передає. Натомість URL-адреси, такі як " www.opensenselabs.com/blog/articles/drupal-8-seoguide", мають абсолютний сенс для користувача.

Модуль Pathauto автоматизує процедуру ручного структурування URL-адрес, все стає простішим для адміністраторів веб-сайтів або редакторів, які публікують масово щотижня.

Перенаправлення

Перенаправлення трапляється одним з кращих модулів Drupal SEO. Я пропоную кожному власнику власності Drupal її. Переадресація забороняє користувачам розміщуватися на сторінці, яка показує 404, це відбувається, коли вміст перенесено на нову URL-адресу.

Модуль переадресації дозволяє направляти Drupal для передачі трафіку, що наближається до opensenselabs.com/article до opensenselabs.com/blog/article . Гладка.

Крім того, вичерпані або мертві посилання висять разом з вашим веб-сайтом ніколи не є гарною практикою пошукової оптимізації. Модуль "Переадресація" не спрямовує трафік на більш свіжі URL-адреси, а також зберігає кількість людей, які потрапляють у перенаправлення, щоб отримати оцінку того, наскільки вимоглива видалена або перейменована цільова сторінка на вашому веб-сайті.

Глобальний перенаправлення

Цільова сторінка, яку ви перенесли на іншу дружню URL-адресу пошукової системи, на жаль, зберігає і стару. Сканери пошукової системи знаходять ці два як ідентичні цільові сторінки з двома структурами URL, які ніколи не допоможуть вам потрапити в їхні хороші книги і відбивати ваш сайт на дубльований контент.

Глобальна переадресація допоможе вам подолати цю проблему. Ліворуч він також відстежує всі розбиті сторінки і перенаправляє запити на домашню сторінку, забезпечуючи чудовий досвід відвідувачів і хороші записи пошукових систем.

Мета-тег

Модуль мета-тегів дозволяє автоматично додавати мета-описи та теги мета-ключових слів у ваші вузли. Це виявляється дуже корисним, коли ваші веб-сайти часто випускають вміст щодня.

Налаштування метапак DrupalНалаштування метапак Drupal


Деякі власники веб-сайтів беруть несправедливу практику і набирають ключові слова в мета-теги, щоб підвищити рейтинг результатів пошуку, але, на щастя, це не має значення, ви можете надати правильне резюме та теги разом з географічним розташуванням. Найбільш корисна мета переходить до вершини.
Наприклад, ваша мета буде автоматично згенерована за допомогою вашого резюме вузла, а заголовок вашої сторінки буде відтворювати тег заголовка.

Google Analytics

The Модуль Google Analytics допомагає відстежувати всі потоки цільової сторінки та поведінки користувачів. Вона також дозволяє виключити відстеження власного персоналу, який часто відвідує веб-сайт і може вважатися відвідувачами та унікальними сесіями.

Це чудова інтеграція, коли ви маєте на своєму сайті. Однак, щоб повною мірою скористатися нею, потрібно використовувати доступне веб-додаток.

SEO перевірки відповідності

Цей модуль проходить ретельну перевірку кожного разу, коли ви створюєте новий вузол або виконуєте хвилинні зміни до існуючого. Ця перевірка повторного запуску полягає в тому, щоб переконатися, що кожен елемент SEO на новому вузлі слідує правильній практиці і повністю оптимізований пошуковою системою.

Ця перевірка повторного запуску полягає в тому, щоб переконатися, що кожен елемент SEO на новому вузлі слідує правильній практиці і повністю оптимізований пошуковою системою

Інформаційна панель Google Analytics

Ви навіть можете покращити його, створивши набір нових правил, які слід перевірити у вузлах, використовуючи API перевірки відповідності.

Перевірка сайту

Доведення вашої законної ідентичності в Інтернеті необхідно в ці дні, як є численні спамери поширюватися по всьому за горезвісні причини. Модуль перевірки сайту дозволяє перевірити ваш сайт без звичайних проблем.
Тепер ці модулі виявляються надзвичайно необхідними, коли ви плануєте використовувати численні програми для веб-майстрів. Все, що вам потрібно, це завантажити файл перевірки, і він піклується про процедуру автентифікації звідти.

Швидкість і безпека

Швидкість і безпека вашого сайту паралельно контролюють ранг пошукової системи. Оскільки пошукові системи більш схильні до швидких і безпечних веб-сайтів. Впровадження кращих практик SEO не цілком достатньо.

Швидкість виявилася критичним критерієм для початку списку пошуків Google у квітні 2010 року. Іншими словами, коли всі інші аспекти вашого сайту дорівнюють тому, що у вашого конкурента, більш швидкий сайт отримає більш високий рейтинг.

Чуйний веб-дизайн Drupal ще більше збагачує SEO, оскільки Google віддає перевагу мобільним веб-сайтам над тими, які не є мобільними пристроями. пристроїв також. У цьому налаштуванні один і той же код HTML надсилається всім пристроям сервером. CSS змінює зображення на сторінці для кожного мобільного пристрою. Таку ж URL-адресу можна використовувати для всіх сторінок, щоб поділитися й залучити трафік на ваш сайт.

Ви можете використовувати AMP від ​​Google, щоб підвищити швидкість мобільного зв'язку.
SEO це гра дюймів. Тег заголовка без ключового слова або тіла або метаданих, які не добре структуровані, нічого не може зробити для вашого сайту, за винятком того, щоб вигнати вас з найпопулярніших результатів пошуку Google.

Деякі поширені помилки SEO та відповідні рішення / найкращі практики.

Розбиті внутрішні посилання

Причина того, чому ви зіпсували посилання, має бути розібрана. У разі перенесення сторінки на іншу URL-адресу, будь ласка, зверніться до 301 перенаправлення.

У випадку, якщо трапляються зовнішні непрацюючі посилання, це може зайняти більше часу, ніж ви думаєте. Ви повинні зв’язатися з власниками веб-сайтів, з якими ви пов'язали, і зрозуміти, чому ця сторінка зафіксована.
Наступним кроком є ​​перерозподіл порушених зовнішніх посилань шляхом пошуку альтернатив, які матимуть однакову цінність для ваших відвідувачів.

Проблеми з повторюваним вмістом

Можуть бути декілька причин для дублювання вмісту, наприклад:

Варіанти URL-адрес, HTTP проти HTTPS або WWW і не-www-сторінки або плагіатний вміст.

Коли йдеться про варіанти URL, найкращим способом боротьби є налаштування перенаправлення 301 зі старого URL на новий. Крім того, ви можете налаштувати rel = canonical на первинну URL-адресу, яка повідомляє пошуковим системам, що інші ідентичні URL-адреси слід розглядати як дублікати зазначеної URL-адреси. Поряд з цим всі посилання та метричні записи, які пошукові системи контролювали на цих ідентичних сторінках, насправді повинні бути зараховані до первинної URL-адреси.

Дубльовані проблеми з вмістом важко потрапляють на ваш веб-сайт у GoogleДубльовані проблеми з вмістом важко потрапляють на ваш веб-сайт у Google.

Проблеми сканування

Ця проблема вказує на те, що сканер не міг отримати доступ до веб-сторінки, оскільки сервер вичерпав або відмовився від з'єднання, перш ніж сканер отримав відповідь. Найкраще можливе рішення - зв'язатися з вашою командою підтримки хостингу та вивчити проблему.

Неправильні формати URL-адрес

Як вже говорилося раніше, ви можете налаштувати автоматичне накладання URL-адрес на своєму сайті Drupal, щоб включити шаблони контекстних URL-адрес для кожної цільової сторінки.

Низьке співвідношення текст-HTML

Коефіцієнт тексту в HTML вказує кількість фактичного тексту, який ви маєте на веб-сторінці, порівняно з кількістю коду. Пошукові системи більше орієнтуються на змістовні сторінки. Відношення вищого тексту до HTML означає, що ваша сторінка має можливість забезпечити кращу позицію результатів пошуку.

Непотрібний код погіршує час завантаження сторінки, що утримує вас від ранжирування в SERP. Більш того, роботи пошукових систем швидше обходили б ваш сайт Drupal.
Що можна зробити, це розділити текстовий вміст веб-сторінки та код на окремі файли, щоб порівняти їх розмір. Слід розглянути можливість перегляду HTML-коду вашої сторінки та вилучення непотрібного коду, вбудованих скриптів і стилів, якщо співвідношення текст-HTML нижче.

Відсутні мета-описи

Відсутні мета-описи можуть перешкодити вам підвищувати показники кліків, оскільки вони не можуть бути привабливими для контексту або не надають змогу заглянути в вміст.

Використання модулів метатегів в Drupal має вирішити цю проблему, оскільки вона автоматично генерує резюме сторінки і заповнює мета опис.

Розбиті внутрішні зображення

Причиною того, чому внутрішнє зображення більше не доступне, може бути дві причини:

 1. У ньому міститься URL з помилкою
 2. Шлях до файлу наразі недійсний.

Розбиті зображення завжди стримували пошукові рейтинги веб-сторінки, оскільки вони нагадують поганий досвід користувачів, що змушує користувачів вийти з сторінки задовго до того, як ідеальний час, який потрібно витратити на сторінку. По-друге, сигнал пошуковим системам про те, що ваша сторінка має низьку якість.

Ви повинні негайно замінити всі зламані зображення альтернативами або видалити їх до того, як наслідки погіршаться.

Robots.txt не існує

Відсутність файлу Robots.txt на своєму веб-сайті Drupal не є зручним для сканування. Можна легко реалізувати модуль robots.txt, оскільки цей файл відіграє важливу роль у загальній продуктивності, а також оптимізації пошукових систем.

Дубльовані теги заголовків

Коли ваші сторінки мають дублікати тегів заголовків, тільки якщо вони однакові. Дублікати тегів <title> ускладнюють пошукові системи, щоб визначити, які з сторінок веб-сайту є релевантними для певного пошукового запиту, а також які пріоритети в результатах пошуку.

Сторінки з дубльованими заголовками мають менші шанси на ранжування і ризикують бути забороненими. Більш того, ідентичні теги <title> заплутують користувачів щодо того, яку веб-сторінку слід слідувати. Ви можете виправити це, впровадивши модуль мета-тегів на своєму сайті Drupal, або надайте унікальну та стисну назву для кожної сторінки.

Помилка 4xx

Під час помилок 4xx доступ до запитаної веб-сторінки недоступний. Це, як правило, є результатом непрацюючих посилань. Ці помилки не дозволяють користувачам і роботам пошукових систем отримати доступ до ваших веб-сторінок. Це призведе до різкого падіння вашого звичайного руху. Сканери також можуть класифікувати робоче посилання як порушене, якщо ваш веб-сайт блокує доступ сканера до нього.
Це може бути причиною:

 1. Система захисту DDoS.
 2. Перевантажений або неправильно настроєний сервер.
 3. Заборонені записи у вашому файлі robots.txt.

Ви можете вручну перевірити всі посилання на помилки 4xx і перевірити, чи повертається веб-сторінка помилкою, видалення посилання на сторінку помилки або заміщення його альтернативним ресурсом.
Якщо посилання, зареєстровані як 4xx, працюють під час перегляду за допомогою веб-переглядача, слід доручити роботам пошукової системи не надто часто сканувати ваш веб-сайт, вказавши у вашому robots.txt директиву про скасування.

Незжаті сторінки

Ця проблема ініціюється, якщо об'єкт Content-Encoding не присутній у заголовку відповіді вашого веб-сайту Drupal. Наявність стислих сторінок необхідна для процесу оптимізації вашого сайту. Використання нестиснутих сторінок призводить до уповільнення часу завантаження сторінки, що призводить до поганого досвіду користувачів і нижчого рейтингу пошукових систем.
Переконайтеся, що елементи веб-сторінки, такі як зображення, відео, графіка, не перевищують стандартного розміру. Також включіть агрегацію CSS і JS на вашому Drupal сайті.

Зовнішні посилання містять атрибути Nofollow

Як відомо, посилання Nofollow не передають жодного посилання на сік або якірні тексти на конкретно вказані веб-сторінки. Атрибут nofollow - це елемент у тезі <a>, який повідомляє сканерам, що вони не слідують за посиланням.
Можливо, ви помилково використали атрибути nofollow, які можуть негативно вплинути на процес сканування та, зрештою, на рейтинг.

Ви повинні тримати чек, що ви не помилково включаєте атрибути nofollow. Крім того, вилучення їх з тегів <a> допоможе в подальшому.

Немає переадресації на домашню сторінку HTTPS з версії HTTP

Це може призвести до втрати звичайного трафіку, оскільки відвідувачі перейдуть на сторінку помилки. Переадресація HTTP-версії веб-сайту на HTTPS забезпечить виконання запитів сторінок, що запобігає страшному користувальницькому досвіду.

У вас немає заголовка h1

Для сторінок, які не мають заголовка H1, вони не отримують позиції, яку вони можуть заслуговувати в результатах пошуку. Як було сказано раніше, ієрархія сторінок, що включає заголовки, має справедливу руку в Drupal SEO.

XML-файл Sitemap не знайдено

Файл sitemap.xml дозволяє повністю сканувати веб-сайт відповідно до ієрархії. Він також може містити додаткові дані про кожну URL-адресу. Вона забезпечує більш просту навігацію і кращу видимість пошуковим системам, а також швидко інформує пошукові системи про будь-який новий або оновлений вміст вашого веб-сайту.

Створіть файл sitemap.xml, виконавши модуль Sitemap на своєму веб-сайті Drupal. Це набагато кращий підхід до побудови його вручну буде споживати занадто багато часу.

Тонкий зміст

Щоб усунути проблему тонкого контенту, вона виявляється поганою для пошукової оптимізації. Ви повинні переконатися, що кожна цільова сторінка має 200 (мінімум) значущих слів.

Нагадування

Drupal є дивовижною CMS для пошукової оптимізації, і використання правильних модулів SEO підштовхне вас до сховища пошукової системи.
У лабораторіях OpenSense ми пишаємося тим, що виховуємо наших клієнтів, розробляємо блискучі веб-сайти і повертаємося до спільноти Drupal. Побудова SEO-дружніх сайтів - це наша ніша, з якою ми прагнемо задовольнити наших клієнтів та їхніх клієнтів. Сподіваємося, ця стаття поставить вас на правильний шлях до високоякісного веб-сайту, але якщо вам потрібна додаткова інформація або цитата, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою [захищена електронною поштою]

Ваша система управління контентом має значення?
Що він повинен забезпечити?
Ваша система управління контентом має значення?
Що він повинен забезпечити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения