Є щось про Марію та владу позитивного старіння - Warren Gamble - Інтернет-маркетинг

У центрі кафе Мері Джакш падає на підлогу і починає робити преси

У центрі кафе Мері Джакш падає на підлогу і починає робити преси.

Два чоловіки середнього віку виглядають трохи вражені своїми плоскими білими. Вони були б більше здивовані, якщо б вони знали її вік або її режим тренування; вони були б менш здивовані, якщо б вони знали Марію.

Вона демонструвала віджимання воєнного стилю, які вона зробила, коли минулого листопада їй виповнилося 70 років. Це - традиція в її додзе Nelson Seido Karate завершити свій вік у віджимання на день народження.

Марія, п'ята данина, відхилила пропозицію колеги взяти легкий шлях, роблячи віджимання з колін. - Я не бачу мертвих, що роблять це, - сказала вона йому.

Натомість після двогодинного класу чорних поясів вона відшліфовувала 70 з прямими ногами, підбадьорюючи своїх колег.

Виштовхуючи себе фізично, практикує те, що вона проповідує - юнацьке чи позитивне старіння. Основна ідея полягає в тому, що ви повинні насолоджуватися старінням, що з правильним ставленням і зусиллям ви можете мати час свого життя.

Після того, як її преси з'явилися, вона сказала, що учні 20-річних карате сказали їй, що вони не могли зробити цей виклик зараз, не кажучи вже про 70 років.

Моя відповідь на них - чому ні? Все, що вам потрібно зробити, це продовжувати і збільшувати обороти.

Тоді я зрозумів, що так багато людей, незалежно від віку, мають цю ідею про цей жахливий спадний схил, коли вони старіють. Вони не можуть робити речі, їх тіло проганяється, вони стають слабшими і так далі.

Типово, Марія вирішила зробити щось про розповсюдження повідомлення про те, що вихід на пенсію не означає змученої відставки.

Багато чого, у випадку Марії.

Вона приїхала в Нову Зеландію з Німеччини як класичний флейтист, в 1980-х роках стала першою жінкою-директором Нельсонської школи музики, змінила кар'єру, щоб стати радником і психотерапевтом, а потім у 60-ті роки взялася за блог про практику дзен-медитації (вона - майстер дзен) і, пізніше, випустила ще один блог про написання.

Існували тригери для цих розбіжних шляхів, але вони також підкреслюють її готовність експериментувати: «моє питання завжди, що, якщо…?».

Перший перемикач прийшов, коли вона була ще класичним музикантом і взяла участь як волонтер у середині будинку для молодих людей з проблемами з наркотиками.

- Я думала, коли я стою на сцені, чиє життя я змінюю? Відтоді це питання стало для мене провідним світлом ».

Так вона вчилася, щоб стати радником і психотерапевтом. Вона зробила більше різниці, але каже, що в кінцевому підсумку зусилля перебування в "сплющеному стані", щоб отримувати історії своїх клієнтів, спрацювали. Вона хвилювалася, що, можливо, вона не зможе повернутися.

Її перехід до блогів прийшов після того, як будівельник залишив її високою і сухою з незавершеним будинком, який не тільки проковтнув яйце, але залишив її з великим боргом.

- Це була низька точка. У той час мені було 60 років, що далі?

Її син Себастьян Гродд запропонував написати блог. - Що таке блог? - запитала вона його. Її перший пост блогу Goodlife Zen мав трьох абонентів, її сина, її кращого друга та її кіт Sweetie.

З тих пір вона зросла в геометричній прогресії та на міжнародному рівні. Разом зі своїм іншим сайтом, Write to Done, який має поради щодо написання повідомлень та поради з блогу, вона каже, що її аудиторія нараховує близько трьох мільйонів.

Це не дивно, що вона відкрила ще одну главу зі своїми книгами, і ще один фізичний виклик.

Вона хотіла побачити, як 70-річне тіло відповість на чотири місяці стійких, інтенсивних тренувань. Щоб контролювати свій експеримент, вона залучила допомогу студентам Інституту Технології Нельсона Марлборо, які займаються спортом, рекреацією та навчанням дипломних робіт, піддаючи себе обуренням тесту на жирову щілину, вправи для вимірювання базового рівня, балансу та координації.

Вона також зробила спеціалізований тест на теломери, захисні оболонки на кінці хромосом, які стикаються з віком. Результати показали, що її відповідає 45-річному.

Але на своєму першому годинному занятті у вікні Hak “Whakatu” або в тренажерному залі, коли вона була знайома з сумішшю аеробних вправ, олімпійської важкої атлетики та художньої гімнастики, вона визнає “різновид широкого погляду з шоком”.

Це ті моменти, які охоплюють те, що було описано як "чинний фактор", каже Мері, розумові та фізичні зусилля, що сигналізує омолодження.

Вона застрягла в цьому і чотири місяці після того, як вона каже, що її сила і мобільність помітно зросли. По дорозі вона “випадково” підписалася на перехресну конкуренцію TransTasman, зайнявши п'яте місце в Новій Зеландії в категорії з 60 плюс.

Мері Якш

Студенти-вчителі NMIT Ріккі Сільва та Ісая Стівенсон поставили Мері через її кроки, щоб оцінити її базовий рівень.

Власник Whakatu HQ Лукас Беннетт каже, що Марія була «неймовірною».

«Кожен, кого ти кажеш їй 70 років, вони кажуть« нах »; п'ятдесятих чи 60 на поштовх. Вона дуже мобільна і дуже добре підібрала ваги.

Зняття фізичних і психічних ваг стало пристрастю для себе і показувати шлях іншим.

Нещодавно у своєму клубі «Мадхеттерс Тоастмастерс» вона нещодавно виступила з промовою, яка закликає аудиторію «прорватися через вашу особисту скляну стеля». Під час неї вона відкинула з себе сукню та зовнішню вершину, щоб розкрити спортивний одяг, з м'язистими плечима та зброєю, якими може пишатися набагато молодший.

Вона сподівається дати приклад, як і її батько, і відповісти на своє власне питання про зміну життя людей для позитиву.

"Як тільки ви побачите, як хтось міг бути у моєму віці, змінюється весь ваш погляд на світ", - каже вона. - Ви повинні продовжувати йти. Я не бачу причин, чому я не повинен бути в змозі зробити 75 прес в 75. Насправді я повинен бути в змозі зробити більше, тому що я зараз набагато сильніше, ніж я був тоді.

Позитивні старіння Мері

* Змініть ваше мислення про пенсію, з того часу, щоб нічого не робити, до шансу зробити все.

* Почати повільно, робити невеликі зміни вправи і дієти.

* Це важлива траєкторія, незалежно від того, наскільки повільно ви потрапляєте туди.

* Вправа з друзями, ви отримуєте більше мотивації та підтримки.

* У ті дні, коли ви не можете бути стурбовані, зосередьтеся на одній справі, як, наприклад, надягаючи ваші вправи.

* Зосередьтеся на одній вправі одночасно; не дивіться далеко вперед.

* Будьте уважні, контактуйте з тим, як відчувається ваше тіло; не блокуйте його музикою.

Вона каже, що дослідження для її першої книги показали людей у ​​їх 80s та 90s роблячі незвичайні речі. "У порівнянні з деякими з них, я просто молодий курча, у мене все своє життя переді мною."

Таким чином, вона підписалася на «найважчу річ, яку я міг придумати» - програму покарання та кондиціонування вправи в стилі CrossFit.

Ваші доброзичливі пожертви були б настільки ефективними, щоб виконати наші майбутні дослідження та зусилля - Дякуємо
https://www.paypal.me/ahamidian

Пов'язані

?Моя відповідь на них - чому ні?
Існували тригери для цих розбіжних шляхів, але вони також підкреслюють її готовність експериментувати: «моє питання завжди, що, якщо…?
Я думала, коли я стою на сцені, чиє життя я змінюю?
У той час мені було 60 років, що далі?
Що таке блог?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения