«Ефективні методи просування ресторану», підсумки семінару

26 квітня в затишному конференц-залі ДК «СофтБаланс» зібралися представники петербурзького ресторанного бізнесу та громадського харчування: власники, керівники, бухгалтера і IT-фахівці.

ДК «СофтБаланс»

Основними темами семінару, організованого Департаментом торгових систем ГК «СофтБаланс», стали сучасні технології, які використовуються в розвитку і просуванні ресторанів і кафе, а також системи автоматизації та обліку, що допомагають у щоденній роботі всіх співробітників закладу. Незважаючи на негоду і дощ, конференц-зал заповнився. У числі учасників були представники наступних ресторанів і мереж громадського харчування: ресторан «На Приморської», мережа мексиканських ресторанів «Текіла Бум», мережа ресторанів «Васабі», мережа кафе «Пирогово дворик», ресторан «Да Вінчі», Ресторан «Da Albertone» (Так Альбертон) і ін.

Крім консультантів ГК «СофтБаланс», в ході семінару виступили гості - представники компаній «Агент Плюс», «ITV» і Бонусний клуб №1 «Все в плюсі».

Семінар відкрила Вікторія Борщова, керівник відділу продажів Департаменту торгових систем (ДТС) «СофтБаланс». Вона привітала присутніх, розповіла про компанії, представила план виступів і учасників. Тема семінару як не можна більш відповідала одному з напрямків діяльності Департаменту, який займається комплексною автоматизацією бухгалтерського та управлінського обліку підприємств і організацій будь-яких галузей бізнесу, від індивідуальних підприємців до холдингів.

Одним з ключових продуктів, розроблених і постійно модернізуються фахівцями компанії «СофтБаланс», є програмне рішення «Трактір» (в цьому році йому «виповнюється» вже 14 років) Одним з ключових продуктів, розроблених і постійно модернізуються фахівцями компанії «СофтБаланс», є програмне рішення «Трактір» (в цьому році йому «виповнюється» вже 14 років). Цей програмний продукт добре відомий багатьом користувачам, які з його допомогою вже багато років ведуть облік роботи. Цього року ДТЗ представляє новинку - «Трактір: Nano», доступне рішення для кафе і невеликих ресторанів.

Тему віртуалізації сучасного ресторану підняла у своїй презентації Катерина Колоскова, менеджер з маркетингу ДТЗ. Чи потрібен сайт ресторану? .. У нашому мобільному суспільстві відповідь на це питання однозначна - так, потрібен! Катерина розповіла про основні способи просування послуг ресторану в Інтернеті, можливості сайтів, а також про те, як «змусити» сайт ресторану працювати і просувати його на просторах всесвітньої павутини.

Її колега, Олег Акімов (фахівець відділу автоматизації ДТС) буквально підкорив усіх присутніх своїм яскравим і живим виступом, присвяченим онлайн-сервісів програмного продукту «Трактір». Він дуже переконливо представив вигоду і переваги роботи на цьому програмному рішенні, в числі яких - можливості «запуску» свого інтернет-ресторану на базі «Трактір-онлайн» ( www.traktir-online.ru ).

Така перспектива позбавляє власника ресторану або кафе від значних витрат на виготовлення власного веб-сайту з дорогої системою онлайн-бронювання, оскільки все це реалізовано на програмному «движку» «Трактір-онлайн» Така перспектива позбавляє власника ресторану або кафе від значних витрат на виготовлення власного веб-сайту з дорогої системою онлайн-бронювання, оскільки все це реалізовано на програмному «движку» «Трактір-онлайн». У наявності економія і зручність! Напевно після семінару власники ресторанів і кафе, в чиїй повсякденній роботі поки не використовувався «Трактір», серйозно задумалися про придбання цього програмного продукту.


Про лояльність відвідувачів ресторану і про мистецтво утримання клієнтів розповів у своєму виступі Олексій Борщов, керівник відділу автоматизації Департаменту торгових систем. У числі можливих заходів - акції, знижки, використання купонних сайтів, дисконтних систем. Олексій докладно зупинився на тонкощах побудови меню і аналітичних звітах, які на підставі аналізу замовлень дозволяє сформувати програма «Трактір». На завершення свого виступу він наголосив, що побажання користувачів програмного забезпечення ГК «СофтБаланс» допомагають розробникам визначати напрямки, в яких буде вестися доопрацювання програм. Саме тому фахівці «СофтБаланс» так цінують зворотний зв'язок з кінцевими користувачами їх програмних продуктів.

Забігаючи наперед, відзначимо, що тему бонусів і бонусних систем продовжив у другій частині презентації Іванов Іван, директор з розвитку Бонусного клубу «Все в плюсі», представивши гідності і переваги, яка дає така система.

Але повернемося до розвитку закладів громадського харчування. Після того, як робота ресторану налагоджена, неминуче виникає питання про те, чи вводити в число його послуг доставку чи ні. Андрій Кудюмов, керівник напрямку HoReCa Департаменту торгових систем, представив свою презентацію, присвячену доцільності цієї послуги і тому, як краще розвивати доставку сучасного ресторану або кафе. Почавши з цікавою історичної довідки, присвяченій тому, коли, де і як розвивалася доставка, він зупинився на рекомендаціях тим закладам, які тільки починають вводити дану послугу. Без сумніву, можливість оформлення доставки з веб-сайту ресторану дозволяє ресторану або кафе істотно заощадити, оскільки відпадає необхідність в послугах call-центру та багато інших витрат. Зокрема, засобами програми «Трактір» легко організувати онлайн-доставку для будь-якого ресторану або кафе, користувача цього програмного рішення.

Після кави-брейка, під час якого гості відпочили, випили каву з солодощами, поспілкувалися один з одним і організаторами семінару, слово взяла Марина Трофімова, представник компанії ITV (ТОВ «Ай Ті Ві груп»). Темою її презентації був відеоконтроль і рішення для ресторанного бізнесу та торгівлі. Вона розповіла про багатофункціональну програмній платформі Після кави-брейка, під час якого гості відпочили, випили каву з солодощами, поспілкувалися один з одним і організаторами семінару, слово взяла Марина Трофімова, представник компанії ITV (ТОВ «Ай Ті Ві груп») «Інтелект» та POS-Інтелект, вирішенні для забезпечення безпеки ресторанного бізнесу та роздрібної торгівлі.
Користувачі програмного продукту «Трактір» знаходяться в привілейованому становищі: система POS-Інтелект інтегрована з системою «Трактір: Front-Office». Про це трохи пізніше розповів Андрій Кудюмов, зупинившись детальніше на питанні інтеграції таких систем в «Трактір: Front-Office» і переваги цього рішення. Працюючи в програмі «Трактір», користувач може знайти і отсмотреть відеофрагмент цікавить вас події (наприклад, вибрати в обліковій системі все чеки або замовлення по продажу конкретного товару і переглянути відеозаписи, відповідні часу закриття цих чеків).

У ресторану, який володіє мобільними технологіями, і офіціанти повинні бути відповідними. Тобто - мобільними. Від імені компанії «Агент Плюс» виступив Олексій Назаров, директор з розвитку. Він розповів про мобільних рішеннях, які зроблять роботу офіціанта максимально ефективної та якісної. У своїй презентації Олексій представив різні варіанти додатків для автоматизації роботи офіціантів, зокрема, реалізовані компанією «Агент Плюс». Всі ці програми можуть працювати на будь-яких мобільних пристроях (планшетних комп'ютерах, смартфонах). Він підкреслив, що компанія «СофтБаланс» здійснює впровадження рішення «Агент Плюс: Офіціант» в комплексі з постачанням ресторанної системи «Трактір: Front-Office v3» і всього необхідного обладнання.

Як «десерту» організатори семінару піднесли презентацію, присвячену новинці розробників ГК «СофтБаланс» Як «десерту» організатори семінару піднесли презентацію, присвячену новинці розробників ГК «СофтБаланс». Абжанова Ірина, менеджер з розвитку партнерської мережі компанії, розповіла про новий програмний продукт лінійки «Трактір», адресованому підприємствам малого бізнесу і ідеально підходить для «легкого старту» невеликих ресторанів і кафе. «Трактір: Nano» відповідає всім потребам обліку підприємств малого бізнесу і економічний, а його функціональні можливості дозволяють об'єднувати Front-Office Back-Office, а також здійснювати вивантаження в 1С: Бухгалтерія. Відмінним варіантом для невеликих ресторанів і кафе стане апаратний комплекс NanoBox, розроблений компанією «СофтБаланс» спеціально для малих організацій громадського харчування. Він повністю готовий до роботи: купивши його, досить пристрій включити в розетку, занести в базу номенклатуру ... І можна починати працювати! У комплект входить не тільки обладнання, а й програмне забезпечення: це дійсно дуже вигідне рішення для «стартапу» в сфері ресторанного бізнесу.
Про програмний продукт «Трактір: Nano» ми скоро розповімо детальніше в одній зі статей. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті!

По завершенню лекційної частини безпосередньо в конференц-залі проходив вернісаж компанії «СофтБаланс», де гості могли познайомитися з сучасним торговим обладнання і «цвяхом» семінару, комплектом «Трактір: NanoBox». А в самому кінці зустрічі серед учасників разгралі спеціальні призи, які стануть відмінною підмогою в веденні обліку роботи будь-якого закладу громадського харчування.

До зустрічей на нових семінарах!

Чи потрібен сайт ресторану?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения