Ефективність ключових слів пошукової системи

 1. Наша обіцянка
 2. Як працює монітор ефективності ключових слів пошуку
 3. Про InnoCraft
 4. Особливості

Привіт, це Стефан InnoCraft . Компанія виробників Matomo Analytics, яка використовується більш ніж 1 мільйонами веб-сайтів і додатків у більш ніж 150 країнах.

Кілька років тому більшість пошукових систем вирішили приховати ключові слова з адресних URL-адрес, що унеможливило засоби веб-аналітики звітувати про достовірні статистичні дані ключових слів. Такі інструменти, як Matomo, почали повідомляти про пошук ключових слів як "Ключове слово не визначено" або "Ключове слово не надано".

Ви коли-небудь замислювалися, як отримати кращу інформацію про ці приховані ключові слова?

Завдяки нашому модулю пошуку ключових слів у пошуковій системі ви отримаєте глибоке уявлення про всі ключові слова, які шукають користувачі, натискаючи на ваші веб-сайти. Усі ключові слова безпосередньо у звичних звітах Matomo Analytics. Найбільші пошукові системи надають інструменти та API, які дозволяють нам, власникам веб-сайтів, отримувати список ключових слів разом із критичними показниками Покази, кліки, коефіцієнтом переходу за кліком і середньою позицією на сторінці результатів пошуку. Цей плагін спрощує підключення до API і автоматично імпортує ваші цінні дані ключових слів у звіти Matomo Referrers.

Перестаньте бути в небі про цю неймовірну інформацію про пошук ключових слів і знаєте, що шукають ваші користувачі та клієнти.

Які запити викликали відображення вашого сайту в результатах пошуку? Перестаньте витрачати час на пошук статистики ключових слів у серверних інструментах для веб-майстрів і почати отримувати комбіновані результати для всіх підтримуваних пошукових систем у Matomo. Які запити призводять до збільшення трафіку на ваш веб-сайт, ніж інші? Удосконалюйте свої зусилля у сфері SEO та стежте за своєю позицією та ефективністю для кожного ключового слова безпосередньо у звітах Matomo.

У якості бонусу ви також отримаєте новий звіт "Огляд сканування", в якому буде показано всю найважливішу інформацію про те, як роботи пошукових систем сканують ваші веб-сайти.

Чи були помилки сервера або час очікування з'єднання? Скільки сторінок моїх веб-сайтів було скановано та проіндексовано? Скільки сторінок не знайдено помилок? Скільки всього знайдено вхідних посилань на мій веб-сайт? Слідкуйте за цими показниками показів метрик пошуку безпосередньо в Matomo. Не пропустіть важливі помилки і максимізуйте свою силу SEO, щоб отримати більше трафіку!

Усуньте "не знайдені" сторінки, які надають відвідувачам поганий досвід і втрачають менше відвідувачів на вашому веб-сайті

Ви коли-небудь застрягли на так званій сторінці "404 not found"? Які шанси, що ви продовжите перегляд на цьому веб-сайті або шанс, що ви знайдете сторінку, яку ви шукали після цього? Звіти про помилки сканування сторінок надають список всіх сторінок, які не можна сканувати пошуковою системою з докладними причинами. Це допоможе вам прийняти правильні дії для покращення досвіду на вашому веб-сайті.

Наша обіцянка

Ключові слова в пошукових системах Продуктивність ручної роботи виробників Matomo найвищої якості, і ми переконані, що як тільки ви почнете її використовувати, ви ніколи не захочете пропустити його знову Ключові слова в пошукових системах Продуктивність ручної роботи виробників Matomo найвищої якості, і ми переконані, що як тільки ви почнете її використовувати, ви ніколи не захочете пропустити його знову.

Ось чому ми даємо вам 100% безумовна, легка, швидка і безпроблемна гарантія повернення грошей протягом 30 днів. Немає ніяких рядків.

Тому спробуйте це зараз і дайте нам знати, як ви це робите.

Як працює монітор ефективності ключових слів пошуку

Google та інші великі пошукові системи надають інструменти для веб-майстрів, які дозволяють власникам веб-сайтів отримувати доступ до різних статистичних даних про свої веб-сайти.

У Matomo ви будете керуватися налаштуванням доступу до цих API - це займе всього кілька хвилин. Matomo автоматично почне імпортувати статистику ключових слів щодня.

У більшості інструментів для веб-майстрів ви навіть отримаєте певний доступ до історичних даних ключових слів. Наприклад, Google дозволяє переглядати статистику ключових слів за останні три місяці. І коли ви використовуєте ефективність ключових слів у пошуковій системі, красу в тому, що ви будете зберігати повну копію цінних даних ключових слів у Matomo, і ці дані зберігатимуться там назавжди. Таким чином, ви зможете переглядати еволюцію показників ключових слів і ключових показників ефективності протягом багатьох місяців і років, а також з часом порівняйте, як розвиваються ключові слова в аналітиці пошуку. Моніторинг SEO ніколи не було так просто! Matomo дозволяє вам знову повністю контролювати свої дані та отримувати більше інформації.

Про InnoCraft

Ми в InnoCraft є творцями Матомо і знають його краще. Ми допомагаємо нашим клієнтам розпочати роботу, налаштувати, відстежити та максимально скористатися своїм аналітичним сервісом Matomo. Ми також пропонуємо унікальні аналітичні продукти та послуги, які допомагають розвивати ваш бізнес і задовольняти потреби малого, середнього та великого бізнесу.

Особливості

 • Звіт про нові ключові слова пошуку в розділі Matomo Referrers.
 • Перегляд ключових слів аналітики за типом пошуку (відео VS зображення VS).
 • Переглянути комбіновані ключові слова в усіх пошукових системах (Google + Bing + Yahoo).
 • Моніторинг рейтингу ключових слів і ефективності пошукової оптимізації для кожного ключового слова з Еволюція рядків .
 • Новий огляд звіту про сканування показує, як пошукові системи роботів сканують ваші веб-сайти (Bing + Yahoo).
 • Переглянути ключові показники огляду сканування (для Bing + Yahoo): скановані сторінки, загальна кількість сторінок в індексі, загальні посилання inboud, кількість сторінок виключення robots.txt, помилки сканування, помилки DNS, тайм-аути підключень, перенаправлення сторінок (301, 302 статус http), сторінки помилок (4xx http статус), сторінки помилок Інтернету (5xx http статус).
 • Імпортуйте докладний список ключових слів пошуку для пошуку Google, зображень Google і Google Videos безпосередньо з консолі пошуку Google.
 • Імпортуйте детальний список ключових слів пошуку з Bing і Yahoo! здійснювати пошук безпосередньо в Bing Webmaster Tools.
 • Показує всі помилки сканування сторінок.
 • Переглянути всі помилки сканування з докладними причинами, такими як помилки сервера, вилучення robots.txt, не знайдені сторінки, ... (Bing + Yahoo)
 • Можливість додати підтримку для Яндекса (зв'яжіться з нами).
 • Отримайте звіти про аналітику ключових слів за допомогою SEO електронною поштою Вашим колегам або клієнтам.
 • Експортуйте звіт про аналітику ключових слів за допомогою API пошуку ключових слів пошуку .

Докладніше в розділі Посібник користувача для пошуку ключових слів пошуку і Поширені запитання .

Ви коли-небудь замислювалися, як отримати кращу інформацію про ці приховані ключові слова?
Які запити викликали відображення вашого сайту в результатах пошуку?
Які запити призводять до збільшення трафіку на ваш веб-сайт, ніж інші?
Чи були помилки сервера або час очікування з'єднання?
Скільки сторінок моїх веб-сайтів було скановано та проіндексовано?
Скільки сторінок не знайдено помилок?
Скільки всього знайдено вхідних посилань на мій веб-сайт?
Які шанси, що ви продовжите перегляд на цьому веб-сайті або шанс, що ви знайдете сторінку, яку ви шукали після цього?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения