Гайд по оптимізації і налаштування Arma 3

 1. Основні вказівки
 2. оптимізація системи
 3. внутрішньоігрові настройки
 4. Налаштування зображення (Зображення)
 5. AA & PP
 6. Фільтр різкості (GPU):
 7. Додаткові налаштування
 8. Кут огляду
 9. параметри запуску
 10. SweetFX, AMD & NVIDIA Colour Saturation
 11. Рішення від Fred41
 12. Поради та трюки
 13. Вирішення проблем
 14. тестування
 15. Мої оптимізовані налаштування:
 16. тестовий стенд
 17. розгін
 18. розгін процесора
 19. розгін відеокарти
 20. Розгін оперативної пам'яті

Цей гайд був складений мною на основі власного досвіду, а так само на основі інформації, яку я зміг знайти на просторах інтернету. Гайд допоможе оптимізувати і правильно налаштувати гру ARMA 3.

Основні вказівки

 • Ніхто не зможе вам сказати, які налаштування будуть оптимальними для вас. Цей гайд допоможе вам зробити власні висновки. Запуск гри на рекомендованих настройках допоможе досягти оптимального співвідношення між продуктивністю і якістю.
 • Для виявлення оптимальних налаштувань, в розділі Настройки-Відео є лічильник кадрів. Після того, як ви поміняєте будь-які значення, зачекайте кілька секунд для поновлення лічильника. Так ви зможете зрозуміти, як вплинули зроблені зміни на гру.
 • Після зміни налаштувань, ваш ЦП може створити ефект пляшкового горлечка щодо вашого ГПУ. MSI Afterburner має оверлей, який показує завантаженість пам'яті. При зміні налаштувань (особливо після зміни дальності промальовування) продовжуйте піднімати значення налаштувань. Завдання наступна - досягти таких налаштувань, при яких немає ефекту пляшкового горлечка.
 • використовуйте Arma3Mark для того, щоб досягти оптимального балансу між продуктивністю і якістю.

оптимізація системи

 • вимкніть енергозберігаючу технологію ЦПУ (C6) для забезпечення стабільної продуктивності
 • використовуйте програму ProcessLasso (або RadeonPro для AMD GPU) для того, щоб завжди запускати Arma 3 з високим пріоритетом, а так само для стабілізації продуктивності.
 • MarkC's Fix для акселерації мишки, який дозволить вам добитися ефекту «1 в 1» при русі мишкою.
 • Використання Razer GameBooster може підвищити продуктивність вашого ПК
 • Оновлення драйвера для вашої відеокарти ( AMD || NVIDIA ) Для досягнення кращої продуктивності.

внутрішньоігрові настройки

Загальні налаштування

Семлірованіе: Використовуйте значення 100%, якщо тільки у вас немає будь-якої специфічної причини для підвищення / пониження значення.

Якість текстур (HDD / GPU): Високі / Ультра. Високі настройки загальмовують отрисовку будівель на задньому плані. Налаштування на значенні Ультра зазвичай усувають цю проблему (!) *

* Зауваження від перекладача. Якщо у вас стоїть SSD, то швидше за все загальмування ви не побачите.

Якість об'єктів (CPU / GPU): Високі / Ультра. На високих налаштуваннях буде знижувати якість відтворення об'єктів на задньому фоні, але підвищить ФПС (!) *

Якість ландшафту (CPU / GPU): Стандартні / Високі. Чим вище налаштування, тим більше просідання кадрів, хоча якість зображення змінюється в кращу сторону зовсім незначно (!) *

Якість тіней (CPU / GPU): Відключено / Високі +. Низькі настройки будуть виглядати гірше. Ультра виглядає краще.

Якість частинок (GPU): Низькі або Стандартні. Ніяк не впливає на продуктивність.

Якість хмар (GPU): Низькі. Цей параметр абсолютно марний, якщо тільки ви не перебуваєте в польоті.

PIP (GPU): Низькі або Відключено. Звичайно виглядає краще, ніж було раніше, але з'їдає велику кількість кадрів під час водіння заради косметичного ефекту.

HDR (GPU): На низьких налаштуваннях забезпечується найкраща продуктивність.

Dynamic Lights (GPU): Низькі або Високі / Ультра. Не впливає на ФПС.

Дальність промальовування (CPU / HDD / GPU): 1050 - визначається як Низькі настройки, 1600 - Стандартні, 2150 - Високі, 2700 - Дуже високі, 3800 - Ультра (!) *

Об'єкти (CPU / HDD / GPU): 858 - Низькі, 1105 - Стандартні, тисяча триста п'ятьдесят три - Високі, 1601 - Оч. Високі, 2097 - Ультра (!) *

Тіні (GPU): Або залишаємо на 100, або відключаємо.

(!) * - Ці настройки мають найбільший вплив на продуктивність

Налаштування зображення (Зображення)

Режим відображення: Використовуйте «вікно на весь екран», якщо ви ведете запис; для звичайної гри цілком підходить «повноекранний» режим.

Дозвіл: Використовуйте максимальний дозвіл екрана.

Співвідношення сторін: Встановлювати відповідно до специфікації монітора

Вертикальна синхронізація: Встановіть значення на «Відключено», якщо ви не відчуваєте проблем з «розривом» зображення, або маєте специфічний монітор, який підтримує 60+ ФПС.

Розмір інтерфейсу / Яскравість / Гамма: На свій смак.

AA & PP

Підсвічування (GPU): Слабкий косметичний ефект підсвічування або відображення / відблиску. Встановлюйте значення на свій вибір.

Круговий розмиття (GPU): Розумієте на об'єктах. На свій вибір.

Пов. Розумієте (GPU): Розумієте при русі. На свій вибір.

Глибина розмиття (GPU): Ефект фокусування під час прицілювання (размилівает по краях). На свій вибір.

Фільтр різкості (GPU):

SSAO (GPU): Імітація напрямку світла як в реальності. Рекомендується відключити для підвищення продуктивності.

Каустика (GPU): Віддзеркалення і заломлення світла (напр. Під водою). Рекомендується відключити для підвищення продуктивності.

FSAA (GPU): Не повинно приводити до падіння продуктивності на значеннях x2 / x4 (x8 для дозволів 1080p і вище). Якщо у вас відбувається просадка ФПС при прицілюванні, то рекомендується знизити значення.

AToC (GPU): Техніка, яка допомагає позбутися від нерівностей на листі. Рекомендується відключити або виставити на «Тільки трава».

PPAA (GPU): Вимкнути або виставити SMAA Високий / Ультра. Ультра ніяк не повинен впливати на продуктивність **

Анізотропна фільтрація (GPU): Високі / Ультра. Ніяк не впливає на продуктивність.

** Якщо ви вимкніть AA і будете використовувати тільки SMAA, ви отримаєте більш просту картинку, проте підвищите продуктивність.

Додаткові налаштування

Arma3.cfg

Файл розташований за наступним шляхом:

C: \ Users \ <username> \ Documents \ ArmA 3 \

GPU_MaxFramesAhead = 4 - Цей параметр дозволить згладити кадри і чуйність мишки. Спробуйте параметри від 1 до 4.

GPU_DetectedFramesAhead = 0 - Цей параметр дозволить згладити кадри і чуйність мишки.

Refresh = 120 - Цей параметр змушує вертикальну синхронізацію працювати краще.

Кут огляду

Калькулятор кута огляду для різних дозволів екрану.

Відкрийте <ваш нік в грі> .Arma3profile в папці:

C: \ Users \ <username> \ Documents \ ArmA 3

параметри запуску

Ви можете вказати параметри запуску для гри в стиме. Для цього, зайдіть в бібліотеку, натисніть ПКМ на Арма 3> Властивості> Встановити параметри запуску і введіть потрібні параметри.

-enableHT - включає технологію Hyper-Threading (зі списком ЦП, що підтримують цю функцію можна ознайомитися на сайті Intel). Ця опція може бути записана як -cpuCount, але якщо вам потрібні всі ядра, то використовуйте -enableHT, замість -cpuCount. Ця команда може допомогти згладити час кадру шляхом завдання грі значення, яке вкаже скільки ядер і потоків використовувати для завантаження.

-malloc = - ця команда дозволяє використовувати аллокатор пам'яті (докладніше про цю технологію). Значно впливає і на продуктивність і на стабільність гри ( список аллокаторов )

-maxMem = - встановіть значення на 2047, тому що Арма 3 за замовчуванням використовує від 512 Мб до 1535 Мб ОЗУ, бо Арма 3 - додаток х32 бітове.

* Від перекладача: Звертаю вашу увагу, що якщо ви поставите значення більш 2047, воно просто не буде працювати і швидше все повернеться в діапазон 512-1535МБ.

-maxVram = - ця опція «скаже» Армі, скільки пам'яті GPU вона може використовувати. Мінімальне значення 128 (на рівні заліза).

Максимальне значення, яке прописано софтовом в Арма 3 - 2047. Будь-яке значення вище може призвести до непередбачених ситуацій Максимальне значення, яке прописано софтовом в Арма 3 - 2047 .

-noCB - відключає мультіядра. Зменшує швидкість рендеринга, проте прибирає візуальні Глічев.

-noSplash - прибирає доставучее «інтро» при запуску гри.

-world = empty - зменшує час старту гри, тому що НЕ подгружается ніяка карта.

Мої параметри запуску:

- enableSteamLogs - cpuCount = 4 - exThreads = 7 - maxMem = 2047 - maxVram = 3071 - malloc = tbb4malloc_bi - noPause - noSplash - world = empty

SweetFX, AMD & NVIDIA Colour Saturation

SweetFX це універсальний мод для поліпшення і зміни візуальної складової зображення, який підтримує більшість ігрових додатків на DirectX 9, 10 або 11.

SweetFX робить кольори в грі приємніше для ока. Я рекомендую використовувати «LumaSharpen» і «Vibrance» (або можливо підняти до 0.60) значення, які встановлені за замовчуванням. Власники карток обох «таборів» можуть скористатися конфігуратором SweetFX для полегшення установки і управління SweetFX. Власники відеоадаптерів від АМД можуть використовувати RadeonPro, що дозволить полегшити управління в SweetFX (на даний момент потрібно версія SweetFX 1.5.1 ).

Схожий ефект може бути досягнутий через опцію «Насиченість кольорів» (Colour Saturation) в ПУ АДМ / NVIDIA, якщо вам не зручно користуватися SweetFX. Я використовую значенні насиченості (Saturation) 125.

Рішення від Fred41

tbbmalloc для Arma 3

tbbmalloc для Arma 3 - модифікована експериментальна версія аллокатора Intel threading building blocks, яка потенційно має збільшувати продуктивність в грі. Системні вимоги: ОС х64 біт і не менше 8 Гб ОЗУ. За допомогою цієї модифікації я зміг добитися приросту 5-7 ФПС в ArmA3Mark .

Звертаю вашу увагу, що ви можете і не помітити ніякого приросту в тому випадку, якщо граєте в мультіплеере, тому що ваш ФПС так само залежить і від сервера + це дуже експериментально і може привести до краш гри.

Від перекладача:

У попередньому пункті гайда я вже викладав список аллокаторов. На даний момент, якщо не помиляюся, найактуальніший tbb4malloc_bi. Все аллокатори, які вказані в списку лежать в папці з грою. Вам лише потрібно вибрати оптимальний для себе.

Ця частина присвячена рішенням по запису відео в грі. альтернатива FRAPS

1) Dxtory - це альтернативне ПО для захоплення відео. Дана програма має ряд переваг над FRAPS , Про які я розповім нижче. Для того, щоб мати можливість записувати відео через Dxtory, вам потрібно попередньо завантажити кодек x264 .

2) MSI Afterburner - це ще одна програма, яка має ряд переваг над фрапсом. Для використання так само потрібна установка кодека x264 .

3) AMD GVR і Nvidia Shadowplay - нове ПО з обох «таборів», яке покликане використовувати для кодування / перекодування і стиснення відео ваш ГПУ. Головна перевага такого методу запису полягає в тому, що ці програми безкоштовні (проте варто відзначити, що нові технології підтримують тільки найостанніші рішення від двох гігантів), записують в хорошій якості, при цьому розмір відео залишається в «рамках». Не всі в цих програмах так добре, як хотілося б, проте потрібно пам'ятати, що програми знаходяться в стадії розробки і в майбутньому ми побачимо ще більше «фішок».

AMD GVR / Nvidia Shadowplay підтримуються відеокартами починаючи з серій HD7900 / Rx 200 | Nvidia GTX 650.

4) Адаптер для захоплення відео, на кшталт AVerMedia Live Gamer HD - це або PCIe плата, або USB-карта, яка дозволить вам захоплювати і перекодувати абсолютно все, що відбувається у вас на екрані без використання ресурсів ЦП або ГПУ, що означає відсутність падіння ФПС через записи під час гри. Залишається лише питання ціни такої «приблуди».

Поради та трюки

Dslyecxi

Складно давати поради і трюки для Арми і при цьому не згадати Dslyecxi, найбільш відомого учасника спільноти Arma. Він надав нам гори матеріалу для дослідження. Ви можете особисто ознайомитися з його гайдами по Армі та іншими тактиками, технічними складовими і процедурами для Арми .

* Від перекладача:

Але тому що «Іноземщини» у нас не в пошані, то з ігрових моментів рекомендую звертатися на портал UTG . Відмінна енциклопедія на мій погляд.

Вирішення проблем

Причини низького ФПС в ARMA 3. Фікс

Головною проблемою низького ФПС може бути включена вертикальна синхронізація. Автор пропонує альт-Таба, в разі виникнення проблем з ФПС, або просто просто відключити вертикальну синхронізацію (що може призвести до «розривів» у зображенні) для фікса проблем.

очищення пам'яті

Ви можете очистити / оновити пам'ять відеокарти, якщо ви зловили графічні Глічев / артефакти або інші проблеми. Для того, щоб очистити пам'ять затисніть SHIFT і «-» на панелі NumPad і після цього з клавіатури наберіть слово FLUSH. Звертаю вашу увагу, що ніякого чату або іншого рядка у вас не буде. Ви як були в грі, так і залишаєтеся, просто вводите слово з клавіатури після продушені потрібної комбінації.

Проблеми з продуктивністю при включеному стиме

З власного досвіду можу сказати, що стим - це те, що забиває ЦП найбільше. Нижче представлений ранжируваних (від більшого до меншого) список того, що вимагає ресурсів вашого ЦП:

1. Список друзів (навіть якщо ви в мережі, рекомендується закрити віконце з друзями)

2. Стим чати

3. Стим поновлення (перевіряє чек-суми, що вимагає ресурсів ЦП і Записи / Читання з диска. Будьте впевнені, що ви нічого не оновлюєте)

4. Стим оверлей

5. Стим статус (рекомендується перемикати на «не в мережі» для меншого споживання ресурсів ЦП)

6. Стим браузер (якщо ви запустили стим браузер і згорнули його, то він все одно продовжує програвати різні анімації наприклад. В ідеалі, остання сторінка переглянута вами в стиме - ваш профіль)

+ Рекомендується встановлювати стиму низький пріоритет щодо arma3.exe

Проблеми із заїканням

Деякі користувачі АДМ скаржилися на «заїкання» зображення протягом гри. Рекомендується відключити тесселяцию в ПУ Catalyst і RadeonPro. Альтернатива - спробуйте відключити антивірусні програми.

тестування

Після безлічі експериментів я прийшов до висновку, що найоптимальніший спосіб для тестування налаштувань Арма 3 - це зміна кожного окремо параметра з мінімального значення на максимальне, потім рестарт гри і перехід до значень іншого параметра. Кожна настройка була протестована 3 рази на дозволі екрану 1920 × 1080 дальності промальовування 2150, з використанням ArmA3Mark Stratis на версії гри 1.30.127372

Контрольні значення були взяті і при мінімальних налаштуваннях і при максимальних на дистанції 2150.

При аналізі отриманих даних, можна бачити, що в деяких ситуаціях ФПС буде відрізнятися на 1-2 кадри, що є не більш ніж похибкою і те, що при виставленні більш високих значень ви нічого не втратите.

Звертаю вашу увагу на те, що залізо, яке було використано для тестів, дає одні результати, в той час як ваші результати при тестуванні природно можуть разюче відрізнятися.

 • Мінімальні значення - 102.33 фпс
 • Мої оптимізовані налаштування - 75 фпс
 • Максимальні налаштування - 50.33 фпс

Мої оптимізовані налаштування:

Налаштування приведені у відповідність з моїми комплектуючими і особистими уподобаннями.

Основні налаштування:

 • Здатність: 1920 × 1080
 • Семплірування: 100%
 • Текстури: Ультра, прибирає проблеми з промальовуванням заднього фону
 • Об'єкти: Високі, залежить від того, скільки об'єктів для промальовування на задньому фоні
 • Ландшафт: Високі, вище не потрібно
 • Тіні: Ультра, для деталізації тіней
 • Частинки: Стандартно, забезпечує оптимальну продуктивність
 • Хмари: Низькі, але можна і відключити
 • PiP: Відключено, для мене не важливо
 • HDR: Низькі, забезпечує оптимальну продуктивність
 • Динамічний світло: Високі
 • Дистанція промальовування 2150
 • Дальність промальовування об'єкти: 1353
 • Тіні: 100

AA & PP

 • Підсвічування: 100, особиста перевага
 • Круговий розмиття: 25, особиста перевага
 • Пов.размитіе: 12.5, особиста перевага
 • Глибина розмиття: 25, особиста перевага
 • SSAO: НВАО Оч.високіе, особиста перевага
 • Каустика: Відключено, в грі навіть якщо включено, все одно не помітите
 • FSAA: 4x
 • AtoC: Трава, тому що буде легше видно через дерева
 • PPAA: Відключено
 • Анізотропна фільтрація: Ультра

тестовий стенд

Тут представлені специфікації мого ПК для ARMA 3

Корпус / охолодження

комплектуючі

периферія

розгін

Цей крок не обов'язковий і може завдати вашому залозу шкоди. Я не несу ніякої відповідальності за наслідки, які можуть виникнути.

З початку хочу сказати, що цей пункт не для людей зі слабкими нервами. Якщо ви що то неправильно зробите, то ваше залізо може ... зламатися. Я так само не стану надавати ніяких гайдів крім тих, які можуть бути використані для розгону будь-якого CPU / GPU / Материнської плати.

Розгін може бути виконаний тільки з відповідними один одному CPU / GPU / материнської плати і з наявністю поліпшеної системи охолодження, для забезпечення стабільних рекомендованих температур. Чи не беріться за розгін, якщо відчуваєте себе невпевнено.

розгін процесора

Arma 3 дуже вимоглива по відношенню до ЦП гра. Відповідно, чим швидше процесор, тим краще буде результат. Звертаю вашу увагу, що при розгоні краще дотримуватися тих напружень, які виставлені за замовчуванням. Це дозволить вам бути впевненим, що ви не скоротите час життя вашого процесора.

При розгоні ЦП, переконайтеся в тому, що ваш процесор проходить стрес-тести на заводських частотах і при цьому не перегрівається. Якщо значення досягають ~ 70 градусів, то це вже дуже гаряче для розгону.

Після того, як стабільність роботи і максимальна температура перевірені на відповідність до нормальних, час приступити до наступного кроку.

Програми, які допоможуть вам в розгоні і тестуванні стабльності:

 • CPU-Z розповість вам про частотах
 • HWMonitor показує температуру різних компонентів вашого комп'ютера. Намагайтеся триматися нижче 70 градусів.
 • IntelBurnTest стрес тест на 10-30 хвилин на стабільність розгону. Тест не призначений для довготривалого використання.
 • Prime95 призначений для довгого тестування на стабільність (24 години)

У Arma 3 існує пряма залежність між підвищенням частоти вашого ЦП і ФПС в грі. на каналах LinusTechTips і NCIXcom ви зможете знайти огляди розгонів процесор сімейств Ivy Bridge, Haswell для Intel, а так же FX Bulldozer для AMD.

розгін відеокарти

Ще раз звертаю вашу увагу, що при розгоні рекомендується залишатися в межах дефолтного вольтажа.

Як і з процесором, спочатку ви повинні переконатися, що ваша відеокарта нормально проходить стрес тести на стабільність і показники тепловиділення. Якщо відеокарта гріється ~ 80 градусів, то рекомендується відмовитися від ідеї розгону.

Якщо рекомендовані параметри при стрес тесті дотримані і з температурою порядок, то тоді можна приступати до розгону.

Рекомендується розганяти ядро ​​і пам'ять ОКРЕМО один від одного шляхом підвищення частоти на 5-10 Мгц за раз (крок). Якщо після розгону система проявляє нестабільність, повертаємося на попереднє значення.

Програми, які вам допоможуть у розгоні і тестуванні:

 • GPU-Z дасть інформацію по частотах ГПУ
 • HWMonitor показує температуру різних компонентів вашого комп'ютера. Тримайте програму відкритою протягом усіх стрес тестів. Намагайтеся триматися нижче 80 градусів, хоча такі карти як r9 290x працюють і на 95ті градусах.
 • Kombustor / FurMark - найшвидший спосіб протестувати стабільність. Тест не для довготривалого використання. Запустіть тестування паралельно іншому тестування / грі.
 • Valley Banchmark тест для довготривалого використання. Стрес тест ГПУ відбувається в більш реалістичному «розкладі». Рекомендується використовувати після тестування за допомогою FurMark.

Отримані результати показують, що в розгоні відеокарти немає ніякої потреби (враховуючи похибку). на каналі NCIXcom ви можете ознайомитися з відео по розгону відеокарт.

Розгін оперативної пам'яті

Чи не розганяйте вашу оперативну пам'ять. Наступна інформація надана в цілях кращого орієнтування по частотах при покупці ОЗУ.

Наступні показники тестувань, які я провів на своє комп'ютері були зняті з Arma3Mark v0.51 на версії гри 1.30.127372

З проведених тестів видно, що чим вище частота ОЗУ, тим краще показники в грі, проте розгін вище 1866Мгц буде давати вам все більш менші видимі результати. Це пов'язано з підвищенням таймингов.

Висновки

На закінчення хотілося б сказати, що розгін ЦП + покупка ОЗУ з високими частотами допоможуть вам досягти оптимальної роботи в грі, чого не можна сказати про розгін відеокарти. Так само, хотілося б повторити, що я не можу вам передати словами, наскільки важливо мати дійсно гарне охолодження для розгону ЦП / ГПУ.

Зрештою повторюся, що продуктивність в мультіплеере так само дуже залежить від продуктивності сервера, так що результати можуть відрізнятися.

Даний гайд можна копровать / робити ре-пост з посиланням на джерело. Будь-які зміни в настройках робіть на свій страх і ризик. За будь-яку шкоду, які можуть статися, відповідальності не несу. Даний гайд можна копровать / робити ре-пост з посиланням на джерело.

comments powered by HyperComments

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения