Гарантовані результати SEO - найбільша навантаження Bullsh * t в маркетингу

 1. Не продаються гарантовані рейтинги SEO для марних ключових слів
 2. Гарантована пошукова оптимізація ігнорує оновлення алгоритмів
 3. Гарантовані рейтинги пошукових систем для вашого бренду - марна трата грошей
 4. Тільки гарантований SEO ви повинні піти на - SEO гроші повернення гарантії

Купівля в гарантованих результатів SEO, як покупка уживаного автомобіля за ціною наклейки без покупки навколо - ви просто не робите це.

Якщо ви власник малого бізнесу або початківець блогерів, я можу точно зрозуміти, як гарантовані результати SEO будуть здаватися привабливими. Зрештою, на ранніх стадіях ваших зусиль, ви повинні тримати витрати вниз, і переконайтеся, що ви бачите рентабельність інвестицій для кожного центу, який ви поклали у свій бізнес або блог. Створення власного плану SEO для нового веб-сайту може бути занадто інтенсивним. Таким чином, знайти компанію, яка говорить, що ви знаходитесь на сторінці Google, гарантовано, це саме те, що доктор потік грошових коштів наказав (це річ, не шукайте його).

Не продаються гарантовані рейтинги SEO для марних ключових слів

Якщо ви не знаєте, що перше про SEO, одна з найбільших небезпек продається ключові слова рейтингу, які є марними і дуже легко забезпечити. Шукайте ключові слова, які є надто довгими та / або дуже специфічними. Є гарна ймовірність, що ваша цільова аудиторія не буде шукати ці типи термінів дуже часто, тому конкуренція не буде великою, якщо ви намагатиметеся знайти місце в результатах пошуку.

Наприклад, якщо у вас є невелика пекарня в Чикаго, ви можете переконатися в тому, що агентство з SEO повинно переконатися, що "мала хлібобулочна компанія" Іллінойс "повинна бути однією з ваших ключових слів. Спочатку це може виглядати як відповідна фраза для націлювання. Зрештою, ви маленька пекарня, і ваш бізнес знаходиться в штаті Іллінойс.

Через тиждень і кілька сотень, або не дай Бог, кілька тисяч доларів, ви перевіряєте рейтинг пошукових систем за вашим ключовим словом, і ви знаходитесь на першій позиції для «малого хлібобулочного підприємства в Іллінойсі». Ці люди дійсно знають, що вони роблять ». І в певному сенсі ви маєте рацію. Вони, напевно, знають, що вони роблять, і це найближче, що вони можуть дістатися до розбійного шосе, не кинувшись у в'язницю.

На щастя, існує простий спосіб боротьби з дрібними гарантованими пакетами SEO, подібними до цього. Ви можете використовувати планування ключових слів при реєстрації для безкоштовного облікового запису Google Adwords. Після реєстрації:

 • Натисніть "Інструменти" у верхній навігації
 • потім у спадному меню "Планувальник ключових слів"
 • поруч натисніть "Пошук нових ключових слів, використовуючи фразу, веб-сайт або категорію"
 • введіть ключові слова в першому текстовому полі, позначеному як "Ваш продукт або послуга"
 • потім натисніть синю кнопку "Отримати ідеї"

Після цього ваші результати відображатимуться на сторінці, і ви можете перевірити стовпець "Сер. щомісячні пошуки », щоб побачити, чи гарантія вашого рейтингу SEO є для ключового слова з реальним обсягом пошуку, або якщо вона була парою купою bullsh * t.

Якщо ми подивимося на результати для нашого прикладу ключового слова "маленька хлібобулочна фабрика в Іллінойсі", ми бачимо, що це виявилося купою, що розходилася. Ви тільки що врятували себе від витрачання значної суми грошей.

Гарантована пошукова оптимізація ігнорує оновлення алгоритмів

Тільки за останній рік було проведено сім основних оновлень технології, яка надає сторінки результатів пошуку Google (SERPs), з можливими сотнями мікро-коригувань між ними. Щоб намалювати вам яскраву аналогію, гарантія рангу SEO схожа на побудову будинку, використовуючи тільки картон… на дощовому пляжі.

Щоб намалювати вам яскраву аналогію, гарантія рангу SEO схожа на побудову будинку, використовуючи тільки картон… на дощовому пляжі

Джерело інфографіки http://www.oncrawl.com/infographic-google-algorithm-updates-2016/

Деякі з цих оновлених алгоритмів були оголошені заздалегідь, а інші були виявлені за допомогою потужних інструментів SEO після цього. Але одна річ напевно, оголошена або не оголошена, немає способу виміряти вплив зміни алгоритму на ваш рейтинг до днів або тижнів після того, як він буде повністю випущений.

Є 200 + сигналів, що використовуються для визначення рейтингу сторінок, і тепер, з штучним інтелектом в суміші, не можна сказати напевно, що може статися з видачами в будь-який момент.

Цифрова маркетингова компанія, яка пропонує гарантовані пакети SEO, або не знає цього факту, або вони намагаються витягнути швидкий на вас. У будь-якому випадку, ви повинні бути надзвичайно обережні, обстрілюючи чеддер кому-небудь, що обіцяє вам місце вище рази.

Гарантовані рейтинги пошукових систем для вашого бренду - марна трата грошей

Гарантовані пакети пошукової оптимізації, які нададуть високі рейтинги для вашого бренду, є ще однією аферою, до якої слід звернути увагу. Швидше за все, якщо у вас є навіть найбільш віддалене подобу стратегії контент-маркетингу на місці, ви легко розставите сторінку однією для вашої торгової марки - ніяке інтернет / SEO агентство не потрібно.

Отже, якщо наш чиказький хлібобулочний приклад названий Chicakery, то їхня домашня сторінка, швидше за все, домінуватиме над видачами для “chicakery” після створення лише кількох веб-сторінок, які називають їхню назву. Крім того, міський голова, ймовірно, дасть нам ключ від міста, тому що наше підприємство називається чистим золотом - будь ласка.

Однак, якщо назва вашої компанії також подвоюється як ключове слово не фірмового характеру, досягти цих найвищих рейтингів буде важче. Це може бути єдиною легітимною ситуацією, коли ви хочете, щоб SEO-фірма допомогла вам визначитися з брендовим запитом. Наприклад, якщо ми не мали творчого генія, який знадобився для того, щоб подумати про ім'я Chicakery для нашого бізнесу, ми могли б замість цього назвати його The Chicago Bakery.

Швидкий погляд на планувальник ключових слів Google дасть нам знати, що «хлібопекарня Чикаго» насправді має великий обсяг пошуку. Є, мабуть, кілька інших пекарень з більш розвиненими брендами, і більш досвідчені сайти, які конкурують за ці позиції. Вам буде потрібна професійна допомога в цьому сценарії.

Тільки гарантований SEO ви повинні піти на - SEO гроші повернення гарантії

Краща обіцянка фірми SEO може зробити вас SEO гарантія повернення грошей. Агентство все одно не було б навколо, якщо б йому доводилося постійно відшкодовувати гроші своїм попереднім клієнтам, тож вони повинні були доставити до цих пір.

Крім того, будь-яке агентство, яке пропонує гарантію повернення грошей, впевнене, що їхня робота отримає результати. Настільки впевнені, що вони готові поставити на нього свою компанію! Незалежно від гарантії, переконайтеся, що ви читаєте будь-які контракти або угоди, які ви підписуєте. Радимо продовжувати перевірку кожного цільового ключового слова за допомогою планування ключових слів.

Це повинно бути достатньо грунтовки, щоб тримати вас в безпеці під час покупки навколо для професійної допомоги SEO. Поговоріть з тренером пошукової системи SEO агентство в Клівленді щоб допомогти вам домінувати над результатами пошуку та отримати корисний трафік на ваш сайт.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения