Глосарій SEO для 2017/2018, терміни, які потрібно знати.

 1. Умови SEO, які потрібно знати - швидке введення Світ пошукової оптимізації може здатися землею, населеною...
 2. Помилка 404
 3. Над складкою
 4. Alexa
 5. Алгоритм
 6. alt Текст / alt Тег / alt Атрибут
 7. Analytics
 8. Текст прив'язки / текст посилання
 9. Авторитет
 10. Орган сайту
 11. Backlink / Back Link / Вхідні посилання
 12. Наживка і перемикач / кодування
 13. Чорний капелюх SEO
 14. Показник відмов
 15. Сухарі
 16. Неправильне посилання / Dead Link
 17. Канонічний тег / Canonical url / rel = канонічний
 18. Маскування
 19. Рейтинг кліків (CTR)
 20. Мережа доставки вмісту [CDN]
 21. Вміст спінінг / Стаття спінінг
 22. Співробітництво та спільна справа
 23. Гусеничний / бот / павук
 24. Deep Link / Deep Linking
 25. Disavow
 26. Дубльований вміст
 27. Зовнішнє посилання
 28. Favicon
 29. Свіжий вміст
 30. Перша індексація Google для мобільних пристроїв
 31. Google ганебно
 32. Правила для веб-майстрів Google
 33. Інструменти Google для веб-майстрів
 34. Теги заголовків
 35. Розділ Герой
 36. Прихований текст
 37. HTTPS
 38. Індекс
 39. Індексовані сторінки
 40. Інформаційна архітектура
 41. Ключове слово
 42. Щільність ключових слів
 43. Наповнення ключових слів / Спам для ключових слів
 44. Цільова сторінка / сторінка входу
 45. Латентна семантична індексація (LSI)
 46. Link Bait
 47. Створення посилань
 48. Обмін посиланнями / Обмін посиланнями / Посилання партнера / Взаємне посилання
 49. Link farm
 50. Link Juice
 51. Популярність посилань / Справедливість за посиланнями
 52. Посилання Піраміда
 53. Посилання гниття
 54. Ключові слова з довгим хвостом
 55. Мета-теги
 56. Тег мета-опису
 57. Мета ключові слова тег
 58. Тег мета роботів
 59. Тег заголовка Meta
 60. Природний пошук / Органічний пошук
 61. Nofollow / rel = ”nofollow”
 62. Відкритий SEO / Offpage SEO
 63. Офіс SEO / Onpage SEO
 64. Pagerank
 65. Повтор
 66. Багаті карти
 67. Багаті фрагменти
 68. Robots.txt
 69. Пошукова система (SEF) URL
 70. SEO
 71. SERP / SERPS
 72. Карта сайту
 73. Швидкість сайту
 74. SMM (маркетинг у соціальних мережах)
 75. Соціальні сигнали
 76. Сплеск сторінки
 77. Зупиніть слова
 78. Текстове посилання
 79. Час на сторінці
 80. URL Rewrite
 81. Контент, створений користувачем (UGC)
 82. Білий капелюх SEO

Умови SEO, які потрібно знати - швидке введення

Світ пошукової оптимізації може здатися землею, населеною своєю справедливою часткою шаманів і шарлатанів. Це SEO глосарій призначений для забезпечення деякого освітлення для тих, хто шукає просвітлення і шлях через термінологію. Там, де це можливо, я намагатимуся помилитися на простоті, намагаючись залишатися корисним.

Досліджуючи ідею, я виявив, що публікація короткого словника SEO не була ні новою, ні новою концепцією, що не дивно. Навіть найкраще, здавалося б, кілька років і, таким чином, не включають останні еволюційні зміни SEO. Сподіваюся, що це SEO глосарій є актуальним, і я буду прагнути редагувати і оновлювати його, коли це необхідно.

Там, де це можливо, я спробував розрізняти на сторінці / на сайті SEO-фактори, а також за межами сайту або поза серверними проблемами за допомогою кольорового кодування назв. Червоний - для термінів, пов’язаних із сайтом. Я навмисно зупинив терміни, які є більш широкими, пов'язаними з рекламою та маркетингом. Наприклад, Google Adwords, Google Adsense, філія, банерна реклама. Також відсутні будь-які терміни, які я вважаю зайвими, застарілими або амортизованими. Якщо я пропустив що-небудь важливе [і я, мабуть, є] або якщо які-небудь нові терміни приходять по пошті написання, що варто було б додати, будь ласка напишіть мені про це .

Якщо вам потрібен вступ до відмінностей між факторами на сторінці та поза сторінками, можу я рекомендую цю статтю на сторінці Різниця між факторами SEO на сайті Marketergizmo.

Якщо вам потрібен вступ до відмінностей між факторами на сторінці та поза сторінками, можу я рекомендую цю статтю на сторінці  Різниця між факторами SEO  на сайті Marketergizmo

Глосарій SEO 2017/2018

301 редирект

Переадресація - це те, куди ви потрапляєте на сторінку, і відразу ж переносяться на іншу сторінку [зазвичай перед оригінальною сторінкою навіть завантажується]. Перенаправлення 301 - це постійне перенаправлення. Він повідомляє пошуковим системам, що сторінка, до якої вони намагаються отримати доступ, постійно змінила свою адресу. Тому будь-яке ранжування сторінки вже має бути передане на нову адресу. Якщо перенаправлення 302 - це тимчасове перенаправлення, а пошукові системи не передають жодного рейтингу, якщо це буде знайдено.

Помилка 404

Повідомлення про помилку, коли сторінку або ресурс неможливо знайти на веб-сайті внаслідок зламаної посилання. Ваш сайт повинен мати спеціально створену і стилізовану 404 сторінку, яка пропонує навігацію та іншу допомогу кожному, хто приземлився.

Над складкою

Розділ веб-сторінки, який можна переглядати у вікні веб-переглядача без прокручування вниз. Важливо для цілей SEO як Алгоритм розкладки сторінки Google фокусується на першому вмісті на сторінці. Часто додому до героя заголовка або розділу.

Alexa

Інструмент рейтингу веб-сайту, який існував довгий час. Тепер належить Amazon, який збиває з пантелику також і назву інтелектуального персонального асистента, який використовує їх Echo smart speaker. Для більшості сайтів інструмент ранжирування не має ніякого реального значення.

Алгоритм

Як правило, це посилання на алгоритм пошуку Google. Програми, що використовуються пошуковими системами для ранжирування веб-сторінок стосовно будь-якого даного пошукового запиту.

alt Текст / alt Тег / alt Атрибут

Всі по суті ставляться до одного і того ж. Текст, який надає альтернативну, описову інформацію для зображення, якщо користувач з якоїсь причини не може його переглянути. Наприклад, якщо користувач використовує зчитувач екрану. SEO важливо, оскільки Google не має іншого способу розповісти, що таке зображення насправді. Історично використовувалися в термінах SEO, щоб підкріпити ключову фразу сторінки.

Analytics

Відноситься до програми Google для збору та аналізу даних про використання веб-сайту. Головним інструментом, не чекайте, щоб повернути своє життя, як тільки ви почнете заглядати в темряву його глибин.

Текст прив'язки / текст посилання

Відомий текст, який натискає користувач, щоб перейти за посиланням. Важливо для SEO в будівлі посилань, оскільки пошукові системи використовують якірний текст, щоб вказати релевантність змісту як сайту, що посилається, так і згаданої цільової сторінки.

Авторитет

Рівень довіри [і тим самим ранжування], що сайту приписують для певного пошукового запиту пошуковими системами. Виведено з великої кількості факторів, включаючи трафік відвідувачів, зворотні посилання, частки соціальних медіа, показник відмов.

Орган сайту

Веб-сайт, який створив достатньо повноважень, щоб вважатися "центром досконалості" для конкретної пошукової фрази або теми.

Backlink / Back Link / Вхідні посилання

Будь-яке посилання на сайт з іншого веб-сайту, платформи соціальних медіа тощо.

Наживка і перемикач / кодування

Сумнівна практика створення хорошого рейтингу веб-сторінок з використанням легітимного, відповідного контенту, після чого заміняє зміст маркетинговим або рекламним матеріалом. Вважається ...

Чорний капелюх SEO

Будь-які практики SEO, які вважаються неетичними і намагаються обдурити керівні принципи пошукової системи. Швидше за все, будуть знайдені суворі рейтингові штрафи з пошукових систем, якщо їх з'ясують. Звичайно, маргінальні методи SEO можуть вважатися нормальними сьогодні, але караються при наступному оновленні алгоритму.

Показник відмов

Відсоток відвідувачів веб-сайту, які не виходять за межі сторінки, на яку вони спочатку приземлилися. Замість цього вони "відскакують" на інший сайт [часто веб-сторінка, на якій вони були раніше, за допомогою кнопки "Назад"].

Сухарі

Невелика горизонтальна навігаційна панель над основним вмістом. Корисно на сайтах, які мають глибоку структуру, дозволяючи глядачам знати, де вони знаходяться в ієрархії сайту. Наприклад, Домашня сторінка> Категорія> Підкатегорія> Поточна сторінка. Вони можуть мати певну цінність SEO на таких сайтах.

Неправильне посилання / Dead Link

Веб-посилання, яке зараз вказує на неіснуючу сторінку або ресурс. Охоплює вихідні посилання на інші сайти, зворотні посилання з інших сайтів або внутрішні посилання на сайт. Це завдає шкоди рейтингу пошукових систем вашого сайту, тому виправляйте або видаляйте, де це можливо.

Канонічний тег / Canonical url / rel = канонічний

Часто вміст сторінки веб-сайту повністю або частково дублюється на інших сторінках, або до сторінки можна отримати доступ за допомогою різних URL-адрес. Пошукові системи, природно, не усвідомлюють, яка сторінка є «оригінальною» і може в кінцевому підсумку зайняти невірну сторінку або навіть розбавити її по декількох. Канонічний тег вказує, який URL є оригіналом, той, який ви бажаєте класифікувати. Також корисна в обставинах, коли ви публікуєте статтю через зовнішні канали, такі як Facebook і Medium, а також на вашому власному сайті.

Маскування

Відображення різного вмісту для пошукових систем, на відміну від відвідувачів. Зазвичай вважається, чорна капелюх техніка призначена для обдурити пошукові системи в наданні завищеним рейтингу. Безумовно, не рекомендується, оскільки ваш сайт буде суворо покараний і навіть заборонений в пошукових індексах.

Рейтинг кліків (CTR)

Якщо 100 осіб бачать ваш запис у пошуковому індексі для певної ключової фрази [показів] і 25 з них натискають на неї, це CTR у розмірі 25%. Існує постійна дискусія щодо того, чи впливає CTR на органічні рейтинги пошуку. В основному, буде підвищення рейтингу кліків позитивно впливає на рейтинг. Очевидно, якщо ви отримуєте високі покази, але дуже низький рейтинг кліків, тоді подумайте про внесення змін до мета-тегів заголовка та опису цієї сторінки.

Мережа доставки вмісту [CDN]

Хостинг, який надає географічно різноманітні копії ресурсів вашого сайту, щоб відвідувачі могли швидко отримати доступ до них незалежно від їхнього відносного розташування до вашого основного хостингу. Допомагає швидкість сайту.

Вміст спінінг / Стаття спінінг

Беручи оригінальний вміст і переписуючи його для створення численних «унікальних» версій, вони можуть бути опубліковані на інших сайтах. Зазвичай вважається Чорний капелюх SEO, тому що більшість прямого вмісту виробляється за допомогою автоматизованих методів і вважається бідним для читабельності людини.

Співробітництво та спільна справа

Ні, я навіть не спробую пояснити це тут. Найкраще ви переходите до цього статтю про їх вартість SEO .

Гусеничний / бот / павук

Пошукові системи програми [та інші] використовують для збору інформації на вашому сайті.

Deep Link / Deep Linking

Зворотний зв'язок з іншого веб-сайту, який орієнтований на сторінку з відповідним вмістом вашого веб-сайту, а не на першу сторінку В ідеалі посилання буде розміщено на сторінці, що відповідає вмісту, на вихідному веб-сайті.

Disavow

Як правило, це посилання на інструмент Google, який дозволяє вказувати вхідні посилання, які ви не хочете враховувати під час ранжування вашого сайту. Наприклад, посилання з сайтів, які Google може вважати спамом, і, отже, ці посилання можуть бути згубними для вашого рейтингу.

Дубльований вміст

Подібний або точно такий же вміст на іншій сторінці або веб-сайті. Щоб уникнути, якщо ви не маєте канонічного URL-адреси. Надмірне дублювання вмісту на вашому веб-сайті, ймовірно, має вважатися спамом пошуковими системами.

Зовнішнє посилання

Вихідне посилання на інший веб-сайт. Хоча одержувач, як правило, вважається основним бенефіціаром, може існувати вигода від SEO для того, хто надає, якщо посилання - це хороша редакційна посилання на якість сторінки з відповідним вмістом.

Favicon

Favicons - це 16 × 16 пікселів маленьких піктограм, які зазвичай містять логотип або просту графіку і з'являються на вкладці веб-браузерів, а також закладки. Тепер простіше виробляти через безкоштовні веб-ресурси і може допомогти зміцнити бренд. Немає прямого значення SEO, так що, можливо, недоречно в глосарії SEO, але ваш сайт дійсно повинен мати його.

Свіжий вміст

Додавання нового веб-вмісту до веб-сайтів допомагає при ранжуванні. Ключовим словом тут є якість ...

Перша індексація Google для мобільних пристроїв

У 2017 році Google проведе експеримент з надає перевагу мобільним версіям веб-сайтів коли йдеться про індексацію та ранжування. Таким чином, погано налаштований сайт для мобільних пристроїв може негативно вплинути на стан вашої пошукової системи.

Google ганебно

Практика пошукового гіганта Росії виділення незашифрованих веб-сайтів якщо ви використовуєте останню версію свого браузера Chrome. Інші браузери можуть швидко слідувати цьому прикладу.

Правила для веб-майстрів Google

Такі SEO путівники та статті розроблені, щоб допомогти вам створити успішну присутність пошукової системи.

Інструменти Google для веб-майстрів

Ресурси, які надає Google, щоб допомогти вам.

Теги заголовків

Зазвичай назви сторінки [H1], назви абзаців [H2] і підзаголовки [H3]. Раніше були деякі SEO значення і до цих пір часто включені в SEO програми перевірки сторінок. Фактичне поточне значення SEO є джерелом обговорення. Проте краще використовувати не більше однієї теги H1 на кожній сторінці і легко використовувати інші.

Розділ Герой

Область у верхній частині веб-сторінки, яка часто складається з сильних візуальних зображень з простим типографікою та елементами інтерфейсу користувача. Більшість елементів спирається на фонове зображення і часто може бути анімованим. Всі вони розроблені для того, щоб забезпечити яскраве та стимулююче введення на сторінку.

Прихований текст

Прихований текст - це текст на сторінці, що видно павукам пошукової системи, але не видимий для відвідувачів. Сумнівний метод SEO, який використовується, щоб спробувати отримати додатковий кредитний рейтинг в пошукових системах. Ймовірно, ви отримаєте штраф або навіть заборону, якщо виявите.

HTTPS

протокол для безпечного зв'язку через комп'ютерну мережу. Тепер розглядається як типова конфігурація для всіх типів веб-сайтів. Подивитися цей запис Вікіпедії для глибокого пояснення. Див. Також Google shaming.

Індекс

Зазвичай використовується для позначення повних баз даних веб-сторінок в пошукових системах. Ваші початкові заходи SEO спрямовані на отримання індексу.

Індексовані сторінки

Кількість сторінок з вашого сайту, які знаходяться в індексі. Можливо, ви навіть не хочете, щоб всі ваші сторінки були проіндексовані, ваші умови й положення чи політика конфіденційності не потребують індексу.

Інформаційна архітектура

Загальний термін, який охоплює те, як ви розробляєте, класифікуєте, організовуєте і структуруєте ваш контент корисним і значущим способом. Хороша інформаційна архітектура повинна розглянути питання про те, як люди і пошукові павуки читають ваш сайт.

Ключове слово

Ключовими словами є конкретні фрази або окремі слова, які мають певне значення для веб-сторінки.

Щільність ключових слів

Кількість показів ключової фрази або слова на сторінці щодо загального вмісту. Вказано у відсотках. Висока щільність ключових слів раніше була важливим фактором SEO. Сьогодні Ваша головна турбота повинна полягати в тому, щоб щільність ключових слів не була високою, або Ви будете покарані за…

Наповнення ключових слів / Спам для ключових слів

Якщо ваш вміст написаний з неприродно високою щільністю ключових слів, то, швидше за все, він не тільки здасться читачам незручним і неприємним для читання, але й, швидше за все, притягне гнів пошукових систем.

Цільова сторінка / сторінка входу

Сторінка, на яку приходить відвідувач. Хоча фронт / домашня сторінка є найпопулярнішою, добре розташовані внутрішні сторінки також можуть мати пристойні номери. Переконайтеся, що вони налаштовані так, щоб відвідувачі веб-сайту залишалися на вашому сайті та не відскакували.

Латентна семантична індексація (LSI)

Метод, за допомогою якого пошукові системи контекстузують ваші ключові слова або фрази з іншим вмістом на веб-сторінці. Таким чином, можна визначити, які інші фрази мають відношення до основних ключових слів і, ймовірно, будуть пов'язані з нормальним використанням мови і, отже, допоможуть посилити початкове значення ключового слова. З іншого боку, він дозволяє пошуковим системам визначати, де ключові слова закладені в вміст, який має мало або взагалі не має значення. Я знаю, ясно, як бруд ...

Link Bait

Створення контенту з конкретною метою залучення великої кількості зворотних посилань, часто через канали соціальних медіа. В основному зміст, який ви сподіваєтеся, стануть вірусними.

Створення посилань

Процес активного збільшення кількості зворотних посилань на ваш сайт.

Обмін посиланнями / Обмін посиланнями / Посилання партнера / Взаємне посилання

Там, де два сайти посилаються один на одного. Часто низька якість з точки зору відповідного контенту і рідко зараз будь-якого великого значення SEO.

Link farm

Мережа веб-сайтів із подібним контентом, що посилаються один на одного і створених з єдиною метою - збільшити їх рейтинг. Чорна техніка SEO.

Link Juice

Кількість довіри та повноважень, які посилання перейде на цільову сторінку на іншому кінці. Кількість залежить від якості та рейтингу вихідної сторінки чи веб-сайту. Коротко, значення SEO будь-якого конкретного зворотного зв'язку.

Популярність посилань / Справедливість за посиланнями

Міра вартості веб-сайту на основі кількості та якості зворотних посилань на нього.

Посилання Піраміда

Опис структури зворотного зв'язку у вигляді піраміди з вашим веб-сайтом у верхній частині. Наприклад, ваш сайт має 10 посилань, які вказують на нього з інших сайтів. Потім кожен з цих 10 сайтів може мати 20 додаткових посилань, що вказують на них. І так далі і так далі ...

Посилання гниття

Міра його кількості порушених посилань на сайті в поєднанні з тривалістю часу, коли вони залишилися зламаними. Може стати показником SEO для застарілого або покинутого веб-сайту.

Ключові слова з довгим хвостом

Фраза пошукового запиту, яка є довшою, точнішою та конкретною. Оскільки вони більш конкретні, у пошукових індексах часто існує менша конкуренція, ніж для більш коротких, загальних ключових слів. Переважна більшість пошуків зараз є довгим хвостом.

Мета-теги

Загальний термін для декількох фрагментів коду, які часто входять до головного розділу веб-сторінки. До них відносяться заголовок мета, мета-опис, мета-ключові слова та мета-роботи.

Тег мета-опису

Фрагмент 155 символів, який пошукові системи часто використовують у своїх списках для опису вмісту цієї веб-сторінки. SEO важливим і повинні бути добре створені для того, щоб посилити теги мета назви і бути релевантними і унікальними для цієї сторінки.

Мета ключові слова тег

Список ключових слів, які ви вважаєте важливими для цієї сторінки. Більше не враховуються пошуковими системами і краще не використовуються взагалі.

Тег мета роботів

Використовується для розпізнавання сканерів пошукових систем / павуків, чи слід індексувати цю конкретну сторінку.

Тег заголовка Meta

Це визначає назву веб-сторінки, яку можна побачити на вкладці веб-переглядача та на сторінках результатів пошуку. SEO важливо і має містити первинну ключову фразу, за якою ви хочете розмістити цю веб-сторінку. В ідеалі має бути менше 60 символів.

Природний пошук / Органічний пошук

Позиції пошуку та веб-трафік, які зароджуються природно на основі SEO, а не через платну рекламу.

Nofollow / rel = ”nofollow”

Тег або атрибут, який інформує пошукові системи, що пов'язані посилання не повинні надавати будь-яку цінність або довіру при розрахунку рейтингу. По суті, жодного зв'язку сік не передається на ділянку на іншому кінці.

Відкритий SEO / Offpage SEO

Ті заходи, які виконуються поза вашим сайтом [або фактичними сторінками змісту]. Як правило, зараз стосується таких елементів, як будівництво посилань і розробка сигналу соціальних медіа.

Офіс SEO / Onpage SEO

Термін покриття для всієї діяльності SEO, що здійснюється на самому сайті.

Pagerank

Судять про вартість будь-якої конкретної сторінки пошуковими системами. Не слід плутати зі старою панеллю інструментів Pagerank, яка використовувалася для відображення показників Google за значенням сайту [з тих пір, поки вони не використовуються].

Повтор

Якщо ваш веб-сайт часто відвідують користувачі, які повертаються, це може позитивно підвищити позицію пошукової системи, оскільки це вважається ознакою повноважень. Якщо люди повертаються за більше, то ймовірно, що сайт містить хороший вміст.

Багаті карти

Я піду з власним визначенням Google для цих варіантів : «Багаті карти - це новий формат результатів пошуку, який базується на успішних багатих фрагментах. Так само, як багаті фрагменти, багаті карти використовують структуровану розмітку schema.org, щоб відображати вміст у ще більш цікавому та візуальному форматі, з акцентом на покращенні мобільного користувача.

Багаті фрагменти

Термін, що використовується для опису структуризованої розмітки даних, яку оператори сайту можуть додати до існуючого HTML. Це дозволяє пошуковим системам краще зрозуміти, яка інформація міститься на кожній веб-сторінці. Для більш детального ознайомлення з цим керівництво для початківців.

Robots.txt

Файл, який знаходиться у вашій кореневій папці та надає інструкції веб-сканерам про те, які сторінки чи розділи вашого веб-сайту потрібно індексувати.

Пошукова система (SEF) URL

URL-адреса сторінки, яка описово відображає вміст сторінки або принаймні основне ключове слово або фразу. Має бути знято стоп-слова і не бути занадто довгим. Щоб створити після того, як сторінка була опублікована, потрібно зробити URL Rewrite.

SEO

Стенди для пошукової оптимізації, процеси, що використовуються для збільшення кількості відвідувачів сайту шляхом досягнення високого рангу в індексах результатів пошуку. Але ви це знаєте?

SERP / SERPS

Сторінки для сторінок результатів пошуку.

Карта сайту

Сторінка на вашому сайті з активними посиланнями на всі інші сторінки. Використовується як альтернативна система навігації. Карта сайту HTML призначена для використання людиною, XML sitemap i

Швидкість сайту

Як швидко завантажується веб-сайт для відвідувачів. На них можуть впливати різні чинники, включаючи проблеми з сервером, відображення великих файлів зображень і запуску надто багато скриптів на сторінці. Якийсь час впливав на сигнал SEO і навряд чи змінюється.

SMM (маркетинг у соціальних мережах)

Використання каналів соціальних медіа для просування сайту. Або за допомогою його для збільшення відвідувань користувачів або для створення посилань.

Соціальні сигнали

Загальні атрибути ранжирування набувають акцій соціальних медіа та дискусій.

Сплеск сторінки

Початкова сторінка на веб-сайті, яка надала багато візуальної стимуляції відвідувачам, але фактично містила мало змісту вартості SEO. Трохи схожий на секцію героя, але без будь-якого іншого на сторінці.

Зупиніть слова

Зазвичай посилаються на найпоширеніші слова мовою і зазвичай фільтруються в запитах пошуковими системами. Можна аналогічно фільтрувати з веб-сторінок під час ранжування або індексування.

Текстове посилання

Звичайна посилання HTML.

Час на сторінці

Час, який користувач витрачає на одній сторінці, перш ніж перейти. Використовується як показник якості та релевантності сторінки.

URL Rewrite

Створення URL-адрес більш описовим і змістом, пов'язаним з підвищенням рейтингу пошукових систем. Зазвичай, перезаписана URL-адреса буде включати основне ключове слово або фразу для цієї сторінки і може бути класифікована як URL для пошуку (SEF). В ідеалі, URL-адреса повинна бути корисною з самого початку. Якщо переписати не забудьте додати 301 перенаправлення зі старого URL.

Контент, створений користувачем (UGC)

Вміст, створений під час взаємодії з веб-сайтом. Коментарі, залишені після статей, розмов у Facebook, обговорень тощо.

Білий капелюх SEO

Етичні заходи SEO. Очевидно, що протилежність Black Hat SEO.

Також опубліковано на Середній .

Але ви це знаєте?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения