Голосовий пошук на веб-сайтах - Wezom

 1. Цільове використання довгих ключових слів
 2. локалізація пошуку
 3. Досвід в оптимізації мобільного версії сайту або програми
 4. висновок
 1. Цільове використання довгих ключових слів
 2. локалізація пошуку
 3. Досвід в оптимізації мобільного версії сайту або програми
 4. висновок
 5. Нормально ви ставитеся до голосових команд чи ні, але кількість людей, що використовують «говорять» сервіси, з кожним днем ​​збільшується. Навіть на вулиці в поспіху і суєті можна помітити тих, хто наказує смартфону:

  • набрати номер телефону певного абонента;
  • знайти за запитом інформацію в інтернеті;
  • записати майбутню подію в календар і т. п.

  Навіть покупки тепер відбуваються теж за допомогою голосового помічника. Якщо у вас є бізнес в Інтернеті і ви до сих пір не оптимізували сайт під «говорять» сервіси, то варто це зробити в найближчому майбутньому. Згодом велика частина інтернет-заявок буде оформлятися саме за допомогою голосових сервісів.

  Смартфони стали настільки розумними, що тепер можуть підтримувати зі своїм володарем інтелектуальну бесіду. Замість того щоб набирати запит, люди вважають за краще давати телефону голосову команду. трохи змінивши стратегію SEO-просування і зорієнтувавши її на голосовий пошук, ви залишите конкурентів далеко позаду.

  Оптимізувати сайт під голосовий пошук можна декількома способами.

  Основні підходи

  1. Ключові слова для пошуку за допомогою голосу формулюються шляхом перетворення довгою закрученої фрази в природне розмовне пропозицію або питання.
  2. Мобільний і локальний пошук тісно пов'язані між собою. Від них залежить показник конверсії. Щоб цей показник був високим, вдосконалити потрібно обидва види пошуку.
  3. Без мобільної версії, додатки або адаптивного дизайну додатки ваш сайт, швидше за все, постраждає з точки зору показників відмов і рейтингу в пошукових системах. Не забувайте, що користувачі частіше шукають інформацію з гаджетів, ніж з ПК.

  Цільове використання довгих ключових слів

  Люди кажуть зовсім не так, як пишуть. Надрукований пошуковий запит, як правило, короткий і не є логічно оформленим пропозицією.

  Пошукові запити - це окремі слова, причому часто між собою неузгоджені і не несуть смислового навантаження. Для більшості людей введення тексту займає більше часу, ніж проголошення слів вголос, тому вони скорочують то, що вони хочуть сказати, і просто друкують найнеобхідніше.

  Ось приклад того, що повинні друкувати користувачі, коли хочуть полагодити розетку.
  Ось приклад того, що повинні друкувати користувачі, коли хочуть полагодити розетку

  Ось приклад, що користувач повинен вимовити, якщо використовує голосовий пошук.

  Ось приклад, що користувач повинен вимовити, якщо використовує голосовий пошук

  Напевно ви помітили, що голосовий запит має формат повноцінного питання. На відміну від друкованого. «Полагодити розетку», погодьтеся, звучить в усному мовленні досить дивно.

  Крім роботи з різними ключовими словами, існують також різні системи для розпізнавання. Залежно від того, яку платформу використовують користувачі, будуть відрізнятися і способи подачі голосових команд. Наприклад, Siri для пристроїв Apple і Cortana для платформи Android мають свої особливості.

  Ідея таргетування вимовлених слів може здатися надмірною. Але ви можете втілити її в життя, якщо використовуєте довгі ключові слова. Вибираючи нові ключові слова для оптимізації пошуку, обов'язково врахуйте наступне:

  • кожна система на зразок Siri або Cortana має власні особливості голосових команд;
  • кажучи вголос, люди зазвичай використовують повні питання, а не кілька ключових слів;
  • ключові слова для пошуку за допомогою голосу можуть мати кілька варіантів.

  Для голосового пошуку потрібно створювати не просто ключові слова, а цілі питання-ключові. Створюючи список ключових слів, не забудьте про довгих «питальних» запитах.

  локалізація пошуку

  Як ми вже згадували раніше, мобільний голосовий пошук найчастіше здійснюється на місцевому рівні. Люди віддають команди за допомогою гучного зв'язку, коли чимось зайняті і не можуть надрукувати запит. Наприклад, вони їдуть за кермом і раптом згадують, що не купили фільтри для кавомашини. На допомогу приходить Siri або Cortana. У них завжди можна запитати «Де найближчий магазин з фільтрами для кавомашини?». Використання голосового пошуку сприяє підвищенню конверсії. Варто також замислитися про оптимізацію мобільного версії сайту / додатка і локальних пошукових запитів під голосовий пошук.

  Якщо ви ще не визначилися, з чого почати складання списку ключових слів, займіться:

  • вивченням пропонованих продуктів і послуг. Подумайте, які питання про них можуть задавати люди?
  • перевіркою існуючої веб-аналітики. Проаналізуйте, за якими критеріями пошуку користувачі знаходять ваш сайт?
  • вивченням Google Trends. Визначте, чи є у вашій галузі популярні пошукові терміни і чи зможете ви застосувати до них локальну голосову стратегію?

  Подолавши ці етапи, ви отримаєте довгий список ключових слів. Залишиться тільки оптимізувати їх під голосовий пошук.

  Досвід в оптимізації мобільного версії сайту або програми

  Важливим фактором, який слід враховувати при внесенні змін на ваш сайт, є призначений для користувача досвід. Змінюються як технології, так і наше сприйняття їх. Іншими словами, ви повинні допомагати відвідувачам отримувати позитивний досвід користувачів, незалежно від того, який пристрій вони використовують.

  Все більше людей переходять на смартфони. Apple і Android враховують цю тенденцію і пропонують гідні варіанти голосового пошуку. Крім того, мобільні пристрої все більше впливають на ранжування, в тому числі таких компаній, як Google. Якщо ви серйозно ставитеся до оптимізації голосового пошуку, то створення адаптивного дизайну , Мобільної версії сайту або програми має бути для вас першочерговим завданням.
  Все більше людей переходять на смартфони

  Без великого досвіду в сфері оптимізації різних версій сайту вам перш за все доведеться боротися за місце в пошуковій системі. Більш того: навіть якщо відвідувачі знайдуть ваш інтернет-ресурс і перейдуть за посиланням, вам буде складно утримати їх увагу.

  Є кілька способів заповнити бракуючий досвід в оптимізації мобільної версії / додатки / адаптивного дизайну сайту. Пропонуємо вашій увазі кілька з них.

  1. Щоб упевнитися, що сайт адаптований під мобільний пристрій, використовуйте Google Mobile-Friendly Test.
  2. Переконайтеся, що ваш веб-сайт завантажується швидко.
  3. Завжди форматуйте вміст (текст, зображення та ін.) - так його легше сприймати візуально.
  4. Запропонуйте дизайн, що забезпечує легкий і швидкий доступ до основного контенту. Не використовуйте великі заставки або спливаючі вікна.

  Дотримання цих рекомендацій - відмінний початок. Проте завжди є куди рости і розвиватися. Не забувайте поповнювати знання про адаптивний дизайн, проектах на кшталт Advanced Mobile Pages (AMP) від Google і інструментах, які допоможуть вам оцінити ефективність вашого сайту.

  висновок

  Якщо ви не оптимізуєте голосовий пошук, ви випустите з уваги величезний джерело веб-трафіку. На щастя, якщо ви строго прямуєте рекомендацій SEO, включаючи оптимізацію для довгих ключових слів, ви вже «в грі». Все що вам потрібно - це кілька голосових «премудростей»!

  У вас є питання про оптимізацію вашого сайту під голосовий пошук?

  Не соромтеся - пишіть їх в коментарях. Ми обов'язково відповімо на всі.

У них завжди можна запитати «Де найближчий магазин з фільтрами для кавомашини?
Подумайте, які питання про них можуть задавати люди?
Проаналізуйте, за якими критеріями пошуку користувачі знаходять ваш сайт?
Визначте, чи є у вашій галузі популярні пошукові терміни і чи зможете ви застосувати до них локальну голосову стратегію?
У вас є питання про оптимізацію вашого сайту під голосовий пошук?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения