Google on Guest Blogging: слово попередження про створення посилань

 1. Заповнення ключового слова в якорному тексті
 2. Публікація статей на багатьох сайтах
 3. Використання письменників, які не є експертами
 4. Не засмучуйте богів Google

Якщо ви знайомі з  маркетинговий аутрич та блоги з гостями  Ви зрозумієте, наскільки важливо отримувати зворотні посилання від авторитетних веб-сайтів Якщо ви знайомі з маркетинговий аутрич та блоги з гостями Ви зрозумієте, наскільки важливо отримувати зворотні посилання від авторитетних веб-сайтів. Це не тільки PR переворот, щоб ваші статті були розміщені на провідних публікаціях, але пошукові системи розглядають зворотні посилання як голоси від довіри, тому чим більше ви отримуєте від високоякісних сайтів, що відповідають вашій ніші, тим більше повноважень переходить на вас, даючи веб-сайт здорової підняти рейтинг.

Сенс Google має бути найкращим джерелом інформації, що дозволяє користувачам постійно повертатися, щоб виконати свої пошукові запити. Таким чином, надання ваги зворотним посиланням давно вважається надійним способом повернення найбільш точних результатів пошуку; якщо один веб-сайт має сотні додаткових посилань на неї над іншим, то справедливо вважати, що їхня інформація є кращою якістю, отже, її рейтинг вище.

Тим не менш, ви можете бачити, як ця система балів відкрита для маніпуляцій, і це було звичайно для недобросовісних маркетологів, щоб побудувати сотні низькоякісних посилань з виразно хитромудрі веб-сайти, обманюючи пошукових роботів на нагороду свого сайту незаслуженими високими рейтингами.

На щастя, Оновлення алгоритму пінгвінів у 2012 році вирішив цю проблему, санкціонуючи сайти, які раніше досягли успіху у своєму темному мистецтві, відновивши цілісність практики індексування, зосередившись на якості та авторитеті зв'язків. Більше не можна було піти з купівлі посилань з контент-ферм, побудованих спеціально для того, щоб обманювати SERPs, і було оновлено акцент на заробляння посилань з надійних веб-сайтів, які мають активну аудиторію, пов'язану з вашою бізнес-нішею.

Значною мірою Penguin зробила велику роботу по вдосконаленню якості результатів пошуку, зробивши певні сірі зони більш чорно-білими. Тим не менш, деякі хитрі душі все ще грають у системі, проводячи масштабні маркетингові кампанії статей, за допомогою яких один і той же вміст (або майже той же вміст, з невеликими змінами) подається на кілька веб-сайтів, отримуючи кілька зворотних посилань, але не додаючи цінності для широкої Інтернет-спільноти.

Ви можете побачити запропоновані переваги таких дій - "потіння" вашого контенту, поки ви не злиєте всю останню краплю, отримуючи максимальну експозицію з мінімальними зусиллями, отримуючи кілька посилань, не розриваючи спину - але весь цей підхід до онлайн-маркетингу є нечесним.

У травні 2017 року компанія Google видала нагадування посилання на широкомасштабні кампанії статей , уточнюючи свою позицію і спрямовуючи спам на тактику SEO.

Запевняючи, вони не перешкоджають пропагандистським статтям та гостьовим блогам як такому, особливо коли вони виховують та інформують. Тобто, вони цінують якісний контент, який говорить щось значуще, а саме: Призначена Цифрова мантра, і чому ми рекомендуємо відправляти гостей як частину повністю інтегрована стратегія вмісту .

Проте Google має занепокоєння в наступних областях, тому наведемо декілька слів про безпеку:

Заповнення ключового слова в якорному тексті

Слова, що використовуються в посиланнях, що вказують на ваш веб-сайт, є сигналом про тип пропонованого контенту, сигнал, який використовують пошукові боти для кращого розуміння веб-сторінок і, відповідно, його ранжування.

Якщо ви хотіли б класифікувати за термін "копірайтінг", то справедливо припустити, що ви працюєте з варіантами фрази в посиланнях у ваших статтях, можливо, вказуючи на вашу відповідну сторінку служби.

Тим не менш, зрозуміло, що таке посилання в наведеному нижче реченні здається дещо недоречним:

Якщо ви хочете отримати вперед онлайн, ви повинні розставити пріоритети копірайтинг , забезпечуючи оптимізацію веб-сайту для пошукових роботів і користувачів.

Читання, що в гостьовій статті буде червоний прапор, який вказує на те, що автор намагається класифікувати цей термін. Замість того, щоб відкрито просувати свої сторінки послуг (які можна вважати рекламною практикою), набагато більш природним способом зробити це було б посилання на відповідні публікації в блогах, додавши справжньої цінності до розмови:

Якщо ви хочете отримати вперед онлайн, ви повинні знати цифрові копірайтинг кращі практики , забезпечуючи оптимізацію веб-сайту для пошукових роботів і користувачів.

До тих пір, поки цільовий блог посилається на вашу службову сторінку, "сік зв'язків" все одно буде проходити через ваш сайт, збільшуючи присутність пошуку для термінів, пов'язаних з копірайтингу. Вибір довгого хвостового тексту також виглядає більш природним, і ви все ще можете переплетення вашої цільової фрази, допомагаючи релевантності ключових слів більш законним чином.

Публікація статей на багатьох сайтах

З чого почати з цього? Існують різні негативні наслідки, коли ви засмічуєте веб-дубльованим контентом, завдаючи шкоди вашій власній репутації та повноваженням веб-сайту, не кажучи вже про сайти, на які ви надаєте копії.

Зрештою, метою Google є повернення найкращого вмісту, що відповідає цілям пошукача, тому кілька сайтів, які публікують однакові або близькі копії, явно викликають плутанину, що потенційно означає, що пошукові боти взагалі ігнорують ваш вміст.

Незалежно від того, чи є ви наївним новачком або маніпулятивним маркетологом, який намагається обдурити пошуковий алгоритм, ключова річ, яку потрібно мати на увазі - це слово, яке ми продовжуємо повертати: значення.

Ви дійсно додаєте цінність до Інтернету в цілому, подаючи той самий вміст кожному веб-сайту, який його опублікує? Простіше кажучи, ні, особливо якщо ви звертаєтеся до веб-сайтів, які жодним чином не стосуються вашого бізнесу та цільової клієнтської бази. Читайте наші путівник по дослідженню публікації веб-сайтів для подальшої інформації про те, як робити речі правильно.

Існує велика різниця між бомбардуваннями в Інтернеті з реплікаційними або «закрученими» статтями (що економить час на створення нового контенту) і повторне використання однієї статті, обговорюючи її з іншої точки зору, або використовуючи різні приклади, щоб підкреслити свій аргумент.

Там може бути обмеження, скільки нового матеріалу ви можете регулярно виробляти, але копіювати і вставляти буде час витрачати, знімати себе в ногу, коли Google cottons на.

На зворотному боці Google також насторожено бачить, як ви публікуєте кілька статей на дуже авторитетних веб-сайтах. Переваги націлювання на преміальні веб-сайти очевидні - вони мають велику аудиторію, і ви будете отримувати вигоду від переходу їхніх повноважень на ваш сайт, але, знову ж таки, лише наявність дуже мало зворотних посилань із сайтів верхнього рівня виглядає неприродним, тоді як ряд посилань із спредів відповідних сайтів є набагато більш нормальним.

Таким чином, ви повинні змінювати цільові публікації, тому вони мають гарне поєднання середнього та високого потоку довіри - показник, який використовується для позначення того, наскільки надійними є веб-сайти. Ви можете прочитати більше про це в нашому керівництві, використовуючи Majestic SEO.

Використання письменників, які не є експертами

Камінь спотикання, який часто перешкоджає жорстко підштовхнутим менеджерам з маркетингу аутсорсингу виробництва контенту, є переконанням, що ніхто не «отримає» те, що робить бізнес, і може красномовно писати про нього.

Це може бути вірним у багатьох випадках, і більша частина веб-сторінок, безсумнівно, є смітником погано написаного, неточного, ледачого тексту.

Якщо ви наймаєте допомогу дешево, ви ставите собі на невдачу, оскільки не тільки ви ставите свою репутацію на лінії, Google також помітить, якщо ви публікуєте матеріал, який є застарілим, неправильним або неоригінальним.

Ви завжди повинні ретельно вивчати роботу інших, щоб перевірити їх джерела, і переконатися, що вони обладнані, щоб малювати вас у найкращому світлі. Ми дуже дбайливо ставимося до нас Процес дослідження повідомлень у блогах Це означає, що ми можемо впевнено і авторитетно писати про все, починаючи від технічного обслуговування навантажувача до консультацій експертів щодо правил Google для гостьових постів.

Не засмучуйте богів Google

Успішний інтернет-маркетинг залежить від гри за правилами і від керування Штрафні санкції Google . Якщо ви порушите закон, ваш сайт буде в небезпечному стані, і це може зайняти дуже багато часу, щоб відновити тягу в органічних списках пошуку.

Зрештою, якщо основною метою вашої рекламної кампанії є створення зворотних посилань, ви знаходитесь на хитромудрій землі. Кожна стаття, яку ви виробляєте, повинна підвищити цінність для читачів з оригінальними ідеями, пропагуючи вашу компанію на підставі здорових порад.

Ви не можете втекти з 300 шерстивими словами і швидким зворотним посиланням на ключові слова, оскільки неможливо сказати щось про заслуги в такому короткому просторі. The Алгоритм Panda карає тонкий контент, а це стосується статей за межами сайту, а також вмісту на сайті.

Якщо ви хочете отримати додаткові поради щодо SEO та формування успішної стратегії контент-маркетингу, ви можете зателефонувати нам за номером 0117 230 6010, щоб замовити a БЕЗКОШТОВНА консультація з перевірки здоров'я .

Ви дійсно додаєте цінність до Інтернету в цілому, подаючи той самий вміст кожному веб-сайту, який його опублікує?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения