Google розкрила чинники впливають на пошукові позиції

Одержимість Google простотою і зручністю використання сайтів відома досить добре. Вони вдаються до допомоги експертів для тестування результатів пошуку і використовують безліч алгоритмічних методів для встановлення показників якості, які впливають на рейтинг, як наприклад, нещодавно представлений показник швидкості сайту. Існує цілий ряд загальних елементів призначених для користувача бізнес сайтів, які, на мою думку, можна використовувати для підняття рейтингу в пошуку . Ось десять з них.

Довідкова інформація: У 2005 році компанія Google почала представляти різні фактори, які при підрахунку показника якості могли вплинути на позиції контекстної реклами і мінімальні суми пропонованих розцінок Довідкова інформація: У 2005 році компанія Google почала представляти різні фактори, які при підрахунку показника якості могли вплинути на позиції контекстної реклами і мінімальні суми пропонованих розцінок. У міру розкриття деталей цих факторів, деякі з нас змогли побачити, що Google схоже використовує подібні показники якості при складанні рейтингів web-сторінок для органічного пошукового рейтингу.

У 2008 році Google додала час завантаження вихідної сторінки в якості ще одного фактора, який враховується при підрахунку показника якості AdWords. Таким чином, влітку 2009 року, коли Google ввела в дію «показник швидкості сторінки» (додаток для Firefox, що дозволяє виміряти і встановити час завантаження web-сторінки), я розробив теорію, що Google схоже буде використовувати швидкість завантаження сторінки в якості чинника, що впливає на рейтинг пошуку природною мовою документа в Мережі. Пізніше в цьому ж році Google надала інтерфейс функціональних характеристик сайту в Webmaster Tools (інструменти веб-майстра), який надає показники середньої швидкості завантаження сторінки, а потім анонсувала швидкість сайту як новий фактор в пошуковому рейтингу.

Я добре розбираюся в застосуванні критерію юзабіліті при пошуку в Google, здебільшого, завдяки своїй обізнаності про важливість показника «сприйняття користувачем». З цим показником я зіткнувся при розробці та удосконаленні інтернет додатків. Іноді мене запитували, як мені вдалося проіндексувати мільйони сторінок і домогтися гарного рейтингу, і це був один з наших «секретів»: повторна настройка додатків і користувальницьких інтерфейсів на основі результатів, отриманих при дослідженні юзабіліті, що дозволило зробити нашу роботу по SEO оптимізації набагато ефективніше.

Публічне оголошення Google про спеціальний знак, який вони включили в пошуковий рейтинг було досить незвичним, але воно підтвердило підхід і теорії, які я ефективно використовував протягом багатьох років. Очевидно, що тестування юзабіліті і «сприйняття користувачем» є головним компонентом всього, що розробили Google. Деякі фактори, які використовуються для показника якості AdWords, також використовуються в органічному пошуковому рейтингу.

Далі, акцентуючи на цьому увагу, гуру юзабіліті Jakob Nielsen - член консультаційної ради директорів Google протягом декількох років і Marissa Mayer, віце президент Google, Search Products & User Experience, заявляють, що Google здійснює тестування юзабіліті по різних ознаках щотижня. На закінчення, Vanessa Fox, колишня вихованка Google, рішуче рекомендує використовувати оцінки експертів в оптимізації пошуку. Якщо ви хочете підійти до SEO зі стратегічної точки зору, вам необхідно взяти до уваги тип мислення Google.

Уявіть, що Ви - Google. Ви зацікавлені в юзабіліті і як визначити кількість його елементів для застосування в автоматизованому і алгоритмічній рейтингу. Для невеликих бізнес сайтів це зробити нескладно, так як всі ми є користувачами. Не так уже й складно уявити, що хоче знайти користувач на бізнес сайті, тому що користувач - це Ви. Що Ви хочете за замовчуванням знайти на бізнес сайті?

Багато з цих елементів підказує здоровий глузд, а також вони присутні на стандартних сайтах - назва вашої компанії, номер телефону та адресу.

І все ж існують елементи, які часто ігнорують і які можна з легкістю визначити за допомогою Google.І саме вони можуть зіграти вирішальну роль в якості вашого просування під Гугл . Насправді немає необхідності знати наступний «секретний» технічний прийом, щоб витіснити конкурентів в рейтингу Google Maps - Вам просто необхідно включити всі елементи, які споживачі хочуть знайти на вашому сайті, вибираючи одну компанію з цілого ряду подібних, що надають одні й ті ж продукцію і послуги.

Якщо Ви переглядали сесію рейтингу для пошуку на останній конференції SMX West, то деякі з тактик, представлені в даній статті вже будуть Вам знайомі. Коли Ви будете переглядати свій сайт на наявність цих елементів, перевірте також, чи використовуєте ви стандартні Угоди про імена, які будуть шукати користувачі, а також, чи є сторінки, що містять дані угоди, легкодоступними для пошукових роботів. Деякі елементи більш важливі в порівнянні з іншими в залежності від того, до якого типу промисловості належить бізнес.

10 елементів для хорошого показника якості та підняття рейтингу в пошуковій видачі:

Профілі співробітників Профілі співробітників. Користувач, який потрапив на сторінку сайту, зазвичай цікавиться, які люди стоять за ним. Додавши кілька сторінок, що містять профілі співробітників, ви можете задовольнити ці запити. Якщо компанія до того ж пов'язана з засновником, власником, власником, то це ще більш важливо. Лікарів, юристів і партнерів фірм часто шукають за їхніми іменами, а не тільки за назвою компанії. Тому, створивши індивідуальну сторінку для кожного, ви значно поліпшите видимість сайту. Більш розвиненим компаніям слід навіть розглянути можливість створення сторінок для літніх співробітників, які пропрацювали на компанію багато років - вони будуть більш віддані компанії яка пишається ними і висловлює це публічно.

Яскравий приклад упущеної можливості - юридична фірма, яка одного разу найняла знамениту Ерін Брокович, яка надихнула продюсерів на створення однойменного фільму. Незважаючи на те, що вона більше не працювала на згадану фірму, на їхньому сайті все ще була сторінка з її профілем. Це дозволило компанії вийти на першу сторінку за результатами запиту «Ерін Брокович» і, незважаючи на те, що саме цей запит не був особливо важливим для їхнього бізнесу, він привів на сайт багато користувачів і набагато підняв його рейтинг з інших важливих для компанії ключовим запитам . Кожен співробітник повинен бути представлений на окремій сторінці, присвяченій тільки йому, з унікальною назвою (title), тегом, в якому дається опис сторінки, H1, текстовим описом, фотографією і телефонним номером (при необхідності).

На SMX West представник Google Maslan Carter наводить деяких з нас на думку, що Google Maps може фактично врахувати окремі списки для партнерів-фізичних осіб, які працюють у фірмі, що звучить досить тверезо, враховуючи, що вони підвищують рейтинги за рахунок запитів імен лікарів і юристів .

Сторінки з контактною інформацією та місцем розташування Сторінки з контактною інформацією та місцем розташування. Мені зустрічалися невеликі бізнес сайти, на яких подібна інформація надавалася через форму запиту. Використання форми запиту та адреси електронної пошти - відмінні способи для зв'язку з компанією, але якщо у вас є фізичну адресу, вкажіть також назву вулиці, а Інтернет компаніям варто також вказати і номер телефону. Всі контактні дані повинні бути вказані на сторінці «Контакти» . В ідеалі, створіть окрему сторінку для кожного офісу чи торгової точки компанії, якщо таких офісів або точок кілька. Це варто зробити навіть незважаючи на те, що дану інформацію можна отримати, перейшовши за посиланням з основної сторінки «Контакти / розташування».

Карти, зокрема Google Maps Карти, зокрема Google Maps. Додавши динамічну карту на сторінку «Контакти» або «Місцезнаходження», ви, в першу чергу, допоможете користувачам. Google надзвичайно схильний до веб-сайтам, які мають власний код карти. Також Google може прочитати геолокацію по вбудовувати коду карти, що допомагає асоціювати ваш сайт з пошуком. Я також помітив ознаки того, що наявність на вашому сайті Google Map і / або hCard Microformat, які включають в себе гео мікроформат, може допомогти Google додати додаткову карту в ваші листинги в звичайних результатах web-пошуку.

Телефонні номери в стандартному машиночитаемом форматі. Ви можете вказати свій телефонний номер на головній сторінці або інших сторінках вашого сайту, але якщо прикріпити його до картинки, Flash медіа файлу або навіть уявити його в якості яскравого яскравого малюнка, то це буде більш перспективно, так як Google та інші пошукові системи будуть його частіше зчитувати і використовувати. Тому важливо розставити телефонний номер по всьому сайту в більш стандартному форматі html-текст. Як мінімум, вкажіть телефонний номер в машиночитаемом форматі на домашній сторінці і сторінках «Контакти» і «Місцезнаходження».

Існує два основні формати, які я б порекомендував для цієї мети. формат E.164 широко використовується на сайтах в Європі та інших країнах і виглядає наступним чином: +1.1234567890.

Використання традиційного формату, найбільш часто використовуваного в Росії, також непогано працює. Наприклад: (123) 456-7890 або 123-456-780.

Відгуки. Реальні відгуки від ваших задоволених клієнтів мають дуже велике значення для бізнес сайтів, особливо для галузей, орієнтованих на надання послуг. Це можуть бути послуги з організації весіль, медичні послуги, ритуальні послуги, ресторанне обслуговування та підрядні роботи. Я недавно оцінював сайти компаній, що надають послуги пластичної хірургії з хорошим рейтингом у Лос-Анджелесі і виявив, що більшість з тих, хто перебував на початку списку Google Maps містили відгуки клієнтів. Одна з таких компаній, що надають послуги пластичної хірургії. Сторінка «Відгуки» на сайті цієї компанії розроблена просто відмінно і містить маленькі відскановані фотографії листівок з висловленням подяки від задоволених пацієнтів.

Купони, спеціальні пропозиції та знижки Купони, спеціальні пропозиції та знижки. Я вже говорив, що економічна криза породив великий попит на купони і тенденція поступово набирає обертів. Тому, якщо ваша компанія практикує роботу з купонами, то створення на вашому сайті сторінки, що пропонує купони і знижки, можна розглядати як фактор стимулювання збуту. Google схоже вважає це важливим, беручи до уваги те, що вони дозволяють додати кілька купонів на сторінку «Місцезнаходження». Також варто відображати особливі пропозиції вашого бізнесу на сторінці шанувальників (Fun page) в Facebook.

Сторінка «Події» та календарі Сторінка «Події» та календарі. Часте включення події можуть вказувати на більш динамічний бізнес, що набагато частіше привертає увагу споживачів. Сайт, що надає подібну інформацію, матиме більше відвідувачів і взаємодії зі споживачами в порівнянні зі статичними сайтами «брошурна» типу. У минулому році Google додала спеціальну функцію обробки великих фрагментів тексту для сайтів, що з'являються на сторінках результатів пошуку (SERP) і надають лістинг подій з семантичної розміткою, що я і передбачав у 2008 році, коли рекомендував оптимізацію подій з hCalendar Microformat.

Опис продукції та послуг Опис продукції та послуг. Часто ідеальним рішенням для компанії є наявність на сайті сторінок, присвячених кожному типу основної продукції або послуг, які вони пропонують. Ці сторінки повинні детально описувати унікальні характеристики продукції, що відрізняють її від інших і є козирною картою компанії. Зробіть лістинг цих же назв продукції і послуг в вашому лістингу Google Maps, а також в профілях жовтих сторінок інтернету. Це може посприяти подальшому просуванню продукції і продажу.


Вкажіть ваші ціни Вкажіть ваші ціни! Споживачі обожнюють переглядати ціни на бізнес сайтах! Намагаючись вибрати одну компанію з цілого ряду подібних в інтернеті, користувачі проводять порівняльне дослідження і ціни є одним з основних показників, які вони враховують, приймаючи рішення. вказавши ціни або цінові рамки на сторінках, що описують продукцію або послуги, ви набагато більше задовольните користувачів представленою інформацією. Для готелів і ресторанів ця інформація стає настільки важливою, що перетворюється в обов'язкову - в меню повинні бути вказані ціни. Боїтеся, що доведеться постійно оновлювати мінливі суми? І в такому випадку не уникайте можливості вказати ціни, просто вкажіть цінові рамки і позначте, що ціни можуть відрізнятися на даний момент, тому потрібно звіритися з останніми даними.

Додайте багато фотографій або створіть фото галерею Додайте багато фотографій або створіть фото галерею. Візуальна інформація - один з найважливіших елементів для користувачів, які вибирають компанію або продукцію, тому розміщення на сайті зображень, публікування і дозволить їм з упевненістю вибрати вас. Google Maps це знає і тому заохочує бізнес користувачів завантажувати фото. Раніше я приводив рекомендації, як фотографії можуть допомогти SEO оптимізації.

Для деяких типів бізнесу, наприклад готелів або мотелів, фотографії слід розглядати як обов'язковий елемент, а не можливий варіант. Чим більше фотографії - тим краще! Дозвольте користувачам переглядати фото через маленькі зображення, які ведуть за посиланням на фотографії з великою роздільною здатністю. Багато Інтернет бізнес сайти зараз використовують інтерфейси Flash і Javascript слайд шоу для перегляду зображень. Якщо ви також використовуєте дані можливості, забезпечте до них доступ пошукових роботів. Інтерфейс слайд шоу можна створити за допомогою DHTML і CSS.

Google ні заперечує, ні підтверджує, що ці десять елементів можуть бути частиною факторів, що впливають на рейтинг в межах алгоритмів Google Maps в 200+ році. Однак, думаю я надав переконливі обгрунтування для їх використання крім того факту, що я вже багато разів успішно передбачав розвиток принципів пошукового рейтингу. Пристрасть Googlе до юзабіліті дійшло до автоматичної оцінки юзабіліті сайтів, для яких вони складають рейтинг. Перевага віддається найбільш простим і зручним у використанні сайтам.

Практикуючи перераховані вище елементи, ви не «граєтесь» з пошуковими системами шляхом технічних прийомів. Це класичні елементи, які повинні бути в арсеналі хорошого веб-дизайнера. Багато сайтів і розробники все ще ігнорують аспекти юзабіліті в своїй роботі і використовують прийоми і експлойти, які не зможуть забезпечити тривалий результат.

Навіть якщо перераховані мною елементи і не є частиною секретних прийомів, що впливають на рейтинг в Google, вам слід використовувати їх непрямі переваги. На простих і зручних сайтах користувачеві легше знайти запитувану інформацію, що сприяє кращому враженню від сайту і зростаючому згодом кількості відвідувань.


Що Ви хочете за замовчуванням знайти на бізнес сайті?
Боїтеся, що доведеться постійно оновлювати мінливі суми?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения