Індекс ефективності ключових слів (KEI)

Вступ: Багато людей, які є новими для маркетингу, думають, що Індекс ефективності ключових слів (KEI) є чарівною формулою для досягнення високого рейтингу в пошукових системах і тим самим забезпечить постійний потік грошей. Ця заява підтримується документацією майже всіх інструментів дослідження ключових слів і повторюється тисячами недосвідчених маркетологів.

Я кажу, що якщо хтось каже, що індекс ефективності ключових слів (KEI) є прекрасним, щоб знайти добре ключові слова / пошукові терміни , не пояснюючи жодних недоліків, то вони або виходять, щоб обдурити вас, або вони просто не знають нічого кращого.

Визначення: Індекс ефективності ключових слів: Математичне уявлення про популярність ключового слова, що вимірюється кількістю пошукачів (попиту), у порівнянні з його популярністю, виміряною як кількість сторінок в індексі пошукових систем (пропозиції).

Опис: KEI є статистичною формулюванням, що показує найефективніші ключові фрази та терміни, які необхідно використовувати для оптимізації веб-сторінок. Ефективність може бути багато. Згідно з KEI, ефективним є оптимізація для ключових слів, які мають багато пошукачів, але лише кілька конкуруючих сторінок.

Чим нижче KEI, тим більш популярними є ваші ключові слова, і чим менше конкуренція. Це означає, що у вас може бути більше шансів потрапити на перше місце в пошукових системах і отримати велику кількість пошукачів для ваших зусиль.

Приклад. Припустимо, що кількість пошуків ключового слова дорівнює 821 на день, а Google відображає 224,234 результатів (сторінок) для цього ключового слова. Тоді співвідношення між популярністю та конкурентоспроможністю для цього ключового слова:

224,234 поділено на 821. У цьому випадку KEI становить 273.

Приклад на протилежному: припустимо, що кількість пошуків ключового слова дорівнює 2 на день, а Google відображає 11,224,234 результатів (сторінок) для цього ключового слова. Тоді співвідношення між популярністю та конкурентоспроможністю для цього ключового слова:

Тоді співвідношення між популярністю та конкурентоспроможністю для цього ключового слова:

Пояснення: Згідно з визначенням KEI, кращими ключовими словами є ті, які мають багато пошукових запитів і не мають великої конкуренції в результатах пошуку. Тому низький KEI є кращим.

У нашому прикладі ясно, що ключове слово з KEI 273 звучить як хороше ключове слово для оптимізованих сторінок для. Так само очевидно, у прикладі навпаки, що ключове слово, яке має багато конкурентів і низька кількість пошукачів, що дає KEI, рівне 5,612,117, є жорсткою боротьбою за невеликі ціни (якщо два шукачі не є дуже цінними) ;-).

Проте, KEI не робить жодних заяв щодо якості конкурсу. Хоча в результатах пошуку можуть бути лише кілька конкурентів, ці конкуренти можуть бути великими гравцями з великими командами SEO, якісним контентом і тисячами зворотних посилань.

Кількість результатів пошуку не може сказати вам, чи легко отримати веб-сайт, зазначений у списку 10 найкращих результатів для цього ключового слова, чи ні. Набагато легше перемістити веб-сайт з позиції 20,000 в позицію 12000, ніж з позиції 190 до позиції 6. \ t

Крім того, коефіцієнт KEI не є науковим номером. Це більше схоже на емпіричне правило.
Ми очікуємо:

KEI для збільшення ключового слова, якщо його популярність зростає. Популярність визначається як кількість пошукачів.
KEI для зменшення ключового слова, якщо воно стає більш конкурентоспроможним. Конкурентоспроможність визначається як сторінки в індексі пошукових систем.

Як правило, не рекомендується вибирати чи скасувати вибір ключових слів повністю на основі чисел, таких як KEI.

Кращим показником буде релевантність. Деякі з ваших ключових слів, які ви можете оцінювати в пошукових системах та інших, дадуть вашим користувачам хороший досвід.

Історія: не було багато успішних показників, розрахованих за двома або більше змінними Історія: не було багато успішних показників, розрахованих за двома або більше змінними. Найбільш успішним був індекс ефективності ключових слів.

Майбутнє: у SEO необхідні більш корисні змінні, і я передбачаю, що в майбутньому їх буде багато.

Як практикувати: Якщо у вас є ключові фрази, з високим, середнім або низьким KEI, ви повинні бути в змозі відповісти: Чи є причина, чому KEI може давати неправильну картину?

Існує багато причин, чому KEI показують вам те, що ви не можете використовувати. Ось деякі з причин:

1. Положення слів у ключових фразах є неприродним.
Напр. "Звіт про ключові слова" має 534 000 сторінок в індексі Google, а більш неприродне "ключове слово звіту" має 29 100 сторінок. Це не означає, що в 18 разів менше конкурсів для "ключового слова звітів".
2. Більше слів у ключовій фразі означає набагато менші зміни, щоб знайти їх на веб-сторінці.
3. Пошукові системи не надають точного числа сторінок у своєму індексі.
4. Кількість шукачів не є точним числом, а деякі ключові слова завищені за допомогою автоматизованих інструментів.

За допомогою сліпого використання KEI для вибору ключових слів, ви ризикуєте вибрати ключові слова, які мають неприродні слова, довгі ключові фрази і де автоматизовані інструменти роздувають номери пошуку. Не добре, якщо ви шукали ключові фрази з невеликою конкуренцією та багатьма пошуковими системами.

Поради: Завжди запитуйте себе, чи є вагома причина, чому ключова фраза має низьке число, перш ніж ви все збудитеся.

Деякі ключові фрази погано перетворюються на клієнтів і тому легше їх ранжувати. Ви хочете докласти великі зусилля до ранжування ключових слів з низьким значенням?

Посилання: Ключове слово , Попит на ключове слово , Фраза ключових слів, Термін пошуку , Мінус-слово .

Висновок: Обережно використовуйте Індекс ефективності ключових слів (KEI). Чи існує будь-яка причина, чому KEI показує, що це хороше ключове слово для використання, але це не так?

Який ваш досвід роботи з Індексом ефективності ключових слів (KEI)?
Ви хочете використовувати індекс ефективності ключових слів (KEI)?
Чи є у вас альтернативні способи пошуку хороших ключових слів / фраз?

Альтернатива KEI: я люблю використовувати Adwords для дослідження ключових слів. Я можу перевірити тисячі ключових слів і отримати CTR, коефіцієнт конверсії і найточніше число пошукачів і т.д. (я міг би розрахувати значення ключового слова = кількість пошукової * CPC). Коли у мене є список гідних ключових слів, я можу перейти на сторінку результатів, щоб побачити, чи є результати релевантними, і що я зможу конкурувати.

Ви хочете докласти великі зусилля до ранжування ключових слів з низьким значенням?
Чи існує будь-яка причина, чому KEI показує, що це хороше ключове слово для використання, але це не так?
Який ваш досвід роботи з Індексом ефективності ключових слів (KEI)?
Ви хочете використовувати індекс ефективності ключових слів (KEI)?
Чи є у вас альтернативні способи пошуку хороших ключових слів / фраз?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения