Juro отримує $ 750 тис. Для оптимізації робочого процесу урок

 • Головна
 • Курси
 • IT News
 • Juro отримує $ 750 тис. Для оптимізації робочого процесу урок - курс IT News від Devionity
 • лондонський стартап Juro , Який застосовує машинне навчання, щоб допомогти компаніям прискорити розробку та управління своїми контрактами на продаж, закрив насіннєвий раунд в розмірі 750 000 фунтів стерлінгів (615 тис. Фунтів стерлінгів), включаючи інвесторів, включаючи NNN Capital і Seedcamp.

  Також приєднався до раунду: ангели-інвестори і Пол Форстер (співзасновник Indeed.com) і Майкл Пеннінгтон (співзасновник Gumtree).

  Продукт SaaS від Juro являє собою інтегрований робочий процес контрактів, який він рекламує як зекономити чимало часу, пропонуючи створення контрактів і можливості електронного підписання, а також дозволяючи використовувати більш новий набір функцій і технологій, заснованих на технологіях машинного навчання, таких як узгоджені теплові карти і контрактна аналітика - щоб допомогти її користувачам b2b ідентифікувати повторювані точки прив'язки в переговорах за контрактом, наприклад, і підтримувати оновлення.

  Основна ідея & nbsp; - оптимізувати і поліпшити процес, який все ще може бути досить ручним, з складанням контрактів в Word і навіть роздрукованим і підписаним вручну або перетвореним в PDF.

  «Juro охоплює весь наскрізний процес навколо контрактів», - говорить генеральний директор і співзасновник Річард Мабі. «Наші функції допомагають компаніям укладати контракти, отримувати внутрішні схвалення, вести переговори, підписувати, архівувати, відстежувати і керувати контрактами ... І оскільки у нас є всі дані контракту, ми можемо розповісти вам, як приймати більш ефективні рішення за контрактами, показуючи ефективну аналітику.

  «У рамках цього, наше перше застосування машинного навчання допомагає показати зразки в переговорах. Звідки ви знаєте, з чим погодитись? Які з ваших термінів найбільш гаряче обговорюються? Коли закінчується термін дії ваших контрактів? У нас є дані, щоб розповісти вам ».

  Команда також має намір, щоб їх технологія машинного навчання стала більш розумною, щоб бути здатною розуміти контрактні терміни з плином часу, - підтримувати більш потужні функції на лінії.

  «Один додаток, на яке ми дивимося в наступній версії Juro, - це функція, в якій ви можете викинути NDA, і система повідомить вам (1), що положення про відшкодування не було погоджено ні в якій іншій NDA, (2), що він заслуговує подальшого розгляду, і (3) що спокутування було б поза ринком в такому випадку », - каже Мабі.

  «Це, безумовно, потребує часу, але це захоплююче, тому що воно починає автоматизувати роботу, традиційно проводиться внутрішніми юристами, при дуже значних витратах», - додає він.

  Основним конкурентом Juro на даний момент є «великі постачальники електронного підписки», згідно Mabey, який стверджує, що вирішує тільки меншість «больових точок» навколо контрактів. «Ми дивимося на те, як укладаються контракти в першу чергу, маючи справу з продажами і внутрішніми юридичними командами».

  На стартовому фронті Мабі називає подібних & nbsp; Kira Systems , Luminance і Ravn , А також застосування машинного навчання для документування огляду в випадках використання, наприклад, належної обачності і продажу юридичним фірмам.

  «Ми орієнтуємося на ринки з елементами B2B, в основному розглядаючи контракти на продаж. Тобто підприємства з великими обсягами контрактів, які витрачають величезну кількість часу на обробку, часто складають тисячі контрактів на продаж на рік », - додає він, зазначивши, що найменший клієнт Juro обробляє 25 контрактів на місяць і найбільший в області 1800.

  Платформа також інтегрується з існуючими бізнес-системами, такими як CRM для створення контрактів і Slack для коментарів.

  Команда запустила продукт & nbsp; в червні, після того, як отримала підтримку Seedcamp в лютому і запущена приватна бета-версія протягом декількох місяців. В даний час вони нараховують близько 1000 підприємств в своєму списку очікувань, і Mabey заявляє, що вони концентруються на невеликій кількості «гравців з великим об'ємом», продовжуючи при цьому нарощувати продукт.

  Deliveroo є одним з клієнтів, він говорить, що може публічно розкрити в цей момент, з запуском поставки їжі з використанням Juro & nbsp; для харчування «тисяч» контрактів, які у них є з ресторанами.

  Що буде використовувати Juro і використовувати нове фінансування? «Ми будемо використовувати капітал (1) для розвитку наших команд продажів і продажів клієнтів; (2) побудувати інфраструктуру даних, необхідну для збору інформації, яку ми хочемо продемонструвати за допомогою аналітики, і (3) створити команду світового класу дизайнерів-юристів, щоб забезпечити радикально кращий UX, ніж традиційно спостерігається в юридичних послугах », - каже Мабі, повідомляє TechCrunch.

  Крістоф Янц з Point Nine Capital, який довго цікавився бізнес-потенціалом e-sign , Додає: «Одна з речей, які мені подобаються в Juro, полягає в тому, що вони створюють комплексне рішення, яке оцифровує весь процес: від розробки контракту до ведення переговорів і перегляду його, його підписання та відстеження контракту».

  «Я дійсно думаю, що попит на частину« відстеження »дуже багато, - додає він, обговорюючи один доповнень Juro & nbsp; Наприклад, без відстеження ключових даних, таких як періоди повідомлення і крайні терміни, може статися так, що ви пропустите важливу дату, наприклад. для припинення угоди ».


Звідки ви знаєте, з чим погодитись?
Які з ваших термінів найбільш гаряче обговорюються?
Коли закінчується термін дії ваших контрактів?
Що буде використовувати Juro і використовувати нове фінансування?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения