Калібрування батареї з / без root прав на Android: ефективні способи

 1. калібрування акумулятора
 2. Root-права на Android
 3. Перевірка наявності root на Android
 4. Методи калібрування і їх переваги
 5. вручну
 6. За допомогою програм
 7. Калібрування батареї Android без root
 8. перший спосіб
 9. Як дізнатися ємність акумулятора
 10. Встановлюємо CurrentWidget: Battery Monitor
 11. процес калібрування
 12. другий спосіб
 13. третій спосіб

Завдяки потужним процесорам сучасні мобільні пристрої здатні справлятися з великими обсягами інформації, але вимагають збільшеного енергоспоживання. Як результат невеликі розміри корпусів не дозволяють розміщувати акумулятори, що забезпечують тривале активне використання. Гостро стоїть і питання довголіття батарей, які кожні три-чотири роки доводиться міняти. А рішень всього два: заміна або калібрування батареї з / без root прав на Android.

А рішень всього два: заміна або калібрування батареї з / без root прав на Android

калібрування акумулятора

Калібруванням називається перенастроювання параметрів вбудованого контролера BSM, керуючого процесом зарядки і розподілу заряду. Мікросхема працює, виходячи з встановлених параметрів, а в процесі експлуатації «запам'ятовує» ємність батареї.

Якщо ці настройки збилися, контролер неправильно визначає межі ємності, і таке явище називається ефектом пам'яті. Некоректна робота контролера виражається в частому відключенні пристрою при фактично нормальному залишку заряду, а батарея отримує неповний заряд.

Root-права на Android

Купуючи гаджет, користувач отримує масу переваг найпопулярнішою в світі операційною системи, але тільки не можливість стати її Адміністратором. Він не має доступу до кореневих папок ОС і не може змінювати / видаляти файли без певного втручання в систему, що називається root-правами (root - англійською «корінь»), або правами суперкористувача.

Такі привілеї відкривають величезні можливості, включаючи видалення встановлених розробником програм і конфігурація системи під власні потреби. І цим користуються просунуті і не дуже користувачі, яким в пристрої «з коробки» всього мало: продуктивності процесора, гучності динаміків або налаштувань камери. Операція не завжди закінчується повним успіхом, а наслідки іноді навіть вимагають дорогого ремонту.

Перевірка наявності root на Android

Упевнитися, чи були отримані root-права, можна шляхом перегляду фалів і папок на пристрої. Справа в тому, що root сьогодні купується частіше програмними способами, а будь-який додаток залишить ознаки свого перебування в файловому реєстрі. Їли на пристрої виявляться іконки або папки SuperSU або Busybox Installer, швидше за все, root є або мінімум був.

Але такий варіант перевірки не відрізняється швидкістю. Швидко перевірити гаджет на наявність прав дозволяють спеціальні програми: CPU-Z і їх аналоги, яких дуже багато у вільному доступі.

Методи калібрування і їх переваги

Можлива калібрування акумулятора Android без root і з привілеями суперкористувача. Вона може проводитися і на абсолютно новому, і на бувалому акумуляторі, але обов'язково потрібно, якщо гаджет занадто швидко розряджається або вимикається ні з того ні з сього при високому відсотку заряду.

Якщо є підозри, що девайс заряджається повністю, калібрування може виправити ситуацію.

Існує два методи:

 • Ручний.
 • Програмний.

Цілком справедливо вважається, що саме при наявності root-прав гарантія використання програмного способу вище.

вручну

Для цього не потрібні ніякі програми, потрібно тільки зарядний пристрій і певну кількість часу. Спосіб полягає в послідовно проведених кількох циклах заряду / розряду. Нижче ми докладніше розглянемо, як це робиться.

За допомогою програм

Програмний спосіб не вимагає багато часу. Крім того, вважається, що спеціальні додатки допоможуть пристрою оптимізуватися швидше і якісніше. Тільки для цієї процедури потрібно отримати дані про батарею пристрою: ємності, величиною струму і так далі. Після їх введення в програму, вона більш точно налаштує роботу батареї, що, по ідеї, повинно полегшити задачу користувача.

Процедура запускається одним натисканням відповідної кнопки. Утиліта ініціює точний рівень заряду, причому показання можуть відрізнятися від системних, які виводяться на дисплей пристрою. Продовжуючи зарядку за показаннями програми, можна домогтися дійсно повного заряду. Після 100% зарядки потрібне перезавантаження пристрою, батарея якого з цього моменту буде правильно відкалібрована. Напевно, найефективніший спосіб - це калібрування за допомогою режиму Recovery і програми Battery Calibration.

Калібрування батареї Android без root

Тепер про те, як зробити калібрування батареї на Android без root-прав. Без доступу до системних можливостям рішення повинно бути складніше. Насправді пропоновані фахівцями способи такими не виглядають.

перший спосіб

Як ми вже з'ясували, найкращий спосіб калібрування - програмними засобами. У безкоштовних додатках в Google Play не бракує, вони в цілому непогано справляються зі своїми завданнями, тому дуже популярні у користувачів.

Як дізнатися ємність акумулятора

Вищезгаданим програмам необхідна інформація про предмет оптимізації - самій батареї. І в першу чергу потрібні дані про ємності. Відомості легко можна знайти на самому акумуляторі або в поданій до пристрою інструкції. Якщо гаджет не розбірний, можна скористатися інтернетом. На сайті виробника повинна бути вся інформація. Можна знайти її і на форумах або в огляді.

Нарешті, скористайтеся так званим цифровим запитом:

 1. Наберіть * # * # 4636 # * # * (цей для Samsung, для інших пристроїв номер можна знайти на форумах) і натисніть кнопку виклику.
 2. У меню клікніть «Інформація про батарею».

Для довідки: ємність вимірюється в мАг. Коли дані під рукою, можна вибрати відповідне додаток, здатне відображати заряд в міліампер. Відгуки користувачів показують, що із завданням непогано справляються CurrentWidget: Battery Monitor, хоча є й інші, нітрохи не гірше.

Встановлюємо CurrentWidget: Battery Monitor

Дана утиліта доступна безкоштовно в Google Play, але, на жаль, працює не на всіх пристроях. Щоб перевірити чи підходить ваше, потрібно просто його знайти в магазині і натиснути на іконку «Встановити».

Віджет додатки моніторить і показує поточний заряд акумулятора в міліампер (мА), залишається тільки зарядити пристрій до передбаченої виробником ємності.

процес калібрування

Процедура виконується в наступному порядку:

 1. Гаджет підключається до ЗУ.
 2. В процесі заряду можна спостерігати, як збільшується струм. Коли зростання припиниться, потрібно зняти пристрій з зарядки і перезавантажити.

В ідеалі параметр повинен наблизитися до значення, заявленому виробником, а перезавантаження допоможе контролеру його запам'ятати. Для більшої гарантії рекомендується робити 5 повних циклів розряду / заряду.

другий спосіб

Ручний спосіб калібрування простий і доступний без всяких утиліт. потрібно:

 1. Повністю зарядити пристрій.
 2. Від'єднати ЗУ і вимкнути гаджет. Якщо є можливість - на кілька хвилин витягнути батарею з корпусу.
 3. Знову під'єднати зарядний шнур і, не включаючи пристрій, поставити на зарядку.
 4. Після повторного заряду включити гаджет і відключити «Сплячий режим», щоб дисплей не гасло. Це дозволить швидше розрядити батарею.
 5. Коли рівень заряду знизиться до мимовільного відключення пристрою, знову підключити до ЗУ і почекати, поки він не відновиться до 100%.

Після цього Android повинен правильно отримувати і витрачати заряд.

третій спосіб

В принципі, це варіація ручного калібрування, тільки пристрій заряджається в відключеному стані. Для цього необхідно:

 1. Вимкнути гаджет.
 2. Поставити на зарядку.
 3. Через вісім годин відключити ЗУ, на пару хвилин включити і знову вимкнути Android.
 4. Заряджати вимкнений пристрій ще мінімум годину.

Така калібрування батареї Android смартфона без root-прав рекомендована компанією Google. Процедура здається дивною, але реально працює.

КАЛІБРУВАННЯ АККУМУЛЯТОРА.CALIBRATION OF ACCUMULATOR: Відео

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения