Категорії WordPress проти Теги: паливо SEO шляхом організації вмісту правильно

 1. Категорії WordPress проти тегів
 2. Категорії WordPress
 3. Приклади тегів блогу для WordPress
 4. Оновлення вмісту
 5. [4 Сторінки] Контрольний список у 12 кроків для Досягнення часу завантаження до 1 секунди
 6. Теги WordPress SEO
 7. Категорії WordPress: Кращі практики для використання
 8. Почніть з декількох категорій WordPress
 9. Дослідіть ключове слово
 10. Як додати нові категорії WordPress
 11. Використання декількох категорій
 12. Організація архівів категорій
 13. Теги блогу
 14. Категорії WordPress проти Теги: плагіни
 15. Yoast SEO
 16. Перенаправлення
 17. Заключні думки: WordPress Категорії проти Теги: як вирішити, які використовувати, коли

Однією з найбільш обговорюваних тем серед користувачів WordPress є різниця між категоріями та тегами.

Зокрема, більшість має запитання щодо:

 • Вони роблять різницю, коли справа доходить до SEO або швидкість сайту ?
 • Скільки коштує оптимальне число?
 • Чи існує обмеження на кількість тегів і категорій WordPress, які потрібно включити до повідомлення?

Так на додаток до ваших регулярних завдань моніторинг безпеки сайту і загальне технічне обслуговування, давайте проведемо деякий час, обговорюючи відмінності між категоріями WordPress і тегами, а також кращі практики використання кожного на вашому веб-сайті WordPress.

Категорії WordPress проти тегів

Технічно відомі як таксономії, категорії і теги WordPress подібні в тому, що вони можуть бути використані для організації вмісту веб-сайту за темами, а не в хронологічному порядку.

Але саме тут велика подібність між категоріями WordPress і тегами закінчується.

Категорії WordPress

Are Категорії WordPress використовуються для групування основних або загальних тем вашого веб-сайту і використовуються для того, щоб допомогти вашим читачам зрозуміти, про що дійсно йде ваш веб-сайт. #WordPress Натисніть "Твітнути"

Перед WordPress версії 2.5 WordPress надає лише функції категорій. Цього було достатньо для організації широких тем, але якщо ви хочете описати посаду більш конкретно, вам потрібно було створити більше категорій, що призвело до збільшення списків категорій у віджеті блогу.

Повідомлення WordPress повинні належати принаймні до однієї категорії , і якщо ви не додаєте жодної категорії, вони будуть подані в категорію Uncategorized .

Якщо більшість тем вашого блогу, як правило, підпадають під одну й ту ж загальну категорію, ви можете змінити стандартне значення WordPress з категорії Uncategorized на вашу найпопулярнішу категорію. Інформаційна панель WordPress , у розділі "Налаштування запису > За умовчанням"

На відміну від тегів, категорії WordPress є ієрархічними , що означає, що ви можете вкладати дочірні підкатегорії під більш широку батьківську категорію.

Наприклад, скажімо, у вас є блог про спосіб життя, де ви пишете про їжу, книги та подорожі. Ці три теми можна використовувати як батьківські категорії. У розділі "Книги" можна додати інші дочірні підкатегорії, такі як "Молоді дорослі", "Біографії" тощо.

Структура URL-адреси за замовчуванням - YOURURL.com/category/[ YOURCATEGORY].

На панелі інструментів WordPress, під налаштуваннями Permalink , ви можете ввести власні структури URL-адрес для категорій WordPress vs теги, але це не рекомендується, якщо ви не маєте конкретних причин для того, щоб зробити так.

На панелі інструментів WordPress, під налаштуваннями Permalink , ви можете ввести власні структури URL-адрес для категорій WordPress vs теги, але це не рекомендується, якщо ви не маєте конкретних причин для того, щоб зробити так

Приклади тегів блогу для WordPress

Теги WordPress були створені для опису конкретних деталей кожного блогу.

Давайте повернемося до прикладу про блог життя, описаний вище. Припустимо, що ви створюєте пост рецепту шоколадного торта. Ось деякі цікаві приклади блогу, засновані на цій ситуації.

Ви б подали цю статтю рецепта під категорію "Їжа", а якщо у вас є підкатегорія для "Десерти", ви також можете додати цю відмінність. Щоб допомогти пошуковим системам знайти повідомлення, додайте відповідні описові теги, такі як "торт", "шоколадний торт" або "солодощі". У контексті публікації блогу рецептів ви також можете використовувати теги, щоб читачі могли знати, чи рецепт ідеально підходить для тих, хто має певні дієтичні обмеження, наприклад, використовуючи тег "paleo" для палео-дружніх рецептів.

На відміну від категорій, які WordPress вимагає як типовий (навіть якщо це просто сказати, що повідомлення є "без категорії"), теги WordPress є повністю необов'язковими і не є ієрархічними.

Варто відзначити в темі WordPress категорії проти тегів, які капіталізація не має значення для будь-якого з них. Таким чином, якщо ви вводите Cake як свій тег , воно буде подано під вашим тегом.

Коли ви клацаєте по тегу або коли ваша публікація архівується, структура URL-адреси відображається як: YOURURL.com/tag/[YOURTAG]

Оновлення вмісту

Безкоштовна електронна книга швидкості сайту

Безкоштовна електронна книга швидкості сайту

[4 Сторінки] Контрольний список у 12 кроків для
Досягнення часу завантаження до 1 секунди

Завантажити

Теги WordPress SEO

Хоча існує декілька питань, що стосуються різниці між тегами WordPress і категоріями, одна річ напевно: ви не можете підкреслити важливість обох, коли мова йде про SEO.

Хоча створення хорошого контенту та створення зворотних посилань (серед іншого!) - це те, на чому люди прагнуть зосередитися, оптимізація вашого досвіду на сторінці залишається дуже важливим аспектом SEO, і саме там вміщуються теги та категорії WordPress.

Згідно з Журнал пошукової системи , «Теги посади блогу не обов'язково поліпшують рейтинги пошукових систем самі по собі, але, хоча вони не можуть бути безпосередньо впливовими, вони можуть побічно покращувати SEO. І незважаючи на те, що більшість пошукових систем не класифікують категорію і сторінки тегів високо в SERPs, вони все ще займають позицію, тобто вони є надійним джерелом трафіку. Окрім того, високоякісне позначення полегшує Google, щоб побачити, на чому йде ваш веб-сайт ».

Теги та категорії WordPress впорядковують вміст вашого сайту:

 • Дозволяє пошуковим системам швидше отримувати доступ до вмісту (вигода від SEO).
 • Допомагає збільшити кількість переглядів сторінок . Коли ви використовуєте теги та категорії WordPress, ваші повідомлення з'являться під WordPress списків тем будь-яких вибраних тегів або категорій.
 • Дає відвідувачам сайту кращий досвід роботи з веб-сайтом .
Of Не існує обмежень щодо кількості тегів, які можна використовувати, але WordPress обмежує повідомлення, які ніколи не мають більше 15 тегів і категорій, об'єднаних одночасно як міра проти спаму. #WordPress Натисніть "Твітнути"

Категорії WordPress: Кращі практики для використання

Вирішення між категоріями WordPress і тегами для будь-якої посади включає розробку системи. Ось деякі головні міркування:

Почніть з декількох категорій WordPress

Завжди краще починати з декількох загальних категорій і створювати більше, оскільки ваш блог розширюється.

На подібній ноті важлива послідовність. Краще мати кілька категорій, в кожному з яких є декілька посад по темі, а не навпаки (кілька категорій, але кілька постів для кожної теми). Після цього категорії призначені для групового групування ваших публікацій.

Якщо ви тільки починаєте новий блог WordPress, відчуйте, скільки категорій можна включити, записавши теми, які ви хочете охопити у своєму блозі. Зазвичай, 3-5 категорій є хорошим числом для початку, але якщо ви пишете більше, ніж це (скажімо, 7-10 тем) і зможете підтримувати послідовне число повідомлень для кожної категорії, то немає ніяких підстав мати більше категорій .

Дослідіть ключове слово

Після того, як ви вирішите, на які теми потрібно створити категорії, зробіть велике дослідження ключових слів, щоб визначити попит. Це, поряд з конкурентним аналізом блогів, що охоплюють подібні теми, може допомогти вам вибрати найбільш релевантні способи охоплення аудиторії.

Як додати нові категорії WordPress

Ви можете швидко додати нові категорії з бічної панелі Редактор WordPress , але для більшого контролю перейдіть з панелі інструментів WordPress до повідомлень > Категорії . Тут ви можете додати більше категорій і відредагувати їх, щоб вони належали до батьківської категорії, або додати користувальницький модуль (включаючи ключові слова, які ви виявили під час дослідження ключових слів).

Використання декількох категорій

Були обговорення щодо того призначення ваших повідомлень кількома категоріями може завдати шкоди або скористатися вашим SEO, але не було жодних досліджень або доказів, що підтверджують це. Майте на увазі, що найкраще приймати рішення, виходячи з їх впливу на досвід користувачів.

Організація архівів категорій

Архіви категорій допомагають індексувати вміст належним чином і є критичними для SEO.

Однак, WordPress ' шаблон архіву типових категорій не є належним чином оптимізованим для SEO (його пусті та відвідувачі, які опускаються, залишаються без підказки про те, що вони дивляться), тому наведемо кілька способів обійти його:

 • Додайте опис на сторінці архіву. Ви можете редагувати це у розділі Повідомлення > Категорії . Описання не потрібні, але вони можуть допомогти читачам зрозуміти, про що йде категорія. Маючи це на увазі, найкраща практика полягає в оптимізації кожної сторінки категорії для конкретного ключового слова. Більшість описів категорій автоматично відображаються на сторінках архіву категорій, але якщо ваша тема не підтримує цю функціональність, вам доведеться це зробити налаштувати його вручну .
 • Використовуйте плагін Yoast для підсторінок архіву noindex . Це важливо, особливо, якщо включити статичний текст на сторінках архіву, щоб уникнути їх позначення дубльований вміст . У налаштуваннях плагіна Yoast перейдіть до Пошуковий вигляд > Таксономії . Тут ви зможете побачити таксономії та типи вмісту, які ви хочете використовувати в noindex. Перемкніть перемикач нижче певної таксономії (в даному випадку категорій) на "Ні".

Теги блогу

Теги WordPress використання випадків трохи більш спрощеним і простим в порівнянні з категоріями WordPress. Нижче наведено кілька корисних порад, заснованих на найкращих методах роботи з блогами:

 • Використовуйте більш конкретні теги. Хоча категорії використовуються для групування публікацій у блогах у широких категоріях, теги використовуються для отримання більш детальної інформації про вміст блогу. Використання високоспецифічних тегів більш доцільно, щоб полегшити користувачам пошук вмісту, використовуючи загальні теги, не додаючи значення навігаційної допомоги (на відміну від категорій).
 • Проте, теги не є (або не повинні бути) як категорії, орієнтовані на ключові слова. Включення їх до індексу сайту буде розбавляти щільність ключових слів. Крім того, якщо у вас є кілька повідомлення, які використовують ті ж [конкретні] теги (Незважаючи на те, що вони не пов'язані між собою), архіви тегів записуватимуть їх як подібні повідомлення, а коли пошукові системи індексують сайт, вони більше зосереджуватимуться на них, а не на ключових словах, на які розміщується ваш веб-сайт.
 • Уникайте використання тих самих ключових слів для категорій і тегів. Це призвело б до поразки цілей категоризації і може призвести до дублювання проблем із вмістом.
 • Архіви тегів без індексів. Як і у випадку з категоріями, встановлення архівів тегів до “noindex” допомагає запобігти виникненню позначок для дубльованого вмісту.

Категорії WordPress проти Теги: плагіни

Ось кілька плагінів, які допоможуть вам налаштувати та керувати категоріями та тегами в WordPress.

Yoast SEO

Yoast SEO

Всі знають Yoast SEO як популярний (і потужний) плагін, що дозволяє оптимізувати ваш сайт для SEO. Хоча його звичайний випадок використання пов'язаний з оптимізацією контенту, існує також компонент, який стосується таксономій веб-сайту.

Перенаправлення

The Плагін перенаправлення може допомогти вам правильно перенаправити URL-адреси тегів до URL-адрес індексів категорій. Плагін дозволяє керувати 301 перенаправленнями і слідкувати за 404 помилками (серед іншого), роблячи його корисним плагіном для загалом.

Заключні думки: WordPress Категорії проти Теги: як вирішити, які використовувати, коли

Хоча теги та категорії є таксономіями WordPress, які використовуються для організації вмісту веб-сайту (і можуть сприяти зусиллям SEO), кожен з них посилається на конкретні випадки використання. Перш ніж безладно додавати теги та категорії WordPress до вашого вмісту блогу, зробіть свою належну старанність у визначенні загальної структури та дослідження попиту / конкуренції.

Як визначити, коли використовувати категорії WordPress проти тегів? Дайте нам знати в коментарях!

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Категорії WordPress проти Теги: паливо SEO шляхом організації вмісту правильно

4.3 (86.15%) 13 голосів

Медді Осман - гість, що є учасником WP Buffs WordPress блог і створює захоплюючий контент з SEO кращими практиками для маркетологічних лідерів і агентств, які мають свої повноцінні руки з клієнтами і проектами. Дізнайтеся більше про її процес і досвід роботи в the-blogsmith.com .

Скільки коштує оптимальне число?
Чи існує обмеження на кількість тегів і категорій WordPress, які потрібно включити до повідомлення?
Як визначити, коли використовувати категорії WordPress проти тегів?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения