Kill Me Heal Me Ep 19 Огляд (і Bon voyage Перрі Парк! Вам буде не вистачати!)

Як завжди, мені залишається питання, з чого почати. Крім того, повторюючи, наскільки я люблю це шоу, акторів і персонажів. Це офіційно. Liar Game, ви були витіснені, повністю і повністю належать тур-силі, яка є Kill Me Heal Me. Пробач мене, Ха Ву Джин.

Я міг би піти далі на трохи далі на як я ніколи не подумав я колись зустрічаю іншу драму, особливо не це скоро, що БУДЕ коли-небудь вибили Liar Гра але там ви ідете. Я ніколи не була такою втраченою, це шалено закохана в шоу, що плаче в повній силі в моменти неймовірних емоцій і глибини, сміючись голосно під час веселих частин і залишивши з цим почуттям радості і яскравої надії, коли я був зроблено.

Дякую, покажіть. Дякую. Я не можу повірити, що завтра прощається. Але сфокусуємося на сьогодні.

Я просто дуже задоволений тим, як цей епізод прогресував, зосередившись лише на трьох людях, яких мені цікаво. Dohyun, Rijin і Ri On. Це не знаки для мене, а реальні люди. Я ніколи не відчував такого ... Я дійсно не знаю, як це сказати. Це все одно, як читати книгу і спостерігати за тим, як персонаж переходить з сторінок на здивовані руки. Ніколи я не бачив таких хороших зображень добра, навіть якщо трохи побитий (я дивлюся на вас Йона) людських істот. (Чому ми повинні прощатися?)

Я смішно радий тому, як добре Dohyun наступає на цей випадок і рухається вперед. Може здатися, що конфлікти дуже легко вирішуються (справа з Олексієм), але, як я вже говорив приблизно тиждень тому, єдиною перешкодою, яка дійсно мала значення, було зловживання, біль і провина, які ці дві людини мали подолати. Все інше, будь то акціонерні збори, або Chaeyeon, або Ki Joon або Alex, є запізненням. Побачивши, що Дохюн виймає вітер з «бомби» Алекса, я радий, що все закінчилося так, як вони. Те, що сказав Дойюн Алексу, довгий час приходить і демонструє, наскільки далеко він виріс. Він все ще звинувачує і звинувачує (хоча в цьому випадку Алекс не повинен, але Олексій зробив власне ліжко), але це одна з його кращих і найгірших рис характеру, його почуття відповідальності, його способу звуження всього такого це все його вина (пам'ятаєте, коли Ріжин хотіла з'їсти мамину качку з тушкою в еп-13?). Це робить його набагато краще усвідомлюючи біль і проблеми інших людей, і пекло набагато більш чуйним і розумним. Мені здається, що він і Ріжин не так відрізняються в цьому відношенні.

Мені здається, що він і Ріжин не так відрізняються в цьому відношенні

Тим не менш, Кі Джун досі знає про Дохина, але я все ще не думаю, що це буде великою справою. Вони не засунуть політику компанії в наше горло в одному епізоді. Догйонський титул як віце-президент був лише однією з багатьох речей, які підкинули його, оскільки він був спадкоємцем Сенгджіна. Він ніколи не хотів нічого робити з ним, і без нього він може вижити. Це зовсім не є центральним аспектом його життя (на відміну від попередньої ролі Джи Сена як Мінхюка в таємниці, який не міг собі уявити, що не має компанії, або Yoojung!).

)

(Я хотів би найближчим часом побачити його в драмі. Ми цього разу не бачили занадто багато його, але у мене є відчуття, що він може бути великим чоловічим свинцем)

Ми цього разу не бачили занадто багато його, але у мене є відчуття, що він може бути великим чоловічим свинцем)

Майор, головний реквізит для письменника, який добре справляється з дугою Чейона. У певному сенсі я відчуваю для Чаєона. Dohyun ставився до неї як до принцеси, і після того, як Кі Джоон кричав і штовхав, контраст повинен був відчувати себе як рай. Дівчина, просто хоче хтось, хто любить її, я дійсно не можу звинуватити її в цьому. Але вона повинна зупинитися, коли він відштовхує її, і я радий, що дуга була закінчена безумовно сьогодні. Це було досить, дуже хоробрий Dohyun щоб взяти два великі кроки у одному дні, та я дійсно задоволений що його рішучість не коливалася. Він пішов прямо за цим. І ми всі бачили, як вона відреагувала. Я не думаю, що це було зовсім відрази з її боку, але більше схоже на останню полум'яну частину надії в ній, яку вона винищила, коли вона зрозуміла, що навіть коли він прийшов, щоб знайти її, це було не через що-небудь, що він відчував її. Все, що він відчував, добре і по-справжньому мертве, і вона не хоче мати справу з людиною, яка так швидко зміниться на неї. Мені подобається, як реакція є людською, і вона не малює її як деякого психолога другого жіночого свинцю. Знову реквізит, до вас письменник-нім!

Знову реквізит, до вас письменник-нім

Dohyun може орати з якомога більше рішучості, але він далекий від непроникного до болю. Його реакція після від'їзду Чайона (о, Джи Сена, ви повинні бути настільки досконалими?) Була такою тихою сприйняттям перед лицем ще одного відкидання (тому що це, безумовно, відмова від нього як романтичного інтересу, але і як особистості) що я просто хотів кинутися і обійняти його. На щастя, є хтось, хто буде робити це для нього відтепер.

На щастя, є хтось, хто буде робити це для нього відтепер

(О, ви два!)

Перш, ніж я піду далі говорити більше про дивовижність, що це Rijin і Dohyun, я хотів би доторкнутися до, можливо, менш помітним, але жодним чином не менш важливим характером.

Рі-ран був предметом багатьох спекуляцій з початку цього шоу. Тільки хто він? Сталкер Дохюна? Недобросовісний хлопець, який прагне повалити групу Seungjin? Дитина в підвалі? Справжній спадкоємець Seungjin? Суперник Дохюна в любові? Чоловік носить багато капелюхів, і, можливо, саме тому було так важко прив'язати свого героя до самого початку. З усіх персонажів, я люблю наших найвідповідачів найбільше, але я думаю, Ri On є найбільш Relatable. Ми всі були там з односторонніми розчаруваннями, але його було набагато більше, якщо ви запитаєте мене. Це навіть не так, як він мав можливість говорити їй, оскільки він не знав, що вона знає про її усиновлення. Він мовчки тримав його, усвідомлюючи, що це не буде вважатися правильним, але прагнуть до правди про своє минуле, щоб вийти таким чином, щоб він міг стати людиною в її очах. Раніше, в огляді епізоду 15, я сказав, що Дохюну довелося зробити той самий вибір, який зробив Рі, коли знайшов, що сталося в минулому Ріджена. Не говоріть нічого і позбавляйте її агонії, або скажіть їй і спостерігайте за нею. Але до вибору Рі Оня було щось додаткове, чого не довелося робити Дохюну. Не розповідаючи їй про своє минуле, Ri On відмовився від будь-яких шансів, що він коли-небудь перебував з Ріжином. Приховуючи зловживання в своєму минулому, він зробив своє походження і, отже, їх справжню кровну зв'язок. Тому, коли Дойюн повертається до життя Ріджена, він зрозуміло обурений і розбитий серцем, коли вона падає на те, що він вважає коренем того, що сталося в її минулому. Ніжна, тиха, відповідальна природа Дохюна трохи пом'якшує його, але він не може змусити себе підтримувати відносини Ріджін з часом (як ми бачили під час частин ЕП 10 і 11). Але навіть тоді йому потрібно лише кілька хвилин або годин для того, щоб повернути Ріжина, або допомогти Ріжін. У всьому цьому його любов до неї ніколи не вагається. Для мене і Дохюн, і Рі О любов так само глибоко і глибоко. Але той, кого вона любить, - це Dohyun, і це неодноразове підтвердження того, що ці два останні епізоди повільно розривають серце Ri On. Ми побачили його проблиск під час пішохідної ескапади в еп 18, під час прощання в аеропорту в ер 7, коли Рі На дивився на розслідування зі своєї машини в еп 10, 12 і 15. І все, нарешті, прийшло в голову в цьому епізоді. Приходить страшний момент, коли Ri On нарешті повинна відправити її, і він робить це з елегантністю і витонченістю, як завжди.
Рі-ран був предметом багатьох спекуляцій з початку цього шоу
Керувати жінкою, яку ви так багато років любили, до дому чоловіка, якого вона любить, дуже боляче, і я дуже щаслива і дивно пишаюся тим, як він її обробляв. Але так само прекрасно, як обробляв ситуацію Дохюн. Мало того, що він був там раніше з Chaeyeon, але він знає, що це гірше, бачачи, як справжній Rijin є для всіх (в той час як Chaeyeon просто звертався до Dohyun красиво через того, хто він був). Rijin зробив її вибір, і вони обидва знають це. Але у Рі Ой є велика душевна болячка, і Дохюн це визнає. Це був не один з тих мачо ритуалів, де Рі Ой проходив Ріджін на Дохюні з «піклуватися про неї». Це було “Hey, ви зробили ваш кращий” сорт напою. Якийсь вигляд: «Вибачте, що це не спрацювало для вас. Я знаю, що вона могла б так само легко мене відкинути ”. Це була така зустріч і розставання. І гірше для Рі Он - це зв'язування ліній його письменника і показують йому, що, якщо тільки вони не були зловживані в дитинстві, він, можливо, був би в положенні Дохюна. Або ні, ми ніколи не будемо справді зараз. Але можливості і біль спокушають довго, довго. Так само, як і з кожним з нас, коли щось, чого ми прагнемо вислизати з нашого розуму, всі ми підемо "що, якщо?", І ми всі думаємо про те, наскільки ближче ми могли бути (як видно в його спогаді про теплі часи і радісні моменти, які вони провели разом). Але врешті-решт, ми маємо мати справу з тим, що це вже не в наших руках, що вона ніколи не була в наших руках. І ця порожня біль займає певний час, щоб зникнути, тому я вдячна за кожну мить, коли ми бачимо, що біль у Рі На повністю проявляється.

Чоловік носить багато капелюхів, як я говорив раніше, і немає жодних сумнівів, що він збирається носити Кращий Великий Брат, який відтепер приховує свій біль за маскою посмішки так, як він приховував свою особистість як Омега протягом багатьох років . Це довга дорога Ri On-ah, та не легкий будь-який, але someday що біль буде повільно починатися зменшуватися до це зникає повністю. Реквізити письменнику ще раз, за ​​написання такого великого другого свинцю. Сподіваюся, що коли-небудь він отримає свій щасливий кінець (завтра?)

Реквізит для Парк Seo Joon також, для того, щоб зображати біль даючого ідуть так блискуче. Що з Ji Sung та Hwang Jungeum отримуючими горами та горами похвали, Парк Seo Joon може бути пропущений, але розглядаючи його вік та досвід, я не маю сумніву що ми будемо бачити багато його у більше (більше будь ласка!) і що його діючі відбивні знаходяться на шляху до досягнення рівня Джи Сена.

На Rijin та Dohyun хто є тільки cutest пара EVER. З усього того, що тримав у кабінеті доктора Сеока таке хихикання і роману в кабінеті Дохюна (бідний Ан Гук вічно страшно!) До щеня Дойюна і Ріжина, чекаючи, що їхні інші половини прийдуть додому, мої щоки болять від посмішки. Вони такі досконалі люди разом і окремо, я чесно не можу навіть.
На Rijin та Dohyun хто є тільки cutest пара EVER
Я міг би продовжувати і продовжувати динаміку своєї пари про те, як добре вони говорять речі через чесно і цю величезну ауру тихої радості, яка оточує тоді, але я думаю, що ви все це вже знаєте. Так на сцену що зроблений мені плачу люблю божевільний.

Цей письменник дійсно знає, які емоційні точки вдарити. Коли Дохюн запропонував заспокоїти своє дитинство, я подумав про покупки і витягування. Я не думав про це.
Цей письменник дійсно знає, які емоційні точки вдарити
(Добро, вони дивляться прямо в камеру, це все одно, що вони дивляться в мою душу)
Дитячі актори тут також блискучі, яскраво грають і вибудовуються, а також Джи Сена і Хван Джунгеума. Коли вони з'єднали руки, ви могли просто відчути, що їхні старші колеги стоять там і роблять те ж саме. Діти, нарешті, вільні від підвалу, а їхні посмішки яскраво сяють. На цій сцені не було слів. Від прекрасного ОСТ Ji Sung, що грає на задньому плані, від радості в дитячих очах до смутку і спокійної пам'яті в Дохюні і Ріжині, я міг би йти далі про красу цього моменту, про те, що прощання з спільним болем, але я Ніколи не робити це справедливо. Я ніколи не бачив, щоб радість, смуток і любов ожили так відчутно. Браво письменник-нім, Джи Сена, Хван Джун Еум, і дивовижні діти-актори. Я не кричав, що важко в той час. Дякую, що дозволили мені побачити щось таке особливе. Я щиро вдячний.

Хто-небудь відчував, наскільки теплий цей епізод? Гаряче, не, тріщить по швах з емоціями. Продовжуючи зіткнення і виходячи зі своїх минулих часів, неминуче прощається зі змінами. Наскільки я бажаю, щоб вони могли жити назавжди, чим більше я дізнався про те, звідки вийшли ці зміни, і які спогади і дії, в яких вони вкоренилися, тим більше я був впевнений, що Дохюн, протистоячи цим спогадам, означав би смерть інші особистості. Мені подобається, що розуміння Рейдіном тепла, яке Дохюн відчуває, певною мірою стосується піклування батька і Дохюна про те, як вона відчуває її. Ще краще було почути, наскільки тепла і любляча була їхня розмова. Прощення, що є ключем до всього цього. Я хвилювався, коли рука батька Дохюна почала дертися, що він збирається прокинутися і що Ріджін пробачить його таким чином. Але тут ми отримали щось ще більш особливе. Я дійсно, дійсно люблю, як багато Rijin піклується про всі перетворювачі, достатньо, щоб купити їх подарунки, і я збираюся ненавиджу бачити їх відправляються. Здається, навіть у двох останніх епізодах смуток і радість продовжуватимуть змішуватися. Як бачимо у Perry Park до побачення сьогодні.

Перрі для мене завжди був більш комічним характером, аж до розкриття того, на кого він спирався. Більше, ніж особистість, заснована на батькові Дохюна, коли він був гарною людиною, він відчував себе більше як прояв батька Дохюна, особливо під час останнього епізоду, коли Ріжин звертався, чому він прийшов, щоб врятувати її під час інциденту з шкіряною курткою (О Сегі, ти повинні були просто зняти). Він також вирішує питання про те, наскільки інші особистості знають про Ріжина і Дохюна. Перрі Парк теж знав правду з самого початку, як і Сегі. І це показує, наскільки зламаний Дохюн полягає в тому, що він створить особистість свого батька, як одного з його змін, і наскільки добре написане це шоу, щоб прощання Перрі було закриттям Ріжина. Порада, які він дав їй, були дійсно добре виконані, у стилі Перрі. Немає більше мелодрами, рухатися далі і йти вперед. І технічно, це було завдяки йому в епізоді 18, що все сталося. Перрі всі його діти, і на цей раз він стане хорошим прикладом і піде зараз, коли Дохюн більше не буде боліти. Rijin знає тільки що це означає для нього, та для всіх alters, та я люблю як вона відчувала кожний шматочок Perry''s біль коли він дістався до що напій та не міг мати це. Він заслужив це прощання, і щоб він зробив це після того, як дав Ріжін і Дохюну стільки закриття, це прекрасно.
Перрі для мене завжди був більш комічним характером, аж до розкриття того, на кого він спирався
Джи Сена, Джи Сена, Джи Сена, ви зіпсували мене для всіх інших акторів. Куди йдуть зміни, коли вони помирають? Технічно вони навіть не реальні люди, тому ми не можемо обговорювати небеса. Але де б вона не була, вона має човен з його ім'ям на ньому, і як Перрі Парк виходить на свій останній відпочинок (з якого він ніколи не повернеться, цілком Білбо Баггінс), я сподіваюся, що він візьме його до морів і місцевостей, невідомих рибі і достатньо пива, щоб збити націю. * салюти * Bon voyage.

Оскільки ця виставка виходить у фінальні раунди прощань, з Йона, що випробовує погані Ri On (чому ці два не можуть зібратися разом)? Тому я вдячний за раптову появу пана Х! Чесно кажучи, коли ця фігура в'їхала до кімнати Ріджена, особливо після цієї розмови між мамою Зла і бабусею (прийшла думка про те, що страшний дідусь і Мін Соєон були вбиті чи ні?). (люблю, як Ріжин стояв перед ним раніше). Особливо з тією тією пальцями, що грають на її обличчі, що лякало. Але Х, Маг! Принесіть його на дитину!

Я смішно задоволений цим поворотом події і тим, як це шоу продовжує перетворювати речі на його кінець. Навіть я почав спекулювати, що Х згадується про молодого Ча Джоона Хюна, який став безіменним після трагедії 21 рік тому. Дякуємо, покажіть за те, що перевернули це вгору!

Що з появою Нани (В ОСОБА! ТАК! ДА! ТАК Я так проклятий для цього) і Х і того факту, що всі особистості можуть бунтувати, як було сказано в попередньому перегляді, здається, що Джи Сена і Хван Jungeum продовжують масштабувати більшу і більшу висоту. Це шоу відбувається з вибухом, і я не міг бути щасливішим за те, що мав можливість побачити таке блискуче виробництво від початку до кінця. Це ганьба, що Корея не тягне Тайваню, а актори і актриси часто створюють для виробництва. Двічі не вистачає Джи Сена і Хван Джунгеума. Настільки, наскільки я в думках молюся про третю повторну зустріч з драмою, удача, здається, не на мою користь. Але знову ж таки, хто знає? Вони вже поєднані вдруге, і так швидко. Можна тільки сподіватися.

Завтра буде прощання, дорога шоу, після чого я вступлюся в період трауру, який, швидше за все, буде в 10 разів більше, ніж у мене після Liar Game.

Я сказав це раніше, але я скажу це знову. Я щиро вдячна, як письменник, і як глядач, щоб змогти побачити таке чудове виробництво в кожному графі, від тизерних фотографій до перших попередніх переглядів, до блискучого сценарію, скручуючого інженерія, до чудового діючий, я щиро і щиро вдячний. Час для мене запастися на тканини для Segi, Yosub, Yona, Nana, та X прощання завтра. Щось підказує мені, що мені потрібно багато.
Я сказав це раніше, але я скажу це знову

Чому ми повинні прощатися?
Пам'ятаєте, коли Ріжин хотіла з'їсти мамину качку з тушкою в еп-13?
О, Джи Сена, ви повинні бути настільки досконалими?
Тільки хто він?
Сталкер Дохюна?
Недобросовісний хлопець, який прагне повалити групу Seungjin?
Дитина в підвалі?
Справжній спадкоємець Seungjin?
Суперник Дохюна в любові?
Так само, як і з кожним з нас, коли щось, чого ми прагнемо вислизати з нашого розуму, всі ми підемо "що, якщо?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения