Kleinburd Tel Aviv - просування сайтів в Ізраїлі, включаючи пошукову оптимізацію сайту в подарунок.

ПРОСУВАННЯ САЙТІВ В ІЗРАЇЛІ

  Наше головне пропозицію - комплексна послуга по просуванню вашого бізнесу в інтернеті. Ми не просто направляємо потоки відвідувачів на ваші сайти. Ми робимо більше - забезпечуємо конвертованість цих відвідувачів в клієнтів вашої компанії.

  Ми виконуємо будь-які роботи, пов'язані з інтернет-маркетингом, - від аналітики і проектування сайтів до різних рекламних акцій і пошукового просування. Це допомагає нашим клієнтам використовувати сайти в якості ефективних інструментів стимуляції продажів.

  Перелік робіт, що входять в комплексну послугу, індивідуальний для кожного клієнта. Комплекс послуг, який ми запропонуємо особисто вам, буде залежати від ваших цілей і завдань, наявних у вас напрацювань, ступінь актуальності вашої пропозиції в інтернет-середовищі і багато чого іншого. У нас немає шаблонних схем. Зате є технології окремих робіт, які дозволяють скорочувати терміни роботи і гарантувати високу якість виконання всіх етапів просування.

  В основі всіх наших пропозицій - технологія управління вартістю залучення клієнтів. Завдяки цій технології ми забезпечуємо наших клієнтів максимально можливою кількістю конвертованих відвідувачів (з урахуванням вкладеного бюджету).

  Звичайно, ви можете замовити тільки один з етапів комплексного просування або окрему послугу. Ми не обмежуємо вас у виборі і не нав'язуємо своїх рішень. Але завжди готові допомагати і консультувати.

Просування сайтів з оплатою за результат

  Збільшення популярності сайту дає більше цільових відвідувачів, а, значить, і більше продажів! Команда студії Валентина Клейнбурд використовує два основні методи для підвищення відвідуваності ресурсів: просування сайтів в пошукових системах Google, Яндекс, Рамблер, Mail.Ru і контекстна реклама. Ми підбираємо оптимальний варіант і допомагаємо потенційним клієнтам знайти ваш сайт.

  Просування сайтів - найбільш вигідний і ефективний метод, здатний тривалий час приводити до вас нових клієнтів і підвищувати продажі. Студія Валентина Клейнбурд є одним з лідерів в області пошукового просування. Ми використовуємо тільки перевірені і найбільш дієві методи, які дозволять вашому сайту надовго стати кращим серед конкурентів.

  Подивитися список наших клієнтів.

Чому з нами вигідно співпрацювати?
  • Оптимізація сайту (технічний аудит) - безкоштовно!

  • Вартість просування сайту - від 1500 шекелів на місяць!

  • Фіксований місячний бюджет і ніяких доплат!

  • Термін просування - від 3 тижнів (при подальшій підтримці оплата тільки за результатами перебування запитів в ТОП 10 Google, Yahoo, Яндекс, Рамблер або Mail.Ru).

  • Відсутність заставних платежів.

  • Пільгові умови для авторитетних сайтів.

  За помірну ціну ви отримуєте ефективне просування сайту і помітне зростання продажів. Економте свій час і гроші! Замовляйте пошукове просування прямо зараз за телефоном: 054 342 59 69.

Наші переваги
  • Стабільність.
   Ми займаємося просуванням сайтів з 2001 року. Більше двохсот постійних клієнтів вже вибрали студію Валентина Клейнбурд!
  • Індивідуальний підхід.
   Ми не випускаємо з виду жодне з ваших побажань.
  • Пунктуальність і прозорість.
   Вчасно надаємо необхідні документи і звіти. Персональний аккаунт-менеджер своєчасно інформує вас про виконувані дії і досягнуті результати.
  • Юзабіліті аудит - в подарунок!
   Ми постійно аналізуємо зручність користування ресурсом. Оперативно вносимо корективи, таким чином, підвищуючи ваші продажі!
  • Зручно розташований офіс.
   Ми знаходимося в центрі Тель-Авіва. І завжди чекаємо наших клієнтів в гості!

  Просуваючи сайти вашої компанії, студія Валентина Клейнбурд забезпечує вам успіх. Ми постійно розвиваємося і завжди перебуваємо попереду конкурентів.

Ми впораємося з будь-якими завданнями!

  Якщо ви вирішили представити свій бізнес в інтернеті - студія Валентина Клейнбурд допоможе вам у створенні та розкрутці сайтів. Для вас, набагато вигідніше замовити у нас відразу дві послуги, з двох причин:

  1. Ви економите свій час і гроші.
  2. При створенні ресурсів ми враховуємо всі фактори ранжирування, тому просувати сайти буде простіше, швидше і ефективніше.

  Безліч клієнтів на ділі переконалися в професіоналізмі фахівців студії Валентина Клейнбурд. Не пропустіть свою можливість стати кращим серед конкурентів - довірте просування сайтів нашої компанії!

  Подивитися наші роботи по розробці сайтів.

Мінімальна ціна за одного відвідувача

  Найбільш перспективними сьогодні є два види залучення клієнтів: просування сайту в інтернеті за допомогою пошукових систем Google, Yahoo, Яндекс, Рамблер, Mail.Ru і контекстна реклама. Контекстна реклама дає швидкий, але короткостроковий ефект. Просування сайту в пошукових системах дає тривалий ефект, але тільки через 3-5 тижнів після початку рекламної кампанії. Тому контекстну рекламу використовують лише як доповнення до пошукового просування.

Чим просування сайтів вигідніше контекстної реклами?
 1. Низька вартість кожного залученого відвідувача. В сервісах контекстної реклами в висококонкурентних сферах (медицина, нерухомість, будівництво) вартість одного переходу сягає $ 1,5 в Google (при націлення, що задається на цільову аудиторію в Ізраїлі) і $ 17 в Яндекс, Рамблер і Mail.Ru (при націлення, що задається на цільову аудиторію всередині Росії). При просуванні сайтів в пошукових системах ціна залученого клієнта в цих же сферах в 5-10 разів нижче.

 2. Довгостроковий ефект, широке охоплення аудиторії. Вплив контекстної реклами припиняється, як тільки закінчується ваш рекламний бюджет. Пошукове просування не дає миттєвої віддачі, але ефект від досягнення Топ 10 або Топ 5 триває довго, дозволяючи максимально охопити цільову аудиторію. Це завдання ви з упевненістю можете довірити фахівцям нашої студії, які будуть працювати в цілях підвищення позицій вашого сайту в пошуковій видачі.

оцінюємо ефективністьоцінюємо ефективність

  Якщо вартість залучення одного відвідувача з контекстної реклами відома відразу, то просування сайтів в пошукових системах дає про'ект івную картину тільки через кілька місяців після початку робіт.

  Щоб дізнатися передбачувану ефективність пошукового просування, необхідно співвіднести передбачуваний бюджет з:

  • позиціями в пошуку, яких вдасться досягти;
  • числом відвідувачів, які прийдуть після досягнення даних позицій;
  • числом дзвінків і звернень, отриманих з цих відвідувачів;
  • числом кінцевих клієнтів. Як правило, в комерційних секторах конверсія (відношення числа клієнтів до числа відвідувачів) становить 0,5-2%.

  Фахівці компанії позбавлять вас від необхідності проводити аналіз самостійно. Звернувшись в студію Валентина Клейнбурд, ви зможете отримати детальні розрахунки вартості кожного залученого відвідувача, як за допомогою контекстної реклами, так і за допомогою просування сайтів. Ви зможете порівняти отримані цифри і визначити для себе, який з інструментів найбільш вигідний.

Семантичне ядро: складання продають запитів для просування сайтів

  Багато в чому від правильності складання семантичного ядра (набір ключових слів, за якими просувається сайт) залежить ефективність просування. Вже на початковій стадії складання семантичного ядра наші фахівці:

  • відсівають накручені і «порожні» запити, які не дають реальних клієнтів;
  • прогнозують за допомогою спеціальних інструментів і методів кількість реальних переходів по кожному запиту.

  Для прикладу наведемо статистику реальних переходів по запросу «куплю пластикові вікна» з кількістю показів по Яндекс.Директ 2580 в місяць. Статистика глобальних переходів по даному запиту показує значення до 10 відвідувачів в день. Очевидно, що розкручувати таке ключове слово неефективно.

  Ці дії спочатку зводять до мінімуму використання непродані запитів, на які витрачається бюджет. В першу чергу, ми піклуємося про підвищення рівня продажів вашого сайту. Тому ми серйозно підходимо до підбору ключових запитів.

  В процесі просування сайтів наші фахівці уважно стежать:

  • по яких запитах користувач переходить на сайт;
  • скільки часу він провів на ресурсі;
  • які сторінки привернули увагу.

В результаті докладного аналізу семантичне ядро ​​редагується в процесі роботи, прибираються ті запити, які не призводять користувачів взагалі або дають нецільової трафік. Нам вдається отримати найбільш точну семантичне ядро, завдяки якому просування сайту в ТОП 10 призводить нових клієнтів і підвищує вашу прибуток.

Юзабіліті або все геніальне просто Юзабіліті або все геніальне просто!

  Просування сайтів в Ізраїлі, Німеччині, Росії, США або будь-якій країні буде ефективним тільки в тому випадку, якщо приділити достатньо уваги юзабіліті (зручність використання) ресурсу. Користувач залишиться на вашому сайті тільки, якщо зможе швидко знайти потрібну інформацію.

  Пам'ятайте: якісне юзабіліті в довгостроковій перспективі здатне підвищити прибуток вашого ресурсу на 50-200%!

  Наші фахівці проводять аналіз юзабіліті сайту, оцінюючи тривалість перебування на сторінці кожного користувача. В нашій роботі ми використовуємо такі спеціальні інструменти, як clicktale.com, які дозволяють записувати всі дії користувача на сайті в відео форматі. Подібні інструменти вимагають чималих витрат, але ефект від них швидко покриває всі вкладення. У підсумку ми розробляємо ряд рекомендацій, які дозволять значно поліпшити юзабіліті.

Оцінюємо реальні продажіОцінюємо реальні продажі

  Головна мета розкрутки сайту - підвищення рівня продажів. Тому при оцінці ефективності рекламної кампанії ми аналізуємо не тільки отриманий трафік і позиції сайту у видачі, а, в першу чергу, число звернень в компанію і кількість реальних продажів. Для цього фахівці нашої компанії проводять детальний аналіз сайту: виявляють його переваги і недоліки, визначають найбільш популярну послугу або товар. За підсумками аналізу ми даємо вам індивідуальні рекомендації щодо поліпшення ресурсу, щоб підвищити число звернень, кількість замовлень і вашу прибуток.

  Замовляйте пошукове просування прямо зараз за телефоном: 054 342 59 69.

Що ми пропонуємо
 • Розкрутка бізнесу наших клієнтів за допомогою грамотного проведення їх рекламних кампаній в інтернеті - в пошукових системах Google, Yahoo, Яндекс, Рамблер і Mail.Ru, на порталах, сайтах і в соціальних мережах, що входять в рейтинг ТОП 100 найбільш відвідуваних сайтів в Ізраїлі (джерело: www.alexa.com/topsites/countries/IL ) Або в інший, що цікавить вас країні;
 • Створення вашої сторінки на цікавлять вас порталах, сайтах і в соціальних мережах;
 • Банерна і контекстна реклама на веб-ресурсах входять в рейтинг ТОП 100 найбільш відвідуваних сайтів в Ізраїлі (джерело: www.alexa.com/topsites/countries/IL );
 • Банерна і контекстна реклама на web-ресурсах входять в рейтинг ТОП 100 найбільш відвідуваних сайтів в Росії (джерело: http://www.alexa.com/topsites/countries/RU );
 • Банерна і контекстна реклама на веб-ресурсах входять в рейтинг ТОП 100 найбільш відвідуваних сайтів в будь-який інший, що цікавить вас країні (джерело: www.alexa.com/topsites/countries/ );
 • Банерна і контекстна реклама на веб-ресурсах входять в рейтинг ТОП 500 найбільш відвідуваних сайтів у світі (джерело: http://www.alexa.com/topsites/global );
 • Точкова - банерна та контекстна реклама, всередині певного web-ресурсу (націлена на конкретні, задані Вами, населені пункти).
Чому з нами вигідно співпрацювати?
Чим просування сайтів вигідніше контекстної реклами?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения