Конкурси на 8 Березня: сценарії і гри на 8 березня

 1. Конкурси на 8 Березня: сценарії і гри на 8 березня
 2. Конкурси на 8 Березня: сценарії і гри на 8 березня
 3. Конкурси на 8 Березня: сценарії і гри на 8 березня
 4. Конкурси на 8 Березня: сценарії і гри на 8 березня

Конкурси на 8 Березня: сценарії і гри на 8 березня

3,82 5 17

Конкурси та ігри до 8 Березня: Сядемо разом
Пари встають спиною один до одного, кілька нахиляючись вперед. Між спинами (трохи нижче) затиснуте яйце. Завдання - акуратно опустити його на підлогу. Виграє пара, у якої яйце залишилося цілим. Яйце можна замінити гумовим м'ячиком. При цьому, конкурс виграє та пара, м'яч у якій, торкнувшись підлоги, не покотився в бік.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Другий підборіддя

Партнери (чоловік і жінка) стають один навпроти одного, тримаючи між животами маленький гумовий м'яч. Завдання - обертальними рухами докотити іграшку до підборіддя того, хто з партнерів менше зростанням.


Конкурси та ігри до 8 Березня: Бережіть яйця!
Обов'язкова умова гри - галаслива весела компанія відповідного віку. Беруть участь тільки чоловіки - 4 або 8 чоловік. Кожному спереду на пояс підвішується поліетиленовий мішечок з двома яйцями так, щоб він звисав між ніг. Гравці розбиваються на пари (довільно або за жеребом, бажано, щоб гравці в парах були однакові на зріст). Далі вони встають один перед одним, розставляють ноги і злегка присідають. Чоловіки б'ються яйцями, у кого яйця розбиваються, той вибуває. Так проводиться півфінал, фінал. Переможець той, у якого хоча б одне яйце залишається цілим. Фанфари, призи, гості (особливо дівчата) катаються по підлозі від сміху.

Читайте також: Прикольні листівки з 8 березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Дикий пляж
Гравці стають у пари. Ведучий запрошує всіх на "дикий пляж", де оголошуються танці. Танцюючим видаються пластинки (чоловікам - одну, жінкам - три) - "для того, щоб інтимні місця не порушували відпочиваючих на пляжі". Звучить музика, починаються танці. Гравцям необхідно під час танцю не втратити жодної платівки, а для цього танцювати доводиться, тісно притулившись один до одного ...
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ударники праці
Запрошуються 3 пари. Дівчата і хлопці повинні бути незнайомі або малознайомі. Ведучому рекомендується самому з'єднати їх. Так буде веселіше. Отже, дівчині на пояс спереду прив'язують сковороду, а хлопцеві - ополоник. Пару ставлять обличчям один одному на близьку відстань. Тепер ведучому потрібно рахувати кількість ударів за певний час, наприклад, за хвилину. Потрібно потрапляти ополоником точно по сковороді. Перемагає той, хто більше "наб'є".

Читайте також: Смс привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Народні умільці
Гості розбиваються на пари: чоловік-жінка. Завдання партнера - з зав'язаними очима перемістити зубами прищіпки (заздалегідь закріплені провідним) зі спини партнерки на груди. Перемагає пара, яка виконала завдання першою.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Хто швидше?
За жеребом підбирається пара (різностатева або будь-яка). Учасники стають один навпроти одного. Їм зав'язують очі, і на кожного чіпляється звичайна білизняна прищіпка. Треба якомога швидше знайти прищіпку на тілі суперника і при цьому намагатися не віддати свою, не підпустити до неї.

Читайте також: Привітання з 8 Березня у віршах
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ах, ці ніжки!
У кімнаті на стільці сідають пані, людини 4-5. Чоловікові показують, що серед них сидить його дружина (подруга, знайома), і його відводять в іншу кімнату, де щільно зав'язують очі. У цей момент всі жінки пересідають, і до них підсідає парочка чоловіків. Все оголюють одну ногу (трохи вище колін) і впускають чоловіка з пов'язкою. Він на корточках, по черзі торкаючись руками оголені ноги, потрібно розказати свою половину. Чоловікам для маскування на ногу надягають панчіх.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Жіноча інтуїція

Жінкам пропонується уважно подивитися в очі чоловікам - своїм партнерам по грі. Після цього пані йдуть в іншу кімнату, а чоловіки одягають протигази і сідають на стільці. З ніг до голови їх накривають покривалом, щоб було видно тільки протигази. Запрошуються жінки, їх завдання - відшукати того, в чиї очі вони дивилися зовсім недавно.

Читайте також: Жартівливі поздоровлення з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Через терни до зірок
Ведучий запрошує три одружені пари. Чоловіки стають в 3-4 метрах від своїх дружин. Ведучий відкриває 3 пляшки горілки або вина і ставить їх на шляху кожного чоловіка. Після цього кожному з них зав'язують очі, повертають кілька разів навколо себе, ставлять обличчям до дружини і просять дійти до неї і обійняти. Коли чоловікам вже зав'язали очі, ведучий швидко прибирає пляшки і змінює місцями дружин.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Солодка штучка!
У цій грі не буде переможців і переможених, ця забава - жарт, щоб повеселити гостей. Для участі запрошується двоє - чоловік і жінка. Чоловікові пояснюються правила гри - "зараз дама розміститься на цьому дивані і візьме в рот солодку цукерку, а ваше завдання - із зав'язаними очима відшукати солодкість без допомоги рук і забрати її теж ротом". Вся комічність ситуації полягає в тому, що, як тільки чоловікові зав'язують очі, на диванчик або кушетку укладають чоловіка замість обіцяної дами. Повірте, скільки часу буде намагатися відшукати цукерку у "дами" ваш обраний кавалер, стільки гості будуть від душі сміятися.
\
Читайте також: Прикольні вірші про жінок до 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: "Струмочок" по-святковому
На підлогу кладеться доріжка шпалер. Жінкам пропонується, широко розставляючи ноги, пройти по "струмочку», не замочивши ніг. Після першої спроби пропонується повторити "прогулянку по струмочку", але вже із зав'язаними очима. Всі інші майбутні учасниці гри не повинні бачити, як вона проводиться. Пройшовши струмочок із зав'язаними очима, і в кінці шляху знявши з очей пов'язку, жінка виявляє, що на потічку лежить чоловік, обличчям вгору (чоловік укладається на шпалери вже після того, як виконано завдання, але ще не знята пов'язка з очей учасниці). Жінка ніяковіє. Запрошується друга учасниця, і, коли все повторюється знову, перша конкурсантка від душі сміється. А потім третя, четверта ... Усім весело!
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чоловіча нелегка атлетика
Чоловікам-учасникам гри на очі надягають темну, непрозорі пов'язку і пропонують віджатися від підлоги якомога більшу кількість разів. Після того, як чоловіки спробували свої сили, ведучий говорить, що стать не дуже чистий, і пропонує послати папір (пов'язки не знімає). Це смуги шпалер, на яких в натуральний зріст зображені силуети оголених жінок. Чоловіки виконують тепер завдання, розташувавшись над цими силуетами. Через деякий час ведучий знімає пов'язки і просить гравців продовжувати. Вболівальники вважають кількість віджимань, підбадьорюють жартами, порадами.

Читайте також: Прикольні смс-привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чиї коліна?
В кімнаті по колу розставляються стільці. На них сідають грають - чоловіки і жінки. Вибирається ведучий. Йому зав'язують очі. Вмикається музика, і ведучий йде по колу. Як тільки мелодія уривається, ведучий зупиняється і сідає на коліна до того, біля кого зупинився. Той, до кого він сіл, повинен затаїти подих і не видавати себе. Решта запитують: "У кого?". Якщо ведучий вгадає, у кого він сидить на колінах, то той стає ведучим. Руки використовувати при вгадуванні не можна.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Де ти, кохана?
Учасників повинно бути якомога більше. Юнаки заходять по черзі в кімнату з дівчатами. У хлопців повинні бути зав'язані очі і руки за спиною. Юнакові потрібно вгадати всіх дівчат, які присутні. Руки зав'язані ззаду, ось і доводиться діяти тільки головою в прямому сенсі цього слова. Все просто падають зі сміху, коли чоловік просто всю дівчину обнюхує, облизує або ще щось витворяє з нею. В кінці гри підводиться підсумок: скільки правильних і неправильних відповідей. Виходячи з цього, присуджується перше місце і останнім. І обов'язково нагороди кращим, і покарання - іншим.

Читайте також: Кращі привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Знайди свою дружину
У грі беруть участь дві людини: чоловік і дружина. Посередині кімнати або майданчика ставиться стілець, по прямій до стільця розставляються вісім кеглів або порожніх пляшок. Чоловікові зав'язують очі і пояснюють завдання: "Пройти, не знизивши жодної кеглі (пляшки), і поцілувати дружину". Дружина сидить на стільці. У той момент, коли чоловік буде відповідати до дружини, тихо і не помітно замінити її іншою жінкою, посадивши її на місце дружини учасника. Все в грі полягає в тому, що учасник гри, тобто чоловік, повинен поцілувати іншу жінку, не помітивши підміни.
Гра буде цікавіше, якщо їй надати змагальний характер, коли будуть змагатися одночасно кілька чоловіків. У цьому випадку: дружини повинні тихо і не помітно змінитися між собою місцями.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Вдягни мене, милий!
Для участі в грі запрошуються пари: чоловік-жінка. Гравцям-чоловікам видаються зимові рукавиці. Їх завдання - застебнути якомога більше гудзиків на сорочці або халаті, який надягається поверх одягу їх партнерки по грі. Перемагає той, хто швидше виконає завдання.

Читайте також: Поздоровлення дружині з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Модельєр
Кожна дама тримає в правій руці скручену в клубок стрічку. Чоловік губами бере кінчик стрічки і, не торкаючись руками, обмотує стрічкою жінку. Виграє той, у кого наряд вийде вдаліше, або той, хто швидше впорається із завданням.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Наклейки
Наклейки (5-10 штук) наклеюються на різні місця (зазвичай на руку, шию, щоку, губи, за вухо). Партнер повинен акуратно зірвати цю наклейку ротом, зубами, язиком і нічим іншим не торкаючись її. Наклейка повинна бути не надто липкою!
Конкурси та ігри до 8 Березня: Самая витривала
Необхідні два насоси для надування гумових човнів. Двом дівчатам пропонується надути повітряні кульки, прикріплені до насосів, сидячи на них. Виграє та, у якої раніше лопне кулька.

Читайте також: Поздоровлення жінкам з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чуттєва
У конкурсі беруть участь тільки жінки. Учасниці стають обличчям до глядачів. Позаду кожної стоїть стілець. Ведучий непомітно кладе на кожен стілець невеликий предмет. За командою всі учасниці сідають і намагаються визначити: що за предмет під ними. Дивитися і використовувати руки забороняється. Перемагає та, яка визначить першої.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Рухай попою!
Три або більше молодих людини сідають на стільці, ноги зсунувши разом. На коліна кладеться шматок (20 см) туалетного паперу. Потім до них на коліна сідають дівчата і, рухаючи попою в різні боки під музику, намагаються порвати папір. У кого на папері виявиться більше розривів, той і переміг.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Лопни кулька!
Чоловіки сідають, затиснувши надутий куля меду колінами. Жінки, їх партнерки, повинні сісти до них на коліна так, щоб куля луснула.

Читайте також: Прикольні поздоровлення з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Паличка любові
Дві команди, в яких чергуються чоловіки і жінки (3-5 чоловік), повинні передати від першого до останнього і назад простий олівець, а передається він затиснутим між носом і верхньою губою грають! Природно, що олівець чіпати руками не можна, а все інше - можна.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Сірник-невеличка
Ця гра рекомендується для великих вечірок (чим більше учасників, тим краще). У кожній команді гравці шикуються парами: чоловік-жінка. Перед кожною колоною ставиться стілець, на який сідає перший учасник команди. Йому в рот дається сірник (природно без сірки). За командою ведучого до нього підбігає другий гравець, бере сірник (без рук) і сідає на місце першого. Перший біжить в хвіст колони. Виграє команда, у якої перший гравець знову першим сяде на стілець.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Один на двох
Беруть участь дві або кілька пар чоловіків і жінок. Завдання кожної пари - швидше за інших з'їсти довгий огірок або банан - одночасно з двох кінців, не торкаючись, руками. Але все відбувається з зав'язаними очима. Пари підбираються за обопільною згодою, а після того, як їм зав'язали очі, партнерів непомітно міняють.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Умілі губки
Кілька пар стають навпроти аудиторії. Далі беруть по пластмасовій пляшці з-під газованої води, щільно закривають кришку і затискають між ніг у кожного хлопця. Потім дівчата, не вдаючись до допомоги рук, повинні відгвинтити кришку пляшки. А, просто кажучи, треба це зробити ротом. Перемагає та пара, в якій дівчина відвертає пробку швидше за всіх. Коли вона це зробить, то відразу вибігає вперед з піднятою вгору кришкою.

Читайте також: Поздоровлення сестрі з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Я дарую тобі квіти
Цю гру краще влаштовувати, коли багато квітів, троянд зокрема. Так ось, вибирають дві пари, "потрошать" кілька троянд, дівчат укладають на диван і розсипають на них приблизно однакову кількість пелюсток. Їх партнерам зав'язують очі, і вони по команді починають губами збирати пелюстки. Виграє, природно, той, хто впорається із завданням швидше.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ріккі-чубчик
Перед грою нагадати жінкам-учасницям, що чоловіки, як і птиці, найбільш привабливі в шлюбний період. Нехай кожна учасниця вибере собі на час гри чоловіка і створить з нього самого "наїжаченого". Для цього дамам лунають різнокольорові гумки для волосся. Їх завдання - з волосся чоловіків за допомогою гумок оформити якомога більше "хохолков". Супутниці самого "наїжаченого" вручається приз.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чий гарем круче?
Вибирається два чоловіка - власники гарему. Вибираються перші дружини. Заздалегідь повинні бути підготовлені картки, на яких написані назви різних частин тіла. Чоловік і перша дружина витягають по одній картці (картки перевернуті словами вниз) і стикаються тими частинами тіла, які вказані. Далі вибирається друга дружина. Вона і чоловік витягають за новою карткою. Друга дружина повинна прилаштуватися до чоловіка, який вже стикається з першою дружиною. Так кількість дружин збільшується, поки до чоловіка ще можна буде дотягнутися і доторкнутися або поки не закінчаться претендентки на місце дружин гарему. Перемагає той, гарем у якого - "статуя любові" (чоловік + всі дружини) буде цікавіше, оригінальніше і смішніше виглядати.

Читайте також: Цікаві привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: У похід за поцілунками
Дві команди - чоловіча та жіноча шикуються по одному. Завдання чоловіків: по черзі прямуючи до шеренги жінок, як можна швидше поцілувати кожну. Після того, як закінчений "поцілункового похід", чоловік, символізуючи закінчення виконання завдання, повинен сказати: "Я скінчив". Ведучий засікає час виконання завдання кожним учасником. Хто швидше - той і переміг.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Любиш - не любиш
Ведучий просить всіх гостей, що сидять за столом, назвати, що вони люблять, і що не люблять у сусіда праворуч. Наприклад: "У свого сусіда праворуч я люблю вухо і не люблю плече". Після того як всі називають це, ведучий просить всіх поцілувати те, що вони люблять і вкусити те, що вони не люблять. Хвилина бурхливого сміху вам забезпечена.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Киць-киць ... Мяу!
Одна людина сідає на стілець спиною до гостей. Ведучий за його спиною показує на гостей по черзі і каже: "Кіс", "Кіс" і т.д. Гравець, що сидить спиною, повинен у відповідь в якийсь момент сказати: "Мяу". Потім він цілується з тим, на кого вказував провідний в цей момент. Після цього ведучий сідає на стілець, гравець зі стільця йде до гостей, а Поцілованих гравець стає ведучим.

Конкурси на 8 Березня: сценарії і гри на 8 березня

3,82 5 17

Конкурси та ігри до 8 Березня: Сядемо разом
Пари встають спиною один до одного, кілька нахиляючись вперед. Між спинами (трохи нижче) затиснуте яйце. Завдання - акуратно опустити його на підлогу. Виграє пара, у якої яйце залишилося цілим. Яйце можна замінити гумовим м'ячиком. При цьому, конкурс виграє та пара, м'яч у якій, торкнувшись підлоги, не покотився в бік.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Другий підборіддя

Партнери (чоловік і жінка) стають один навпроти одного, тримаючи між животами маленький гумовий м'яч. Завдання - обертальними рухами докотити іграшку до підборіддя того, хто з партнерів менше зростанням.


Конкурси та ігри до 8 Березня: Бережіть яйця!
Обов'язкова умова гри - галаслива весела компанія відповідного віку. Беруть участь тільки чоловіки - 4 або 8 чоловік. Кожному спереду на пояс підвішується поліетиленовий мішечок з двома яйцями так, щоб він звисав між ніг. Гравці розбиваються на пари (довільно або за жеребом, бажано, щоб гравці в парах були однакові на зріст). Далі вони встають один перед одним, розставляють ноги і злегка присідають. Чоловіки б'ються яйцями, у кого яйця розбиваються, той вибуває. Так проводиться півфінал, фінал. Переможець той, у якого хоча б одне яйце залишається цілим. Фанфари, призи, гості (особливо дівчата) катаються по підлозі від сміху.

Читайте також: Прикольні листівки з 8 березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Дикий пляж
Гравці стають у пари. Ведучий запрошує всіх на "дикий пляж", де оголошуються танці. Танцюючим видаються пластинки (чоловікам - одну, жінкам - три) - "для того, щоб інтимні місця не порушували відпочиваючих на пляжі". Звучить музика, починаються танці. Гравцям необхідно під час танцю не втратити жодної платівки, а для цього танцювати доводиться, тісно притулившись один до одного ...
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ударники праці
Запрошуються 3 пари. Дівчата і хлопці повинні бути незнайомі або малознайомі. Ведучому рекомендується самому з'єднати їх. Так буде веселіше. Отже, дівчині на пояс спереду прив'язують сковороду, а хлопцеві - ополоник. Пару ставлять обличчям один одному на близьку відстань. Тепер ведучому потрібно рахувати кількість ударів за певний час, наприклад, за хвилину. Потрібно потрапляти ополоником точно по сковороді. Перемагає той, хто більше "наб'є".

Читайте також: Смс привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Народні умільці
Гості розбиваються на пари: чоловік-жінка. Завдання партнера - з зав'язаними очима перемістити зубами прищіпки (заздалегідь закріплені провідним) зі спини партнерки на груди. Перемагає пара, яка виконала завдання першою.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Хто швидше?
За жеребом підбирається пара (різностатева або будь-яка). Учасники стають один навпроти одного. Їм зав'язують очі, і на кожного чіпляється звичайна білизняна прищіпка. Треба якомога швидше знайти прищіпку на тілі суперника і при цьому намагатися не віддати свою, не підпустити до неї.

Читайте також: Привітання з 8 Березня у віршах
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ах, ці ніжки!
У кімнаті на стільці сідають пані, людини 4-5. Чоловікові показують, що серед них сидить його дружина (подруга, знайома), і його відводять в іншу кімнату, де щільно зав'язують очі. У цей момент всі жінки пересідають, і до них підсідає парочка чоловіків. Все оголюють одну ногу (трохи вище колін) і впускають чоловіка з пов'язкою. Він на корточках, по черзі торкаючись руками оголені ноги, потрібно розказати свою половину. Чоловікам для маскування на ногу надягають панчіх.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Жіноча інтуїція

Жінкам пропонується уважно подивитися в очі чоловікам - своїм партнерам по грі. Після цього пані йдуть в іншу кімнату, а чоловіки одягають протигази і сідають на стільці. З ніг до голови їх накривають покривалом, щоб було видно тільки протигази. Запрошуються жінки, їх завдання - відшукати того, в чиї очі вони дивилися зовсім недавно.

Читайте також: Жартівливі поздоровлення з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Через терни до зірок
Ведучий запрошує три одружені пари. Чоловіки стають в 3-4 метрах від своїх дружин. Ведучий відкриває 3 пляшки горілки або вина і ставить їх на шляху кожного чоловіка. Після цього кожному з них зав'язують очі, повертають кілька разів навколо себе, ставлять обличчям до дружини і просять дійти до неї і обійняти. Коли чоловікам вже зав'язали очі, ведучий швидко прибирає пляшки і змінює місцями дружин.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Солодка штучка!
У цій грі не буде переможців і переможених, ця забава - жарт, щоб повеселити гостей. Для участі запрошується двоє - чоловік і жінка. Чоловікові пояснюються правила гри - "зараз дама розміститься на цьому дивані і візьме в рот солодку цукерку, а ваше завдання - із зав'язаними очима відшукати солодкість без допомоги рук і забрати її теж ротом". Вся комічність ситуації полягає в тому, що, як тільки чоловікові зав'язують очі, на диванчик або кушетку укладають чоловіка замість обіцяної дами. Повірте, скільки часу буде намагатися відшукати цукерку у "дами" ваш обраний кавалер, стільки гості будуть від душі сміятися.
\
Читайте також: Прикольні вірші про жінок до 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: "Струмочок" по-святковому
На підлогу кладеться доріжка шпалер. Жінкам пропонується, широко розставляючи ноги, пройти по "струмочку», не замочивши ніг. Після першої спроби пропонується повторити "прогулянку по струмочку", але вже із зав'язаними очима. Всі інші майбутні учасниці гри не повинні бачити, як вона проводиться. Пройшовши струмочок із зав'язаними очима, і в кінці шляху знявши з очей пов'язку, жінка виявляє, що на потічку лежить чоловік, обличчям вгору (чоловік укладається на шпалери вже після того, як виконано завдання, але ще не знята пов'язка з очей учасниці). Жінка ніяковіє. Запрошується друга учасниця, і, коли все повторюється знову, перша конкурсантка від душі сміється. А потім третя, четверта ... Усім весело!
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чоловіча нелегка атлетика
Чоловікам-учасникам гри на очі надягають темну, непрозорі пов'язку і пропонують віджатися від підлоги якомога більшу кількість разів. Після того, як чоловіки спробували свої сили, ведучий говорить, що стать не дуже чистий, і пропонує послати папір (пов'язки не знімає). Це смуги шпалер, на яких в натуральний зріст зображені силуети оголених жінок. Чоловіки виконують тепер завдання, розташувавшись над цими силуетами. Через деякий час ведучий знімає пов'язки і просить гравців продовжувати. Вболівальники вважають кількість віджимань, підбадьорюють жартами, порадами.

Читайте також: Прикольні смс-привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чиї коліна?
В кімнаті по колу розставляються стільці. На них сідають грають - чоловіки і жінки. Вибирається ведучий. Йому зав'язують очі. Вмикається музика, і ведучий йде по колу. Як тільки мелодія уривається, ведучий зупиняється і сідає на коліна до того, біля кого зупинився. Той, до кого він сіл, повинен затаїти подих і не видавати себе. Решта запитують: "У кого?". Якщо ведучий вгадає, у кого він сидить на колінах, то той стає ведучим. Руки використовувати при вгадуванні не можна.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Де ти, кохана?
Учасників повинно бути якомога більше. Юнаки заходять по черзі в кімнату з дівчатами. У хлопців повинні бути зав'язані очі і руки за спиною. Юнакові потрібно вгадати всіх дівчат, які присутні. Руки зав'язані ззаду, ось і доводиться діяти тільки головою в прямому сенсі цього слова. Все просто падають зі сміху, коли чоловік просто всю дівчину обнюхує, облизує або ще щось витворяє з нею. В кінці гри підводиться підсумок: скільки правильних і неправильних відповідей. Виходячи з цього, присуджується перше місце і останнім. І обов'язково нагороди кращим, і покарання - іншим.

Читайте також: Кращі привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Знайди свою дружину
У грі беруть участь дві людини: чоловік і дружина. Посередині кімнати або майданчика ставиться стілець, по прямій до стільця розставляються вісім кеглів або порожніх пляшок. Чоловікові зав'язують очі і пояснюють завдання: "Пройти, не знизивши жодної кеглі (пляшки), і поцілувати дружину". Дружина сидить на стільці. У той момент, коли чоловік буде відповідати до дружини, тихо і не помітно замінити її іншою жінкою, посадивши її на місце дружини учасника. Все в грі полягає в тому, що учасник гри, тобто чоловік, повинен поцілувати іншу жінку, не помітивши підміни.
Гра буде цікавіше, якщо їй надати змагальний характер, коли будуть змагатися одночасно кілька чоловіків. У цьому випадку: дружини повинні тихо і не помітно змінитися між собою місцями.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Вдягни мене, милий!
Для участі в грі запрошуються пари: чоловік-жінка. Гравцям-чоловікам видаються зимові рукавиці. Їх завдання - застебнути якомога більше гудзиків на сорочці або халаті, який надягається поверх одягу їх партнерки по грі. Перемагає той, хто швидше виконає завдання.

Читайте також: Поздоровлення дружині з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Модельєр
Кожна дама тримає в правій руці скручену в клубок стрічку. Чоловік губами бере кінчик стрічки і, не торкаючись руками, обмотує стрічкою жінку. Виграє той, у кого наряд вийде вдаліше, або той, хто швидше впорається із завданням.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Наклейки
Наклейки (5-10 штук) наклеюються на різні місця (зазвичай на руку, шию, щоку, губи, за вухо). Партнер повинен акуратно зірвати цю наклейку ротом, зубами, язиком і нічим іншим не торкаючись її. Наклейка повинна бути не надто липкою!
Конкурси та ігри до 8 Березня: Самая витривала
Необхідні два насоси для надування гумових човнів. Двом дівчатам пропонується надути повітряні кульки, прикріплені до насосів, сидячи на них. Виграє та, у якої раніше лопне кулька.

Читайте також: Поздоровлення жінкам з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чуттєва
У конкурсі беруть участь тільки жінки. Учасниці стають обличчям до глядачів. Позаду кожної стоїть стілець. Ведучий непомітно кладе на кожен стілець невеликий предмет. За командою всі учасниці сідають і намагаються визначити: що за предмет під ними. Дивитися і використовувати руки забороняється. Перемагає та, яка визначить першої.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Рухай попою!
Три або більше молодих людини сідають на стільці, ноги зсунувши разом. На коліна кладеться шматок (20 см) туалетного паперу. Потім до них на коліна сідають дівчата і, рухаючи попою в різні боки під музику, намагаються порвати папір. У кого на папері виявиться більше розривів, той і переміг.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Лопни кулька!
Чоловіки сідають, затиснувши надутий куля меду колінами. Жінки, їх партнерки, повинні сісти до них на коліна так, щоб куля луснула.

Читайте також: Прикольні поздоровлення з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Паличка любові
Дві команди, в яких чергуються чоловіки і жінки (3-5 чоловік), повинні передати від першого до останнього і назад простий олівець, а передається він затиснутим між носом і верхньою губою грають! Природно, що олівець чіпати руками не можна, а все інше - можна.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Сірник-невеличка
Ця гра рекомендується для великих вечірок (чим більше учасників, тим краще). У кожній команді гравці шикуються парами: чоловік-жінка. Перед кожною колоною ставиться стілець, на який сідає перший учасник команди. Йому в рот дається сірник (природно без сірки). За командою ведучого до нього підбігає другий гравець, бере сірник (без рук) і сідає на місце першого. Перший біжить в хвіст колони. Виграє команда, у якої перший гравець знову першим сяде на стілець.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Один на двох
Беруть участь дві або кілька пар чоловіків і жінок. Завдання кожної пари - швидше за інших з'їсти довгий огірок або банан - одночасно з двох кінців, не торкаючись, руками. Але все відбувається з зав'язаними очима. Пари підбираються за обопільною згодою, а після того, як їм зав'язали очі, партнерів непомітно міняють.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Умілі губки
Кілька пар стають навпроти аудиторії. Далі беруть по пластмасовій пляшці з-під газованої води, щільно закривають кришку і затискають між ніг у кожного хлопця. Потім дівчата, не вдаючись до допомоги рук, повинні відгвинтити кришку пляшки. А, просто кажучи, треба це зробити ротом. Перемагає та пара, в якій дівчина відвертає пробку швидше за всіх. Коли вона це зробить, то відразу вибігає вперед з піднятою вгору кришкою.

Читайте також: Поздоровлення сестрі з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Я дарую тобі квіти
Цю гру краще влаштовувати, коли багато квітів, троянд зокрема. Так ось, вибирають дві пари, "потрошать" кілька троянд, дівчат укладають на диван і розсипають на них приблизно однакову кількість пелюсток. Їх партнерам зав'язують очі, і вони по команді починають губами збирати пелюстки. Виграє, природно, той, хто впорається із завданням швидше.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ріккі-чубчик
Перед грою нагадати жінкам-учасницям, що чоловіки, як і птиці, найбільш привабливі в шлюбний період. Нехай кожна учасниця вибере собі на час гри чоловіка і створить з нього самого "наїжаченого". Для цього дамам лунають різнокольорові гумки для волосся. Їх завдання - з волосся чоловіків за допомогою гумок оформити якомога більше "хохолков". Супутниці самого "наїжаченого" вручається приз.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чий гарем круче?
Вибирається два чоловіка - власники гарему. Вибираються перші дружини. Заздалегідь повинні бути підготовлені картки, на яких написані назви різних частин тіла. Чоловік і перша дружина витягають по одній картці (картки перевернуті словами вниз) і стикаються тими частинами тіла, які вказані. Далі вибирається друга дружина. Вона і чоловік витягають за новою карткою. Друга дружина повинна прилаштуватися до чоловіка, який вже стикається з першою дружиною. Так кількість дружин збільшується, поки до чоловіка ще можна буде дотягнутися і доторкнутися або поки не закінчаться претендентки на місце дружин гарему. Перемагає той, гарем у якого - "статуя любові" (чоловік + всі дружини) буде цікавіше, оригінальніше і смішніше виглядати.

Читайте також: Цікаві привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: У похід за поцілунками
Дві команди - чоловіча та жіноча шикуються по одному. Завдання чоловіків: по черзі прямуючи до шеренги жінок, як можна швидше поцілувати кожну. Після того, як закінчений "поцілункового похід", чоловік, символізуючи закінчення виконання завдання, повинен сказати: "Я скінчив". Ведучий засікає час виконання завдання кожним учасником. Хто швидше - той і переміг.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Любиш - не любиш
Ведучий просить всіх гостей, що сидять за столом, назвати, що вони люблять, і що не люблять у сусіда праворуч. Наприклад: "У свого сусіда праворуч я люблю вухо і не люблю плече". Після того як всі називають це, ведучий просить всіх поцілувати те, що вони люблять і вкусити те, що вони не люблять. Хвилина бурхливого сміху вам забезпечена.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Киць-киць ... Мяу!
Одна людина сідає на стілець спиною до гостей. Ведучий за його спиною показує на гостей по черзі і каже: "Кіс", "Кіс" і т.д. Гравець, що сидить спиною, повинен у відповідь в якийсь момент сказати: "Мяу". Потім він цілується з тим, на кого вказував провідний в цей момент. Після цього ведучий сідає на стілець, гравець зі стільця йде до гостей, а Поцілованих гравець стає ведучим.

Конкурси на 8 Березня: сценарії і гри на 8 березня

3,82 5 17

Конкурси та ігри до 8 Березня: Сядемо разом
Пари встають спиною один до одного, кілька нахиляючись вперед. Між спинами (трохи нижче) затиснуте яйце. Завдання - акуратно опустити його на підлогу. Виграє пара, у якої яйце залишилося цілим. Яйце можна замінити гумовим м'ячиком. При цьому, конкурс виграє та пара, м'яч у якій, торкнувшись підлоги, не покотився в бік.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Другий підборіддя

Партнери (чоловік і жінка) стають один навпроти одного, тримаючи між животами маленький гумовий м'яч. Завдання - обертальними рухами докотити іграшку до підборіддя того, хто з партнерів менше зростанням.


Конкурси та ігри до 8 Березня: Бережіть яйця!
Обов'язкова умова гри - галаслива весела компанія відповідного віку. Беруть участь тільки чоловіки - 4 або 8 чоловік. Кожному спереду на пояс підвішується поліетиленовий мішечок з двома яйцями так, щоб він звисав між ніг. Гравці розбиваються на пари (довільно або за жеребом, бажано, щоб гравці в парах були однакові на зріст). Далі вони встають один перед одним, розставляють ноги і злегка присідають. Чоловіки б'ються яйцями, у кого яйця розбиваються, той вибуває. Так проводиться півфінал, фінал. Переможець той, у якого хоча б одне яйце залишається цілим. Фанфари, призи, гості (особливо дівчата) катаються по підлозі від сміху.

Читайте також: Прикольні листівки з 8 березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Дикий пляж
Гравці стають у пари. Ведучий запрошує всіх на "дикий пляж", де оголошуються танці. Танцюючим видаються пластинки (чоловікам - одну, жінкам - три) - "для того, щоб інтимні місця не порушували відпочиваючих на пляжі". Звучить музика, починаються танці. Гравцям необхідно під час танцю не втратити жодної платівки, а для цього танцювати доводиться, тісно притулившись один до одного ...
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ударники праці
Запрошуються 3 пари. Дівчата і хлопці повинні бути незнайомі або малознайомі. Ведучому рекомендується самому з'єднати їх. Так буде веселіше. Отже, дівчині на пояс спереду прив'язують сковороду, а хлопцеві - ополоник. Пару ставлять обличчям один одному на близьку відстань. Тепер ведучому потрібно рахувати кількість ударів за певний час, наприклад, за хвилину. Потрібно потрапляти ополоником точно по сковороді. Перемагає той, хто більше "наб'є".

Читайте також: Смс привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Народні умільці
Гості розбиваються на пари: чоловік-жінка. Завдання партнера - з зав'язаними очима перемістити зубами прищіпки (заздалегідь закріплені провідним) зі спини партнерки на груди. Перемагає пара, яка виконала завдання першою.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Хто швидше?
За жеребом підбирається пара (різностатева або будь-яка). Учасники стають один навпроти одного. Їм зав'язують очі, і на кожного чіпляється звичайна білизняна прищіпка. Треба якомога швидше знайти прищіпку на тілі суперника і при цьому намагатися не віддати свою, не підпустити до неї.

Читайте також: Привітання з 8 Березня у віршах
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ах, ці ніжки!
У кімнаті на стільці сідають пані, людини 4-5. Чоловікові показують, що серед них сидить його дружина (подруга, знайома), і його відводять в іншу кімнату, де щільно зав'язують очі. У цей момент всі жінки пересідають, і до них підсідає парочка чоловіків. Все оголюють одну ногу (трохи вище колін) і впускають чоловіка з пов'язкою. Він на корточках, по черзі торкаючись руками оголені ноги, потрібно розказати свою половину. Чоловікам для маскування на ногу надягають панчіх.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Жіноча інтуїція

Жінкам пропонується уважно подивитися в очі чоловікам - своїм партнерам по грі. Після цього пані йдуть в іншу кімнату, а чоловіки одягають протигази і сідають на стільці. З ніг до голови їх накривають покривалом, щоб було видно тільки протигази. Запрошуються жінки, їх завдання - відшукати того, в чиї очі вони дивилися зовсім недавно.

Читайте також: Жартівливі поздоровлення з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Через терни до зірок
Ведучий запрошує три одружені пари. Чоловіки стають в 3-4 метрах від своїх дружин. Ведучий відкриває 3 пляшки горілки або вина і ставить їх на шляху кожного чоловіка. Після цього кожному з них зав'язують очі, повертають кілька разів навколо себе, ставлять обличчям до дружини і просять дійти до неї і обійняти. Коли чоловікам вже зав'язали очі, ведучий швидко прибирає пляшки і змінює місцями дружин.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Солодка штучка!
У цій грі не буде переможців і переможених, ця забава - жарт, щоб повеселити гостей. Для участі запрошується двоє - чоловік і жінка. Чоловікові пояснюються правила гри - "зараз дама розміститься на цьому дивані і візьме в рот солодку цукерку, а ваше завдання - із зав'язаними очима відшукати солодкість без допомоги рук і забрати її теж ротом". Вся комічність ситуації полягає в тому, що, як тільки чоловікові зав'язують очі, на диванчик або кушетку укладають чоловіка замість обіцяної дами. Повірте, скільки часу буде намагатися відшукати цукерку у "дами" ваш обраний кавалер, стільки гості будуть від душі сміятися.
\
Читайте також: Прикольні вірші про жінок до 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: "Струмочок" по-святковому
На підлогу кладеться доріжка шпалер. Жінкам пропонується, широко розставляючи ноги, пройти по "струмочку», не замочивши ніг. Після першої спроби пропонується повторити "прогулянку по струмочку", але вже із зав'язаними очима. Всі інші майбутні учасниці гри не повинні бачити, як вона проводиться. Пройшовши струмочок із зав'язаними очима, і в кінці шляху знявши з очей пов'язку, жінка виявляє, що на потічку лежить чоловік, обличчям вгору (чоловік укладається на шпалери вже після того, як виконано завдання, але ще не знята пов'язка з очей учасниці). Жінка ніяковіє. Запрошується друга учасниця, і, коли все повторюється знову, перша конкурсантка від душі сміється. А потім третя, четверта ... Усім весело!
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чоловіча нелегка атлетика
Чоловікам-учасникам гри на очі надягають темну, непрозорі пов'язку і пропонують віджатися від підлоги якомога більшу кількість разів. Після того, як чоловіки спробували свої сили, ведучий говорить, що стать не дуже чистий, і пропонує послати папір (пов'язки не знімає). Це смуги шпалер, на яких в натуральний зріст зображені силуети оголених жінок. Чоловіки виконують тепер завдання, розташувавшись над цими силуетами. Через деякий час ведучий знімає пов'язки і просить гравців продовжувати. Вболівальники вважають кількість віджимань, підбадьорюють жартами, порадами.

Читайте також: Прикольні смс-привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чиї коліна?
В кімнаті по колу розставляються стільці. На них сідають грають - чоловіки і жінки. Вибирається ведучий. Йому зав'язують очі. Вмикається музика, і ведучий йде по колу. Як тільки мелодія уривається, ведучий зупиняється і сідає на коліна до того, біля кого зупинився. Той, до кого він сіл, повинен затаїти подих і не видавати себе. Решта запитують: "У кого?". Якщо ведучий вгадає, у кого він сидить на колінах, то той стає ведучим. Руки використовувати при вгадуванні не можна.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Де ти, кохана?
Учасників повинно бути якомога більше. Юнаки заходять по черзі в кімнату з дівчатами. У хлопців повинні бути зав'язані очі і руки за спиною. Юнакові потрібно вгадати всіх дівчат, які присутні. Руки зав'язані ззаду, ось і доводиться діяти тільки головою в прямому сенсі цього слова. Все просто падають зі сміху, коли чоловік просто всю дівчину обнюхує, облизує або ще щось витворяє з нею. В кінці гри підводиться підсумок: скільки правильних і неправильних відповідей. Виходячи з цього, присуджується перше місце і останнім. І обов'язково нагороди кращим, і покарання - іншим.

Читайте також: Кращі привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Знайди свою дружину
У грі беруть участь дві людини: чоловік і дружина. Посередині кімнати або майданчика ставиться стілець, по прямій до стільця розставляються вісім кеглів або порожніх пляшок. Чоловікові зав'язують очі і пояснюють завдання: "Пройти, не знизивши жодної кеглі (пляшки), і поцілувати дружину". Дружина сидить на стільці. У той момент, коли чоловік буде відповідати до дружини, тихо і не помітно замінити її іншою жінкою, посадивши її на місце дружини учасника. Все в грі полягає в тому, що учасник гри, тобто чоловік, повинен поцілувати іншу жінку, не помітивши підміни.
Гра буде цікавіше, якщо їй надати змагальний характер, коли будуть змагатися одночасно кілька чоловіків. У цьому випадку: дружини повинні тихо і не помітно змінитися між собою місцями.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Вдягни мене, милий!
Для участі в грі запрошуються пари: чоловік-жінка. Гравцям-чоловікам видаються зимові рукавиці. Їх завдання - застебнути якомога більше гудзиків на сорочці або халаті, який надягається поверх одягу їх партнерки по грі. Перемагає той, хто швидше виконає завдання.

Читайте також: Поздоровлення дружині з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Модельєр
Кожна дама тримає в правій руці скручену в клубок стрічку. Чоловік губами бере кінчик стрічки і, не торкаючись руками, обмотує стрічкою жінку. Виграє той, у кого наряд вийде вдаліше, або той, хто швидше впорається із завданням.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Наклейки
Наклейки (5-10 штук) наклеюються на різні місця (зазвичай на руку, шию, щоку, губи, за вухо). Партнер повинен акуратно зірвати цю наклейку ротом, зубами, язиком і нічим іншим не торкаючись її. Наклейка повинна бути не надто липкою!
Конкурси та ігри до 8 Березня: Самая витривала
Необхідні два насоси для надування гумових човнів. Двом дівчатам пропонується надути повітряні кульки, прикріплені до насосів, сидячи на них. Виграє та, у якої раніше лопне кулька.

Читайте також: Поздоровлення жінкам з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чуттєва
У конкурсі беруть участь тільки жінки. Учасниці стають обличчям до глядачів. Позаду кожної стоїть стілець. Ведучий непомітно кладе на кожен стілець невеликий предмет. За командою всі учасниці сідають і намагаються визначити: що за предмет під ними. Дивитися і використовувати руки забороняється. Перемагає та, яка визначить першої.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Рухай попою!
Три або більше молодих людини сідають на стільці, ноги зсунувши разом. На коліна кладеться шматок (20 см) туалетного паперу. Потім до них на коліна сідають дівчата і, рухаючи попою в різні боки під музику, намагаються порвати папір. У кого на папері виявиться більше розривів, той і переміг.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Лопни кулька!
Чоловіки сідають, затиснувши надутий куля меду колінами. Жінки, їх партнерки, повинні сісти до них на коліна так, щоб куля луснула.

Читайте також: Прикольні поздоровлення з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Паличка любові
Дві команди, в яких чергуються чоловіки і жінки (3-5 чоловік), повинні передати від першого до останнього і назад простий олівець, а передається він затиснутим між носом і верхньою губою грають! Природно, що олівець чіпати руками не можна, а все інше - можна.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Сірник-невеличка
Ця гра рекомендується для великих вечірок (чим більше учасників, тим краще). У кожній команді гравці шикуються парами: чоловік-жінка. Перед кожною колоною ставиться стілець, на який сідає перший учасник команди. Йому в рот дається сірник (природно без сірки). За командою ведучого до нього підбігає другий гравець, бере сірник (без рук) і сідає на місце першого. Перший біжить в хвіст колони. Виграє команда, у якої перший гравець знову першим сяде на стілець.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Один на двох
Беруть участь дві або кілька пар чоловіків і жінок. Завдання кожної пари - швидше за інших з'їсти довгий огірок або банан - одночасно з двох кінців, не торкаючись, руками. Але все відбувається з зав'язаними очима. Пари підбираються за обопільною згодою, а після того, як їм зав'язали очі, партнерів непомітно міняють.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Умілі губки
Кілька пар стають навпроти аудиторії. Далі беруть по пластмасовій пляшці з-під газованої води, щільно закривають кришку і затискають між ніг у кожного хлопця. Потім дівчата, не вдаючись до допомоги рук, повинні відгвинтити кришку пляшки. А, просто кажучи, треба це зробити ротом. Перемагає та пара, в якій дівчина відвертає пробку швидше за всіх. Коли вона це зробить, то відразу вибігає вперед з піднятою вгору кришкою.

Читайте також: Поздоровлення сестрі з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Я дарую тобі квіти
Цю гру краще влаштовувати, коли багато квітів, троянд зокрема. Так ось, вибирають дві пари, "потрошать" кілька троянд, дівчат укладають на диван і розсипають на них приблизно однакову кількість пелюсток. Їх партнерам зав'язують очі, і вони по команді починають губами збирати пелюстки. Виграє, природно, той, хто впорається із завданням швидше.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ріккі-чубчик
Перед грою нагадати жінкам-учасницям, що чоловіки, як і птиці, найбільш привабливі в шлюбний період. Нехай кожна учасниця вибере собі на час гри чоловіка і створить з нього самого "наїжаченого". Для цього дамам лунають різнокольорові гумки для волосся. Їх завдання - з волосся чоловіків за допомогою гумок оформити якомога більше "хохолков". Супутниці самого "наїжаченого" вручається приз.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чий гарем круче?
Вибирається два чоловіка - власники гарему. Вибираються перші дружини. Заздалегідь повинні бути підготовлені картки, на яких написані назви різних частин тіла. Чоловік і перша дружина витягають по одній картці (картки перевернуті словами вниз) і стикаються тими частинами тіла, які вказані. Далі вибирається друга дружина. Вона і чоловік витягають за новою карткою. Друга дружина повинна прилаштуватися до чоловіка, який вже стикається з першою дружиною. Так кількість дружин збільшується, поки до чоловіка ще можна буде дотягнутися і доторкнутися або поки не закінчаться претендентки на місце дружин гарему. Перемагає той, гарем у якого - "статуя любові" (чоловік + всі дружини) буде цікавіше, оригінальніше і смішніше виглядати.

Читайте також: Цікаві привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: У похід за поцілунками
Дві команди - чоловіча та жіноча шикуються по одному. Завдання чоловіків: по черзі прямуючи до шеренги жінок, як можна швидше поцілувати кожну. Після того, як закінчений "поцілункового похід", чоловік, символізуючи закінчення виконання завдання, повинен сказати: "Я скінчив". Ведучий засікає час виконання завдання кожним учасником. Хто швидше - той і переміг.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Любиш - не любиш
Ведучий просить всіх гостей, що сидять за столом, назвати, що вони люблять, і що не люблять у сусіда праворуч. Наприклад: "У свого сусіда праворуч я люблю вухо і не люблю плече". Після того як всі називають це, ведучий просить всіх поцілувати те, що вони люблять і вкусити те, що вони не люблять. Хвилина бурхливого сміху вам забезпечена.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Киць-киць ... Мяу!
Одна людина сідає на стілець спиною до гостей. Ведучий за його спиною показує на гостей по черзі і каже: "Кіс", "Кіс" і т.д. Гравець, що сидить спиною, повинен у відповідь в якийсь момент сказати: "Мяу". Потім він цілується з тим, на кого вказував провідний в цей момент. Після цього ведучий сідає на стілець, гравець зі стільця йде до гостей, а Поцілованих гравець стає ведучим.

Конкурси на 8 Березня: сценарії і гри на 8 березня

3,82 5 17

Конкурси та ігри до 8 Березня: Сядемо разом
Пари встають спиною один до одного, кілька нахиляючись вперед. Між спинами (трохи нижче) затиснуте яйце. Завдання - акуратно опустити його на підлогу. Виграє пара, у якої яйце залишилося цілим. Яйце можна замінити гумовим м'ячиком. При цьому, конкурс виграє та пара, м'яч у якій, торкнувшись підлоги, не покотився в бік.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Другий підборіддя

Партнери (чоловік і жінка) стають один навпроти одного, тримаючи між животами маленький гумовий м'яч. Завдання - обертальними рухами докотити іграшку до підборіддя того, хто з партнерів менше зростанням.


Конкурси та ігри до 8 Березня: Бережіть яйця!
Обов'язкова умова гри - галаслива весела компанія відповідного віку. Беруть участь тільки чоловіки - 4 або 8 чоловік. Кожному спереду на пояс підвішується поліетиленовий мішечок з двома яйцями так, щоб він звисав між ніг. Гравці розбиваються на пари (довільно або за жеребом, бажано, щоб гравці в парах були однакові на зріст). Далі вони встають один перед одним, розставляють ноги і злегка присідають. Чоловіки б'ються яйцями, у кого яйця розбиваються, той вибуває. Так проводиться півфінал, фінал. Переможець той, у якого хоча б одне яйце залишається цілим. Фанфари, призи, гості (особливо дівчата) катаються по підлозі від сміху.

Читайте також: Прикольні листівки з 8 березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Дикий пляж
Гравці стають у пари. Ведучий запрошує всіх на "дикий пляж", де оголошуються танці. Танцюючим видаються пластинки (чоловікам - одну, жінкам - три) - "для того, щоб інтимні місця не порушували відпочиваючих на пляжі". Звучить музика, починаються танці. Гравцям необхідно під час танцю не втратити жодної платівки, а для цього танцювати доводиться, тісно притулившись один до одного ...
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ударники праці
Запрошуються 3 пари. Дівчата і хлопці повинні бути незнайомі або малознайомі. Ведучому рекомендується самому з'єднати їх. Так буде веселіше. Отже, дівчині на пояс спереду прив'язують сковороду, а хлопцеві - ополоник. Пару ставлять обличчям один одному на близьку відстань. Тепер ведучому потрібно рахувати кількість ударів за певний час, наприклад, за хвилину. Потрібно потрапляти ополоником точно по сковороді. Перемагає той, хто більше "наб'є".

Читайте також: Смс привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Народні умільці
Гості розбиваються на пари: чоловік-жінка. Завдання партнера - з зав'язаними очима перемістити зубами прищіпки (заздалегідь закріплені провідним) зі спини партнерки на груди. Перемагає пара, яка виконала завдання першою.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Хто швидше?
За жеребом підбирається пара (різностатева або будь-яка). Учасники стають один навпроти одного. Їм зав'язують очі, і на кожного чіпляється звичайна білизняна прищіпка. Треба якомога швидше знайти прищіпку на тілі суперника і при цьому намагатися не віддати свою, не підпустити до неї.

Читайте також: Привітання з 8 Березня у віршах
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ах, ці ніжки!
У кімнаті на стільці сідають пані, людини 4-5. Чоловікові показують, що серед них сидить його дружина (подруга, знайома), і його відводять в іншу кімнату, де щільно зав'язують очі. У цей момент всі жінки пересідають, і до них підсідає парочка чоловіків. Все оголюють одну ногу (трохи вище колін) і впускають чоловіка з пов'язкою. Він на корточках, по черзі торкаючись руками оголені ноги, потрібно розказати свою половину. Чоловікам для маскування на ногу надягають панчіх.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Жіноча інтуїція

Жінкам пропонується уважно подивитися в очі чоловікам - своїм партнерам по грі. Після цього пані йдуть в іншу кімнату, а чоловіки одягають протигази і сідають на стільці. З ніг до голови їх накривають покривалом, щоб було видно тільки протигази. Запрошуються жінки, їх завдання - відшукати того, в чиї очі вони дивилися зовсім недавно.

Читайте також: Жартівливі поздоровлення з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Через терни до зірок
Ведучий запрошує три одружені пари. Чоловіки стають в 3-4 метрах від своїх дружин. Ведучий відкриває 3 пляшки горілки або вина і ставить їх на шляху кожного чоловіка. Після цього кожному з них зав'язують очі, повертають кілька разів навколо себе, ставлять обличчям до дружини і просять дійти до неї і обійняти. Коли чоловікам вже зав'язали очі, ведучий швидко прибирає пляшки і змінює місцями дружин.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Солодка штучка!
У цій грі не буде переможців і переможених, ця забава - жарт, щоб повеселити гостей. Для участі запрошується двоє - чоловік і жінка. Чоловікові пояснюються правила гри - "зараз дама розміститься на цьому дивані і візьме в рот солодку цукерку, а ваше завдання - із зав'язаними очима відшукати солодкість без допомоги рук і забрати її теж ротом". Вся комічність ситуації полягає в тому, що, як тільки чоловікові зав'язують очі, на диванчик або кушетку укладають чоловіка замість обіцяної дами. Повірте, скільки часу буде намагатися відшукати цукерку у "дами" ваш обраний кавалер, стільки гості будуть від душі сміятися.
\
Читайте також: Прикольні вірші про жінок до 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: "Струмочок" по-святковому
На підлогу кладеться доріжка шпалер. Жінкам пропонується, широко розставляючи ноги, пройти по "струмочку», не замочивши ніг. Після першої спроби пропонується повторити "прогулянку по струмочку", але вже із зав'язаними очима. Всі інші майбутні учасниці гри не повинні бачити, як вона проводиться. Пройшовши струмочок із зав'язаними очима, і в кінці шляху знявши з очей пов'язку, жінка виявляє, що на потічку лежить чоловік, обличчям вгору (чоловік укладається на шпалери вже після того, як виконано завдання, але ще не знята пов'язка з очей учасниці). Жінка ніяковіє. Запрошується друга учасниця, і, коли все повторюється знову, перша конкурсантка від душі сміється. А потім третя, четверта ... Усім весело!
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чоловіча нелегка атлетика
Чоловікам-учасникам гри на очі надягають темну, непрозорі пов'язку і пропонують віджатися від підлоги якомога більшу кількість разів. Після того, як чоловіки спробували свої сили, ведучий говорить, що стать не дуже чистий, і пропонує послати папір (пов'язки не знімає). Це смуги шпалер, на яких в натуральний зріст зображені силуети оголених жінок. Чоловіки виконують тепер завдання, розташувавшись над цими силуетами. Через деякий час ведучий знімає пов'язки і просить гравців продовжувати. Вболівальники вважають кількість віджимань, підбадьорюють жартами, порадами.

Читайте також: Прикольні смс-привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чиї коліна?
В кімнаті по колу розставляються стільці. На них сідають грають - чоловіки і жінки. Вибирається ведучий. Йому зав'язують очі. Вмикається музика, і ведучий йде по колу. Як тільки мелодія уривається, ведучий зупиняється і сідає на коліна до того, біля кого зупинився. Той, до кого він сіл, повинен затаїти подих і не видавати себе. Решта запитують: "У кого?". Якщо ведучий вгадає, у кого він сидить на колінах, то той стає ведучим. Руки використовувати при вгадуванні не можна.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Де ти, кохана?
Учасників повинно бути якомога більше. Юнаки заходять по черзі в кімнату з дівчатами. У хлопців повинні бути зав'язані очі і руки за спиною. Юнакові потрібно вгадати всіх дівчат, які присутні. Руки зав'язані ззаду, ось і доводиться діяти тільки головою в прямому сенсі цього слова. Все просто падають зі сміху, коли чоловік просто всю дівчину обнюхує, облизує або ще щось витворяє з нею. В кінці гри підводиться підсумок: скільки правильних і неправильних відповідей. Виходячи з цього, присуджується перше місце і останнім. І обов'язково нагороди кращим, і покарання - іншим.

Читайте також: Кращі привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Знайди свою дружину
У грі беруть участь дві людини: чоловік і дружина. Посередині кімнати або майданчика ставиться стілець, по прямій до стільця розставляються вісім кеглів або порожніх пляшок. Чоловікові зав'язують очі і пояснюють завдання: "Пройти, не знизивши жодної кеглі (пляшки), і поцілувати дружину". Дружина сидить на стільці. У той момент, коли чоловік буде відповідати до дружини, тихо і не помітно замінити її іншою жінкою, посадивши її на місце дружини учасника. Все в грі полягає в тому, що учасник гри, тобто чоловік, повинен поцілувати іншу жінку, не помітивши підміни.
Гра буде цікавіше, якщо їй надати змагальний характер, коли будуть змагатися одночасно кілька чоловіків. У цьому випадку: дружини повинні тихо і не помітно змінитися між собою місцями.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Вдягни мене, милий!
Для участі в грі запрошуються пари: чоловік-жінка. Гравцям-чоловікам видаються зимові рукавиці. Їх завдання - застебнути якомога більше гудзиків на сорочці або халаті, який надягається поверх одягу їх партнерки по грі. Перемагає той, хто швидше виконає завдання.

Читайте також: Поздоровлення дружині з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Модельєр
Кожна дама тримає в правій руці скручену в клубок стрічку. Чоловік губами бере кінчик стрічки і, не торкаючись руками, обмотує стрічкою жінку. Виграє той, у кого наряд вийде вдаліше, або той, хто швидше впорається із завданням.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Наклейки
Наклейки (5-10 штук) наклеюються на різні місця (зазвичай на руку, шию, щоку, губи, за вухо). Партнер повинен акуратно зірвати цю наклейку ротом, зубами, язиком і нічим іншим не торкаючись її. Наклейка повинна бути не надто липкою!
Конкурси та ігри до 8 Березня: Самая витривала
Необхідні два насоси для надування гумових човнів. Двом дівчатам пропонується надути повітряні кульки, прикріплені до насосів, сидячи на них. Виграє та, у якої раніше лопне кулька.

Читайте також: Поздоровлення жінкам з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чуттєва
У конкурсі беруть участь тільки жінки. Учасниці стають обличчям до глядачів. Позаду кожної стоїть стілець. Ведучий непомітно кладе на кожен стілець невеликий предмет. За командою всі учасниці сідають і намагаються визначити: що за предмет під ними. Дивитися і використовувати руки забороняється. Перемагає та, яка визначить першої.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Рухай попою!
Три або більше молодих людини сідають на стільці, ноги зсунувши разом. На коліна кладеться шматок (20 см) туалетного паперу. Потім до них на коліна сідають дівчата і, рухаючи попою в різні боки під музику, намагаються порвати папір. У кого на папері виявиться більше розривів, той і переміг.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Лопни кулька!
Чоловіки сідають, затиснувши надутий куля меду колінами. Жінки, їх партнерки, повинні сісти до них на коліна так, щоб куля луснула.

Читайте також: Прикольні поздоровлення з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Паличка любові
Дві команди, в яких чергуються чоловіки і жінки (3-5 чоловік), повинні передати від першого до останнього і назад простий олівець, а передається він затиснутим між носом і верхньою губою грають! Природно, що олівець чіпати руками не можна, а все інше - можна.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Сірник-невеличка
Ця гра рекомендується для великих вечірок (чим більше учасників, тим краще). У кожній команді гравці шикуються парами: чоловік-жінка. Перед кожною колоною ставиться стілець, на який сідає перший учасник команди. Йому в рот дається сірник (природно без сірки). За командою ведучого до нього підбігає другий гравець, бере сірник (без рук) і сідає на місце першого. Перший біжить в хвіст колони. Виграє команда, у якої перший гравець знову першим сяде на стілець.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Один на двох
Беруть участь дві або кілька пар чоловіків і жінок. Завдання кожної пари - швидше за інших з'їсти довгий огірок або банан - одночасно з двох кінців, не торкаючись, руками. Але все відбувається з зав'язаними очима. Пари підбираються за обопільною згодою, а після того, як їм зав'язали очі, партнерів непомітно міняють.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Умілі губки
Кілька пар стають навпроти аудиторії. Далі беруть по пластмасовій пляшці з-під газованої води, щільно закривають кришку і затискають між ніг у кожного хлопця. Потім дівчата, не вдаючись до допомоги рук, повинні відгвинтити кришку пляшки. А, просто кажучи, треба це зробити ротом. Перемагає та пара, в якій дівчина відвертає пробку швидше за всіх. Коли вона це зробить, то відразу вибігає вперед з піднятою вгору кришкою.

Читайте також: Поздоровлення сестрі з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: Я дарую тобі квіти
Цю гру краще влаштовувати, коли багато квітів, троянд зокрема. Так ось, вибирають дві пари, "потрошать" кілька троянд, дівчат укладають на диван і розсипають на них приблизно однакову кількість пелюсток. Їх партнерам зав'язують очі, і вони по команді починають губами збирати пелюстки. Виграє, природно, той, хто впорається із завданням швидше.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Ріккі-чубчик
Перед грою нагадати жінкам-учасницям, що чоловіки, як і птиці, найбільш привабливі в шлюбний період. Нехай кожна учасниця вибере собі на час гри чоловіка і створить з нього самого "наїжаченого". Для цього дамам лунають різнокольорові гумки для волосся. Їх завдання - з волосся чоловіків за допомогою гумок оформити якомога більше "хохолков". Супутниці самого "наїжаченого" вручається приз.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Чий гарем круче?
Вибирається два чоловіка - власники гарему. Вибираються перші дружини. Заздалегідь повинні бути підготовлені картки, на яких написані назви різних частин тіла. Чоловік і перша дружина витягають по одній картці (картки перевернуті словами вниз) і стикаються тими частинами тіла, які вказані. Далі вибирається друга дружина. Вона і чоловік витягають за новою карткою. Друга дружина повинна прилаштуватися до чоловіка, який вже стикається з першою дружиною. Так кількість дружин збільшується, поки до чоловіка ще можна буде дотягнутися і доторкнутися або поки не закінчаться претендентки на місце дружин гарему. Перемагає той, гарем у якого - "статуя любові" (чоловік + всі дружини) буде цікавіше, оригінальніше і смішніше виглядати.

Читайте також: Цікаві привітання з 8 Березня
Конкурси та ігри до 8 Березня: У похід за поцілунками
Дві команди - чоловіча та жіноча шикуються по одному. Завдання чоловіків: по черзі прямуючи до шеренги жінок, як можна швидше поцілувати кожну. Після того, як закінчений "поцілункового похід", чоловік, символізуючи закінчення виконання завдання, повинен сказати: "Я скінчив". Ведучий засікає час виконання завдання кожним учасником. Хто швидше - той і переміг.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Любиш - не любиш
Ведучий просить всіх гостей, що сидять за столом, назвати, що вони люблять, і що не люблять у сусіда праворуч. Наприклад: "У свого сусіда праворуч я люблю вухо і не люблю плече". Після того як всі називають це, ведучий просить всіх поцілувати те, що вони люблять і вкусити те, що вони не люблять. Хвилина бурхливого сміху вам забезпечена.
Конкурси та ігри до 8 Березня: Киць-киць ... Мяу!
Одна людина сідає на стілець спиною до гостей. Ведучий за його спиною показує на гостей по черзі і каже: "Кіс", "Кіс" і т.д. Гравець, що сидить спиною, повинен у відповідь в якийсь момент сказати: "Мяу". Потім він цілується з тим, на кого вказував провідний в цей момент. Після цього ведучий сідає на стілець, гравець зі стільця йде до гостей, а Поцілованих гравець стає ведучим.
Решта запитують: "У кого?
Решта запитують: "У кого?
Решта запитують: "У кого?
Решта запитують: "У кого?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения