Корейська рецензія на драму: Kill Me Heal Me (2015)

 1. Джерело зображення: Google
 2. Про "Kill Me Heal Me"
 3. Shin Sae Gi - Альтер-его Хюна, який завжди використовує насильство, може контролювати Oh Ri Jin Джерело...
 4. Символи
 5. Sae Gi зустрітися О Рі Джин в перший раз Джерело зображення: Youtube
 6. Ех Рі Джин замінив повідомлення Йозеба "УБИВИ МЕНІ" з "ЗДОРОВ'Я" Джерело зображення: Google
 7. Коли з'явилася Йона і спробувала поцілувати ой Рі Джерело: Youtube

Джерело зображення: Google

Я хардкорний шанувальник психології, і мій інтерес до жанру психології на кіно чи драмі - це щось, що я не можу допомогти - можливо, через те, що я не типовий для нормальної людини. Що заохочувати мене дивитися цю корейську драму поруч з мама в сюжетній лінії, яка зображує жити людини, яка поставила діагноз Безліч розладів особистості була популярність цієї драми. Багато глядачів оцінили цю драму як список обов'язкового спостереження, і я не розумію, що це не буде дуже боляче, якщо я спробую цей - навіть якщо це класифікується як жанр романтики, який не є моїм улюбленим.
Драма, яку я поділю з назвою "Kill Me Heal Me" . З темою, яка охоплює Безліч розладів особистості який також відомий як Дисоціативний розлад ідентичності (DID) Цей драматичний вік стає однією з найпопулярніших корейських драми в 2015 році, навіть це MBC драмі вдалося отримати п'ять номінацій на 51-а премія мистецтв Baeksang . Маючи 20 епізодів, ця драма поєднує в собі захоплююче романтичне , комедійне , медичне та загадкове мистецтво.

Про "Kill Me Heal Me"


"Kill Me Heal Me" розповідає історію Ча До Хюна ( Джи Сена ), хто є онуком власника відомих компаній, Seungjin Group. У Хюна здається нормальним і прекрасним ззовні, але насправді він страждав від психічного розладу, відомого як DID (Dissociative Identity Disorder) . Його хвороба досить тяжка, оскільки у нього є 7 особистостей, у тому числі і його справжнє я.
Хіу Хюн жив у Сполучених Штатах, щоб приховати свою хворобу, однак він змушений повернутися в Південну Корею, щоб стати заступником директора свого кузина Ча Кіонн Ох Мін Сік ) . Щоб приховати свою хворобу, До Хюн спокійно шукав приватного психіатра за допомогою свого приватного секретаря Ан (Чой Вун Янг) .
Вони знайшли доктора Сіка ( Перейти Чанг Сук ) , великий психіатр, якому вдалося провести різні психологічні випадки. На жаль, доктор Сік відмовився від цієї пропозиції, і замість цього він порадив своїм студентам, доктору О Джин Рі ( Hwang Jung Eum ) стати До Хюн особистим психіатром. Це тому, що він вважає, що Ri Jin зміг з'єднати і контролювати всі сім осіб Do Hyun . Доказом є те, що Ri Jin зустрівся з найскладнішою особистістю Do Hyun в нічному клубі, і їй вдалося завоювати його і зробити цю особистість спокійною.

Shin Sae Gi - Альтер-его Хюна, який завжди використовує насильство, може контролювати Oh Ri Jin Джерело зображення: Google - Відредаговано мною


Сама Рі Джин була дівчиною, яка прагне швидкого і незграбного, але завжди прагне вилікувати своїх пацієнтів і стати кращим психіатром. У Рі Джина є брат-близнюк на ім'я Oh Ri On ( Парк Seo-Joon ) , яка ззовні виступає як безробіття, тоді як насправді Ri On є відомим письменником під псевдонімом "Омега".
Спочатку Рі Джин відмовився стати приватним психіатром До Хюна, тому що вона завжди була втягнута в небезпеку кожного разу, коли вона мала справу з іншою особистістю До Хюна . Проте після обговорення з доктором Сеоком прослухав історію життя До Хюна, який завжди виправляє ситуацію, що викликана іншими шести особистостями, і в кінцевому підсумку призвела до щирого наміру Рі Джина вилікувати хворобу До Хюна .
Чи здатний Рі Джин стати хорошим терапевтом для До Хюна, коли вони почали залучатися один до одного? Чи вдасться вона об'єднати всіх шести особин До Хюн , коли один з них відмовився злитися, як До Хюн, тому що він також закохався в Рі Джина , навіть закликав До Хюна конкурувати за особистість, яка є єдиним власником Тіло Хюна ?

Символи

Cha Do Hyun грав Джи Сена
Він красивий чоловік з дружньою особистістю. Тим не менш, він часто експлуатується іншими, і він ніколи не відбиватися, тому що він був стурбований його інші особистості вийде і створити безлад. У Хюна є темне минуле, але він нічого не пам'ятає і вважає, що його травма з дитинства - це те, що змушує його страждати ДІД О Рі Рін, яку грає Хван Джун-Еум
Спочатку вона може виглядати елегантно, адже вона незграбна дівчина. Вона завжди підозрювала, як «Омега», таємничий автор знаменитого роману, коли вона просто психіатр. Вона завжди мала жахливу мрію, але не знає, що таке сенс цих мрій і завжди боїться вогню і підвалу, однак вона не може згадати причину. Ri ❸ Ой Рі На грав Парк Сео-Джун
Брат-близнюк Ri Jin, який є причиною Ri Jin, часто помиляється, як Omega, поки він є справжньою «Omega». Ззовні Ri On зображує дурну і доброзичливу людину. Однак, інакше приховуючи себе як автора відомого роману, Ri On таємно досліджує Seungjin Group особливо Do Hyun. Cha Ki Joon грав Ох Мін-Seok
Директор Seungjin Group, який також займається двоюрідним братом Хюна. Він честолюбний до чогось зокрема, щоб мати власність Seungjin Group і розібрати секрет Do Hyun. У Кі Джоона є наречений, але він завжди був холодний і тільки піклувався про неї в певні моменти. Ch ❺ Хан Чхе Ен грав Кім Ю-Рі
Вона є другом дитинства і першою любов'ю До Хюна, але тепер вона - наречена Кі Джоон. Вона була залучена до Кі Джоон за рахунок компаній і ділових питань. Вона була цинічною до будь-якої жінки, яка близька з До Хюном особливо Рі Джин.


Замість того, щоб "вбити мене", запитайте "Heal Me"

На додаток до ідеї цікавої історії, ключем до успіху цієї драми стала акція Ji-Sung, яка грала Cha Do Hyun . Він справді чудовий! Не тільки грає сім різних персонажів в одній драмі, він також вдалося візуалізувати характер кожної особистості, якою володіє Ча До Хюн. Там, де всі сім особистостей абсолютно протилежні один одному, починаючи від особливостей, акценту, мови тіла та їхнього зору, навіть дві особи - дівчата. Дозвольте мені познайомити вас з іншою особистістю Ча До Хюна:

1. Sin Sae Gi
Se Gi має пустотливу особистість, дику, сміливу і завжди бореться без милосердя. Se Gi - особистість, яка часто з'являється серед інших, особливо коли він відчував біль або страждання. Se Gi є єдиною особистістю, яка згадує минуле Do Hyun і любить Oh Ri Jin після зустрічі в нічному клубі.

Sae Gi зустрітися О Рі Джин в перший раз

Джерело зображення: Youtube

2. Паромний парк
Паромний парк з'явиться, коли Do Hyun розгублено вирішить проблему. Паромний парк - це чоловік у віці 40 років, який користується послугами Діалект . Якщо з'явиться Паромний парк, то він зробить багато бомб і підірве його на місці, що стане проблемою для До Хюна. Паромний парк любить рибалку і напиваються.

3. Ан Йосеб
Ан Йо Сеоб - це 17-річний хлопчик, який є генієм в різних галузях, особливо в мистецтві. Однак у нього є одне бажання, яке полягає в самогубстві, хоча йому так і не вдалося. Йо Сеоб з'явиться, коли До Хюн здасться і втомився від свого життя.

Ех Рі Джин замінив повідомлення Йозеба "УБИВИ МЕНІ" з "ЗДОРОВ'Я"

Джерело зображення: Google

4. Ан Йона
Ан На Йо - сестра-близнюк Йозеба, 17-річної дівчинки-підлітка. Вона була дуже жива і весела - можливо, вона, мабуть, найнебезпечніша особистість, що перевищує Shin Se Gi, через її пристрасть до хлопчика та брата-близнюка Ri Jin. Yo Na може створити великий безлад через її ставлення, і вона з'явиться, коли Do Hyun помірний до важкого стресу.

Її відтінки губи в цій драмі зробили Цзі Сена першим чоловічим актором, який продавав жіночу косметику ^ _ ^

Джерело зображення: Google

Коли з'явилася Йона і спробувала поцілувати ой Рі

Джерело: Youtube

5. Нана
Нана - 7-річна дівчинка, у якої є плюшевий ведмедик: «Я Нана». Особистість Нани, можливо, особлива, тому що Нана може змусити До Хюна згадати своє минуле.

6. Г-н Х
Пан Х - особистість До Хюна, який прийшов наприкінці епізоду. Його зовнішність схожа з магом з капелюхом, чорним плащем і паличкою. Містер X - таємнича особистість, де остаточне рішення про життя До Хюна знаходиться на його руці.
Інша річ, що підвищує позитивні бали цієї драми, - це створення символів . Автору вдалося зобразити всіх героїв у цій драмі зрозуміло. Аудиторія отримає пояснення, чому персонаж А є роздратованою фігурою або причинами злої природи характеру Б. Навіть персонажі численної особистості До Хюна також мають типові особисті фрагменти зміненого его, які часто нерівні або надто екстремальні і зосередитися лише на чомусь. Інциденти, які стимулювали їхнє виникнення, могли змусити мене збентежити, оскільки це було несподівано. Для цього автор досить детально описує історію кожного з символів . Два-великі пальці для автора !!
Додаткові речі, які я маю відзначити, це те, як ця драма змішується з важкою темою такої психології, додаючи в неї елемент комедії та романтики . На мою думку, додавши елемент комедії в цю драму, встановіть важкі теми у видовище, яке може користуватися більше людей. З дотиком комедії та романтики, драма, яка має ядро ​​складної історії, може здатися м'якою без шкоди для якості самої історії.

Ой Рі На спробувала зупинити свою сестру-близнюка, щоб підірвати кришку як "Омега"

Джерело зображення: моя власна скрипта з драми


Моя думка про цю драму - 9,5 з 10 . Речей, яких, на мою думку, не вистачає, були ефекти кінематографії. На декількох ранніх сценах є деякі ефекти, які, на мою думку, є неприродними і перебільшеними. Проте для ідей історії, сюжету, сюжетної лінії, і особливо акторської майстерності Джи Сена (Lead Male Actor) були незаперечні виняткові.

Я дуже рекомендую цю драму особливо для любителів психології. Ця драма є одночасно цікавою і зворушливою, вона може надавати загальний огляд простим людям щодо травм дітей і DID

---- Харака

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения