Короткий посібник з просування сайту

Дана стаття є справжнім посібником: як будь-якому починаючому фахівцеві без досвіду почати просувати сайт в пошукових системах Яндекс і Google. Тут тезисно позначені основні моменти статті. Повну версію Ви можете прочитати тут .

На даний момент у нас повинен бути сайт, який працює нема на безкоштовному хостингу (вибір краще віддати на користь timeweb.ru), і має домен 2 рівня. У Вас також повинні бути доступи на FTP і (про всяк випадок) до MySQL-базі даних.

Етап 1. Підготовка.

Етап 1. Частина 1 - збір СЯ

Для початку виберемо ТОП 3 конкурентів з нашої галузі Для початку виберемо ТОП 3 конкурентів з нашої галузі. Після потрібно їх «промацати»: рекомендую використовувати готові парсери сайтів. Мій вибір зупинився на англійській розробці Screaming Frog Sep Spider .

Тепер переходимо до наступної програми - Key Collector (вона платна), або її безкоштовного аналогу - СловоЁб.

Пам'ятайте! Розкрутити все ключі майже неможливо, та й не раціонально. Якщо у Вас невеликий і цікавий сайт, то підійде і база з 150-400 ключів. Якщо величезний статейнік або медичний портал - 1200-3000 ключів і т.д. Серйозне СЯ збирається за тиждень, а то і більше.

Етап 1. Частина 2 - реєстрація сайту в пошукових системах.

Хочеться вірити, що тут буде простіше, ніж на попередньому етапі. І це так! Нічого складного немає. Необхідно мати два аккаунта (в «Яндекс» і «google»).

переходимо по цьому посиланню і додаємо свій сайт в Яндекс Панель Вебмастеров. Я рекомендую відразу ж підключити Яндекс.Метрику .

Наступна група сервісів - Google. Додаємо сайт в панель вебмайстрів Google і за бажанням можна додати в Аналітикові .

Етап 1. Частина 3 - Реєструємося на сервісах аналізу позицій.

Тут вибір величезний. Я особисто зупинився на двох сервісах, які мене повністю влаштовують: seolib і topvisor. Перший мені здається більш точним, зате другий має море додаткових функцій.

Етап 2. Внутрішня оптимізація.

Етап 2. Крок 1. Унікальність. Ключі.

Перше, що ми робимо - перевіряємо унікальність текстів на всіх сторінках. Тут можна використовувати будь-які безкоштовні сервіси, до яких лежить Ваша душа. Я зупинився на etxt . Якщо текст не унікальний, його потрібно переписати.

Якщо все добре, в текст необхідно впровадити ключові запити. Наприклад, є текст про те, як «купити хом'ячка» починаючому хомячководу. Текст відмінний! Але ось саме поєднання «Купити хом'ячка» в ньому не зустрічається майже жодного разу. У таких випадках треба акуратно вручну його туди додати. Якщо тексту небагато, то 1-2 входження ключа буде досить. Якщо стаття велика, то можна впровадити 3-5 входжень, і не один ключ, а кілька. Важливо пам'ятати, що на головну сторінку повинен вести найпопулярніший і, як наслідок, найважчий запит.

Етап 2. Крок 2 - Мета - теги (title, description, keywords)

Тепер прийшла черга однією з найважливіших частин. Якщо Ви знаєте HTML хоч трохи, проблем не буде, якщо немає - готуємося розбиратися. Перше, що нам необхідно зробити - скласти заголовки сторінок - TITLE. Саме текст в title відображається у вкладках браузера і саме цей тег беруть пошукові машини для формування свого сниппета (блок з інформацією про сайті).

Значимість тегів description і keywords на сьогоднішній день дуже сумнівна. Але. Експериментально підтверджено, що пошукова система Яндекс бере вміст Description для складання опису в сніпеті, якщо вміст Description відповідає всім вимогам.

Етап 3. Доведення напилком

Етап 3. Крок 1. Робимо перелинковку і додаємо статті

До цього часу просувний сайт вже повинен з'явитися у видачі пошукових машин по елементарним запитам До цього часу просувний сайт вже повинен з'явитися у видачі пошукових машин по елементарним запитам.

Без перелинковки можна забути про SEO, бо це один з ключових моментів оптимізації. Ми як хитрий павук, плетемо павутину з переливаються одне в одного сторінок, досягаючи тим самим підвищення потрібних нам сторінок в топ.

Перелінковка - це не тільки SEO-інструмент, але ще і спосіб отримати «холодну продаж», але про це пізніше. А поки просте правило - робимо перелинковку завжди. Якщо лінковані нічого - пиляємо розділ Статті.

Етап 3. Крок 2. Дрібниці важливі або «Знайомтеся, sitemap, robots. txt »

Що таке sitemap?

Карта сайту, або sitemap - технічний файл у форматі XML, який містить деревоподібну структуру сайту з додатковими параметрами (URL, Частота оновлення, Важливість сторінки, Дата зміни). При індексуванні сайту пошуковими машинами перше, на що вони дивляться - наявність sitemap.

Що таке robots. txt?

Текстовий файл «роботи» пояснює пошуковим машинам, що можна індексувати, а що ні. Якщо цього файлу немає, пошуковики індексують всі підряд (якщо в коді сторінки не варто заборона). Часом це дуже погано і може викликати появу дублів сторінок у видачі (чого допустити так само не можна).

підсумки

Ось і все, ми розглянули всі ази оптимізації сайту. Пройшли всі 3 етапи від підбору СЯ до доведення напильником. Стаття може здатися великою і складною, але ж слідуючи їй, можна домогтися гарних результатів!

Навчання SEO - це дуже захоплююче, але і занадто багато роботи. Одних статей завжди буде мало, потрібен наставник - учитель. Хто покаже і розповість як і що потрібно робити. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути або прочитати. За моїх часів наставника у мене не було, і доводилося вчитися на власних помилках. У Вас, мій дорогий читачу, ситуація куди краще. Вбирайте знання, поки є така можливість, і відразу ж застосовуйте їх на практиці.

Всім гарної SEO-оптимізації.

Txt?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения