Краща система управління контентом для SEO

 1. У вас є правильна установка під капотом?
 2. Остерігайтеся надто хороших, щоб бути справжніми "легкими будівельниками веб-сайтів"
 3. Чи варто йти на найпопулярнішу в світі CMS?
 4. Найкраща система управління контентом для SEO
 5. Кількість веб-сайтів у Топ-10 000 Alexa як частка частки ринку

Нещодавно я витратив деякий час на консультування місцевих підприємств на SEO та як вирішувати проблеми SEO та один з найважливіших питань, що виникають час від часу - сам веб-сайт.

У більшості випадків проблему можна віднести до обмежень систем управління контентом (CMS).

Це змусило мене замислитися - що є кращим CMS для SEO і чи є якісь реальні дані, які допоможуть вам вирішити, чи існує ясний лідер?

Робота в якості консультанта SEO означає, що ви часто отримуєте, щоб успадкувати чужу зручну роботу, коли вам доручено допомогти власнику бізнесу досягти кращого рейтингу. Це може бути хорошим або поганим, залежно від того, з чим ви повинні працювати.

У вас є правильна установка під капотом?

Мені подобається думати про SEO як про механіку гоночного автомобіля. Ви можете відмінно налаштувати гоночний автомобіль, щоб отримати найкраще з нього, але якщо частини, які використовувалися для того, щоб поставити гоночний автомобіль разом, є певною мірою недоліки - забудьте про це. Часто це краще і вимагає менше грошей і клопоту, щоб почати знову з правого двигуна, якщо ви хочете конкурувати.

Дизайн веб-сайту значно змінився в останні роки з появою великої кількості систем управління контентом, які допомагають людям, які не є веб-розробниками, розмістити веб-сайт разом з незнайомим кодом.

Остерігайтеся надто хороших, щоб бути справжніми "легкими будівельниками веб-сайтів"

Просто перетягуючи вміст на веб-сайт, який змінює розміри і впорядковує, все акуратно може здатися хитрим скороченням. Ці безкоштовні послуги веб-будівельника часто рекламують, наскільки дивно легко створювати веб-сайти, використовуючи їхні платформи, а потім нехтують розповідати вам, скільки часу це буде коштувати вам у довгостроковій перспективі, коли ваші ключові слова залишаться нерейтинговими.

Так що якщо ви не знаєте свого WordPress з вашого Weebly, я підготував цей посібник до кращих CMS для SEO на основі статистики з 2016 року.

Чи варто йти на найпопулярнішу в світі CMS?

Один зі способів подивитися на кращу CMS для SEO це подивитися на популярність. Якщо ви використовуєте CMS, що використовують більшість власників веб-сайтів у світі, то має бути щось про цю CMS, що робить її корисною для SEO?

Коли справа доходить до популярності, конкуренції за WordPress не так багато.

Майже 60% усіх керованих веб-сайтами вмісту в світі працюють на платформі WordPress відповідно до цього опитування . З мого досвіду більшість агентств веб-дизайну також використовують його, тому, якщо хочете, WordPress є транзитним вантом або веб-сайтами General Motors, і ви можете бути впевнені, що ви будете в компанії більшості інших власників веб-сайтів, які використовують його .

Використання найпопулярніших у світі CMS означає, що ви також маєте доступ до набагато більшої підтримки у вигляді розробників, які спеціалізуються на платформі, поради щодо кращих способів оптимізації та інструментів SEO, які допоможуть вашому сайту.

Використання найпопулярніших у світі CMS означає, що ви також маєте доступ до набагато більшої підтримки у вигляді розробників, які спеціалізуються на платформі, поради щодо кращих способів оптимізації та інструментів SEO, які допоможуть вашому сайту

Найкраща система управління контентом для SEO

Використовуючи ту ж платформу, яку використовують більшість інших людей, це одна річ, але наскільки ефективною є WordPress, коли справа доходить до рейтингу? Тут все складніше, коли його порівнюють з іншими популярними системами управління контентом.

Дивлячись на загальну картину, WordPress знову перемагає з найбільшою кількістю веб-сайтів, які входять до числа перших 10 000 у результатах пошуку; що становить 71,1% у порівнянні з трьома іншими найбільш використовуваними системами управління контентом.

І так і має бути, якщо і трапляється левова частка у популярності ставок.

Так що ви отримуєте з WordPress це платформа з більшістю веб-сайтів, зайнятих у топ-10 000 Alexa. Робота виконана правильно? Ну не зовсім.

Дивлячись трохи більш уважно на ці статистичні дані показує деякі дивовижні ідеї, які могли б переконати вас подумати ще раз про прийняту думку, що WordPress є найбільш ефективним CMS для SEO.

Заглибитися глибше, і ви побачите, що деякі з конкурентів насправді краще, ніж WordPress, як співвідношення частки ринку і перевищують їх вагу, коли мова йде про SEO.

Як видно з наведених нижче таблиць, рейтинг цих сайтів у топ-10 000, Drupal має набагато більшу частку (78%) проти порівняно невеликої частки ринку.

WordPress приходить на друге місце (45%), за нею йдуть Magento (28%), Square Space (18%), Joomla (13%), а Wix, що має нульові сайти в топ-10,000, за даними веб-технологій W3 Tech. Останнє не дивно, враховуючи спосіб оплати щомісячних послуг веб-будівельника технічно створений для SEO.

Кількість веб-сайтів у Топ-10 000 Alexa як частка частки ринку

Drupal 78% Wordpress 45% Magento 28% Квадратний простір 18% Wix 0%

Джерело: Огляди веб-технологій

Переможець Drupal але це кінець розповіді?

Ці результати, звичайно, ігнорують багато можливих змінних, і деякі платформи можуть бути краще використовувати, ніж інші, залежно від завдання, яке ви хочете зробити веб-сайту.

Magento, наприклад, може бути краще, ніж WordPress для великих магазинів електронної торгівлі, хоча його здатність дозволити власникам сайтів виробляти контент маркетингового типу скомпрометована незграбними додатками, необхідними для включення блогу. Останнє - це те, що WordPress перевершує в порівнянні, і це може бути корисним, враховуючи, що контент-маркетинг тепер є важливою частиною SEO.

Ці результати можуть бути спотворені великою часткою веб-сайтів WordPress, розміщених там, об'єднаних невеликими підприємствами та блогерами, які, як правило, не входять до числа найкращих веб-сайтів.

Це може бути й у випадку з іншими платформами, але дані, принаймні, дають нам найкращу ідею, які платформи, швидше за все, будуть добре працювати в пошукових системах.

Те, що ми не розглядали, - наскільки легко кожна з цих платформ працюватиме і наскільки простий для середнього власника сайту вносити зміни, необхідні для оптимізації для пошукових систем. Ми розглянемо ці фактори більш детально в наступній частині.

У вас є правильна установка під капотом?
Це змусило мене замислитися - що є кращим CMS для SEO і чи є якісь реальні дані, які допоможуть вам вирішити, чи існує ясний лідер?
У вас є правильна установка під капотом?
Чи варто йти на найпопулярнішу в світі CMS?
Якщо ви використовуєте CMS, що використовують більшість власників веб-сайтів у світі, то має бути щось про цю CMS, що робить її корисною для SEO?
Робота виконана правильно?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения