Кращі 15 + Magento 2.2 теми Bootstrap Підвищення продуктивності

Free & Premium Magento 2.2 Bootstrap Теми , безсумнівно, важко бити теми, які приносять великий вміст для будь-якого веб-будівельників. Теми Magento 2.3 Bootstrap - це поєднання гнучкості, швидкості реагування, легкого налаштування та швидкої швидкості, які дозволяють вашому веб-сайту працювати гладко на будь-яких браузерах або пристроях, які ви використовуєте. Як ви вже добре усвідомлюєте, наскільки потужними є теми Free Booststrap 2.2 , тепер просуньтеся і вивчіть різні варіанти, які ми пропонуємо вам.

Примітка: Не пропустіть безкоштовні теми Magento 2.2 Bootstrap в кінці списку!

Весь 8 вечора - це безкоштовна & преміальна і чутлива тема Magento 2 з розширеними розширеннями. Призначений для кожного типу магазинів, особливо магазинів одягу та одягу. Це повністю настроюється і сумісна з усіма пристроями та веб-браузерами. Крім того, 6 елегантних і домашніх сторінок з сотнями зображень продукту зроблять ваш магазин надзвичайно вражаючим.
Page Builder, Mega Menu, розширення блогу включені в тему, щоб зробити її потужною і допоможе вам заощадити велику суму.
Оптимізовано для SEO для отримання високого рангу в результатах пошуку. Отримайте спеціальну підтримку від кваліфікованих розробників під час встановлення та використання теми.

Ves Ten - Magento 2.x Theme Fashion - це дійсно оптимізоване рішення для магазину моди та одягу.
Розроблений новою платформою Magento 2.2, Ves Ten сумісний з усіма версіями Magento 2.
Придбання теми не означає, що ви отримаєте тільки тему. Ми включили кілька розширень преміум-класу, щоб підвищити продуктивність вашого сайту до найвищого. Вони створюють сторінки, Maga Menu, відгук, блог, магазин з брендом.
Інші видатні функції, такі як реагування на всі пристрої, сумісні з усіма браузерами, забезпечують найвищу швидкість обробки. І ваш сайт може легко піднятися до високого рангу і популярний у клієнтів з SEO-зручною функцією.

Ves Evolution

Ця тема є надзвичайно чуйною і готовою до використання сітківки, що приносить найбільш приємний досвід користувача незалежно від пристроїв або масштабу екрану. Клієнти можуть збільшувати та переглядати продукти краще за допомогою огляду продукту. Крім того, ви, як власники магазину, можете відображати бестселери, новий прихід, обраний, випадковий, останній та спеціальний продукт на дружній каруселі. Крім того, Ves Evolution підтримує майстерний інструмент пошуку - пошук Ajax з інтегрованою функцією Auto. Для тих, хто любить Drag 'Drop, Ves Evolution - хороший старт. Зайве говорити, що створення сторінки за допомогою функції Drag 'n Drop є простим і простим, але створює професійну сторінку. Особливо, ви будете завантажені широкою люттю чудової естетичної домашньої сторінки, дизайном сторінки та шаблоном. Оновлення ніколи не закінчиться. Також, свідчення вітрини дозволяє показати відгуки клієнтів розумним і в стилі!

Безкоштовний Ves Cropshop

Ves Cropshop - це добре розроблена модна тема, одна з найкращих тем Magento 2.2 Bootstrap, які ви не можете пропустити. Ви отримаєте 3 макету домашньої сторінки, 3 макету заголовка, 3 розкладки категорій і 3 макети блогу в одній темі, а потім одягніть свої магазини у візуальній славі. Крім того, він поставляється з 100% реагувати, сітківки готові, і 50 + віджет підтримується. Таким чином, клієнти зможуть повною мірою насолодитися покупками на ходу. Зокрема, ця тема є універсальною для відображення продукту з сенсорною оптимізованою каруселлю, досвідченою багаторівневою навігацією та потужним фільтром за кольором, розміром, ціною, категорією тощо. З гарячою угодою з таймером зворотного відліку додано, ви можете закликати ваших клієнтів купити. Тим не менш, це не кінець. Ves Cropshop має інтегрований віджет Instagram. Ви знаєте, що це просто приголомшливо навіть за його назвою. Отже, переконайтеся, що це перевірено!

Безкоштовно Ves Oshop

Ves Oshop є універсальною і чуйною темою для ваших магазинів моди. Час завантаження вражає швидко. Побудова сторінки та вмісту є надзвичайно легким за допомогою функції Drag 'n Drop та розширеного мега меню. Крім того, як і багато інших тем Magento 2.2 Bootstrap, Ves Oshop робить налаштування настільки простим і професійним з налаштуванням теми Magento 2.2 і зручною панеллю адміністратора. Особливо, ви можете отримати більше завдань клієнтів з SEO оптимізований Magento 2,2 Розширення блогу. Ajax Cart і швидкий перегляд, мобільний дружній Off Canvas Menu, Touch Optimized Продукт карусель разом з швидким і інтуїтивним Checkout присвячений приносити кращий досвід покупок. З Ves Oshop, ви можете налаштувати ваші магазини, щоб процвітати в найкоротші терміни

Жилет Удар

Ves Beat підходить саме для перукарень, магазинів чоловічої моди та товарів для дому. Він ніколи не перестане вражати вас ясним, 100% чуйним, готовим до сітківки та професійним дизайном. Є так багато варіантів розміщення на головній сторінці та заголовку на вибір. Крім того, налаштування магазинів за допомогою інструментів Drag & Drop будівельника і Mega Builder ніколи не буде простіше. Крім того, ви можете відображати продукти в онлайн-магазині професійно за допомогою Touch Optimized Product Slider та відмінного швидкого огляду. Інтуїтивна перевірка, особливо гарячі пропозиції з таймером зворотного відліку зроблять ваш клієнт любов'ю в магазинах. Найкраща частина - це тема, яка надає вам Blog Pro (вартість $ 45), що вже має підтримку SEO. Отримайте його зараз!

Весь Валу

Ця орієнтована на мультипродукт тему дійсно займає багато місця серед тем Magento 2.2 Bootstrap. Ви можете створити мега меню і сторінки за допомогою функції Drag 'n Drop з легкістю. Крім того, він присвячений яскравій вітрині продукту та інтуїтивно зрозумілий слайдер продукту з оптимізованим дотиком. Тепер будьте готові відшліфовувати свій магазин елегантним і помітним дизайном у будь-який час!

Ves Sportshop

Ves Sportshop - це динамічно реагує тема для спортивних продуктів. Ця тема покладе край вашому пошуку потужної адміністративної панелі. Це спрощує будь-який процес налаштування, особливо мега-меню та будівельника сторінок за допомогою функції Drag 'n Drop. Плюс, ви оснащені виконаним блогом модулем (вартість $ 45). Підтримка швидкого огляду продукту також сприяє відмінному досвіду покупок на ходу.

Вес Супермаркет

Ця чудова тема є надійним вибором для вашого магазину цифрових гаджетів. Він поставляється з чітким і професійним дизайном для вас, щоб відмінно полірувати веб-сайт дивлячись. Завдяки підтримці Ves Megamenu і вертикальному меню ваш інтернет-магазин стане продуктивним і професійним, як ви цього захочете. Повзунок шару також є основним доповненням до вашого професійного меню Mega. Ви навіть можете налаштувати візуально і таким чином зробити процес швидким і ефективним. Крім того, доданий Ves Quickview забезпечує швидкий доступ до відображення продуктів у спливаючих вікнах та додавання продуктів.

Ves Fashion

Повністю чуйний Magento 2.2 бездоганно розроблений як для Magento 2.2, так і для Magento 1.9.x - це єдине рішення для магазинів моди, магазинів мобільних телефонів, магазинів комп'ютерів, магазинів Hightech, магазинів подарунків, магазинів електроніки… Розумне поєднання чистого чорно-білого кольору , текстури, і шикарний дизайн безсумнівно робить ваші продукти блищать у багато чого. Крім того, ця багатофункціональна тематика надає вам неймовірне швидке навантаження, повністю реагує, швидкий процес оформлення, гарний повзунок зображення, продукт швидкого перегляду, меню з полотен, сенсорну оптимізацію каруселі, швидку багатошарову навігацію, набагато більше. Відкрийте його зараз!

Весільний олівець

Ця приголомшлива тема дозволяє професійно відображати товари і краще підходить для модного магазину. Поряд з Bootstrap підтримується, є також велике вдосконалення зроблені в цій дуже чутливій темі, такі як швидка швидкість і зручна панель адміністратора. Зокрема, він поставляється з швидким процесом перевірки, меню з полотен, швидким оглядом продукту, каруселлю продукту, що обіцяє підвищити продуктивність вашого магазину, а також користувальницький досвід.

Безкоштовно Ves Krstore

Ця тема добре створена для інтернет-магазину моди, магазину фотоапаратів, взуття, окулярів, аксесуарів. Для тих, хто віддає перевагу розташуванню блоків вмісту на основі Grid, це хороша тема для початку. Mega Menu Додано Magento для створення, управління та відображення всіх видів інформації гнучко та професійно. Крім того, Ves Krstore поставляється з великою кількістю функцій, таких як мега меню, слайдер зображення, кошик Ajax і швидкий перегляд, продукт зображення галереї, налаштовувані зразки, швидка багаторівнева навігація, слайдер логотипу брендів, поліпшення оплати, шрифт чудовий, потужний і інтуїтивна панель адміністратора…

Безкоштовний Ves Vigoss

Вес Vigoss служить для цифрових пристроїв і магазину моди. Вбудовані компоненти компонування Bootstrap 3x роблять його дуже добре адаптованим і повністю оптимізованим на кожному пристрої. Off Canvas Menu і заголовок посилання допомагають клієнтам пересуватися навколо вашого магазину з легкістю. Широке і чітке показу слайдів зображення продукту надзвичайно розроблено для створення найкращого користувацького досвіду. Особливо тепер ви можете додати цілу галерею на сторінку продукту, щоб повністю показати кожний дюйм продукту для ваших клієнтів. Ця тема також підтверджує себе як ідеальний вибір, забезпечуючи потужний фільтр з кольором, розміром, кольором і категорією разом з легковажною навігацією. Крім того, карусель та карусель для виробів детально розроблені, щоб зробити його неймовірно легким для ваших клієнтів, щоб визначити потрібні елементи на будь-яких пристроях, на яких вони перебувають. Примітно, що Ves Vigoss навіть заощаджує чудову кількість покупок для ваших клієнтів. Вони можуть легко і швидко додавати або видаляти будь-які елементи з підтримкою Ajax. За один клік всі відомості про продукт відмінно відображаються у спливаючому вікні.

Ves Micmart

Давайте прикрасимо ваш сайт свіжим, акуратним і чистим дизайном і безліччю функцій у високочутливих, інтуїтивно зрозумілих і орієнтованих на багато точок Magento 2.2 темах Bootstrap. Ves Micmart забезпечує саме ту підтримку, яка потрібна для покращення роботи користувачів. Ajax пошук і автозаповнення, Ajax шар навігації фільтр з повзунком ціни і сова продукт карусель полегшити пошук і навігації навколо вашого магазину, зробити результати пошуку виходять швидко і красиво. Крім того, це заощаджує ваш час і гроші, інвестуючи в інші плагіни, щоб мати абсолютно продуктивний сайт. Як? Зроби це сам! Ви самі розробляєте свій сайт, як майстер, просто використовуючи функцію Drag 'n Drop, інтегровану в побудову сторінок, динамічне мега меню, дивовижний шаруватий слайдер, модуль бренда та відгуку, приголомшливі продажі сторінок, кольорові зразки, гарячу пропозицію з таймером зворотного відліку, жива тема редактор, потужний блог-модуль.

Ves Bluestore

Компанія Ves Bluestore оснащена ідеальним елегантним дизайном та багатьма чудовими можливостями, такими як динамічне мега меню, дивовижний слайдер з шаруватості, карусель продукту сови, магазин від Lock, модуль бренд і відгук, красиві 404 сторінки, Instagram та блог, кольорові зразки, повна сторінка кеш…, який допоможе вам отримати більше продажів і заощадити гроші на придбання розширення третьої сторони. Крім того, відмінне поєднання елегантного дизайну та чудових функцій допоможе вам продемонструвати предмети найпривабливішим чином.

Ця тема побудована з Magento Pages Builder. З інтуїтивно зрозумілими функціями перетягування і віджетом 50+ Magento, ви можете легко створити чуйну / мобільну сторінку Magento 2.2. Крім того, цей супер гнучкий модуль підтримує зміну зовнішнього вигляду у другому. Коротше кажучи, за допомогою Magento Page Builder ви зможете створити свої власні складні та змістовні сторінки за кілька хвилин. Забудьте про боротьбу з короткими кодами. Ніяких знань в області програмування не потрібно!

Що таке суть справи?

Це пакет швидкого запуску, який дозволяє встановлювати за кілька хвилин. Автоматичне встановлення зразків дає змогу легко копіювати наш демонстраційний сайт у існуючому сайті Magento 2.2. Ves Bluestore відповідає останнім вимогам юзабіліті, всім сучасним стандартам веб-дизайну і новітнім технологіям, таким як HTML5, Bootstrap 3, CSS3, Font Awesome 4, SASS. Таким чином, ця тема дозволяє створювати і конфігурувати кілька магазинів, мульти-тематичних, багатомовних мов.

Безкоштовний Ves Bishop

Bishop створений, щоб задовольнити вимоги власників магазинів моди, цифрової техніки, електроніки, аксесуарів - один з найулюбленіших тем Magento 2.2 Bootstrap. Ваш клієнт буде вражений ясним і абсолютно професійним дизайном. Особливо, щоб продукт кращий досвід користувача, Вес Bishop оптимізований для швидкості, пошукової оптимізації, і високий рейтинг переходів. Крім того, це робить вас вашими клієнтами не пропустите нічого великого в ваших магазинах завдяки продукту карусель вітрини нових прибутків, гарячих продажів і знижених продуктів. Як побудувати веб-сайт, ви знайдете перетягнути функцію падіння допоможе вам тонну у створенні та редагуванні сторінки та меню. Тоді Весь Єпископ запропонує вам!

Безкоштовно Ves Owenstore

Весь Owenstore естетично призначений для меблі орієнтований магазин. З готовністю до 100% реагування та сітківкою він працює бездоганно на будь-яких пристроях і екранах. Ця тема дозволяє виконувати занадто просту настройку за допомогою функції Drag 'n Drop, різноманітної колірної схеми та багатомовного та RTL-мови, що застосовується при створенні меню Page. Крім того, інструмент пошуку та коефіцієнт переходів оптимізовані для створення найкращого користувальницького досвіду.

Весь Фасони (Безкоштовно)

Ця тема майстерно розроблена, щоб виявити найкращий досвід користувача. Вбудований Bootstrap 3x робить його чудовим і оптимізованим для всіх пристроїв. Це також робить його ідеальним для електронної комерції. Крім того, він гарантує, що кожен раз, коли клієнти торгують навколо вашого магазину, вони будуть задоволені швидкою завантаженням сторінки. Крім того, слайд-шоу продукту оптимізовано для дотиків. Особливо ваші клієнти завжди будуть добре поінформовані про нові продукти та знижки. З Ves Fasony Magento 2.2, ви можете розумно показати ваш авторитет через відгуки. Зокрема, ця тема дає вам змогу підвищити рівень обізнаності про бренд із досягненням слайд-шоу на домашній сторінці. Off Canvas Menu і швидка перевірка також інші бонуси, щоб зробити його надійним вибором.

Весь Юм (Безкоштовно)

Будьте одним з кращих безкоштовних тем Magento 2.2 Bootstrap, Ves Yume приходить з вами вражаюче чуйний і привабливий дизайн для чудової настройки екрану і вбудованих компонентів компонування Bootstrap 3x, які будуть оптимізовані в будь-яких пристроях. З метою створення кращого досвіду покупок, він тонко обладнаний кошиком Ajax для швидкого додавання до кошика, Off Canvas Menu та посиланням на заголовки робить покупки на телефонах, як бриз. Є також 5 перевірок покращення було зроблено для цієї теми, включаючи автоматичну перевірку гостей, що спонукає зареєстрованих клієнтів увійти, резюме замовлення з зображеннями продукту, отримуючи тарифи доставки. Більше того, до вашого розпорядження, галерея зображень може бути виведена на сторінці продукту. Особливо значки Font Awesome додаються до задоволення.

Список тем 15 Bootstrap Magento 2.2 буде оновлюватися день за днем. Гарячі і безкоштовні теми Magento 2.2 Bootstrap також включені. Сподіваюся, вам сподобається читати і вибрати найбільш підходящу тему для вашого магазину.

Схожі повідомлення

Кращі Magento 2 модні теми | Теми для магазину мод

Купити Magento 2 Marketplace Розширення-Отримати Magento 2 Marketplace Теми

10+ Кращі теми на ринку Magento 2

Кращі теми Magento 2 Marketplace & Extensions | Landofcoder

10 найкращих тем для Magento 2

Пов'язані з Magento 2.2 розширення на Landofcoder, які можуть вас зацікавити:

Як?
Що таке суть справи?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения