Кращі програми для оптимізації комп'ютера Windows 10

 1. Очищення диска і реєстру Windows 10
 2. CCleaner
 3. Оптимізація оперативної пам'яті Windows 10
 4. Wise Memory Optimizer
 5. Дефрагментація і перевірка на помилки жорсткого диска Windows 10
 6. Defraggler
 7. Оптимізація Windows 10 для ігор
 8. Razer Game Booster

Оптимізація комп'ютера залишається головним питанням після тривалого користування операційної системи Windows 10. Проводити очистку системи потрібно періодично, оскільки через хвостів програм забувається система сміттям. Досвідчені користувачі можуть провести оптимізацію системи без використання сторонніх програм. Але зараз є багато сторонніх програм дозволяє в кілька натискань зробити пошук проблемних ділянок і виправлення.

У цій статті ми розглянемо кращі програми для оптимізації комп'ютера з Windows 10. Наші програми підійдуть і для користувачів попередніх операційних систем. Відмінним бонусом є наявність в кожної програми з нашого списку російської мови інтерфейсу, що полегшить роботу з програмою багатьом користувачам.

Очищення диска і реєстру Windows 10

Оптимізацію диска і чистку реєстру можна зробити вручну або вбудованими засобами операційної системи Windows 10. Детальніше про способи автоматичного видалення сміття ми розповідали в статті як очистити диск С від непотрібних файлів в Windows 10 .

Шукати в ручну шукати хвости від програм в системі справа дійсно не проста і потребує багато часу. Саме тому були придумані програми для очищення реєстру і диска які шукають залишки від програм і після одного натискання виправляють всі помилки системи.

CCleaner Оптимізація комп'ютера залишається головним питанням після тривалого користування операційної системи Windows 10

Найпопулярніша програма - оптимізатор, яка з легкістю виконує пошук і очищення непотрібного програмного забезпечення або його залишків. У більшості випадків CCleaner зможе замінити всі інші чистильники собою, оскільки з її допомогою можна навіть очистити кеш браузера .

Головною перевагою є можливість використовувати безкоштовну версію програми, якої цілком вистачить для оптимізації комп'ютера в будинку.

Якщо ж з програмою CCleaner знайомі багато, то Advanced SystemCare вже не така популярна серед новачків. Має більш сучасний і в той же момент заплутаний інтерфейс, який відлякує новачків.

Дозволяє виконати основні функції щодо оптимізації комп'ютера, починаючи від видалення шпигунського програмного забезпечення, ремонтом реєстру, видаленням сміттєвих файлів і закінчуючи оптимізацією диска і системи в цілому.

З програмою Reg Organizer ми Вас ще не знайомили. Програма по функціоналу більше нагадує CCleaner. А також дозволяє робити чистку системи (звільняти місце з виправленням проблем), чистку приватних даних (історії браузерів, кеша програм та інші) і проводити оптимізацію реєстру (дефрагментація і стиснення реєстру).

З мінусів програми варто відзначити пробний період, оскільки після його закінчення програма буде вимагати Вас купити ліцензію. Яка дає можливість необмеженого за часом використання програми і безкоштовні оновлення протягом одного року.

Оптимізація оперативної пам'яті Windows 10

Під оптимізацією оперативно пам'яті мається на увазі її очищення. Повний список програм і способи очищення пам'яті засобами операційної системи ми розглядали в статті як очистити оперативну пам'ять на Windows 10 . Тут же наведемо для прикладу кілька кращих програм, які допоможуть оптимізувати комп'ютер з операційною системою Windows 10.

Wise Memory Optimizer

Wise Memory Optimizer дозволяє звільняти оперативну пам'ять в одне натискання або взагалі в автоматичному режимі, оскільки програма вміє працювати у фоновому режимі. Головною перевагою програм є можливість безкоштовно її використовувати.

Дефрагментація і перевірка на помилки жорсткого диска Windows 10

З дефрагментацією жорсткого диска все набагато простіше, оскільки вбудовані засоби операційної системи Windows 10 дуже добре справляються з цим завданням. Детальніше про те як виконати дефрагментацію диска на Windows 10 можна почитати в нашій статті. Як і завжди є сторонні програми з аналогічним функціоналом, а в більшості випадком і з функціоналом ширше.

Якщо ж говорити про перевірку на помилки жорсткого диска, то також існує багато програм, які дозволяють це зробити. Тут вже потрібно дивитися на те чи дозволяють вони виправляти ці помилки або ж просто показують Вам звіт. Весь список програм дивіться в нашій статті .

Defraggler

Відмінна програма для дефрагментації жорсткого диска від розробників програми CCleaner. Вміє знаходити необхідні для дефрагментації сектора і відразу ж виправляти проблему. Утиліта дозволяє робити повну і часткову дефрагментацію, для економії Вашого часу.

Найголовнішою особливість цієї програми є наявність безкоштовної ліцензії, що дозволить кожному її використовувати без обмежень.

Оптимізація Windows 10 для ігор

Оптимізація Windows 10 чисто для ігор це велика тема, про яку можна написати і не одну статтю. Оскільки в операційній системі є вбудований ігровий режим. Дивіться статтю: як включити ігровий режим в Windows 10 . Варто сказати що з кожним оновленням ігровий режим Windows 10 стає краще і краще. Тут же запропонуємо одну програму для оптимізації Вашої операційної системи для ігор.

Razer Game Booster

Програма має вбудований ігровий режим і всі засоби для оптимізації операційної системи для ігор. Першим же ділом що потрібно буде Вам зробити після установки програми це пройти авторизацію в програмі. Razer Game Booster це дійсно кращий засіб, яке допоможе прискорити систему в цілому для роботи з іграми. Має ручний і автоматичний режим оптимізації системи.

 • Дефрагментація папок з іграми для більш швидкого звернення до файлів.
 • Можливість установки останніх драйверів драйверів обладнання.
 • Швидке прискорення системи шляхом зупинки зайвих процесів.

висновки

Способів для оптимізації системи є дійсно багато. Ми ж постаралися розглянути кращі з них. Для цього підібрали список кращих програм для оптимізації Windows 10 і комп'ютера в цілому.

А також варто почистити програми, які автоматично завантажуються при включенні комп'ютера. Як це зробити описано в статті де знаходиться автозавантаження в Windows 10 .

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения