Кращий WordPress SEO плагін

 1. Кращий WordPress SEO плагін

SEO часто розглядається як довгий і тривалий процес, який вимагає часу і відданості для досягнення рейтингу в пошукових системах.

Є невелика кількість плагінів для WordPress SEO, щоб полегшити ваше життя. Перевірте наш список кращих WordPress SEO плагінів.

Є більше ніж 54 000 плагінів доступні на сховищі WordPress, що ускладнює вибір найбільш відповідних.

На щастя, ми поділяємо 10 кращих плагінів WordPress, щоб легко виконати SEO на вашому сайті.

Наш список буде задовольняти від SEO, характерних для загальних цільових завдань.

Кращий WordPress SEO плагін

Yoast SEO є надзвичайно популярним WordPress SEO плагін для виконання потреб SEO, і підходить для початківців для користувачів.

Yoast SEO простий у використанні, а його система світлофорів допомагає користувачам перевіряти певні області на сторінці SEO техніки. Yoast SEO надає соціальні вхідні мета-дані і карту сайту з коробки.

Yoast SEO також забезпечує аналіз читабельності, який також допомагає покращити вміст вашої сторінки або повідомлення.

Ви можете використовувати одне ключове слово у безкоштовній версії, для кількох ключових слів потрібно купувати преміум-членство.

Yoast SEO - моя особиста рекомендація для всебічного SEO.

Дуже популярний SEO плагін для WordPress і альтернатива Yoast SEO. Вона забезпечує багато тих же інструментів і функцій, як Yoast, але загальний консенсус полягає в тому, що все в одному SEO Pack трохи менш зручно, ніж Yoast SEO.

Більше половини веб-трафіку здійснюється за допомогою мобільних пристроїв, а нещодавнє оновлення Індексу мобільного зв'язку Google потрібно розглянути Прискорені мобільні сторінки (AMP) .

Проект AMP - це ініціатива з відкритим кодом, яка забезпечує легкий спосіб створення веб-сторінок, які швидше завантажуються на мобільні телефони, ніж звичайні веб-сторінки.

AMP для WP автоматично додає функціональність AMP до вашого веб-сайту, що робить ваш веб-сайт швидшим на мобільних телефонах.

Пошук і виправлення пошкоджених посилань на вашому веб-сайті може бути непростою Перенаправлення допоможе вам налаштувати перенаправлення для всіх зламаних сторінок. Перенаправлення є корисним плагіном з невеликими відбитками на сервері, які обробляють всі переадресації f.

Прискорення сайту WordPress для SEO Мета, ймовірно, є однією з найбільших головних болів і розмір зображення є найбільш поширеним фактором для повільної швидкості будь-якого сайту WordPress.

Стиснення і оптимізація зображення Smush це найкращий плагін, перерахований у цьому списку і надзвичайно корисний. Він стискає всі зображення на вашому сайті за допомогою одного кліка.

Швидкість сторінки грає велику роль при оптимізації сайту для SEO. Загальний кеш W3 зменшити кількість сторінок сайту та збільшити час завантаження, кешуючи сторінки, що призводить до більшої конверсії та зменшення показника відмов.

WP-Optimize допомагає очистити базу даних і збільшити простір на сервері. Якщо ви використовуєте спільний хостинг з обмеженими ресурсами, це обов'язковий плагін для WordPress.

Оптимізувати є найкращим плагіном оптимізації. Він мінімізує та кешує стилі та скрипти, відкладає завантаження скриптів і переміщує їх у нижній колонтитул. Він також мінімізує HTML сторінки. Цей плагін робить ваш веб-сайт швидшим, навіть якщо ви не перебуваєте на HTTP2.

XML Sitemap допомагає пошуковим системам сканувати вашу сторінку веб-сайту та індексувати їх у пошуковій системі.

Плагін Google Sitemaps дозволяє створювати мапу сайту швидко та легко, без використання інструменту сторонніх розробників. Швидка нотатка, якщо ви використовуєте Yoast SEO тоді вам не потрібен цей плагін Yoast SEO має вбудовану функціональність sitemap.

Пошукові системи дуже серйозно ставляться до безпеки веб-сайту, заражені веб-сайти з вірусами та шкідливими програмами зазвичай не займають місця в пошукових системах, оскільки вони не забезпечують кращого досвіду користувачів.

Якщо ваш сайт зламаний, то він може мати дуже негативний вплив на ваш рейтинг.

Мета роботи Все в одному WP Безпека і брандмауер полягає в тому, щоб запобігти цьому, і зберегти ваш сайт безпечним.

Це не остаточний список плагінів для поліпшення вашого SEO, але це наші особисті рекомендації.

Просто на більш легкій ноті, ніколи не використовуйте плагіни надмірно, оскільки використання більше і більше плагінів може також сповільнити ваш сайт. Якщо у вас є інші плагіни для обміну з нами, напишіть їх у коментарях.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения