Крик Frog інструмент огляду

 1. Моє використання
 2. Крик жаби Завантажити
 3. Приклад
 4. Створіть свій звіт
 5. Фільтрувати за типом файлу
 6. Коди відповіді
 7. URI
 8. Розділ заголовків сторінки
 9. Мета опис
 10. Мета ключові слова
 11. H1
 12. H2
 13. Зображення
 14. Директиви
 15. Користувальницькі
 16. Крик жаба Youtube відео
 17. Що мені потрібно виправити
 18. Кричали ліцензію жаби
 19. У висновку

Ви можете створювати посилання для вашого сайту, як божевільний, але якщо ваш на SEO-сторінці зруйнований, ви будете мати дуже важкий час, щоб завоювати своїх конкурентів

Ви можете створювати посилання для вашого сайту, як божевільний, але якщо ваш на SEO-сторінці зруйнований, ви будете мати дуже важкий час, щоб завоювати своїх конкурентів. Днями я мав можливість скористатися інструментом Screaming Frog, який дозволяє реально побачити, що не так з вашим сайтом у термінах SEO на сторінці і що саме вам потрібно виправити на вашому сайті в першу чергу завтра вранці. Інструмент Screaming SEO також має деякі «проблеми», які я розглядаю в цій посаді. І ще одне. Якщо ви вважаєте, що одна й та ж інформація доступна в Інструментах Google для веб-майстрів, ви не зовсім правильно, оскільки GWT занадто довгий - на відміну від Screaming Frog - до потрібної дати.

Моє використання

Справа в тому, що мій сайт часто зазнає певних змін у дизайні, що іноді призводить до непрацюючих посилань або подібних подій. Отже, я в першу чергу використовую інструмент для пошуку порушених посилань. Насправді, інструмент "павук" крикнучої жаби показує як внутрішні (на свій сайт), так і зовнішні посилання (посилання на інші сайти). Оскільки непрацююче посилання може означати просто витрачати сік Google, який ви могли б використовувати, насправді важливо, щоб ваш веб-сайт не має пошкоджених посилань. Це ідеальна ситуація, але практика робить ідеальною, чи не так?

До речі, ви можете спостерігати скринч-скрипт "Кричаща жаба", яку я зробив спеціально для тематичного дослідження, щоб ви могли краще зрозуміти, як я використовував цей інструмент і як його можна використовувати. Це внизу посади.

Крик жаби Завантажити

Для початку, вам потрібно перейти на сторінку крикувальної жаби. Він доступний для Windows, Mac і Linux.

Приклад

З Screaming Frog має надійний посібник користувача (Слава розробнику!), я не збираюся просто копіювати все на свій пост, тому що це просто не має сенсу, і це буде брудний басейн. Замість цього я просто пройду через те, як я використовував інструмент "павук крик жаби SEO" для мого власного сайту і які проблеми допомогли мені дізнатися про цей інструмент.

Створіть свій звіт

Після завантаження та встановлення інструменту SEO Screaming Frog SEO, просто запустіть його та вкажіть URL вашого сайту у відповідному текстовому полі.

Це зроблено, просто натисніть кнопку Пуск, щоб отримати м'яч прокатки. Залежно від розміру вашого сайту, це може зайняти від декількох хвилин до декількох годин.

Один з сайтів, які я надаю SEO, досить великий, і павуку Screaming Frog потрібно більше 10 годин, щоб перевірити всі сторінки та посилання на цьому сайті. З іншого боку, це зайняло близько 10 хвилин, щоб повністю перевірити WebDesy.com. Отже, це дійсно залежить від розміру вашого сайту. Якщо це величезний, ви можете почати процес перед сном, щоб він був готовий до ранку.

Після того, як ваш павук крикнучої жаби SEO буде зроблений з його перевіркою, він дасть вам звіт, який дозволяє бачити всілякі проблеми з вашим сайтом. Ви можете побачити список зібраних даних тут .

Фільтрувати за типом файлу

По-перше, ви можете відфільтрувати ваші URI за типом файлу, якщо вам потрібно знати, які типи файлів є на вашому сайті.

Якщо ви хочете побачити, чи є у вас зовнішні проблеми, натисніть вкладку Зовнішній.

До речі, можна також фільтрувати зовнішні посилання за типом файлу.

Коди відповіді

На цій вкладці можна побачити, чи виникли проблеми з сторінками та посиланнями. Докладніше про коди відповідей тут .


Якщо ваш сервер недостатньо потужний, у кінцевому звіті Screaming Frog (у розділі «Коди відповідей») може виникнути багато повідомлень про тайм-аут. Якщо ви не впевнені, наскільки сильним є ваш сервер, ви можете почати з мінімальних налаштувань.

Насправді, це саме те, що сталося в моєму випадку. Спочатку я керував моїм павуком "Кричаща жаба" SEO без будь-яких обмежень швидкості. Оскільки це викликало перевантаження на моєму сервері, у моєму звіті з'явилося багато повідомлень про час очікування (48 повідомлень про помилки).

Само собою зрозуміло, що я не був задоволений цим результатом. Ось чому я вирішив змінити налаштування швидкості, зберігаючи їх на мінімумі. Просто щоб тримати як мене, так і мою крикнучу жабу SEO павука спокійного і щасливого.

Щоб змінити налаштування швидкості, потрібно перейти до спадного меню Конфігурація і вибрати опцію Швидкість.

Щоб змінити налаштування швидкості, потрібно перейти до спадного меню Конфігурація і вибрати опцію Швидкість

Просто встановіть як Max Threads, так і Max URI / s до 1. Так само, як на зображенні нижче.

Так само, як на зображенні нижче

Встановивши Max Threads і Max URI / s на 1, я знову запустив павук Screaming Frog, і він дав мені лише одне повідомлення.

Як я пізніше виявив, повідомлення про помилку стосувалося дуже важкої сторінки на моєму сайті. Отже, цілком зрозуміло, чому я отримував це повідомлення. Справа в тому, що зображення, які я використовував на цій сторінці, просто не були оптимізовані. Я навіть не впевнений, що, коли я знайду це без Screaming Frog. Він просто кричав і показав мені проблему. 🙂

Перейти до решти вкладок, щоб побачити, що вони можуть запропонувати ...

URI

Ця вкладка дозволяє перевірити ваші URI для всіх типів проблем, таких як підкреслення, дублікати чи динамічні URI. Ці характеристики важливі, оскільки вони можуть завдати шкоди вашому сайту як з точки зору зручності користування, так і з питань SEO.

З WebDesy.com я знайшов такі проблеми:

 • Несимволи ASCII - URI містить символи, які не входять до схеми кодування символів ASCII. Такі, як ã, ç, è і т.д.
 • Підкреслення - URI має підкреслення в ньому, які не завжди розглядаються як роздільники слів. Це розуміння для мене, тому що я використовував для перейменування файлів спеціально з підкреслення. Не більше. 🙂
 • Динамічний - URI може бути динамічним за своїм характером (включаючи такі параметри, як "?" Або "&" тощо). Це може призвести до серйозного перетягування сторінок назад на сторінки результатів, оскільки не алфавітні символи, динамічні URL-адреси готові частково, і ви можете використовувати своє ключове слово.

Розділ заголовків сторінки

Як ви, напевно, здогадалися, цей розділ містить усілякі відомості про проблеми, пов'язані з назвою сторінок. А оскільки назва є найважливішим аспектом сторінки (за винятком фактичного вмісту сторінки), вам дійсно потрібно переконатися, що в цьому відношенні все A-OK. З назви моїх сторінок було виявлено такі проблеми:

 • Дублювати - будь-які сторінки, у яких є дублікати назв сторінок
 • Більше 70 символів - будь-які сторінки з довжиною 70 символів.
 • Нижче 30 символів
 • Те ж, що і h1 - Будь-які назви сторінок, які відповідають їх h1 (я не думаю, що це проблема, тому що WP робить це за замовчуванням).
 • Кілька - будь-які сторінки з кількома заголовками сторінок.

Мета опис

Я отримав лише один тип повідомлень про помилки в цьому розділі, але вони дивні. Таким чином, помилка читається так: Missing - Будь-які сторінки, які мають відсутні мета-опис. Дивна частина полягає в тому, що якщо ви перейдете на домашню сторінку WebDesy.com і перевірте її вручну, ви можете чітко побачити, що опис доступно. Моя перша здогадка полягає в тому, що вона просто не сумісна з деякими плагінами, які я використовую, але я не впевнений у цьому. Я збираюся перевірити його на чистій установці WordPress, щоб побачити, чи вдарив я нігтем по голові.

Мета ключові слова

У цьому розділі мого Screaming Frog SEO інструмент павука, я отримав багато пропущених ключових слів повідомлення про помилку (Missing - Будь-які сторінки, які мають відсутні мета ключові слова). Я не зовсім впевнений, чому розробник все ще має можливість, оскільки основні пошукові системи (наприклад, Google) більше не звертають уваги на мета-ключові слова. Плюс це є так для повністю в той час, як зараз. Я особисто думаю, що це свого роду застаріло. Як ти гадаєш?

H1

Цей розділ виявився досить щедрим з точки зору повідомлень про помилки для мого сайту. 🙂

Для початку, це кажуть, що мій h1 тег відсутній на багатьох моїх сторінках. Цікаво те, що у мене є тег h1 у фактичному коді. Наприклад, якщо ви переходите до моєї домашньої сторінки, ви побачите наступний код:

Таким чином, тест h1 існує, але його значення не представлено звичайним текстом. Це насправді зображення. Я припускаю, що це було причиною або моєю темою WordPress або одним з плагінів, які я використовую.

Ще одне повідомлення, яке я отримав у цьому розділі: Duplicate - Будь-які сторінки, які дублюють h1. Смішна частина полягає в тому, що він вважає мої відсутні значення в тегах h1 як дублікати. Отже, як тільки я виправляю попередній випуск, теж треба йти.

Понад 70 символів повідомлення про помилки цілком законним, і мені просто потрібно їх виправити. Схоже, що я просто не приділяв достатньо уваги цьому аспекту, коли я тільки почав блог.

І останнім типом повідомлень про помилки в цьому розділі є Multiple, що означає, що у мене є кілька тегів H1 на багатьох сторінках мого сайту. Це викликано тим фактом (як я пояснив вище), що мій образ логотипу також використовує тег H1, і кожен пост також має тег h1, тому що кожне ім'я посту перетворюється на h1. Знову ж таки, фіксація початкового випуску з тегом h1 для журналу дозволить виправити більшість питань h1.

H2

Ось список моїх H2 тегів питання, які досить часто підозрілі, наскільки я стурбований.

 • Відсутні - будь-які сторінки, які мають відсутність h2 (я не думаю, що це проблема, тому що це цілком нормально, щоб мати кілька тегів H2 на одній сторінці (на відміну від H1).
 • Дублювати - будь-які сторінки, які дублюють h2.
 • Кілька - будь-які сторінки з кількома h2. Знову ж таки, я не згоден з тим, що це проблема, тому що цілком нормально мати кілька підзаголовків на одній сторінці.

Зображення

Я дуже радий, що я використовував інструмент "павук крик жаби SEO" спеціально для пошуку проблем з моїми зображеннями, тому що я знайшов багато їх. Оскільки великі зображення роблять ваш сайт повільнішим, цілком ймовірно, що ці проблеми перетягують мій сайт з точки зору рейтингу Google.

Отже, найбільшою проблемою є розмір (більше 100 кб - великі зображення розміром більше 100 кб). Я фактично виявив 147 (неймовірно!) Теж зображення. Мені доведеться в основному оптимізувати всі з них. У мене є ця ідея, яка перейшла мені в голову, коли я дивився на мої питання розмір зображення. Було б дуже корисно, якби інструмент міг також надати посилання на ресурси, які можуть допомогти з конкретними питаннями. Наприклад, у моєму конкретному випадку це може дати кілька посилань, які пояснюють те, що я можу використовувати для оптимізації своїх здорових зображень.

Останнє зображення, пов'язане з зображенням: Missing Alt Text - Зображення, у яких відсутній альт-текст. Це дуже законне попередження, тому що тег alt є основним джерелом, який використовують пошукові системи, щоб з'ясувати, що насправді зображено на зображенні. Насправді можна натиснути на адресу (URI) зображення, а потім на вкладку "Інформація про зображення" в нижній частині вікна, щоб переглянути, на яких сторінках є зображення і на яких сторінках відсутній альт-текст цього зображення.

Директиви

Єдине питання, яке я маю з розділом Директиви, це те, що я використовую rel = canonical на всіх моїх сторінках, які, на мою скромну думку, взагалі не є проблемою, тому що це просто допомагає мені визначити відповідний контент як канонічний, тому Я не маю жодних проблем, якщо мій вміст опублікований в інших місцях.

Користувальницькі

Індивідуальна вкладка працює поряд із "користувацькою" конфігураційною функцією, але я не використовував її для свого сайту, тому що у мене вже є достатньо проблем, про які потрібно займатися. 🙂

Крик жаба Youtube відео

У цьому Screaming Frog Youtube screencast, я показую, які проблеми я зміг знайти з інструментом. Отже, якщо ви більше в відео, просто відкиньтеся і подивіться весь шейбанг.

До речі, якщо вам подобається моя відео Screaming Frog, ви можете підписатися на мій канал на YouTube для інших відео.

Що мені потрібно виправити

Я перерахую всі питання, які я знаю зараз, так що ви можете побачити, які проблеми я зможу виправити зараз. Отже, жаба дозволила мені виявити такі проблеми:

 • Розбиті посилання
 • Занадто важкі зображення
 • Занадто важкі сторінки
 • Не символи ASCII
 • Підкреслення в URI
 • Динамічні URI
 • Дубльовані назви сторінок
 • Більше 70 символів у заголовках сторінок
 • Нижче 30 символів у заголовках сторінок
 • Заголовок тієї ж сторінки, що і значення H1
 • Кілька назв сторінок
 • Тег H1 з моїм логотипом
 • Дубльовані теги H1
 • Більше 70 символів у значеннях тегу H1
 • Кілька тегів H1
 • Відсутній альт-тег на зображеннях

Кричали ліцензію жаби

Ліцензія Screaming Frog - 99 фунтів стерлінгів, і це дійсно гроші, які витрачаються, якщо ви хочете виправити всі проблеми, про які дозволяє вам дізнатися про програмне забезпечення. Насправді, під час написання повідомлення, я отримав кілька ідей, як використання інструменту може допомогти мені отримати багато нових клієнтів. Один з них - запустити інструмент на веб-сайті потенційного клієнта, а потім зв'язатися з ним з повним звітом. Йому буде важче сказати «ні» у цьому випадку. А це робить Screaming Frog завантаженням ще краще.

У висновку

Інструмент Screaming Frog цілком вартий вашого часу, хоча я повинен також відзначити, що він має кілька особливостей, які вам дійсно не потрібно в сьогоднішньому повсякденному житті SEO, таких як повідомлення про помилки про декілька тегів h2.

Впевнений річ, ви потребуєте download Screaming Frog та тест-заженете це спочатку перед тим, як ви берете виклик та купуєте вашу Кричучу Жабу ліцензію. Все і все, це обов'язковим інструментом для кожного серйозного SEO хлопець.

Яке програмне забезпечення ви використовуєте, щоб відкрити для себе питання, які дозволили мені знайти павутину-крикнучу жабу SEO? Порівнюючи його особливості з Screaming Frog, який з них є переможцем? Чому так? 🙂

Це ідеальна ситуація, але практика робить ідеальною, чи не так?
Включаючи такі параметри, як "?
Як ти гадаєш?
Яке програмне забезпечення ви використовуєте, щоб відкрити для себе питання, які дозволили мені знайти павутину-крикнучу жабу SEO?
Порівнюючи його особливості з Screaming Frog, який з них є переможцем?
Чому так?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения