Крик Frog SEO SPIDER гусеничний керівництво користувача

 1. Параметри кричачої жаби
 2. файл
 3. конфігурація
 4. павук
 5. Включити та виключити
 6. Користувальницький пошук і пошук
 7. Доступ API
 8. режим
 9. Масовий експорт
 10. відносини
 11. Sitemaps
 12. На аналізі САЙТУ з кричущою жабою
 13. Мета-описи та назва
 14. Відредагуйте мета описи та назву сторінки
 15. Оптимізуйте зображення для пошукової системи GOOGLE
 16. H1 & H2
 17. 404 і 504 помилок
 18. Глибина кліків: аналіз та оптимізація
 19. Сторінки, що містять більше 300 слів
 20. Час відповіді сторінки
 21. Дубльований вміст
 22. Довжина URL-адрес
 23. Сітка внутрішніх зв'язків
 24. Створіть карту сайту
 25. На закінчення на SEO інструмент Screaming Frog

Крик жаба є  природний інструмент посилання  дуже повний і потужний, при правильному використанні Крик жаба є природний інструмент посилання дуже повний і потужний, при правильному використанні. Тут я детально опишу всі функціональні можливості і як використовувати їх під час SEO-аудиту. Як попереднє спостереження, Screaming Frog можна класифікувати як один з найбільш відомих інструментів SEO: він дозволяє нам переглядати та аналізувати веб-сайти. Крім того, інструмент коштує лише 150 € на рік для необмеженого використання. Якщо ви перебуваєте під 500-ма підпунктами, Screaming Frog навіть безкоштовно!

Першим кроком у цьому посібнику є встановлення Screaming Frog, перш ніж може розпочатися будь-який аналіз.

Параметри кричачої жаби

Нижче я опишу різні меню, які дозволять вам змінювати конфігурації.

файл

Меню "Файл" пропонує різноманітні варіанти збереження поточних сканувань ("Файл для збереження") або для завантаження останніх шести сканувань на вкладці "Останні сканування". Через "Конфігурація за промовчанням" можна зберегти зміни.

конфігурація

Ви можете редагувати різні сканування відповідно до ваших потреб.

павук

У цьому підменю вказується, який вміст слід досліджувати. Наприклад, можна додавати та видаляти зображення, CSS, JavaScript, субдомени та багато інших параметрів. Крім того, можна встановити максимальну глибину кліків, а також загальну кількість відвіданих сторінок.

Включити та виключити

Ці параметри вибору дозволяють включати ("включати") або виключати ("виключити") лише певні URL-адреси на основі ваших очікувань. Тут відображається максимальна кількість URL-адрес, що скануються в секунду.

Користувальницький пошук і пошук

Це фільтр ("Вилучення") і пошукова система ("Пошук") для певних URL-адрес.

Доступ API

Цей інструмент використовується для з'єднання Screaming Frog з Google Analytics і консоллю пошуку Google. Я рекомендую вам його використовувати.

режим

Режим "інший пункт меню, який дає вам два різних варіанти: з одного боку, ви можете ввести URL-адресу вручну, а з іншого боку, ви можете створити список URL-адрес, які ви хочете проаналізувати, які ви по черзі можна завантажити через поле завантаження.

Масовий експорт

Ви можете експортувати веб-адреси з певними характеристиками, наприклад зображення розміром більше 100 Кб.

відносини

Це дозволяє автоматично готувати звіти, такі як канонічні помилки, висновок сервісу та багато іншого.

Sitemaps

Використовуючи цей пункт меню, ви можете створити карту сайту.

На аналізі САЙТУ з кричущою жабою

Для сканування на сторінці перший крок - вказати URL-адресу та натиснути кнопку Пуск. Як результат, інструмент переглядає відповідний веб-сайт, де також відображається останній звіт про стан.

Мета-описи та назва

Мета-опис, а також тег заголовка є основами в SEO і мають велике значення для веб-сайтів з багатьма URL-адресами. Після завершення сканування можна вибрати одну з наведених нижче функцій фільтра (відсутній, дублювати, більше 156 символів, менше 70 символів, більше 940 пікселів, менше 400 пікселів і кілька), щоб відобразити сторінки. які можуть бути оптимізовані відповідно до мета опису і тега заголовка. Таким чином, у вас також є можливість витягувати елементи, які не управляються в кращому випадку.

Відредагуйте мета описи та назву сторінки

Ця інша функція інструменту Screaming Frog дозволяє редагувати мета-опис і тег заголовка, вибравши опції "Заголовок сторінки" і "Фрагмент Serp". Для цього просто введіть обидва пункти в Screaming Frog, щоб отримати дисплей для різних пристроїв, таких як мобільні телефони, ПК або планшети, а також огляд відповідної кількості символів. Щоб виконати налаштування на сайті, необхідно експортувати результати.

Оптимізуйте зображення для пошукової системи GOOGLE

Зображення є важливою частиною веб-сайтів. Тому потрібно використовувати специфічну оптимізацію. У цьому випадку інструмент Screaming Frog ще раз надзвичайно цінний. Натиснувши на меню "Зображення", ви зможете відобразити всі зображення сайту і фільтрувати деякі з них: наприклад, ті, які мають більше 100 Кб.

H1 & H2

Назви H1 є однією з найважливіших даних і дозволяють структурувати веб-сайти. Саме тому важливо, щоб вони були унікальними і специфічними. Screaming Frog аналізує веб-сайт і назви H1, які занадто довгі, або іноді відсутні, так що ви можете оптимізувати їх.

404 і 504 помилок

Щоб уникнути помилок 404, коли сайт повертається до неіснуючих сторінок або 504 помилок, коли відповідна сторінка не може бути викликана через помилку сервера, рекомендую скористатися меню "Код відповіді" ,

Глибина кліків: аналіз та оптимізація

Коли йдеться про SEO, рейтинг кліків, тобто кількість кліків, за допомогою яких ви отримуєте доступ до найбільш релевантних вторинних сторінок сайту, має вирішальне значення і не повинен перевищувати трьох кліків. Використовуючи опцію "Структура сайту", ви можете отримати графічне зображення глибини кліків.

Сторінки, що містять більше 300 слів

Коли ви перейдете на вкладку "Внутрішні", ви можете - завдяки стовпцю "Підрахунок слів" - дізнатися кількість слів на відповідній сторінці, а також можете відсортувати результати, наприклад, щоб детальніше проаналізувати їх. таблицю Excel.

Час відповіді сторінки

За допомогою меню Screaming Frog "Час відповіді", яке можна знайти на вкладці "Внутрішній", ви можете переглянути час відгуку сервера в секундах або період до оновлення веб-сайту. завантажений.

Дубльований вміст

Дубльованого вмісту важко уникнути, особливо коли йдеться про громіздкі веб-сайти. Якщо ви використовуєте інструмент Screaming Frog з Excel, можна виділити повторюваний вміст. Для цього потрібно спочатку вибрати вкладку "Внутрішні", щоб отримати огляд URL-адрес і фільтрувати результати за допомогою документів HTML. У випадку, коли кілька URL-адрес мають однакове значення хешу, яке можна знайти в четвертому лівому стовпці, воно вказує на ідентичний вміст URL-адрес. Для більш чіткого опису потрібно експортувати документи HTML в Excel, оскільки ви можете виділити текстово однорідні URL-адреси.

Довжина URL-адрес

Довжина URL-адрес також відіграє важливу роль у природному посиланні, оскільки вона відповідає за чіткість результатів пошуку і повинна регулярно перевірятися. Коли ви натискаєте параметр "Tab" і фільтруєте результати з більш ніж 115 символами, можна визначити URL-адреси, які мають занадто багато символів або спеціальних символів (без символів ASCII).

Сітка внутрішніх зв'язків

Завдяки кількості внутрішніх посилань позицію сторінки в результатах Google можна оптимізувати. Ось чому ви повинні постійно визначати та покращувати сторінки з кількома посиланнями. Навіть у цьому сценарії Screaming Frog може бути корисним для відображення сторінок посилань через вкладки "Внутрішній" і "Вхідні" (шостий стовпчик ліворуч).

Створіть карту сайту

Щоб мати можливість завантажувати нові мапи сайтів і подавати їх на консоль пошуку Google, потрібно вибрати функцію "Створити мапу сайту" через меню "Мапа сайту". Таким чином, деякі HTML-сторінки, які відображають код стану (можливого) 200, включені, тоді як 301, 404 або навіть 504 сторінки, а також такі, які були встановлені в noindex, виключені. Крім того, сторінки заблоковані в файлі роботів. txt або ті, що мають канонічний тег, також ігноруються. Однак ці налаштування не є фіксованими і тому можуть бути змінені в меню конфігурації та налаштовані відповідно до ваших побажань.

На закінчення на SEO інструмент Screaming Frog

На закінчення на SEO інструмент Screaming Frog

Цей посібник представляє лише деякі з широких можливостей і різноманітних можливостей Screaming Frog, що, безумовно, є одним з найважливіших інструментів SEO на ринку . Особливо я раджу малим підприємствам, які хочуть керувати SEO самостійно, використовувати Screaming Frog - також з точки зору ціни цілком розумним!

Інші інструменти SEO, які кричали жаби:

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения