Курс SEO оптимізації сайтів від професіоналів

 1. Як визначити SEO професіонала від афериста
 2. Як проходить курс SEO оптимізації сайтів
 3. C чого починається курс SEO оптимізації сайтів
 4. Чого добився я
 5. Курс SEO оптимізації сайтів ціна

Привіт друзі! Сьогодні я пропоную Вам відвідати мій курс SEO оптимізації сайтів, який я проводжу по скайпу в онлайн режимі. Мій WEB-проект займає лідируючі місця в пошуковій системі Яндекс по великій кількості ключових слів, пов'язаних з темою SEO-просування сайтів .

SEO-просування сайтів

Особисто я глибоко переконаний в тому, що чому або навчати повинна людина, яка сама чогось досяг в тій чи іншій області. В наші дні тенденції прямо протилежні. Вчать в основному ті, хто самі нічого не добилися в тій тематиці, яку викладають. Величезна кількість бізнес тренінгів, курсів по зміцненню сім'ї і так далі, на яких розповідають, як прийти до успіху «сидячи в одних трусах». Причому ті, хто це розповідає, в основному в житті нічого самі не добилися. Такі реалії, друзі!

В тематиці SEO оптимізації сайтів таже ситуація. Тисячі курсів, присвячених основам розкрутки сайтів, проводяться щодня по всій країні. А хто їх проводить? Які місця в пошуковій видачі займають їхні власні ресурси? І чи варто довіряти просування своїх сайтів в руки тих, хто сам нічого не добився?

Відповідь очевидна - НІ! Але все одно люди наступають на ті ж самі граблі і наймають аферистів.

Як визначити SEO професіонала від афериста

Найпростіший спосіб це побачити - перевірити на якому місці знаходиться його особистий сайт і ті сайти, які він просував.

Остерігайтеся тих продвіженцев, які знаходяться на перших місцях в контекстній рекламі Яндекс. Це перші чотири позиції з жовтим значком - реклама, куди може моментально потрапити кожен, заплативши гроші. Далі йдуть перші місця органічної видачі, на які і потрібно звертати увагу.

Ті сайти, які рекламуються можуть бути одноденками. Вони створюються за технологією Landing Page для того, щоб протягом тижня зібрати клієнтуру і заробити швидкі гроші. Далі сайти-одноденки зникають так само швидко, як і з'явилися. Як обманюють SEO-оптимізатори , Які залучають людей на такі сайти, я розповів в окремій статті. Рекомендую Вам з нею ознайомитися! Ну і як, власне, відрізнити профі продвіженцев від дилетанта я описав докладно тут .

Після того, як клієнт потрапив в мережі зловмисників, швидше за все свій сайт він втратить. Такі люди просувають сайти тільки забороненими методами , Щоб в найкоротші терміни (за місяць-півтора) вивести сайт клієнта в ТОП 10 пошукачів Яндекса і Google. Також швидко цей сайт потрапить під фільтри за рахунок чорного SEO і вилетить з індексу , Втративши органічний трафік і цільових клієнтів.

Звертайтеся за послугами з просування сайтів, тільки до тих компаній, які знаходяться на перших позиціях в органічній видачі Яндекс і Google, а не в контекстній рекламі. Якщо вони змогли стати першими, то допоможуть це зробити і Вашому сайту.

Ті хто вважає, що їм просунутий сайт за 10 000 рублів на місяць, жорстоко помиляються. За 10 000 рублів на місяць Вам допоможуть ваш сайт вбити, а не розкрутити. Таких клієнтів я навчаю щодня, чиї сайти за їх же гроші потрапили під фільтри пошукових систем, що подвійно прикро. Звичайно, вони сильно розчаровані в тому, що великі SEO-компанії їх просто обдурили (з варіантами обману можна ознайомитися тут ). І після цього вирішили навчитися просувати сайти самостійно і прийшли до мене на навчання. Саме для таких клієнтів я і організував курс SEO оптимізації сайтів.

Майте на увазі, що SEO просування і розкрутка сайтів процес не швидкий і займає від півроку до року. Вартість просування сайту в місяць , Залежить від конкуренції і поставлених перед SEO-оптимізатором задач. Далі все залежить від досвіду і чуття оптимізатора, а також від обраної ним SEO-стратегії . Але в ідеалі, звичайно, потрібно займатися розкручуванням сайту самостійно. Хочеш зробити добре - зроби сам!

Як проходить курс SEO оптимізації сайтів

SEO навчання по просуванню і оптимізації сайтів проводитися по скайпу і індивідуально. Я не люблю збирати величезні зали, як це роблять багато, тим більше, це не ефективно. Коли проходить індивідуальне SEO навчання, учні не соромляться ставити «дурні» на їхню думку питання і, в свою чергу, отримують набагато якісніше знання, ніж на масових SEO-курсах.

Також, я вважаю мало ефективним заняттям, придбання відеокурсів. З практики можу сказати, що в них в основному буде одна «вода». Тобто з години інформації, по суті буде тільки п'ять хвилин. Такі інфопродукти вже в минулому і відмирають.

Тільки наживо, на онлайн курсах SEO оптимізації, Ви зможете отримати якісні знання та відповіді на свої питання.

C чого починається курс SEO оптимізації сайтів

Курс SEO оптимізації сайтів починається з онлайн аудиту просувається учня. Без попередньої перевірки сайту займатися його розкручуванням безглуздо. Цей процес буде нагадувати російську рулетку. Є дуже багато причин, які гальмують просування сайтів, а то і зовсім його зупиняють.

Вкладати гроші в розкрутку до усунення цих причин вкрай недоцільно. Для тих, хто не хоче проходити навчання, а хоче лише зрозуміти причини, через які його сайт не просувається, може замовити у мене платну SEO-консультацію . Вона набагато дешевше, ніж SEO-курс і займає максимум півгодини часу.

Далі я переходжу безпосередньо до процесу навчання пошукової оптимізації сайту. Дуже часто на своїх курсах, аналізуючи сайт клієнта, я виявляю, що головна сторінка абсолютно не оптимізована під просувний ключовий запит. Виникає питання, що за рівень знань був у того хто займався спочатку просуванням цього сайту? І навіщо йому протягом півроку платилися гроші і що він взагалі робив?

Насправді відповідь проста. Він займався обманом, виділяючи на просування максимум 10% від тієї суми яку Ви давали, в основному на покупку посилань . Якщо Ви і хочете отримати результат від просування, то робіть це самі, або контролюйте тих SEO-фахівців, яких найняли. Але для контролю, звичайно ж, потрібні знання. Саме їх я і даю на своїх курсах SEO оптимізації сайтів.

Чого добився я

Це правильне питання. Насправді є чим похвалитися! Я вивів даний сайт на якому ви зараз перебуваєте, на перші місця в Росії такі ключові слова:

 • SEO просування
 • SEO розкрутка
 • СЕО просування сайту
 • SEO просування сайту
 • SEO розкрутка сайту
 • SEO оптимізатор
 • І так далі…

Як я став першим в цій тематиці я написав окрему статтю. Також є мануал про те, як я розкрутив свій сайт до 1000 осіб на добу. Почитайте кому цікаво!

Іншими словами, друзі, мені є що розповісти і чим поділитися. Всі мої знання я отримував методом проб і помилок протягом 10 років. Цьому не вчать в інститутах. В основному, ті хто займаються SEO-просуванням, є фрілансерами-самоучками . постійно мінливі алгоритми пошукових систем , Вимагають сучасних методів в просуванні і грамотної пошукової оптимізації всіх сторінок на сайті. Щоб стати першим сьогодні, необхідно бути дуже талановитим і працьовитим.

І головне сьогодні не те, щоб вивести свій сайт на перше місце в Яндексі, а то щоб на цьому першому місці як можна довше залишатися. Це головне! Такий ефект досягається за рахунок білих методів просування, якими я докладно ділюся на своїх курсах.

Курс SEO оптимізації сайтів ціна

Вартість проведення онлайн курсу SEO оптимізації я готовий вислати кожному на пошту при запиті . Писати ціну SEO-курсу в цій статті не бачу сенсу, так як з часом вона змінюється і щоб постійно її не коректувати і не вводити нікого в оману я її не пишу. Трохи про себе я розповів у відео, а також провів маленький SEO урок. Прийнятого перегляду:

На цьому все, всім удачі і до нових зустрічей на сторінках мого сайту!

А хто їх проводить?
Які місця в пошуковій видачі займають їхні власні ресурси?
І чи варто довіряти просування своїх сайтів в руки тих, хто сам нічого не добився?
Виникає питання, що за рівень знань був у того хто займався спочатку просуванням цього сайту?
І навіщо йому протягом півроку платилися гроші і що він взагалі робив?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения