Курси реклами в інтернеті: SEO-просування, контекстна реклама, маркетинг в SMM, веб-аналітика в Мінську

Реклама в інтернеті залучає нових покупців, сприяє впізнаваності бренду і, як наслідок, збільшує прибуток компанії.

Для того щоб стати фахівцем в області інтернет-реклами, необхідно володіти комплексом знань seo-просування, маркетингу, контекстної реклами, сервісів аналітики. А також вміти розробляти, налаштовувати і контролювати рекламну кампанію з найбільшою вигодою для замовника.

Програма курсу "Реклама в інтернеті" дозволить отримати детальні знання і навички, приклади і працюють техніки сучасних інструментів просування в інтернеті.

Курс підходить для:

 • маркетологів, щоб освоїти способи реклами в інтернеті
 • веб-фахівців, які бажають розширити перелік послуг
 • індивідуальних підприємців, власників бізнесу, щоб самостійно впливати на продажу
 • керівників організацій, щоб оцінювати роботу підрядників
 • всіх, хто хоче отримати сучасну професію з нуля.

Програма курсу:

SEO-Просування

Висока позиція сайту в пошуку по введеному запиту збільшує трафік. Зручність використання і наявність якісного контенту сприятливо відбивається на кількості отриманих дзвінків і заявок від потенційних покупців. При створенні сайту, що продає важливо розуміти принцип ранжирування пошукових систем.

Ви освоїте покроковий алгоритм seo-просування, адаптуєте сайт під пошукові системи для досягнення провідних позицій в стрічці видачі.

Контекстна реклама:

Різновиди інтернет-реклами забезпечують значний приріст зацікавленої аудиторії за короткий період часу.

Ви будете створювати будь-який формат контекстної реклами. Чи зможете відслідковувати результати кожного оголошення та всієї рекламної кампанії, розраховувати дохід і прогнозувати витрати.

Маркетинг в SMM

Присутність компанії в соц мережах - це додатковий канал поширення корисної інформації. Вивчивши специфіку аудиторії, склавши контент план, можна формувати лояльність до вашого бренду, підтримувати залученість передплатників.

Розуміючи потреби ЦА, зможете з легкістю скласти маркетингову стратегію, просувати бренд в умовах жорсткої конкуренції при обмеженому бюджеті або його відсутності. Організовувати взаємодію соцмереж і сайту, згенерувавши трафік на який продає ресурс.

Веб-аналітика

Тестування і аналіз поведінки відвідувачів на сайті, реакція на рекламну діяльність, перебування слабких місць воронки продажів ведуть до успішного медіа-плану.

Ви навчитеся настроювати інструменти для збору статистичних даних, прораховувати шлях клієнта від переходу на сайт до покупки. Удосконалювати елементи сайту, які спонукають користувача на потрібні вам дії і підвищують купівельну спроможність.

Документи після проходження курсів

По закінченню курсів «Лідер» наші курсанти отримують безкоштовно довідку з круглою печаткою установи освіти (відповідно до ч.9 ст.99 Кодексу про освіту Республіки Білорусь).

Додатково ви можете придбати:

1. Сертифікат на англійській мові, який підтверджує проходження навчання в разі від'їзду за кордон. Вартість даного документа становить 14 рублів.

Вартість даного документа становить 14 рублів

2. Свідоцтво у твердій обкладинці із зазначенням кількості пройдених навчальних годин за темами навчання. Вартість даного документа становить 15 рублів.

Вартість даного документа становить 15 рублів

При придбанні 2-х документів (сертифікат на англійській мові і свідоцтво), вартість складе 20 рублів.

В освітній центр "Лідер" постійно надходять заявки від роботодавців, які бажають взяти на роботу випускників курсів, разом з тим ми не можемо гарантувати працевлаштування випускникам.

Записатися на курси і дізнатися детальну інформацію можна за телефоном: +375 (29) 7-352-352, +375 (44) 7-352-352, +375 (25) 7-352-352

записатися

Кількість осіб в групі - 5-10

Час занять - ранок, день, вечір, вихідний (на вибір учня)

Термін навчання - 5 тижнів

Кількість годин - 60 (академічних)

Переваги проходження курсів в Лідері:

 • У номінації «освітні курси» наш центр отримав упевнену перемогу і отримав премію народного визнання «Народна марка Білорусі» . Учасники опитування назвали курси «Лідера» як марку, яку вважають за краще і вважають найкращою у своїй категорії.
 • На ринку професійного навчання ми працює понад 15 років, маємо солідну матеріально-технічною базою та безліччю напрацювань по організації навчального процесу.
 • У нас Ви можете вибирати найбільш зручний графік навчання, а також відповідний вам рівень складності програми для того, щоб поєднувати курси з роботою, швидко і якісно отримати необхідні знання.
 • Після закінчення курсів ми видаємо своїм випускникам документи, що підвищують вашу цінність в очах роботодавця, які допоможуть вам влаштуватися на нову, цікаву і прибуткову роботу.
 • У нас дуже демократична ціна на курси!

записатися

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения