Легка Поради SEO і проста тактика

 1. 1) Розмістіть свою адресу та контактну інформацію на кожній сторінці
 2. 2) Запитувати право власності на місцеві списки Google і Bing
 3. 3) Встановіть сертифікат SSL
 4. 4A) Створення XML Sitemap
 5. 4B) Надішліть Sitemap з 4A до Google і Bing Webmaster Tools
 6. 5) Створіть сторінку мапи сайту
 7. 6) Створіть (і завантажте) файл robots.txt
 8. 7) Підпишіться на авторство Google
 9. Схожі повідомлення

Автор: Іроністичний

Багато методи пошукової оптимізації (SEO) вимагають значного обсягу планування, стратегії та попередніх знань про те, як працює SEO. Побудова якісного контенту, дослідження ключових слів і створення репутації є найефективнішими методами SEO, але для цього потрібно багато зусиль. Цей пост не буде охоплювати жодного з цього. На цій посаді ви знайдете 7 * методи, які не вимагають багато роботи взагалі і гарантовані **, щоб дати невеликий імпульс вашим SEO.

1) Розмістіть свою адресу та контактну інформацію на кожній сторінці

Це саме те, що це звучить. Вкажіть свою адресу, номер телефону та адресу електронної пошти на кожній сторінці вашого веб-сайту.

Як правило, найпростіший спосіб зробити це - помістити його в верхній або нижній колонтитул вашого веб-сайту. Це стосується не лише місцевих підприємств. Навіть якщо ви працюєте лише в режимі он-лайн, вам допоможуть мати контактну інформацію на кожній сторінці. Google інтерпретує адреси та контактні дані на кожній сторінці як більш зручні для користувачів, а отже, значення атрибутів у рейтингах пошукових систем.

Google інтерпретує адреси та контактні дані на кожній сторінці як більш зручні для користувачів, а отже, значення атрибутів у рейтингах пошукових систем

2) Запитувати право власності на місцеві списки Google і Bing

На відміну від першого, вам фактично потрібне фізичне розташування, щоб скористатися цим На відміну від першого, вам фактично потрібне фізичне розташування, щоб скористатися цим. Якщо ви коли-небудь шукали місцевий бізнес, наприклад, ресторан, ви бачили місцеві списки. Подивитися «Ресторани в Олександрії Старого міста» . Хоча Google любить змінювати спосіб показу місцевих списків на базі пошуку за пошуковою системою, всі вони керуються однаковим чином. Підключення веб-сайту до місцевих списків як у Google, так і в Bing допоможе вашим пошуковим рейтингам у будь-якій пошуковій системі. Щоб знайти своє місцеве оголошення, шукайте свою компанію якомога ясніше, щоб гарантувати, що ваш список з'явиться, якщо він існує (наприклад, "ironistic.com 1199 n fairfax st alexandria va"). Якщо з'явиться локальна інформація, найімовірніше, буде посилання внизу списку, на якому написано "Чи це ваша компанія?" Якщо ні, див. Посилання нижче. Ви повинні мати можливість отримувати дзвінок за номером вашого підприємства або отримувати пошту на свою поштову адресу, щоб переконатися, що ви є тим, ким ви є.

Заявити або створити локальну інформацію в Google

Затвердіть або створіть локальний список з Bing

3) Встановіть сертифікат SSL

Використання сертифіката безпеки було необов'язковим. Найкраща практика полягала в тому, щоб використовувати будь-яку конфіденційну інформацію, що зберігається або передається через веб-сайт. Чутлива інформація включає дані кредитної картки, інформацію про зайнятість, SSN, медичні дані тощо. Компанія Google вирішила, що настав час змінити статус-кво. 6 серпня 2014 року, Про це повідомив Google що "безпека є головним пріоритетом для Google" і "ми починаємо використовувати HTTPS в якості рейтингового сигналу."

Невідомо, чи має ваш сайт SSL чи ні Невідомо, чи має ваш сайт SSL чи ні?

Якщо URL-адреса веб-сайту на початку повідомляє HTTPS, коли ви відкриваєте її у веб-переглядачі, вітаємо! Ви вже маєте сертифікат SSL. Якщо в ньому говориться про HTTP, настав час інвестувати в сертифікат SSL.

Встановлення сертифіката SSL не є дуже складним завданням. Той, хто хостинг вашого сайту повинен бути в змозі зробити це за вас. Якщо ви використовуєте один з великих реєстраторів, як GoDaddy або Network Solutions для розміщення вашого сайту, вони пропонують SSL-сертифікати за низькими цінами і надаватимуть підтримку під час їх встановлення. Якщо ви користуєтеся дивовижною компанією для хостингу на сайті, як Ironistic, все, що вам потрібно сказати: "Ми хочемо сертифікат SSL", і ви будете мати один встановлений протягом одного-двох днів. Сертифікати SSL також не дуже дорогі. Ви можете придбати якісні SSL-сертифікати за 50 доларів або менше за рік від будь-якого постачальника.

4A) Створення XML Sitemap

Карта Sitemap XML - це файл, який пошукові системи шукають під час сканування сайтів, щоб вони знали, що потрібно сканувати, як часто його сканувати, і наскільки важливо ви вважаєте це. Карта сайту XML - це просто спеціально відформатований файл, який можна створити та завантажити до кореня вашого сайту (наприклад, http://mysite.com/sitemap.xml). Є три ключові елементи для XML-карти сайту:

1) URL-адреси сторінок і файлів - Ви повинні включити кожну сторінку та файл на своєму сайті, які потрібно відображати в результатах пошуку.

2) Пріоритет - Ви можете призначити пріоритет кожній сторінці та документі на вашому сайті. Як правило, домашня сторінка - 1.0, верхні цільові сторінки - близько 0.9, а менші сторінки, документи, тощо - від 0.01 до 0.89.

3) Частота оновлення - це часто ігноруються пошуковими системами, але вони пропонують їм, як часто ваш вміст буде оновлений, щоб вони поверталися і знову сканували його своєчасно.

3) Частота оновлення - це часто ігноруються пошуковими системами, але вони пропонують їм, як часто ваш вміст буде оновлений, щоб вони поверталися і знову сканували його своєчасно

Якщо у вас є сайт WordPress, ми хотіли б його використовувати Мапа сайту XML і канали новин Google . Якщо у вас є інші CMS, спробуйте використати інструмент для його створення Аудит мого комп'ютера або платну послугу, таку як xml-sitemaps.com (безкоштовно для <500 URL). Якщо сьогодні ви відчуваєте себе особливо сміливим і маєте відносно невеликий веб-сайт, ви також можете ввести його вручну (не робіть цього).

4B) Надішліть Sitemap з 4A до Google і Bing Webmaster Tools

Після завершення 4A і мапи сайту, розміщеної з вашим веб-сайтом, ви можете прискорити процес її виявлення пошуковими системами, повідомивши пошуковим системам, що він є. Необхідно зареєструвати свій сайт Інструменти Google для веб-майстрів і Інструменти для веб-майстрів Bing . Після цього виконайте такі дії:

Надішліть мапу сайту в Google

Надішліть карту сайту Bing

5) Створіть сторінку мапи сайту

Це карта сайту, що люди, а не пошукові системи, але теж пошукові системи, можуть реально використовувати на вашому сайті Це карта сайту, що люди, а не пошукові системи, але теж пошукові системи, можуть реально використовувати на вашому сайті. Зазвичай ви бачите посилання на карту сайту в нижній частині більшості веб-сайтів. Ось наша карта сайту. Карта сайту - це добре організована версія HTML всіх сторінок вашого веб-сайту, щоб люди могли бачити всі сторінки в одному місці і негайно переходити до потрібного місця. Це не тільки робить сайт більш зручним для користувачів, який цінується пошуковими системами, це дає пошуковим системам ще одне зручне місце для пошуку посилань на весь важливий вміст вашого сайту. Ви можете створити його вручну, як і будь-яку іншу сторінку на вашому веб-сайті, або ж деякі CMS мають автоматизовані інструменти, які допоможуть вам створити та оновити вас.

6) Створіть (і завантажте) файл robots.txt

Знімок файлу Robots.txt від Google

Файл robots.txt повідомляє пошуковій системі кілька важливих відомостей; які сторінки для сканування, які сторінки не сканувати, і де ваша мапа XML (див. 4A). Robots.txt - це текстовий файл, який завантажується до кореня вашого веб-сайту. Я можу продовжувати протягом декількох днів (можливо, більше 30 хвилин на вершинах) про найдрібніші деталі, які можна включити до файлу robots.txt, але ми тут не для складних. Ми тут просто. Усі веб-сайти повинні мати принаймні базовий файл robots.txt із таким вмістом:

User-agent: * Sitemap: http://www.mysite.com/sitemap.xml

Якщо ви бачите, що сторінки з вашого веб-сайту індексуються в результатах пошуку, які не потрібно відображати в результатах пошуку, додайте:

Заборонити: / page-to-be-blocked /

до файлу robots.txt. Якщо ви хочете переглянути всі сторінки, які пошукова система індексує для вашого веб-сайту, перейдіть до пошукової системи та знайдіть "site: mysite.com" (без лапок). Ось посібник Google про те, що робить файл robots.txt і як його створити . Навіть якщо ви не станете дуже складними з вашим файлом robots.txt, просто скористайтеся цією інформацією, яка допоможе SEO.

7) Підпишіться на авторство Google

Просто шуткую! На початку цього місяця компанія Google вийшла на пенсію, але вона працювала неймовірно добре; майже несправедливо, що, можливо, сприяло його ранньому занепаду. Це лише один приклад того, як SEO тактика може змінитися буквально за одну ніч, тому важливо продовжувати перевірку назад щоб побачити останні новини, які можуть вплинути на ваш веб-сайт.

Я сподіваюся, що ви всі зможете скористатися деякими простими тактиками SEO, згаданими вище. Якщо у вас є які-небудь питання про те, що ви могли або повинні робити, щоб поліпшити рейтинг вашого сайту в пошукових системах, будь ласка, не соромтеся дайте нам крик . Ми більш ніж із задоволенням розглянемо ваш веб-сайт і повідомимо вам, що ви можете зробити, щоб побудувати свій бізнес. І якщо у вас є додаткові тактики EASY SEO, сміливо додайте їх у коментарі нижче.

* Я не впевнений, що додавання 4A і 4B, але перехрещення 7 все ще вважається 7 речами, але я вважаю його 7.

** У SEO не існує жодних гарантій. Основні пошукові системи постійно змінюють свої алгоритми, що робить деякі тактики SEO більш корисними і повністю виключають значення інших. Там немає заміни для багатьох досліджень, планування, і тверде виконання.

Схожі повідомлення

Коментарі

Існує 12 відповідей .

Якщо з'явиться локальна інформація, найімовірніше, буде посилання внизу списку, на якому написано "Чи це ваша компанія?
Невідомо, чи має ваш сайт SSL чи ні?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения