Long Tail Pro проти ринкових самураїв: дослідження ключових слів Faceoff

 1. Перш ніж розірвати її
 2. Ринок самураїв проти Long Tail Pro
 3. Порівняння особливостей Long Tail Pro та Market Samurai
 4. Хто виграє від функцій?
 5. Порівняння ключових слів
 6. Як зробити ключове слово дослідження для менших міст
 7. Класний інструмент добору ключових слів, щоб допомогти з місцевим SEO
 8. Остаточний вердикт

Там є багато інструментів для ключових слів, ви чуєте купу незрозумілих імен, а потім вони падають з обличчя землі через кілька місяців, і розробник не встигає за підтримкою або оновленнями.

Там є 2 назви що були навколо протягом деякого часу зараз, обидва досить популярного.

Довгий хвіст Pro і ринок самураїв.

Тепер, перш ніж я згадав про це дослідження ключових слів не так важливі для більшості місцевих підприємств, тому що ви зосереджені на темах, послугах, які вони пропонують, і т.д.

Тим не менш, Є, звичайно, використовує для ключових слів дослідницьких інструментів, таких як Long Tail Pro або Market Samurai, що SEO компанії, консультанти і фрілансери, ймовірно, подобається. Також дуже добре для ніші дослідження, якщо ви зацікавлені в створенні блогів і партнерських сайтів.

Перш ніж розірвати її

В інтересах повної прозорості я повинен розкрити, що я зареєстрований як філія для обох Ринок самураїв і Довгий хвіст Pro . Зазвичай те, що блогери, як правило, це сміття, вони не є філією, і якщо вони є філією для обох, це, здається, світиться огляд без контрасту кожного продукту.

Це не буде пух. Я не маю нічого вигравати, надаючи перевагу одному продукту над іншим.

У цій публікації я розгляну:

 • Чому у мене є обидва частини програмного забезпечення
 • Особливості обох ринків самураїв і Long Tail Pro
 • Як вони обидва можуть бути використані для локального SEO
 • Якого я віддаю перевагу
 • Безкоштовні інструменти для додавання до процесу дослідження ключових слів

Ринок самураїв проти Long Tail Pro

Я придбав Ринок самураїв деякий час назад, тому що просто використання планувальників ключових слів не було достатньо. Мені сподобалася демо, купила, і це було добре. Люди завжди говорили про це хороші речі, і, хоча я не думав, що це було щось розбиття землі, земля зруйнований або дожив до галасу, я не мав жодних скарг на це.

Я ніколи не збирався спробувати Довгий хвіст Pro або будь-який інший інструмент.

Тим не менш, близько місяця тому я отримав лист від Long Tail Pro, і вони хотіли, щоб я спробував його і побачити, як мені це подобається в порівнянні з Market Samurai. Вони взагалі не намагалися похитнути мою думку, вони просто сказали, що якщо б мені це подобалося, вони хотіли б мати мене як партнера.

Ті з вас, які читали мої доповіді про доходи, знають, що однією з проблем, які я маю, є пошук продуктів або партнерських пропозицій, яких я вважаю достатнім, щоб рекомендувати. Це було не розумним, щоб йти вперед і спробувати це, принаймні, це робить для хорошого повідомлення в блозі порівняння і, можливо, принесе трохи трафіку пошукової системи.

Порівняння особливостей Long Tail Pro та Market Samurai

Хто має найкращі можливості?

Ринок Samurai - це більш повне програмне рішення, багато функцій, але мені цікаво, як часто люди використовують ці функції.

Аналізуючи ці два, зрозуміло, що два конкуруючих інструментарію дослідження ключових слів мають різну аудиторію. На мій погляд, Market Samurai є більш привабливим для афілійованих маркетологів, нішевих продавців і т.д. Довгий хвіст Pro є більш привабливим для тих, хто просто дбає про дослідження ключових слів.

Дозволь пояснити.

Коли ви відкриваєте Ринок самураїв і введіть деталі проекту, ви побачите багато різних речей, які ви можете зробити, крім дослідження ключових слів.

Що можна зробити з Market Samurai це:

 • Дослідження ключових слів, очевидно
 • Знайдіть домени точного відповідності або домени часткового відповідності в програмному забезпеченні
 • Перегляньте існуючі партнерські пропозиції та способи монетизації
 • Проаналізуйте конкуренцію
 • Знайти вміст у каталогах статей
 • Публікуйте вміст для облікових записів Wordpress
 • Знайти можливості зворотного зв'язку

Що ви можете зробити з Long Tail Pro:

 • Дослідження ключових слів
 • Аналіз конкуренції
 • Дослідження ключових слів через університет Long Tail
 • Перевірка рейтингу
 • Перевірка домену

Хто виграє від функцій?

Подивіться, це не так очевидно, як здається, і це не так просто, як здається.

Ринок Самурай, очевидно, має більше можливостей і, ймовірно, буде вибором серед афілійованих маркетологів, але у мене є кілька проблем з їхніми особливостями.

Майже кожна їхня функція не має значення. Пошук вмісту в каталогах статей, які зазвичай закручуються і дуже низька якість, насправді не те, про що ви повинні дбати. Можливості зворотного зв'язку виконують пошук у форумах squidoo, hubpages і bb. Це показує мені, що вони дійсно позаду.

Пошук партнерської програми прохолодна, я думаю, я не використовував її, тому я не можу коментувати її багато.

Єдиною функцією, крім дослідження ключових слів, яка може мати трохи значення, є пошук домену. Я використовував його кілька разів, але я думаю, що я краще знаходити домени самостійно, так що це не особливість, про яку я так багато піклую.

EDIT: Очевидно, я пропустив функцію домену в Long Tail Pro. Вам навіть не доведеться робити це окремо, він робить це автоматично, вам просто потрібно вибрати варіант для його відображення! Cool.

Порівняння ключових слів

І Самурай, і Ринок  Довгий хвіст Pro  прив'яжіть до планувальників ключових слів Google, тому ваші результати не будуть значно різними І Самурай, і Ринок Довгий хвіст Pro прив'яжіть до планувальників ключових слів Google, тому ваші результати не будуть значно різними.

Різниця полягає в простоті використання та аналізі конкуренції.

Зручність у використанні для Long Tail Pro удари ринку Самурай з води. Я розумію, що ринок Samurai нагадує роздріб всіх торгових операцій, майстер нічого, в той час як Long Tail Pro спеціалізується на дослідженні ключових слів і аналізі конкуренції.

Довгий хвіст Pro набагато швидше, менш роздутий і незграбний, коли мова йде про виконання фактичних досліджень ключових слів.

Як вони використовують аналіз конкуренції є різним. Ринок Самурай використовує Majestic для аналізу конкуренції і Long Tail Pro використовує Moz метрики, як домен адміністрації, Page Authority, MozRank, вік сайту і кілька інших речей, щоб визначити їх "Ключове слово конкурентоспроможності" оцінка.

Я зовсім не шанувальник Majestic, і навіть якщо я не піклуюся про авторитет домену та авторизацію сторінок, вони є набагато кращими показниками, на мою думку.

Загалом, коли мова йде про дослідження ключових слів і аналіз конкуренції, я думаю, що Long Tail Pro має його в сумці, легко.

Як зробити ключове слово дослідження для менших міст

Якщо ви збираєтеся використовувати планувальник ключових слів, Long Tail Pro, або Market Samurai, є одна важлива річ, яку потрібно пам'ятати.

Коли ви займаєтеся дослідженням ключових слів, є ймовірність, що це пов'язано з плануванням ключових слів. Планувальник ключових слів - це інструмент з Adwords, не всі ключові слова відображаються, а цифри не завжди точні.

Деякі з кращих ключових слів ніколи не відображатимуться в планувальнику ключових слів, як правило, тому, що обсяг рекламодавця недостатньо високий, або ставки недостатньо високі.

Щоб визначити, який трафік ви можете отримати, шукайте термін, який ви бажаєте оцінити, за + найближчим великим столичним містом. Тепер візьміть цільове місто і знайдіть загальне населення порівняно з містом, яке ви шукали. Наприклад:

Місто метро - 600 000 населення
Цільове місто - 60 000 населення

Тепер, якщо місто Metro отримує 1600 пошуків, як показано в інструменті планування ключових слів, можна припустити, що цільове місто отримає 10%, використовуючи метро до цільового раціону міста. Так що це підтримає, що ваш цільовий місто отримає 160 пошуків на місяць.

Це не все, хоча, я знайшов, що ключові слова планувальник часто неправильно про обсяг, і це насправді вище. Отже, візьміть оцінену суму і помножте на 1,65, і у вас буде те, що ближче до фактичного обсягу.

Класний інструмент добору ключових слів, щоб допомогти з місцевим SEO

Як і було обіцяно на початку, я хотів поділитися чудовим інструментом для ключових слів, щоб дати вам ідеї щодо вмісту, націлювання та різні теми, які допоможуть вам визначитися.

Я згадував багато разів , Є дві речі, які мають значення в локальній SEO.

 1. Релевантність розташування
 2. Актуальність галузі

Таким чином, за допомогою цього інструменту ви зможете побудувати релевантність галузі, вона називається: Відповідь на публіку

В основному, ви поклали в насіння ключове слово і отримати купу ідей, питань і т.д., які можна використовувати для змісту.

Це не дає вам аналіз конкуренції чи обсяг пошуку за ключовими словами або що-небудь подібне, лише ідеї. Відмінно підходить для блогерів, як і для місцевих підприємств.

Остаточний вердикт

Хоча це виглядає як Market Samurai має більше можливостей, ніж Long Tail Pro, більше можливостей не означає краще. Коли мова йде про дослідження ключових слів і аналіз конкуренції, я думаю, що Long Tail Pro є чітким переможцем.

Ринок самураїв може більше апелювати початківцям або аффилированним маркетологам, але ті, хто хоче мати твердий інструмент дослідження ключових слів, перш за все, Long Tail Pro - мій вибір.

Я знайшов себе використовуючи Long Tail Pro майже на щоденній основі, в той час, як протягом останнього року або двох, я тільки використав Ринок Samurai пару разів, внаслідок як повільного та clunky це здається бути.

Що, на вашу думку, краще?

Там є випробування для Long Tail Pro AND Ринок самураїв , поверніться і дайте мені знати, що ви віддаєте перевагу!

Натисніть тут, щоб отримати LONG TAIL PRO!

Натисніть тут, щоб отримати LONG TAIL PRO

Що, на вашу думку, краще?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения